Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Terminku zycze szybkiego dotarcia do celu podrózy pogody i morza atrakcji pozytywnych rzecz jasna. u mnie ..ostatnio najazd gosci i to takich najgorszego typu bo niezapowiedzianych. a tego nienawidze....rozbebebesze sobie np szafe co by zrobic remanent a tu masz wizyta! i dotrzymuj towarzystwa majac swiadomosc ze w pokoju przed szafa góra ciuchów nie ustepujaca wielkoscia Rysom! no tak moge olac gosci i wrócic do sentymentalnego przegladania ciuchów ale oni przyleza za mną a po co im widziec na szczycie tych Rysów super obciachowe majtki ze studniówki- obciachowe bo czerwowynych w tamtych latach wybór był ze tak powiem żaden? i jeszcze te teksty: jestem u ciebie bo mi sie nudzi....na Boga! słowo nuda działa na mnie jak płachta na byka bo ja nie nudze sie nigdy! nawet w czasach przed dzieckiem sie nie nudziłam.... a pogoda tez robi swoje...u mnie deszcz i to mizerny był tydzien temu aczkolwiek dzien w dzien przed wieczorem z obłedem w oczach latam po polu i np chowam pranie bo iscie burzowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! wstawać śpiochy! pocahontas to fajnie z tym basenem, ja dzwonilam do najblizszego basenu typu spa to jedna lekcja 35 zl, na drugim basenie w wakacje nie organizują w ogole. Jedynie poradzili mi zeby sobie indywidualnie instruktowa wynajela ale tam jeszcze nie dzwonilam i nie wiem ile za taka lekcje ale tez pewnie tyle samo. Nic sie w tym miescie nie dzieje. Tnks- mam nadzieje ze zajechaliscie szczesliwie i wszystko w porzadku oraz ze Wasz domek stoi caly i zdrowy. Jak sie patrzy w mediach na te kulki gradowe to bardzo wspolczuje tym ludziom co to takie zniszczenia maja. Teraz sie tyle o tym mowi zeby domy ubezpieczac, jak sie wyprowadzimy to trzeba bedzie tak zrobic. Moj m ciagle na tej budowie, juz mam tego dosc. Ostatnio wyciagnelam go nad jeziorko, pojechalimy w czwartek popoludniu, bylo malo ludzi, plaża piękna, woda cieplutka:D Gosia jak ja m zanurzyl do wody to dostala takiego ataku śmiechu :D:D Ostatnio stwierdzilam ze nie bez powodu jestem wodnik bo po prostu uwielbiam wodę, gory dla mnie moga nie istniec ale bez wody bym nie wytrzymała;) pocahontas duzo zdrówka dla Kacperka, oby to tylko jedniodniówka była🌻 Tnks- biedna kolezanka, ja mialam podobna sytuacje jak wojtusia rodzilam ale mnie wzieli na cc po 4 godzinach porodu naturalnego. Ale po tej akcji bylam taka skonana ze jak odzyskalam przytomnosc to w ogole nie mialam sily dziecka ogladac tylko dopiero rano mi go przynieśli. Okropnie sie czulam, mam porownanie bo jak gosie rodzilam to do razu juz poszlam na cc , jak sie wybudzilam to mialam tyle energii, a ten pierwszy porod to jak jakis koszmar wspominam. Nie ma reguły ale po tych doświadczeniach dla mnie cesarka jest super w porownaniu do tych meczarni porodowych. ciotka- odpuść troche z tym sprzataniem i rozwiń sie troche towarzysko:) Nie samą robotą sie żyje hehe;) vilia- a gdzie planujecie Wasz wypad? Jakies jeziorka? fajnie, na pewno dobrze Wam to zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ale znowu upał ,ciekawe jak tam pogoda na mazurach u TNKS.Pozdrawiam i miłego weekendu życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-
