Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

a ja zjadłam wlasnie popcorn do filmow ;) pocachontas - ja nosze gdy trzeba, czyli jak marudzi, jak wyczowam ze chce sie przytulic, jak taaaki glodny ze nie poczeka cierpliwie. No i wieczorem obowiazkowo rundka noszenia i przytulania i całowania , ale to z mojej inicjatywy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie noszę, czekam na wiosnę ;) Po domu nie mam po co, ale jak tylko będzie cieplutko to będziemy się targać ;) Tymkowa, a może skonsultuj rozwój synka z innym lekarzem, choć jak nóżki już pakuje do dzioba, to raczej jest ok. Co do raczkowania, to nie każde dziecko zalicza w rozwoju ten dział ;) Spokojnie, jeszcze ma czas, zauważ, że na razie żadne z dzieciaczków nie raczkuje, tylko czynią ku temu przygotowania, więc spoko jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - to taki ozdobny metalowy i pewnie dlatego jej tak "smakowal" bo zimny, moze dziaselka masowala, u nas jeszcze zabkow nie ma. Ja tez sporo nosze ale jak plecki bola to klade mala na mate potem zas ponosze , troche do lezaczka, troche do lozeczka i tak zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj była niania u mnie, zaczyna się oswajanie, dostałam mega stresa i ku radości pomarańczy, musiałam sobie walnąć pół kubka piwka i do tego herbatkę z 3 torebek melisy i nadal mnie trzepie. Idę na orbitreka, może przy okazji coś zrzucę, bo tyję na potęgę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become nie ma biegunki, ja to myślę, że to albo przez jego ruchliwość, albo,że za dużo zjada dziś np po zjedzeniu miski zupy zrobił nam awanturę, mielismy odłożone trochę na jutro ale trzeba było mu dać... czasem sie zastanawiam czy takie dziecko mozna przekarmic... eee tymkowa to Ty mialas szybki porod, bo ja po lewatywie spokojnie zdazylam wszystko zostawic gdzie trzeba, skurcze w szpitalu 10 h ahhh no ale oj tam oj tam :D, ale fakt podczas partych i tak jest takie uczucie :D MT ale sie usmialam z tego oblizywania progu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją najczęściej noszę przed snem bo wtedy się uspokaja i szybciej w łóżeczku zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa - Misiaczkowa ma racje, moja tez nie raczkuje, ona jakos sie czolga i to najczesciej do tylu lub kreci sie w kolko. Z pleckow na brzuszek w sekunde sie obroci a spowrotem nie umie, posiedzi tez chwilke ale nie jest jeszcze stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-jabi - ja mialam wczoraj szpinakowa i dalam pol miseczki dolozylam lyzke kaszki, mala zjadla tak szybko ze drugie pol co na dzisiaj bylo tez zagrzalam i tez zjadla. A dzisiaj sloik dostala i nie chciala jesc. misiaczkowa - ja nosze szkla odkad mala jest okulary leza w szufladzie. Ona i tak mnie za wlosy i nos wytarga, nie wiem czy okulary by to przetrwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa- rilaks :-) do raczkowania to tu każdemu jeszcze sporo brakuje, mój też nie pełza- kula się za to z pleców na brzuszek i z powrotem oraz uwielbia ściągać sobie skarpetki, stópek do dzioba nie potrafi wsadzić bo mu sadełko chyba nie pozwala jak u pocahaontasowego Kacpra:-) A ja dziś ostatnie z karnetu Body Space zaliczyłam i na grouponie dziś zaopatrzyłam się w kolejny, na 20wejść za 1/3ceny i mam radochę choć dieta trochę poległa, ale wezmę się znowu w garść bo inaczej Body Space nie ma sensu. tymkowa, ty miałas cały spis grupono-gruperów podobne,, masz go jeszcze? A spacerówkę parasolkę to ja po Franku mam i jest to parasolka któej nie zamieniłabym na inną, to 3 z kolei z któa miałam do czynienia, nie licząc na próbę od koleżanek i żadnej innej tak lekko , jedną ręką (co przy parasolce to ma znaczenie). Jest mega droga, ale ja kupiłam używaną i skoro Filpek z niej skorzysta jeszcze to się opłacało