Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

eheheh maluch sobie sciagnal skarpetke ze stopy i w jednej rączce ja trzyma a w drugiej smoczek i patrzy i nie wie co wybrac i wlozyc do dzioba hehehe;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS a bo jakos tak motor mi pasuje do twojego zadziornego charakteru. rower w Twoim przypadku by łby zbyt banalny:-P Dziadka tez bym widziała na motorze i moze jeszcze na koniu:-D :-D aga i ode mnie zyczenia[ kwiat] 🌻 🌻 Lady trzymam kciuki żeby to były jednak zęby... Tusia co się dzieje? cos ze słuchem jak mniemam? miejmy nadzieje ze to tak kontrolnie tylko...i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie kolana dziś bolą (oba, nie tylko to 'chore') :o zmiana pogody? Nigdy nie reagowałam na takie sprawy bólem stawów...Nie wiem od czego. Ciotka, jazda konna :) Hmm...Jak ja dawno nie jeździłam... :) Bryczesy i czapsy leżą gdzieś zapomniane w szafie :o kawał czasu nie woziłam dupska na końskim grzbiecie ;) Lady, popieram zdanie dziewczyn - może to ząbki. U nas na szczęście takich objawów dotychczas nie było, ale słyszałąm, ze biegunki występują i gorączka. Rozmroziłam dziś moje mleko i normalnie jakoś śmierdziało...Wyczytałam oczywiście, że to ze względu na lipazę (enzym trawiący), ale jakoś tak z cięzkim sercem podałam małemu to mleko... Miała któraś już tak? TNKS, dochodzę do siebie. Siniaki schodzą. Ból jest już napawdę niewielki. Tylko dziś coś mi te kolana dokuczają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja zadziorna? Ty mnie chyba z kimś mylisz :) DJ skoro kobiety są w stanie zaakceptować 2 koła swoich partnerów ( a z reguły są nadwrażliwe w tym temacie) to i Twój m by zaakceptował :D a prawda taka, że jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką może robić 2 ludzi w ubraniu:p Villa to trzymam kciuki, żeby nie bolało ani chore ani tym bardziej zdrowe i żebyś szybko wróciła do pełnej sprawności... Wiem jakie to przekichane jak się jest "uziemionym" Tusia lepiej zrobić to badanie i mieć czyste i spokojne sumienie... Ja w każdym razie cieszę się, że nie słuchałam "dobrej rady cioci Korby" (uwielbiam ten film i tą postać :D - kojarzycie?) I badania zrobiłam... Mała zaczęła przybierać i to już jest duży plus... Teraz jeszcze "tylko" zwalczyć infekcję i będzie git :o Dziewczyny jak się objawia nietolerancja glutenu i po jakim czasie? Coś mi małą obsypało, ale cholera jasna - CO? Ja jem setki produktow, a mała też dostała dużo nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia oo jeżdzisz konno :-P fajnie:-D ja tylko rowerem potrafię i ....czasem na miotle:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a ciężko tak ciężko wysiedzieć w domu. Chociaż pogoda 'na szczęście' mi na razie pomaga :) Nosa się nie chce z domu wystawić :o Cytacik z "Lejdis" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia ja pare razy jak z lodówki wyciągnęłam lub z zamrażalnika to też śmierdziało i wylałam... Ale nie każde śmierdziało... A nie karmisz ze względu na ketonal? Dużo go bierzesz? Zapytaj pediatre czy na pewno nie możesz karmić, bo nam nawet po cc dawali ketonal dożylnie mimo że karmiłyśmy a z moim pediatrą rozmawiałam i sprawdzał mi leki które mogę na kręgosłup brać i ketonal nie jest wśród listy leków zakazanych podczas karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka, niestety teraz to już w czasie przeszłym - jeździłam konno. Nie ma teraz czasu. Przed ciążą ciężko było bo praca, dom i tak w kółko a teraz to sama wiesz ile ma się czasu dla siebie ;) 2 minuty na mycie zębów ;) tnks: " Dziewczyny, okażcie trochę empatii... A właśnie empatia, ja coś chyba słyszałam, słuchaj, to chyba jest zupa z Azji. Nie wiem, z Azji znam tylko peeling"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja? W życiu :D ja grzeczna i nie śmiała jestem, w życiu nie zadziorna :D Villia dokładnie tak :D moje ulubione hasło: "a teraz posluchaj dobrej rady cioci korby i spier.dalaj" :D dereszowska mnie w tej roli rozwala na łopatki :D i Olszówka i jej opowieści jak to rura wpadla w rezonans i odbierała radio maryja :D achhhh jak dla mnie "klasyka" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, rozmroziłam, bo coś mi cycki dziś zastrajkowały i nie nakapałam za dużo :o A ja małemu dałam to mleko po przeczytaniu kilku różnych stron, że OK, że tak może być i mleko nie jest zepsute :o Upss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, zawsze też można pomylić plastry antykoncepcyjne z plastrami Nicorette ;) A