Hej dziewczynki ;) Pozdrowionka z Mazur :) pogoda super?! Stopni milion :o Ps. Padam na ryja - jeszcze okaz nie zamknęłam od wczoraj rana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka lady ania u nas na basenie miejskim lekcja nauki plywania z instruktorem indywidualnie 50zl. A.miesieczny kurs w malej grupie 20wejsc to 480 zl. Ale alazlam zajecia na basenie hotelowym i wychodzi.o wiele taniej. Tnks cudnej pogody,plodnych dni i wspanialej atmosfery na urlopie. A Kacperek.dzisiaj ma jakies rozwolnienie. Kurcze czemu dzieci w week choruja, u nas to juz stantard. Podaje co moge i mam nadxieje ze pomoge. Laski wczoraj w nocy mialam taki mocny bol glowy ,ze chcialam juz ja odrabac. Jak dzisiaaj opisalam mamie bol to powieziala ze to chyba migrena. Ona sama ma bole migrenowei i byla kilka razy przez to.w szpitalu. Mam nadzieje ze mnie to jednak ominie. Och ciagle jakies chorobska.nad nami kraza. Zapraszam na koktajl truskawkowy-pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was kochane wszystkie pozdrawiam❤️ TNKS🌻 cudownych wakacji!!! Ciotka🌻 w 100% się z Tobą zgadzam:D Podobno tylko mało inteligentni ludzie się nudzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!TNKS wypoczywaj,wypoczywaj!!!Jak mała zniosła drogę?Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej jak wam niedziela mija? ja dzisiaj kurczak z grilla i salatka na obiad takze expresem bedzie gotowe. Po poludniu mial bac basen ale cos sie chmurzy i wiatr sie zerwal. A kupilam wczoraj dla malej takie motylki do plywania co Mum kiedys polecala i chcialam wyprobowac. mam pytanko czy ma ktoras rowerek Smart Trike? a moze ktos ze znajomych albo w sklepie widzialyscie. Podoba mi sie i chcialabym kupic ale nie widzialam na zywo. taki bym chciala http://allegro.pl/smart-trike-rower-3kolowy-fresh-3w1-roz-zielony-i2458176461.html hjk ty dietkujesz jeszcze? ja nie jem pieczywa i makaronow czyli najczesciej surowki i jakies miecho do tego ale rezultaty marne. chociaz wczoraj moj M mi powiedzial ze mi lydki schudly :) dobre i to chociaz wolalabym udka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defgdgd
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu tak cicho?? U nas przeszła burza i wreszcie jest czym oddychać. TNKS jak tam na wczasach?? Odespałas podróż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka u mnie wlasnie nadciaga burza i tez licze na troche powietrza Basen nie wypalil to nalalismy pelna Wanne wody i mala plywala w motylkach Ale byla w szoku Do jutra ide spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u nas znowu zdrowotna rozrywka. Kacperek ma grype jelitowa. Biegunke ma od soboty,dzisiaj bylismy u dr i mam madzieje ze bedzie lepiej,bo maly strasznie sie meczy,marudzi,zle spi,pupke ma odparzona a my z M juz druga nocke mamy nieprzespana. Och ja ciaggle jakos nie moge na basen z malym sie wybrac bo co chwilka cos sie dzieje. Ale dzisiaj ide z Oliwia. Buziaki i posac mi tutaj co tam u was, mam nadzieje ze wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u nas znowu zdrowotna rozrywka. Kacperek ma grype jelitowa. Biegunke ma od soboty,dzisiaj bylismy u dr i mam madzieje ze bedzie lepiej,bo maly strasznie sie meczy,marudzi,zle spi,pupke ma odparzona a my z M juz druga nocke mamy nieprzespana. Och ja ciaggle jakos nie moge na basen z malym sie wybrac bo co chwilka cos sie dzieje. Ale dzisiaj ide z Oliwia. Buziaki i posac mi tutaj co tam u was, mam nadzieje ze wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT ja mam smart trike 4w1 (recliner) Piter jest mega zadowolony z niego, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Pocahontas co u ciebie sie rozsypał jakis worek z chorobami????a zrób no jakies czary i wez pogon to dziadostwo....... Dziadek 🖐️ to co napisałaś miałam na mysli ale przez wrodzoną :-D skromnosc nie napisałam tego wprost:-D Lady ze sprzataniem to był przyklad, ja cenie sobie bardzo własne towarzystwo ale pustelnikiem nie jestem. chodzi mi o to że ja jestem prawie cały dzien z dzieckiem sama a jak doskonale wiecie pewne rzeczy trzeba zrobic i pewnie jeszcze przez pół roku spontan wykresle ze swojego słownika. bardzo lubie gosci ale na Boga takich którzy