Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

🖐️ Lady a co ty się tak cieszysz z tego 13ego hęę? moje dziecko po praktycznie 7 miesiącach zrobił mi pobudkę w nocy:-((( i ćwiczy w łóżeczku przypomina mi biegacza w bloku- czeka ta jakis swój sygnał i wystartuje he he :-D ( teraz się śmieje ale przeraza mnie to) TNKS ja tez kocham słone ja sobie wypróbuję to pikantne leczo. aczkolwiek z sentymentem wspominam chio chipsy paprykowe, jak dotąd nie spotkałam żadnych które by im dorównały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Lady a co ty się tak cieszysz z tego 13ego hęę? moje dziecko po praktycznie 7 miesiącach zrobił mi pobudkę w nocy:-((( i ćwiczy w łóżeczku przypomina mi biegacza w bloku- czeka ta jakis swój sygnał i wystartuje he he :-D ( teraz się śmieje ale przeraza mnie to) TNKS ja tez kocham słone ja sobie wypróbuję to pikantne leczo. aczkolwiek z sentymentem wspominam chio chipsy paprykowe, jak dotąd nie spotkałam żadnych które by im dorównały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :D Jeeeeee dziś moja ulubiona data :D musze dzisiaj puścić totka :D Olinka owszem film :) m mnie zaraził fajnym serialem i do nocy oglądam :p Moja Kluska robi postępy :D dzisiaj obudziła się pierwszy raz o 5!!! :D są postępy :) 15 min pokrzyczała - my wyrodni nie bawiliśmy się z nią ;) m tylko podawał smoka i tetre ;) i po 10-15 min zasnęła i wstala o 7 ;) zjadła , pogadala chwile, potulala się i poszla jeszcze spac a ja w tym czasie ogarniałam majdan :o posprzatalam jej pokoik i porozwieszalam cala sterte ubranek :p potem nasze ciuchy porozwieszalkam ( nie nawidze tego robic), posprzatalam gore i że m jeszcze byl w domu to i dół ogarnelam gdy on zajowal się małą ;) może potem jeszcze okna jakies umyje... choć kilka :) ps. Ile macie okien w domu? Ja dochodze do wniosku że zbyt dużo :o Jaka macie pogode dziś? U mnie się ładna zapowiada :) Lady napijesz się ze mną kawy? Aga15510 milego dzionka w pracy :) vilia Tobie również :) Amber Ty dziś zaczynasz? To powodzenia :) ps. Aga15510 wiesz - zazdroszcze Ci tego jezdzenia pociągiem :) ja KOCHAM jazde pociągiem a nie pamietam kiedy mialam okazje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie pada Co za beznadziejna pogoda poszlam spac z bolem glowy i wstalam tez z bolem. Niby nie mocno ale taka zakrecona jestem. Nawet Kawa nie pomaga. Tez tak odczuwacie zmiany pogody? Wczoraj tylko czesc poprasowalam nie chcialo mi sie wiecej a tu kolejne juz sie pierze. I tak w kolko. Tez bym chetnie juz poszla do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :D Jeeeeee dziś moja ulubiona data :D musze dzisiaj puścić totka :D Olinka owszem film :) m mnie zaraził fajnym serialem i do nocy oglądam :p Moja Kluska robi postępy :D dzisiaj obudziła się pierwszy raz o 5!!! :D są postępy :) 15 min pokrzyczała - my wyrodni nie bawiliśmy się z nią ;) m tylko podawał smoka i tetre ;) i po 10-15 min zasnęła i wstala o 7 ;) zjadła , pogadala chwile, potulala się i poszla jeszcze spac a ja w tym czasie ogarniałam majdan :o posprzatalam jej pokoik i porozwieszalam cala sterte ubranek :p potem nasze ciuchy porozwieszalkam ( nie nawidze tego robic), posprzatalam gore i że m jeszcze byl w domu to i dół ogarnelam gdy on zajowal się małą ;) może potem jeszcze okna jakies umyje... choć kilka :) ps. Ile macie okien w domu? Ja dochodze do wniosku że zbyt dużo :o Jaka macie pogode dziś? U mnie się ładna zapowiada :) Lady napijesz się ze mną kawy? Aga15510 milego dzionka w pracy :) vilia Tobie również :) Amber Ty dziś zaczynasz? To powodzenia :) ps. Aga15510 wiesz - zazdroszcze Ci tego jezdzenia pociągiem :) ja KOCHAM jazde pociągiem a nie pamietam kiedy mialam okazje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :D Jeeeeee dziś moja ulubiona data :D musze dzisiaj puścić totka :D Olinka owszem film :) m mnie zaraził fajnym serialem i do nocy oglądam :p Moja