film, owszem, dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"łaaaaaaaaa villia :d widze że lubimy te same klimaty " i różczka której ciało wchłania tłuszcz z powietrza :D hehehehe teksty tam są zaje... Która nie widziała to polecam :D Kurator Marek Dywanik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, Dywanik, ja dziękuję. Wolę gołe podłogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, TNKS, a ile trzymasz zamrożone mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia skoro dzieci wypiło tzn że zepsute nie było... Moja jak śmierdziało to zaciskala usta :p także nooo stres :) moje cycki mają chyba pms... Są tak "marudne" i nie obliczalne że trudno z nimi funkcjonowac... Jak ostatnio kapały po 50 ml w godz sciagania tak dziś się obudzilam w mokrej koszulce, sciagnelam 150ml, nakarmilam małą i jeszcze zostało... Oby tak było teraz, to coś może pomroze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, on to wypił prawie na śpiocha z kaszką ryżową malinową, więc może mu zapach zabiło. A był tak padnięty, ze może nie czuł co pił...Schizy łapię... Mój tekst: "Dziecko, weź milcz, jak do mnie mówisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie villia stare mam to mleko :P z poczAtków karmienia także ono już będzie do wylania... A rozmrazalam ok msc temu, może troche wiecej, ale cześć byla zepsuta a cześć ok... I tych smierdzieli mala nie chciala... Ciotka widzialas Lejdis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks i villa jjz wiem co dzis wieczorkiem bede ogladala w lozku. Mnie rozwalal ten sylwester w lecie. kacper psyatnio ma klopotu z zasnieciem. Kreci sie ,kreci i gubi smoczek albo laduje na brzuszku. blotko niepodgrzewane ale dla chetnych cos wymysle i ledzie super. Nawet drinka z parasolka zrobie,jak bedzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś cudowna. Cudowna to jest woda z Lichenia. :) nie znam kobity ktora nie lubi tej komedi ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia moja nawet z kaszka i owocami nie chciala także easy ;) nie panikuj! Nic mu nie będzie ;) A pamiętasz co różczka widziała na bali? I kurde nie pamietam jak leciało, ale zaje podobalo mi się jej hasło o mężu, że tapla się w błocie, napierdala mieczem itp., nie pamietam ale tak to fajnie też powiedziala... Musze sobe puscic lejdis :D za kazdym razem jak to widze to kwicze :D Jeszcze ciało mi się tak podoba - z guzik :D jak wali z bani :D - kojarzysz? W ogóle uważam że mamy super komedie :D "jest tu jakiś cwaniak?.... Taka akcja żeby dać piątaka" "po Tym co tytaj widzialem nie wiem czy chcialby ubic z Tobą muche w kiblu" "masz pit bulla ktory wyglAda jak jamnik, bujasz się jak pierdolony rezus i podniecasz panem kunta kinte" :D - pewnie poprzekrecalam, ale może skojarzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiecie z jakiej polskiej komedii? tez dobra jest Repeat, please: „My pen is.... My penis... Normal. Really? No! Your pen is... is long! Show me please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa, nie wiem..tego filmu nie oglądałam. TNKS, jutro robię najazd na zamrażarkę i zobaczę jak inne partie się sprawują. A jeszcze pytanko - w czym zamrażasz? ja to co teraz odmroziłam miałam w pojemniku Aventu, ale większość mam w jednorazowych torebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia wszystko mam mrożone w jednorazowych woreczkach z baby ono- polecam - tanie a dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna... tak mowicie ze to zeby , juz sama nie wiem bo ma dwie dole jedynki i wczensiej nie miala takich objawow, ale moze przy roznych zebach sa rozne objawy hmmm.... Teraz na szczescie spi ale w dzien nie chciala w ogole. Moze chociaz dzis w nocy pośpie troche. Tnks- dzięki za checi zjednoczenia sie w "bólu" ale nie mozesz wylamywac sie z dietki przeze mnie. Wyrzuty sumienia nie daly by mi spokoju. Na szczeście czuje sie juz rozgrzeszona gdyz zaliczylam 40 min na rowerku. Potraktuje to jakos przelom, moze od dzis codziennie uda mi sie troche pojeździc. Ja tez swego czasu jeździlam konno, uwielbialam ten sport ale bylo minelo, z tego samego powodu tzn braku czasu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to chyba było cos w stylu: Pije wodę z kałuży, napierdala mieczem i gardzi łącznością telefoniczną. Kretyn. /ja mam woreczki Tuffi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, słyszałam, że górne jedynki są najgorsze :o może Twoja mała z tego powodu tak cierpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×