chociaz godzinę wczesniej zadzwonia i powiedza ze sie do mnie wybierają..... bo zdarzało się tak ze ktos dzwonił ze stoi przed moja bramą a gdzie ja jestem bo oni wejsc nie mogą a chce im się srac na przykład. a ja z dzieckiem w drugim koncu miejscowosci i lece z wywieszonym jezorem bo jasnie panstwo stoi przed bramą... musze w kazdym razie pocwiczyc asertywnosc :-D a za chwile tez bede miała gosci- ale zapowiedzianych to inna bajka, bo wiedziałam i dzisiejszy dzien zorganizowałam sobie tak zeby po prostu z nimi posiedziec:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. dziewczeta wczoraj moje dziecko odbyło pierwszą podróż pociągiem:-D było super (i o dziwo bardzo tanio jakas taka opcja ty i cos tam ze jedna osoba płaci bilet 100% a kazda kolejna ma znizkę 33%. bilet 100% miało dziecko:-D ( koszt 0 ) a my z chłopem 33%. pies został w domu bo nam rąk brakło:-D aga 1510 ty wiesz o czym ja piszę? bilet miałam zostawic na pamiątkę tylko niekompletny bo mały w momencie zezarł pół:-D w kazdym razie połączenia od siebie mamy zajebiste i stacje pod nosem czyli takie wyprawy uskuteczniac bedziemy czesciej. basen....my moczymy dupkę w takim ogródkowym mały siedzi jednorazowo 2 godziny...tylko ze kijowo sie tak kąpie małego jak jestem sama bo mmusze przewidziec co mi bedzie potrzebne bo nie ma go jak odejsc a próby wyławiania go przed czasem konczą się wielkim rykiem. aga jak samopoczucie? TNKS odpoczywasz? napisz cos jak wrazenia, jak organizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka- 2 godziny w basenie ? Podziwiam cierpliwość Twojego maluszka. Mojemu nudzi sie max po 20 min. Potem to zabawa polega na wychodzeniu i wchodzeniu z powrotem. Wogóle to moje dziecie to chyba ma ADHD bo spokojnie nie usiedzi nawet 2 sekundy. Nawet jak je to albo karmi chlebem pieski przez okno albo coś ogląda albo bawi się czymś przy stole. Wczoraj upiekłam małemu placki z otrębów. Zjadł nawet kawałek jednego. Szybko się robi wię podam Wam przepis może któremuś maluszkowi zasmakują. 3 jajka- dobrze roztrzepać, dodaś serek homogenizowany waniliowy a następnie 6 łyżek otrębów owsianych i 3 łyżki otrębów pszennych. Lece nastawiać warzywka do zupki Dominikowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja na chwile bo mam gosci i dziecko chore w domu...pocahontas, moja ma wlasnie chyba to samo. od piatku marudna i goraczkuje,cala rozgrzana byla,a akurat jehcalismy do polski na weekend.. czopek dalam dopiero o 3 w ncoy z pt na sob jak dojechalismy,nie wiedzialam co jej jest, myslalm ze moze to od zabkowania.. caly dzien byla marudna i tylko do mamy do cyca,do nikogo innego,miala jakies przeblyski kiedy sie smiala i chciala pobawic ale rzaadko,w sob malo jadla, w nocy na niedz znow wysoka temp 39.7 i wtedy pojechalismy na ostry dyzur i lekarka przepisala bactrim i smecte plus probiotyk.mala niestety tylko cyc a nic innego picnie chciala,bylam wykonczona,wracalismy wczesniej do DE,a dzis w nocy zniw powtorka temp ale przeczekalam z czokpiem i zeszlo. wczporaj wieczorem doszly wymioty,dzis rano znow zaedwie po lyzeczce wody i lyzeczce kleiku.. poszlam do lekarki naszej bo i tak mialam termin na szczeienie,ktorego oczywiscie by nie dostala.lekarkja mnie wrecz wysmiala i powiedziala ze tak niekiedy dzieci male maja,to nie rotawirus,nie wiadomo co.poza tym po co bactrim brac? powiedziala ze mam odsawtic i dala tylko czopki pgoraczkowe i pwymiotne.wiec chyba mala ma to samo co maly Pocahontas. ja juz jestem wykonczona od piatku.. ile to trwa??? ona jest pierwszy raz chora w zyciu,moze dlatego tak panikuje,do tego nie wiem od czego chora.. MT widzialam dzis taki fajny rowerek z tylu z koszykiem zeby pchac przez rodzica,bardzo fajne sa,zawuwazylam