Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

no tu ma tez byc 23st ale poki co jazda rano na rowerze jest mrozna :) ja chyba druga kawke napije,bo sie jeszcze nie rozgrzalam a mala dzis beczala jak ja zostawialam,a wczoraj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mum... Gdzie ty mieszkasz u mnie cieplutko cos w radiu mowila ze ma 27 stopni Po poludniu. Ale prawda z ubieraniem przerabane, rano chlodniej pozniej cieplo ja nim wyjde z domu to jestem ugrzana a za pare minut w zlobku zas trzeba sie rozbierac. Moje dziecie dzisiaj do 11.30 w zlobku, rano juz z nia nie siedzialam tylko pani ja wziela na rece i sie pozegnalam. Ja tez pije druga kawe cos mnie glowa boli od kilku dni chyba ta pogoda taka dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ HJk cos tam o tym zzynaniu słyszałam . a do ksiazki robiłam dwa podejscia pierwsze w tamtym roku ale nie dałam rady przeczytac to jak teraz ksiazka "wypłyneła" + to ze zawsze w mojej bibliotece jest postanowiłam ja jednak przeczytac. ale umeczyła mnie bardzo. żle się ja czyta bardzo, nic nie jest wciagajaca ale przeczytałam bo coraz wieksze zbieznosci mnie zainteresowały. Lady "grona gniewu" czytałam za chiny tresci nie pamietam ale pamietam ogólne wrazenie ze mi sie podobało. "tortilę flat" jakos tego autora bardziej pamietam. mum to become to szkoda ze wizyta w Polsce upłynie wam w atmosferze "pozegnania" smutne to..... a u mnie pogoda tez zapowiada się rewelacyjna trzeba wykorzystac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum... jeszcze pytalas o szczepienie, to ci powiem ze ja przeciwko Meningokokken nie szczepilam. Mialam 3x6w1 + 3xPneumo + 2xRota. Powtorka 6w1+Pneumo mamy w marcu 2013. Na bilans roczny dostala MMR + Ospa i mamy powtorzyc w listopadzie Ospe. I to tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide po mala do zlobka a te male szkraby na dworze w ogrodzie zbieraja kasztany, moje dziecko probowalo wejsc na slizgawke tylko ze nie z tej strony co trzeba;) tak ja poobserwowalam jak sobie radzi, a potem ja wolam to uciekla do Pani na rece. nie chciala isc do domu! nie wiem jak w PL ale tu trzeba przyniesc do zlobka czy tam przedszkola kurtke i spodnie przeciwdeszczowe i gumowce. I jak ida na dwor to im zakladaja zawsze zeby sie nie pobrudzily dzieciaki. To sobie wyobrazcie takie male krasnalki w kombinezonach i gumowcach! Fajnie! Ciesze sie ze ja zapisalam, bo widze ze jej sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale opis... pozdrawiam, i zmykam, nie mam sił pisać, jeszcze trochę a płuc nie będę mieć poza tym zżera mnie zgaga jakiej jeszcze w życiu nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dla wszystkich ciężarówek moich kochanych ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteście babki z klasą i dacie radę! Dla reszty mamusiek🌻❤️ Ja mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dla wszystkich ciężarówek moich kochanych ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteście babki z klasą i dacie radę! Dla reszty mamusiek🌻❤️ Ja mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku co ty rzeczesz? hę jesienna przy letniej pogodzie cie dopadła czy po prostu zmeczenie materiału przy domowych tzw pracach ? aga15510 to tys sie na tym weselu tak załatwiła? MT widze ze Twoja córa to towarzyskie dziecię:-D a ty ja jeszcze podgladasz:-D :-D :-D i dziwisz sie ze nie teskni...he he he ja tez ciagle mam wrazenie ze mój mały mniej sie nudzi u dziadków niz w domu...no ale po mojemu ma tam wiecej atrakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej witam z rańca!Dziś znowu ciepły poranek i dzień zapowiada się cieplutki.Wczoraj wieczorem nawet posiedzieliśmy z m na balkonie przy piwku,całe 18 st.było, normalnie upał w porównaniu z ostatnimi temperaturami.A mały całymi dniami chodzi,on na minute nie siądzie,ciągle w ruchu,trzeba go zmuszać do siedzenia przy jedzeniu.Dobrze,że jest taka pogoda to chodzi po podwórku a mnie nogi już bolą tak za nim łazić.Pozdrawiam serdecznie wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy kobitki z tymi dołami? małemu krostki zeszły ale dzis wstał jakis taki "niewyrazny" mam nadzieje ze to nie zadne choróbsko ta pogoda fajna ale wychodzi na to ze zdradliwa. HJK mój sam jeszcze nie chodzi ale mimo to jak nałaże sie z nim pół dnia to jestem ledwie żywa nogi mi odmawiaja posłuszenstwa. chyba normalna fizyczna praca mniej męczy.... Aga a ty gdzie? miałaś pisac co ci lekarz powiedział na wizycie tzn co sie wykluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
