Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej! Coś te wielkie gwiazdy ostatnio żle kończą,szkoda ich.Moja córka też miała naczyniaka na powiece i też jej zniknęło,dziś nie ma śladu.Natomiast co do wagi to była niejadkiem od samego początku i chudzielcem.w wieku 11 miesięcy ważyła tyle co mały teraz,na bilansie 2 latka ma napisane niedowaga i niskorosłość a teraz w wieku prawie 11 lat jest jedną z największych w klasie więc nie ma się co przejmować dzieci idą swoim własnym rytmem ale co przeszłam z tym niejadkiem to straszne.Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS o cukier się nie martw wszystkie je mają - nie ominiesz go w dzisiejszym swiecie, ja mam dla swojej Bobovita kaszke ryzowa brzoskwiniową jest po 4 miesiącu - jest bardzo dobra nawet mnie smakuje ;) i wystarczy ze dodasz swoje mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper zupki i warzywa zjada chetnie,ale jablkiem to pluje. u nas sukces z usypianiem,ladnie zasypia na boczku,choc nadal w naszym lozku,w lozeczku ciagle sie przewraca na brzuszek i nogi przez szczebelki wystaja. Olinka to dizo szczescia mial dziadek. Milej niedzieli i jutro rano meldowac sie na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na szybko bo full roboty w domu. wczoraj przezylismy stluczke-najechano na nas od tylu na skrzyzowaniu,nie nasza wina.mala byla w foteliku i w ogole nie zaplakala na uderzenie.mnie ciut boli kark teraz.malej nic nie bylo,stukniecie niewielkie ,blotnik,lekko bagaznik,ale jednak... no i dzis dodatkowo ja w klinice zbadalismy,zrobili usg wszystko ok,mamy jeszcze obserwowac do 48h czy nic z glowa nie bedzie.ale sie przerazilismy.szok.nie wiedzielismy czy ja badac czy nie,ale dobrze ze dla pewnosci to zrobilismy. uwazajcie wszystkie na jazde w miescie, w miescie najlatwiej o takie stluczki,az boje sie pomyslec co by bylo gdyby od boku w nas stuknieto.... po drugie-idziemy na kolejny etap kursu plywania, i tu MT78 moze jestes w AOK PLUS? nasza mala jest tam ubezp no i spytalam czy oddadza nam kase za ten kurs,no i oddaja 75% raz na rok,wiec warto zawsze pytac.jej na razie srednio sie podoba,bo zawsze albo niedospana,jak dzis,albo glodna..ale dzis wyjatkowo nie beczala,wiec bylo milo ze wytrzymala :) poza tym znalazlam wlasnie w gazetce kasy chorych taka oferte ze dla maluszkow maja takie kursy nawet darmowe 2 na rok,wiec warto pytac. buziaki,wracam do pracy. PS testujemy maszyne do chleba, bo nie zawsze mam czas isc po pieczywo,a i tak jest drogie i niezbyt dobre. bedziemy robic swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become współczuje przeżyć! ale dobrze ze nic Wam się nie stało, dobrze że zrobiliście te badania to chociaż spokojniejsi jesteście że z małą jest wszystko dobrze. a Ciebie kark pewnie boli po pasach więc teraz poproś M żeby Cie wymasował to przejdzie ;) trzymajcie się ciepło i uważajcie wszystkie na siebie i na dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też ostatnio uwielbia spać na brzuszku i przesypia tak większość nocy,bo co go obróce to on za jakiś czas znowu fiknie spowrotem.A jak mu się znudzi to jęczy, bo nie umie sam wrócić na plecki niestety.Ze szczebelkami sobie poradziłam i dałam ochraniacz a małego kłade odwrotnie czyli nogami do ochraniacza a nie główką więc nóg nie wciska w szczebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula oglądałam na FB zdjęcia Twojej Martynki i mój Antoś ma innego naczyniaka. U naszego jest to duża zaczerwieniona plama na środku czoła - taki trójkąt wielkości piąstki. To tzw naczynniak płaski. Jak wejdziesz na mój profil na album "Antoś" to na pierwszym zdjęciu jest on widoczny. U Ciebie widzę że to maleńka plamka, ale o wiele bardziej intensywna niż u nas. Właściwie u Antosia teraz widać tego naczyniaka tylko jak młody się wkurza i zaczyna płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - tak widziałam Antosia. U nas to też płaski na szczęscie naczyniak. Naoglądałam sie na stronie www.naczyniaki.pl róznych naczyniaków i dziękuje Bogu że moja córcia ma tylko taka plameczkę która na szczęscie nie rośnie i widac na niej przejaśnienia. Na zdjeciu faktycznie wygląda na intensywny ale w rzeczywistości jest juz o wiele jaśniejszy. A u Antosia to wygląda jak plama łososiowa ( też sie o tym naczytałam bo mała ma cos takiego na powiece ) ale specem nie jestem. Konsultowałam to nawet z chirurgiem naczyniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze że te naczyniaki zanikaja a jak nie to zawsze można je usunąc laserowo. Najpierw musimy cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu mówili że zaniknie sam i rzeczywiście już go prawie nie widać. Ma też dwa z tyłu głowy, jednego już prawie nie widać - tam gdzie ma wytarte włoski, a drugi nad karkiem pod włoskami wciąż jest intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dziś miałam zły dzień Miałam wypadek samochodem. Nogę mam stłuczoną-na szczęście nie złamaną, ale krwiaki są w nodze :( Chodzić nie mogę. Sama teraz wymagam opieki a tu półroczne dziecko w domu. Mąż przez dwa dni ze mną będzie a potem mama przyjedzie, bo nie dam rady się małym zająć... Noga jak bania, sina i boli jak.... Mleko ściągnięte wylewam, bo na ketonalu lecę, zeby funkcjonować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień, same wypadki. Dziewczyny trzymajcie się i pamiętajcie co Nas nie zabije to Nas wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też mówili że naczyniak zniknie i już zanika ale to może potrwać. Czytałam tylko że wrazie czego można laserem usuwać. Vilia - współczuje ale dobrze że M i mama pomogą przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, auto mnie przygniotło - przygniotło mi nogę. Stoczyło się (dość szybko) i przygniotło mnie. Na szczęście ucierpiała tylko moja noga. Wyglądało groźnie, ale uchroniłam się od złamania, mimo, że noga się nienaturalnie wygięła ale potem wróciła do normalnego stanu (elastyna jestem czy co?). Najgorsze, że nie moge chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aż ciary mam jak sobie pomyślałam o tej nienaturalnie wygiętej nodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najbardziej rozbawił mnie tekst pielęgniarki na izbie przyjęć - "ma Pani dowód ubezpieczenia"? Ja na to, ze nie. "No to jak? Jak mamy Panią przyjąć?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. mum i vilia - dzieki Bogu ze ocalałyście. Śnieg zdradliwy. JA jutro z malym na rehabilitacje jade i tez po tym sniegu nie mam pewnosci jezdzic;/ Moj tez zostal uszczypniety i ucalowany;) Na na potylicy z tylu i na karku, i leciutki malutki na powiece, znikający juz. Czy to typoda "dolegliwosc" nie bede wiec panikowac... Ja caly weekend mialam gosci... dzisiaj uczta mala, sie nagotowalam, zupa tajska, salatka , jakies przystawki. Teraz siedze i lecze obolały kregoslup winkiem francuskim ;) Kupilam sobie taki dysk obrotowy na ktory sie staje i cialem w lewo i prawo... pomoze napewno na miesnie skosne , na bioderka i udka;) Przyjemny wysilek przy ogladaniu tv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a i zrobilam test,,co do moich dziwnych objawow, Jedna krecha ... Czyli to jednak taka meeega boląca owulacja....? hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi dzieciaczków... Bartuś za tydz. będzie miał pół roku i waży 9 kg. I nie je dużo a chłopisko rośnie :) Zmykam, bo mi noga spokoju nie daje...Oj ciężka noc będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa - to typowa "dolegliwość" 30% dzieciaczków rodzi sie wycałowanych i uszczypanych :) ja też będę rehabilitowała moja córcię w związku z jej przechylaniem główki o obydwie strony i mam nadzieje że uda sie ja wkońcu wyprostowac na stałe. Chociaż pewnie to być może by samo się ustabilizowało jak mała zacznie siedzieć ale jak ortopeda stweirdził że trzeba ćwiczyć no to trzeba :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, oprocz Groupona i grupera istnieja inne strony ze znizkami. Jakas fala naplynela. Stwierdzili ze ta sie zarobic i potworzyli. Ojej, az tylu nie potrzebuje, wystarczy mi gruper;) Szok co ..:) adeal Adventure Group AleBomba B2bdeal BonBuy BooksOn Buzzinga Citeam CityGllik Cuppon CutHotel Deallx Dealowo E-stolik EuroBon eVoucher FamilyFINDS FastDeal Fezi Fresh-Deal Frupi Groupon Gruper HappyDay HitDeal In-group KlubZniżek KupBon KupOkazje kuponik4you KupujTaniej MagicDeal MainDeal MalaCenka Megabon MrRabat MyCity24 Ofeteria Okazje eHoliday Okazjoteka PandaDeal PodrozujemyTanio SmartBuyers Style Deal Turbodeal Warsawdeal Zakupon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakas zla passsa w ten weekend... moja kolezanka zadzwonila do mnie o 20 ze jest z mala w klinice,bo ta spadla jej z lozka!!! no i sa na obserwacji 2dni. a wyszla ponoc na chwile do toalety a mala sie widocznie przeturlala... ehh jest monitorowana,niby