ze juz niektoe mamy tak chodza z dziecmi zamiast wozkow. a co do malej to ja sie bardzo boje odwodnienia,a lekarka mowi ze jak mala na cycu to sie nie odwodni tak szybko.. choc brzuch miala juz falczkowaty i suchy jezyk..hm pocahontas,co podajesz malemu?czyon w ogole chce pic?? sorki za literowki ale brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas i Mum współczuję. mój też ma jakąs podejrzaną kupę bo taką rzadką jak tygodniowe niemowle a w dodatku śmierdzi jakby się stary chłop zwalił który pojadł fasolki albo bigosu odgrzewanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie upał dziś zelżył już,jest tak przyjemnie.Efka ja też ostatnio mam wrażenie,że moje dziecko ma ADHD.MT ja nie dietkuje,olałam to,bo wyników i tak nie było ale po wakacjach zacznę na nowo.TNKS jak tam pogoda,bo nadawali,że burze znowu na mazurach a u nas wczoraj też niezła burza przeszła.Pozdrawiam wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT my już od dawna jezdzimy na takim rowerku tylko ja mam taki zwykły tani a nie taki wypasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk ja tez ogladalam tansze Ale wszystko plastiki. U mnie taki model 100 EUR a tansze sa Po 60 to juz wole Ten z allegro on jest na metalowej ramie i gumowe kolka. Pozniej Sprzedam i troche kasy odzyskam. Mum i Pocahontas zdrowka dla dzieciaczkow! Mum ja tez mam takiego lekarza Co twierdzi ze u dzieci malych to normalne. Szybko lekarstwa nie dostane. Chyba maja takie podejscie do leczenia. Moja Laura miala raz antybiotyk Jak tu 10 lat mieszkam. Aga jabi dzieki za opinie, kupie ten Co link podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mum niestety maluszki sie mecza chorobskami a my razem z nimi. Cciotka.szkoda ze czarowac nie umiem hehe. A na dodatek M cos oko boli i do okulisty poszedl a do Mnie dzis list ze skarbowki przyszedl ze blad w rozliczeniu. Ja sie wykoncze nerwowo. Maly jak.byl w baseniku ogrodowym to tez tylko wchodzil i wychodzil i trawke,listki,patyczek musial zabrac do basenika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk w kwestii rowerka to ja też mam tanioche, ale mały go uwielbia, tylko raz w tygodniu M musi go podreperować i jest git. A to śrubka sie wykręci, a to jakiś element odpadnie, ale za 100zł z wysyłka smart trike'a nie dostane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terimnn
Hej dziewuszki ;) Przyznaje, że nie nadrobiłam :) Ciotka ja te z z tych co to się nigdy nie nudzą :) i wychodze z zalozenia że nudza się tylko ludzie nudni ktorzy soba zanudzaja też innych :) ciekawy czlek zawsze sobie coś tworczego znajdzie :D Dziewczyny pogode mamy super! 1 nocy byla burza - miodzio! 1 dnia po przyjezdzie było raczej pochmurno i nieco chlodniej - miodzio ;) wiec zwiedzalismy :D dzisiaj pogoda ideales nad wode :) cieplutenko i lekki wiaterek :D wode w jeziorze mamy rewelka! Kali dziś aż kwiczala z radochy :D moznaby nie wychodzic :D a towarzycho - no musze powiedziec, że ja kocham tych ludzi :D DJ musisz tu przyjechac ;) Ty tak jak ja ludzi nie lubisz, a tych tubylcow się nie da nie lubic! Przysiegam! To jakis koniec swiata i WSZYSCY tu są tak mili, tak pomocni, że aż się wierzyc nie chcę! Opcy ludzie traktuja tu nas jak czlonkow rodziny - to jest jakis magiczny zakątek ;) POLECAM to miasteczko na urlop ;) Kali jest tu w raju bo masa ciotek i wszystkie ja chca nosic, tulić i kazda daje coś do zjedzenia :D a że Kali kocha jesc to i ciotki kocha :D Droge cala przespala ;) wstala jakoś ok 6 i w sumie gdybysmy jej nie zagadali to spalaby dalej ;) wstala, zjadla pol suchej bułki :p i poszla dalej spac ;) Z racji tego iż przyszło nam spac w obcym miejscu uznaje iż łóżeczko turystyczne to skarb! A samochod