ale zakochałam się w niej Maclaren techno xlr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa- znalazłam listę tych stron, taka masa tego, ze nie chce mi się przeglądac, zostane przy najpopularniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka - mam , prosze adeal Adventure Group AleBomba B2bdeal BonBuy BooksOn Buzzinga Citeam CityGllik Cuppon CutHotel Deallx Dealowo E-stolik EuroBon eVoucher FamilyFINDS FastDeal Fezi Fresh-Deal Frupi Groupon Gruper HappyDay HitDeal In-group KlubZniżek KupBon KupOkazje kuponik4you KupujTaniej MagicDeal MainDeal MalaCenka Megabon MrRabat MyCity24 Ofeteria Okazje eHoliday Okazjoteka PandaDeal PodrozujemyTanio SmartBuyers Style Deal Turbodeal Warsawdeal Zakupon cioteczko, caly czas!! Karmienie w lezaczku tylko albo na kolanach. Lezy i obraca sie na boki, i gryzie zabawki lezac na boczku ale brakuje mu zeby dociągnąc rączke dalej aby sie obrucic na brzusia. Raz mu sie udalo w lozeczku jak podciagnal sie za zabawke;) Ja tez z nim cwicze te obroty w formie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka ja sprawdzalam jakies 15pierwszych i one sa podzielone na obszary Polski nawet. Są takie gdzie tylko Wawa, i takie gdzie sląck i wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka tez mam maclarena i tak samo dor azu zapalalam do niego miloscia:D tyle ze mam juz ta mniejsza troche wersje maclerena triumpha. Normalnie mercedes, na razie jezdze jeszcze spacerwka chicco ale jak troche podrosnie od razu maclaren. Teraz jakbym kupowala to tez bym kupila tego xp co Ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyl sie Junior na tvn, kontunuuje na Polsacie. Uwielbiam Kate Hudson ;) jest taka śliczna, podobna tez do mamusi ;) A w ciąży jak ladnie wygladala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam dosc sledzenia tych gruponow, poza tym wkurzylam sie na ofetre z turystyki bo checieli ludzi nabic w balona, odkrylam to jak zaczelam weszyc ze wcale sie nie oplacalo. Zdenerwowalam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LA a czym sie roznie ten triumph od xp tak wlasciwie? Bo lukam na nie. Fajny design mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja margaret tez jeszcze nie pełza po calej podłodze, na szczescie;) Jak zacznie to mam juz w pogotowu kojec po starszym bracie:) Na razie ledwo co wychodzi poza granice maty. Z plecow na brzuch sie ciagle przerzuca ale zeby wrocic do poprzedniej pozycji to nie moze i placze zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce teraz uzywac to kup xp bo oparcie sie na plasko odchyla, jest troche wiekszy, bardziej zabudowany. Moj triumph ma oparcie na pasku zapinane, rozklada sie ale juz nie na plasko. Jest troche mniejszy i przez to lzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa- ciut tańszy a też z tych "wypasionych" maclarenów jest xt, design jest 1klasa. Lady- to już po raz 2 mamy coś wspólnego, trzeba by pomyśleć coby twoją Margaret z moim Philipsem zeswatać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka:D nie mam nic przeciwko;) moze juz od niemowlaka przypadna sobie do gustu. Trzeba ich zapoznac przy najblizszej okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mała o 20:30 jak codzień trafiła do łóżeczka... Jak co dzień wykąpana, najedzona, bajeczka, karuzelka... Tyle że nie śpi :o płacze :o jak jest z nami w sypialni ( wziełam ją żeby zmienic pieluche, zmierzyć temp ) to jest cicho a w łóżeczku ryk :o nie wiem o co biega :( chyba ją wezme na noc do siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze jestem, ale już odpadam:) Tymkowa ja też dawałam na początku enfamil, ale u nas działał w przeciwną stronę niż u Ciebie:) Co do kolek to też możemy przybić sobie piątkę:) U nas była masakra:/ Na szczęście skończyły się ok 3mca. Co do kaloryczności mleka Hipp i