Kluska robi postępy :D dzisiaj obudziła się pierwszy raz o 5!!! :D są postępy :) 15 min pokrzyczała - my wyrodni nie bawiliśmy się z nią ;) m tylko podawał smoka i tetre ;) i po 10-15 min zasnęła i wstala o 7 ;) zjadła , pogadala chwile, potulala się i poszla jeszcze spac a ja w tym czasie ogarniałam majdan :o posprzatalam jej pokoik i porozwieszalam cala sterte ubranek :p potem nasze ciuchy porozwieszalkam ( nie nawidze tego robic), posprzatalam gore i że m jeszcze byl w domu to i dół ogarnelam gdy on zajowal się małą ;) może potem jeszcze okna jakies umyje... choć kilka :) ps. Ile macie okien w domu? Ja dochodze do wniosku że zbyt dużo :o Jaka macie pogode dziś? U mnie się ładna zapowiada :) Lady napijesz się ze mną kawy? Aga15510 milego dzionka w pracy :) vilia Tobie również :) Amber Ty dziś zaczynasz? To powodzenia :) ps. Aga15510 wiesz - zazdroszcze Ci tego jezdzenia pociągiem :) ja KOCHAM jazde pociągiem a nie pamietam kiedy mialam okazje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt mam to samo - każda zmiana pogody odbija się na moim samopoczuciu... Choć od momentu jak zaszłam w ciąże jakoś migreny ustąpiły Ciotka ja po za tymi polskimi grzybami bym wszystkie zjadla z chęcią :D Ktoś wczesniej pytal o soki z czerwonych owoców - dziś malej dalam z bebevity z czerwonych bez cukru i smakuje jej bardzoooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez mialam pobudke o 5. ale zaswiecilam mala lampke i chyba szybciej zasnelam niz mala. w kazdym razie wstalysmy o 8.30:) ja nie wiem co to ze mna jest czy to przemeczenie czy co, bo ledwo co mi zeszly opryszczki wlasnie wychodzi kolejna. no masakra jakas. moze to z przemeczenia, bo przeziebiona nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks- jaki serial? luuuuuuuuubie seriale a najbardziej Desperate housewives:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka ja to bym wszystkie chciała wypróbować - no może po za tymi polskimi grzybami w śmietanie :p Mt a u nas dziś słonko :) Ktos pytal o sok z czerwonych owocow - dalam dziś malej z bebevity bez cukru i smakuje jej bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt uzupelnij wit B :) Qwa mi też pisze że posta nie dodało, nie widze go, pisze 2 raz i się okazuje że są obydwa :o Ciotka nigdy nie ogladalam "desperatek" i jakoś mnie nie ciagnie, jak już pisalam kocham sex w wielkim miescie :) a m zarazil mnie sons of anarchy ;) polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciotka tylko Olinka :p Ciotki chcialma pytac jak babcia? Olinka a sex w wielkim oglądalas kiedys? Ale serial, nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciotka tylko Olinka :p Ciotki chcialma pytac jak babcia? Olinka a sex w wielkim oglądalas kiedys? Ale serial, nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciotka tylko Olinka :p Ciotki chcialma pytac jak babcia? Olinka a sex w wielkim oglądalas kiedys? Ale serial, nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ciotka tylko Olinka :p Ciotki chcialma pytac jak babcia? Olinka a sex w wielkim oglądalas kiedys? Ale serial, nie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja w piatek 13ego :) MT78 ja tez mam wlasnie opryszczke od wczoraj sie robila.smaruje i probuje pamietac zeby nie calowac malej.u mnie to wlasnie ze zmeczenia po jezdzie swiatecznej i troche podziebilam w te ostatnie zimne dni. dzis moj maz ma rozmowe kwalifik, oby mu poszlo :) bylam z tesciowa w c&a,ona tam lubi kupowac spodnie i bbluzki jak u nas jest,wiec jej kupilam portki a i mojej mamie mi sie udalo tez kupic w ciemno. dzis troche cieplej,pojdziemy z mala na jeszcze jeden spacer po poludniu. dzis mi sie obudzila o 4 i lulalam ja do 5.masakra. milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Nie podszedł Ci? Ja sex uwielbiam :D wszystkie je na raz i kazdą z osobna :D kiedys jeszcze ally mc beal lubilam :D i warczącą tam lucy liu - przepiękna kobieta :D taka mega atrakcyjna susz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS polowała na nową stronkę i upolowała :))) kochana co do kaszek to z alnatury małemu daję jaglaną, bo ta orkiszowa jest glutenowa więc jej jeszcze nie robiłam tą jaglaną zjada, tyle, że dostaje do niej łyżke glutenowej biszkoptowej nestle, może to ona mu smak poprawia niedługo będę musiała mu inne zamówić a Ty które smaki masz tych bezglutenowych? jak mleczko?? dawałaś już Kalince??? dziewczyny mi już mija trzeci tydzień pracy, ale ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi rzecz w tym, że wcale nie polowałam :o tak cudownie kafe działa dzisiaj :o Ja daje małej jaglaną, ryżową, 4 ziarna i dodaje glutenowe 8 zbóż z nestle albo pszenna alnature ;) mleczka jeszcze nie dawalam bo jeszcze mam moje w lodowce :) no i nie ukrywam że odwlekam ten moment bo to będzie koniec karmienia piersia :o ja daje mleczko tylko 2 x dziennie - cycka dostaje już tylko raz - rano a wieczorem sciagniete z kaszka także jak rano dam hipp to będzie po karmieniu a ciezko mi się z tym rozstac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks a te glutenowe to dajesz juz normalnie cala porcje? no ja karmie piersia znow dwa razy dziennie ale nie wiem ile tego mleczka wypija, cycki juz nie sa takie nabrzmiale jak kiedys raz dziennie kaszke na mleku i raz jogurt ten jogurt chetnie bym czyms zamienila dziewczyny wpiszcie swoje menu, wiem, ze juz kiedys pisalysmy, ale moze bym cos zmienila w swoim hehe ja daje tak: ok 7 piers i czasem dokarmiam ok 9-9.30 jogurt ok 12.30-13 kasza lub kleik kukurydziany na mleku ok 16 obiadek ponad 200 ml zjada ok 17.30-18 deser caly sloiczek owocow ok 20 po kapieli piers, czasem dokarmiam w ciagu dnia chrupki 2-3.szt lub ciastka, wafle ryzowe... czy maly nie je az za duzo? kurde z niego straszny glodomorra jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gluten dalej dawkuje A menu 6-7 ( zalezy jak wstanie) cycek :p 9-10 - frankfuterek, albo chrupki, albo wafle ryżowe + soczek 13 - obiadek - caly duzy z hippa 190-220 gr 16-17 - owoce (słoczek hippa) 19-20 - mleczko + owoce + kaszka ok 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe cos sie dzisiaj pieprzy.... ja wychodze bo u mnie pieknie jest ale zajrzałam jeszcze na sekundę zerknęłam i nadziwic sie nie mogę menu bo u mojego nadal od rana co 3 godziny króluje mleko i nie ma zmiłuj. wychodzi mi srednio 6x po 180ml na dzien ( no jak z kaszką to więcej) obiadek i deserek + picie + biszkopty skórka od chleba itd. kurczę myslałam ze jeszcze wszystkie maluchy pija mleko co 3 godziny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka jak Maciuś to wszystko pochłania? Jakbym Kali dała mleko to nie zje mi obiadu... Mleko pije 2 - 3 razy dziennie, bo czasem w ciągu dnia jej jeszcze dam cycka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tnks to moj kurcze sporo je chyba ale zmniejszenie raczej nie wchodzi w gre on by jadl oczami oprocz tego ostatnio wypija po 2 -3 butelki herbatki lub soczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka to Twoj jeszcze więcej niż mój je :) Tnks a z czym te glutenowe w takim razie robisz? ja to bym juz chetnie cala podala, ale jeszcze sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No soczek też pije w ciagu dnia i zjada jako przekąski chrupki i wafle ale wiecej posilkow by nie zjadla :) a glutenowa dodaje do wiexzornej kaszki - mieszam jej bezglutenu z glutenowa Kali wczesniej jadla wiecej i waga jej stala a teraz je mniej niż jadla a waga jej tak leci do góry że szok :D dziubol ma już na prawde okrągły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi nasze maluchy jedzą tak na prawde podobnie - masz 1 posilek wiecej - jogurt, za to ja daje kiełbaski ktorych Ty nie dajesz, także podobne maja menu tylko w innej kolejnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×