jakim wozi się mój m to skrab jeszcze wiekszy gdyz pozwolil nam wpakowac to łóżeczko na pake w calosci :D tak wiec, łożeczko zapakowane a w nim graty :) Jeepa kocham cala soba gdyz cisnie po "górach" piachu i wodzie ;) nie do zajechania :D co prawda w dniu przyjazdu okazalo się, że nie mamy srubki na przednim kole ( nie wiem czy jeszcze w domu jej gdzies nie zgubilam bo m je tylko tak "zarzucil" ) i jeep byl u mechanika :D ( tak, tak u mechanika bo w zadnym rowerowym ani budowlanym takich srubek nie mieli ) ale już działa :D a sytuacja z poszukiwaniem srubki byla przednia :D Kali w wozku, kółko chce wyleciec a my w obcym miescie w 40 st upal :o od drzwi do drzwi pytajac o nakretki na srubki :D w 1 sklepie "nie ma, pójdzie pan (do m) tak i tam na ta ul i tam jest taki sklep..." Cisniemy - sklep wedkarsko przemyslowy :D m wchodzi i zadaje pytanie " czy dostane nakretki M8" czy coś w ten desen :) pan "tak oczywiscie" m sika z radosci gdyz już z 3 km zrobilismy i czujemy że pomrzemy i wozek nas przezyje :D a facet mu wyciaga "pakiet" nakretek ze słoików :D na ślasku zwanych deklami :D m z jednej strony się smial bo jego wyobrazni pracowala i widzial jak to na jeepa naklada a z 2 str plakac mu się chcialo bo wiedzial, że trza poszukac dalej... Poszlismy do nast sklepu gdzie stalismy dlugo bo mieli wentylator :D a nakretek nie było :o i w koncu trafilismy do mechanika samochodowego :D podchodzimy pieszo w 5 os z Kali na czele ;) i znajoma mowi "dzien dobry , przepraszam" a pan na to "nie dzisiaj" :D i kolezanka "ale my tylko" a on jak najety "nie dzisiaj , na prawde nie dzisiaj" heheheh zarobiony :D w kazdym razie jak już powiedzielismy że tylko o tą nakrętke nam chodzi to pozwolil nam wjechac jeepem na warsztat :D i naprawil Kali bryke :) od tego czasu jest ok :) jeep "szedł" przez lasy, góry, bunkry, ruiny, piach i wode! Kocham go!!! Zdalam wam już relacje z wszystkiego? Kurde spieklam się :p Pitam :a Buziaki dla Was wszystkich :* do zas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!TNKS cieszę się,że wszystko tak fajnie się uklada.Ja mam coraz wieksze obawy co do wyjazdu i wczoraj już myslałam o rezygnacji z niego.Normalnie od samego początku wszystko jest przeciwko.Najpierw nie bylo noclegu w naszym starym miejscu,m ma chore kolano od dwóch tygodni i ledwo chodzi,wczoraj sprawdzałam pogode długoterminową i co,deszcz i zimno przez następne dwa tygodnie,do tego problem z samochodem,normalnie jakieś fatum.Już się zastanawiam czy to nie jakieś znaki,żeby zostać w domu.Nie wiem co robić,jestem rozdarta,gdyby nie córka to bym siedziała w domu,nie wiem oj nie wiem co robić.Jakaś deprecha mnie dopadła a tak się cieszyłam na ten wyjazd.Agawes no to mamy chyba podobne pojazdy i mimo,że co rusz jakaś śrubka się luzuje,to jest metalowa ram, więc jeszcze mały w przyszłym roku, już samodzielnie też pojezdzi.Pozdrawiam serdecznie wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT prosze bardzo, ja nie chcialam wlasnie tez tych plastikowych bo slyszalam, ze sie szybko rozwalaja a on ma posluzyc przez jakies dwa lata. TNKS a coz to za miescina? moze w przyszlym roku skorzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS super ze jestescie zadowoleni:-D ładuj laska akumlatory ile wlezie!!!! ja bardzo chciałam zobaczyc mazury i mielismy plany jechac w tamtym roku jak jeszcze w ciazy byłam ale wypadł niespodziewany i jak zwykle długotrwały remont i z wyjazdu nici. a jak komary- koszmary? HJK nie wiem co ci napisac bo ja tez jestem przesądna i wszelkie znaki analizuje, ale z drugiej strony szkoda zeby ci urlop przepadł, a pogodą ja bym sie akurat nie przejmowała mało kiedy sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×