Bebilon to sprawdziłam i sa takie same, więc nie wiem z czego wynika rozbieżność w zalecanych proporcjach. Na koniec i tak dzieciątko samo sobie dawkuje tyle ile potrzebuje:) Chociaż moja mała ostatnio obraziła się na mleko. Normalnie ręcę mi opadają przy karmieniu. Zupki potrafi zjeść nawet 2 słoiczki albo i więcej. Gruszkę albo sliwkę tez by pochłonęła w każdej ilości, ale jej nie daje za dużo:) Ciotka Julia witaj w klubie moja mała też na jabłko uczulona:/ A ja po porodzie jadłam jabłka jak porąbana, włączając w to ryż zapiekany z jabłkami, który polecałyście:) I szukali mi u dziecka skazy białkowej:) Na szczęście na mleczne produkty nie jest uczulona, ale na jajko niestety:/ MT dzięki za info odnośnie wprowadzania 2 Hippa. TNKS - przeczytałam polecaną przez Ciebie książkę "Kwiaty na poddaszu". Jak dla mnie super:) Teraz czuję lekki niedosyt bo na kolejne części trzeba poczekać:/ Szukałam nawet poprzedniego wydania, ale na allegro ceny za "Płatki.." to np 90PLN. Wolę już poczekać i kupić sobie nowe do kompletu:) Heh bo ja też lubię książki mieć:) Teraz zabieram się za "Jeździec miedziany":) Miłej nocki dziewczyny:) Na kawke się raczej nie załapiemy, bo moja mała spi do 10, a ja razem z nią póki jeszcze mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co do mleka ja przeszlam na 2 odrazu, ale maly przez 3 dni wogle w dzien nie jadl, tylko 2 razy w nocy..myslama ze tak juz mu zostanie bo przeciez nie wszytskie dzieci pija mleko..nadrabial, kaszkami, deserkami itp a ze duzy chlop to sie nie martwilam..no ale po 3 dniach wszystko wrcili do normy dalej pije mleko..troche mniej ale wiadomo bardzej syte.. dzis w lozeczku byl juz do 4 rano takze robimy postepy. co do wozkow kupilismy w komisie teutonie mistral s..zalezalo mi zeby sie rozkladala na plasko i miala przekladana raczke..i tak pewnie za jakis czas kupimy mala spaceroweczke ale narazie ta jest super. w foteliku tez juz jezdzi przeodem i jest o niebo lepiej..chyba nawet to lubi:) tak po zatym szarowa u mnie nby 7 stopni ale woiatrrrrrrrr brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 na przekór aurze, ciśnieniu, dołom, kraterom, choróbskom:P:P:P Kawy??? Czegoś do kawy??? bo jakby co to nic nie mam:D:D:D Dzieciarnia cały czas kapiąca i lejąca z kichaw:O ale idzie ku lepszemu, jak mawiał klasyk:D Frankensztajn zakochany w huśtawce FP...może siedzieć i siedzieć, a nawet drzemkę sobie ucina;) Bronek zakochany w śwince Peppie i Traktorze Tomie:D:D:D:D:D Umieram ze śmiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja od razu przeszłam na nr 2. co do tej niecheci do mleka to wydaje mi się że to jakis taki etap- mój tez tak ma. co do uczulen- nikt w naszych rodzinach nie ma żadnej alergii. nie wiem skąd u małego. Amber przypomniałas mi pisząc "po ciąży" że ja ale w ciąży jadłam co najmniej 1kg jabłek dziennie + obowiązkowo litr lodów. Ciekawe czy to ma jakiś wpływ? bo ostatnio spotkałam się z teorią moich koleżanek które twierdziły na swoich przykładach że po lekach na podtrzymanie ciąży teraz mają nadpobudliwe dzieci:-D ( dwie nawet korzystają z pomocy psychologa dziecięcego bo nie dawały rady) Tymkowa pytałam o te podłogę bo mój właśnie odkad go zaczęłam kłaść na twarym zupełnie podłożu wykonał niezły skok jeśli chodzi o rozwój fizyczny. a moje dziecię pełza tak jakos dziwnie- na plecach odpychajac się nogami. i dzien w dzien funduje mu w przyszłości krzywe nogi ( wg ludowych wierzeń) bo uwielbia się przegladac w lusterkach. lustro w sypialni mam całe upiprane od dołu przegląda sie pies ( pierwszy pies jakiego mam który wielbi swoje odbicie) od góry dziecko :-D :-D :-D TNKS Dziadek w dalszym ciągu nie mam trawnika tylko jeden wielki kibel:-D nie chce nawet mysle co byłoby po wiecej niz jednym psie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×