jest ok.szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, czy macie jakieś info, od kiedy można dziecku dawać do picia normalne herbaty owocowe? Nie te ulepki granulowane dla niemowląt, bo nie jestem ich zwolennikiem, ale zwykłe w saszetkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurcze dziewczyny co to się dzieje? vilia kurcze ciesz sie kobieto bo przeciez mogło ci te noge zmiazdzyc! czy twój m nie moze wziasc tzw opieki na ciebie? mum ty tez mozesz mówic o szczesciu... tymkowa ja pierwsza i druga owulacje miałam taka ze chodziłam zgieta w pół. Katienka przyłączam sie do twojego pytania. te granulowane bardzo słodkie ale nie mam sumienia dziecka katowac sama wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej dziewczyny! Faktycznie weekend jakiś pechowy... Masakra z tymi stłuczkami i wypadkami... Ja dla odmiany chyba się "chcę" rozchorować : / cala lewa strona mnie boli - gardło, ucho, oko, skóra, włosy... Wszystko :o Katienka z tego co kojarze to DJ podawała herbatki robione z ekspresówek i mówiła że je robi słabe, o koperku włoskim pamiętam że mówiła... Ja też nie chcę podawac tych granulatów bo to sam cukier.. . Aga wiem że cale zycie jej od cukru nie uchronię, ale póki mogę to mam zamiar ograniczać jej taki syf ;) dlatego postaram się znalezc coś bez cukru... Z reszta zobacze co mi DR powie... Jutro będę dzwnic nas umówić... Naczytalam się dziś że przy np infekcjach drog moczowych dziecko nie przybiera na wadze i już calkiem jestem zestresowana :o ach... Dalam dziś malej soczku jablkowego i calkiem sporo wypila... Na raty bo na raty :p troche się kwasila ale w koncu wypila - znow troche kalorii dosttala... Mam nadzieje że to tylko jakis chwilowy kryzys z tą jej stagnacją na wadze i za chwile wszystko wroci do normy :o najgorsze jest to, że ona je... Potrafi zjesc na jeden posilek 2 sloiczki a to nie jest malo... Wieczorem wypije 150 ml mleka min i jeszcze cycka chce, rano z 8-10 min pije a na nia to duzo... Kupy dziś zrobila 2 z czego jedna wielkosci paznokcia , wczoraj tylko jedna taka malutka byla wiec teoretycznie powinna przybierac... A jednak od 2 tyg waga "stoi" :o Ach.. Mam nadzieje że to tylko ja panikuje a jej nic nie ma :P Ide spac bo czuję się okropnie Buziaki dla Was i maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też pije slabiutki rumianek z torebki zmieszany z paroma ziarnkami koperku, ale chciałabym mu zaserwować jakąś odmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez niestety daje herrbatki granulowane, chcialam dawac wode ale ni cholery nie chce, a ze chcialam aby cokolwiek pil to daje mu herbatke.. Codziennie kolo 10-11 wypija prawie 100 ml, wiec to moj maly sukces, a od 6 mca bede go uczyc picia MM bo jak wroce do pracy to raz dziennie bedzie musial takie pic. Aha wczoraj tez wypil 90 ml soku jablkowego, taki z hippa po 4 mcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. kobitki przerażacie mnie z tymi wypadkami dopiero wczoraj zdazylam napisac do mum to become aby uważała i reszta też a Ty vilia piszesz o swoim wypadku. KObieto dobrze ze byłas sama i że się skonczyło jak sie skonczylo!! uważajcie na siebie bo na drodze wszystkim sie spieszy. musiałas dzidzie przerzucic na mm jak swoje wylewasz czy masz troszke swojego mleczka zmagazynowanego w zamrażalniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Noc miałam ciężką, a do tego Bartuś dziś o 6ej już obudził się wyspany :o ciotka Julia, mąż ma taką sytuację w pracy, że może być ze mną tylko 2 dni. Na szczęście moja mama przyjedzie i będzie mi pomagać przy małym. A mam nadzieję, że po tygodniu to będę już sprawna.. _aga_, mam zapas mleka w zamrażalniku. Laktację miałam baardzo rozkręconą i mały nie przejadał tego co ściągałam, więc mroziłam. A teraz jak znalazł. Na szczęście mały co jakiś czas (co kilka dni) dostawał (awaryjnie) butlę modyfikowanego, więc nawet z przerzuceniem na mm nie miałąbym problemów - mam nadzieję. Ale skoro mam moje, to wolę mu to podawać. Katienka, ja daję czasem małemu herbatki granulowane, ale daję więcej wody niż w przepisie, zeby takie słodkie nie były. Daję też czasem soki (najczęściej jabłkowe), ale też rozcieńczam wodą. TNKS, a byłaś u pediatry i pytałaś? Ja myślę, ze dzieci mają taki okres, ze trochę przystopują z nabieraniem masy, więc jeśli je ładnie, to chyba zmartwienia nie ma. Choć mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×