Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Cześc dziewczyny :) Melduję tylko, ze żyjemy :) Jeszcze ;) Choć powiem Wam, ze jakoś ostatnio ciężko. Praca przybija - choć staram się trzymać pion i gardę ;) Nie zawsze wychodzi. Bartek przeziębiony od tygodnia, ale mam nadzieję, ze to już końcówka. Katar go męczy. Wzbogacił się o kolejną czwórkę - czyli ma ich już trzy (plus jedynki i dwójki). Widzę, ze ostatnia czwórka też się powoli pcha. Dziewczyny uczące się - podziwiam. Mnie by już się nie chciało. Ostatnio myślałam, żeby może jeszcze jakieś jedne podyplomowe sobie zrobić. I jak szybko ten pomysł mi wpadł do głowy tak szybko wypadł ;) Więcej rzeczy przemawiało na nie (brak czasu, brak motywacji, kwestie finansowe) niż na tak. Zatem, ja uważam, że dzielne jesteście. Brzuchatki - ciężarówki :) Jak samopoczucie? :) Dziewczyny, ja czekam na ten roczny macierzyński :D Czemu już jutro poniedziałek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka, no mój mąż mnie ostatnio uświadomił, ze było jakieś 'expose' premiera i chcieliby wprowadzić roczny macierzyński. Przez pół roku płatny 100%, a potem dobrowolny przez kolejne pół roku płatny 80%. Mam nadzieję, ze coś takiego wprowadzą :) Dziewczyny, jest ze mną nieźle. Zaczynam rozglądać się za prezentami na gwiazdkę :) Po pierwsze żeby nie zbankrutować w grudniu a po drugie żeby nie biegać z dzieckiem na rękach na kilka dni przed wigilią i się nie stresować. Na razie przez internet oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ja bym się na ten macierzynski nie napalała ... obiecanki cacanki..teraz powiedza absolutnie wszystko co chcielibysmy usłyszec bo boja się utraty miejsca przy korycie;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wam powiem ze jak słysze cokolwiek o "polityce prorodzinnej" to sie mi włos jezy- same cudowne zmiany: wyzszy vat zabrane becikowe ulga podwyzszone opłaty w złobkach i przedszkolach normalnie same ułatwienia:-P no i oczywisciej pracujac do starosci my juz raczej wnuków nianczyc nie bedziemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Witam po weekendzie!Dziadek jak tam mamy dziś coś domowego do kawki?Pozdrawiam wszystkie!Skrobnijcie coś w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo zagladalam tu chyba z pol roku temu ostatnio.W sumie dopiero złapałam troche oddechu z bliźniakami bo ostatnio mamy wciąż pod gorke,ostatni misiąc mieszkalismy na zmiane w domu i w szpitalu.Male złapały we wrzesniu zapalenie gardla ktore mialy przejsc zdaniem szanownej Pani dr bez zadnego antybiotyku ,mialo byc lepiej po jakims zwyklym syropie i faktycznie bylo..2dni poczym kaszel zakonczyl sie zapaleniem oskrzeli i zapaleniem pluc a ze dzieci łapały to wszystko stopniowo to mielismy urwanie glowy z wymienianiem sie w szpitalu mając jedno dziecko w domu.Do tego małej w szpialu wychodzily dolne piątki wiec juz bylismy pelni szczesniaJak juz mielismy wreszcie wyjsc ze szpitala Wiktoria zarazila sie salmonella od dzieciaków ktore zamiast siedziec w izolatkach biegaly po szpitalnych korytarzach ,wierzcie mi pierwszy raz widzialam taki haos w szpitalu i myslalam ze pozabijam te wszystkie baby ktore tego pilnowaly,i tak wszyscy sobie radosnie siedzielimy na kibelkach z miska miedzy nogami i zapaleniem oskrzeli w gratisie.Mam nadzieje ze juz te wszystkie chorubska sa za nami bo juz nie wyrabiam na zakretach.I pomyslec ze chcielismy sie decydowac na kolejne dziecko.Tak szybko jak ten pomysl przyszedl tak i poszedl.Teraz mam nauczke zeby zawsze poradzic sie drugiego lekarza zanim w cokolwiek uwierze.Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie cos czesciej bo takie tu pustki a szkoda by bylo by ten watek padl .Zawsze przyjemnie jest zagladnac i chociaz poczytac jak Wy sobie dajecie rade ze swoimi pociechami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Asiapka!!! Zdrowka dla dzieciaczkow :* a ja mialam Ci pytac o wozek? Jaki masz? Chwalisz? Przyjaciolka czeka na blizniaki i jest zdezorientowana i nie wie co i jak? :o poradzisz coś? Buziaki dla reszty :* Ps. Ja tam wierze że nam ten macierzynski na rok daja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapka-niezle..az sie glos jezy na glowie jak sie czyta co Ci sie przydarzylo!!!! wspolczuje!!!! jak dzis czytalam co wyrabiali we wroclawiu w zlobku to tez mi sie jezyl... mala od jutra ma byc 6h w zlobku, dzis zniosla 4h ladnie. ciekawe jak jutro tam zasnie... w srode mamy szczepienie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to znowu pierwsza!Asiapa lekarze,szpitale to jedno wielkie g....o.Wczoraj dzwoniłam żeby zapisać m na rezonans a ona mówi,że nie ma wolny terminów,dopiero na koniec marca!Jezu przez pół roku to człowiek może już kwiatki od spodu wąchać.Masakra jakaś!A i dodam,że to jedyny rezonans w naszych stronach.I co robić?A o tym żłobku też wczoraj słuchałam w telewizji i aż się płakać chciało, jak te maleństwa tam się musiały męczyć.Jezu jak tak można i to prywatny żłobek.A ten program o nianiach na style też niezły.Pozdrawiam i miłego dnia życzę!Wczoraj była piękna pogoda a dziś pochmurno i coś tam pada niestety.Piszcie co u was!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam.Widziałyście nową pasje Katarzyny W.-jazda konna w bikini.Hmm sprawiedliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,gdzie jesteście kobiety?Odezwijcie się!Pogoda mnie dobija.Pochmurno,leje i siedzimy w domu,nie mogąc wyjść na spacer.Straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiapa pewnie ze cie pamietamy! w koncu ty jedyna od nas posiadasz bliznieta:-D przezyc tez współczuję dobrze ze juz jestescie w domu. HJK tez widziałam tę okładkę i jak dla mnie to ta kaska moze pozowac nago wiszac na zyrandolu ale mnie rozwalił tytuł" nareszcie mam czas na swoje pasję" czy jakos tak....nosz kurwa dziecko jej wybitnie w tych pasjach przeszkadzało czy jak? a tę "idealną nianię" widziałam ze 2 razy i jak dla mnie to jest mega sztuczne i udawane ale o ile jakies nianie sie tym programem przejmą to dobrze. # Aga i Agabi gdzie przepadłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asiapa wspolczucia jest jeszcze jedna dziewczyna, ktora ma blizniaki dwoch chlopcow, tez niestety lata z nimi po szpitalach ostatnio :( co do wasniewskiej to pewnie nic jej nie zrobia, popieprzony kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pogoda dzisiaj okropna. Leje bez przerwy od samego rana, a młody kota do głowy dostaje bo o tej porze to zawsze jeszcze buszował na podwórku. Właśnie luknęłąm na tabelkę. Ale było wtedy dużo sierpniowych mam na forum. Szkoda że zdecydowana wiekszosc z Nich już tu nie zagląda :( Tak miło się czytało Was dziewczyny. Wracajcie !!! Teraz jak brzydka pogoda to może znajdziecie chwilke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam kolkrafta contoursa i jestem zadowolona on jest jeden za drugim i mozna siedzonka dowolnie przepinac w kazda trone co sie przydaje jak sie jedzie pod slonce wtedy przepinasz i po problemie,wczesniej mialam deltima molly szerokiego typu obok siebie ale to naprawde wielka landara ciezo nim bylo .gdziekolwiek wjechac nie mowiac o tym ze dzieci caly czas sie kopaly a w wersji spacerowej to totalna porazka ze wzgledu na szelki tylko te dolne a brak przypiec na ramiona ,generalnie kazdy wozek ma setki wad jesli chodzi o wozki blizniacze te typu jeden za drugim sa robione ,na sztywno"wiec mozna zapomniec o jakimkolwiek bujaniu malych do spania,sorki za bledy ale pisze z telefonu a tu mam takie male litery ze ledwo widze co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ale mi sie udalo dzisiaj pierwszy raz moja stronka ,zawsze to cos przyjemnego w ten okropny dzien u mnie od nocy bez przerwy leje deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooł!!!! Asiap, wspólczuję szpitalnego bytowania, masakra, raz byłyśmy z Lenką, jak miała miesiąc i dziękuję bardzo, zdrówka Wam życzę!! U nas jelitówka, powoli wychodzimy na nifuroksa coś tam ;) Jutro do pracy i we flakach mi się przewraca z żalu, że tak szybko mi dwa dni z Lenką minęła :( Zaglądnę jutro i popiszę, a dzisiaj już spadam się myć i spać...i do dżob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja mala dzis pieknie wytrzymala w zlobku 2h dluzej,ponoc nie bylo problemu z zasnieciem bo byla bardzo zmeczona juz przy jedzeniu. a plakala w lozeczku bo zaczal kolega plakac :) wiec oby tak dalej. za to ja nie moglam sie zdrzemnac bo myslalam ze pewnie moja mala tam spac nie moze w obcym miejscu... pogoda zmienna-rano zimno,nawet 4-5st, potem dochodzi do 15st i slonce.i ma byc coraz cieplej do 19 w niedziele. rano zawoze ja autem a przywoze rowerem. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!No to ja znowu samotnie rozpoczynam ten dzień,ktoś dołączy?Wczoraj lało do końca dnia,dziś na razie dobrze wygląda choć tylko 5st.Efka mój też już wczoraj wariował,bo musiał siedzieć w domku a przyzwyczajony wychodzić na dwór rano i popołudniu.Może dziś nadrobimy.Pozdrawiam wszystkie,skrobnijcie coś w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!No to ja znowu samotnie rozpoczynam ten dzień,ktoś dołączy?Wczoraj lało do końca dnia,dziś na razie dobrze wygląda choć tylko 5st.Efka mój też już wczoraj wariował,bo musiał siedzieć w domku a przyzwyczajony wychodzić na dwór rano i popołudniu.Może dziś nadrobimy.Pozdrawiam wszystkie,skrobnijcie coś w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na sekunde przywitam sie i znikam mam duzo roboty:-((( aga-jabi dzieki za info rzeczywiscie jest jeszcze ewikos ale ona tu sie w ogóle nie udziela to mogłam ja pominac....moze sie nie obrazi🌻 hjk u mnie tez poprawa pogody trza korzystac:-D DJ co tam pieczesz dobrego? podziel się:-P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msiaczkowa wspolczuje rozstania z dzieckiem napoczatkuwydaje sie ze praca jest dobrym sposobem na odetchniecie choc na chwile od dziecka ale po dluzszym czasie czlowiek zaczna sobie zdawac sprawe jak wiele tak naprawde traci kiedy nie ma go obok.Ja narazie nie mam szans na jakakolwiek prace bo ie mam z kim dzieci zostawic obie babcie pracuja a jesli bym mią zatrudnic nianie to nawet mi sie to nie oplaca bo musialabym jeścze dolozyc kase do tego interesu ,z drugiej strony jak ide odebrac te smieszne pieniadze ktoreplaca za wychowawczy to mi se smiac chce,gdzies wczoraj czytąm ze mozna walczyc o podwojny zasilek na blizniaki ale nikt o tym glosno nie mowi bo oczywiscie nie chetnie go przyznaja i trzeba pisac do poznania jakies odwolaia od dwcyzji z gpsu,ponoc straszna biurokracja wiec nie wiem czy warto nerwy sobie znowu psuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×