To i ja się przyznam, że mam dola... O co Wy się dolujecie? Hjk Kali też caly dzien zapyla :o Moja mama wczoraj przyjechala a miesiac malej nie widziala i w szoku że ona w ciagu tego miesiaca się tak rozwinela i urosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no a moja jutro w domu bedzie bo ma zapalenie oka no i mam dla niej kropelki z antybiotykiem.wiec ma nie isc jutro do zlobka. rano zauwazylam ze zaropialo troszke oczko,ale wymylam przemylam sola fizjologiczna i ja dalam do zlobka,no ale pani zadzwonila po 2h ze jest ropa i moze byc zakazne i ze mam isc z nia do lekarza i dac znac.a kolejny tydzien mamy urlop,wiec pojdzie dopiero 8pazdziernika.i tak bywa.mam nadzieje ze to przejdzie w ciagu 3dni bo jedziemy w sobote. do tego ma katar i w nocy sie budzi czasem z placzem bo oddychac nie moze,ale mam dla niej kropelki do nosa. ahh ta jesien.. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Taka pogoda zmienna ze humory tez daja czadu. Ja oatatnio chyba nawet pisalam ze mi zle ale juz lepiej. Mum oczko powinno szybko.wyzdrowiec jak masz.kropelki. Wiec spokojnie. A katar to zawsze zmora, moze masz za suche powietrze w domu. Moj maly z dnia na dzien jest coraz fajniejszy, madrzejszy, probuje rozmawiac, fajniw rozumuje. Dziwi sie np jak ruszam palcami u stop. Wasze dzieciaczki jedza juz same? Maly je rekoma czasami - a pozniej moge stado psow pod stol wpuszczac.i tez sie najedza. Oczy mi sie same zamykaja,uciekam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasencje! co tam sie dołujecie? Dziadek TNKS?? o co chodzi głowy do góry!! mum to come zycze zdrowia dla corki oby jej to szybko minęło. ciotka faktycznie moja wina miałam dać wam znać..,. tak więc z dzidzią jest wszystko w porządeczku zdrowa, duża. mamy szyjka tez długa bo 4,6cm o co się bardzo martwiłam. co do płci do będziemy mieli drugą córeczkę ;) teraz myślimy nad imieniem bo wcześniej obstawialiśmy chłopaka nie myśleliśmy o dziewczynce jakoś tak. z innych rzeczy to brzuch mam mniejszy niz w pierwszej ciązy to chyba dziwne hehe zawsze slyszalam ze w 2 wyskakuje szybko a ja jestem juz prawie w 6 miesiacu a brzuch jakbym sie najadła. i +3kg tylko. właśnie skonczyłam szarlotke chce któras?? a na poprawe humoru zarzuce Wam linka od tymkowej: http://allegro.pl/elddis-typhoon-gtx-zarejestrowana-i2637281809.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Znowu pierwsza jestem?Aga opis aukcji super,ludzie to mają pisane....Wczoraj po pięknym poranku zaczęło strasznie mocno wiać,pogoda nagle się zmieniła,popadało i tak nijak zostało do wieczora.Dziś znowu zapowiada się fajnie ale jak się skończy?Kawke leje,jest tu kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluję drugiej córci.....a mysleliscie o chłopcu- parka miała byc? no nic jeszcze sie moze chłopak trafi:-D :-D :-D brzuch jeszcze ci urosnie:-P i dobrze ze wszystko ok. trzymaj sie cieplutko..... mum mam nadzieje ze oczko szybko wyleczycie.... Pocahontas pytasz o jedzenie- mój juz od jakiegos czasu je sam tak mu sie to podoba że ostatnio jadł jajecznicę..rękami:-D (inaczej był ryk i plucie) uwielbiam ten widok! te małe łapki ładujace sobie do buzi żarełko:-D w sumie to ja go karmie tylko zupkami i tu zaczyna byc problem bo chce sam. tylko zupę rękami ciezko nabrac:-D a ja sie smieję że ja z kolei kury bym okruchami wykarmiła o ile bym takowe miała na stanie. ale mam śmietnik tylko jak dam mu za duzo i w pewnym momencie zaczyna sie jedzeniem bawic. dowiedziałam się tez ostatnio ze to jakas metoda bodajze Bobas Lubi Wybór nie wiem do konca na czym to polega bo jeszcze sie nie wczytałam i smiac mi sie chce ze do wszystkiego musi byc ideologia! do jedzenia rekami tez. aga-jabi krostki na brodzie do pewnie od sliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk u mnie po południu wczoraj to było normalnie oberwanie chmury! dzis słonce ale jeszcze nie wyszlismy.... dziewczeta DJ sie znalazła ale dawno nie było misiaczkowej. i tak sie zastanawiam ona sie obraziła na kafe? a na fb sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!!! Tu melduje się leżąca, ciężarna :-) Leżeć ciężko, szczególnie gdy moja Milenka repeci i broi. Niestety to teściowa albo mąż mogą za nią biegać, bo ja mam ścisłe leżenie. Tak strasznie brakuje mi mojej córci. Najgorsze jest to, że czuję jakbym oddała ją do częściowej adopcji. No i mam ogromną potrzebę bycia dla niej najważniejszą osobą, a coraz częściej widzę, że nie jestem :-( Ale jeszcze tylko 10 tygodni i wszystko sobie powoli nadrobimy. Tylko to leżenie wykańcza. No nic, muszę być silna dla drugiej córci. Zastanawiam się nad Wiktorią albo Emilią. Co o tym myślicie? Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek no co ty ja wlasnie z grzybow worcilam. Ale jakos malo u nas na razie i tylko na sosik starczy. Aga kochana jestes najwZniejsza i dla jednej i dla drugiej swojej dzidzi. Skoro musisz lezec to sprobuj potraktowac to jako wypoczynek na ktory jak urodzisz to raczej czasu nie bedziesz miala. Badz silna. Buziaki uciekam obiadek robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sierpniowe mamusie i kolejne brzuchatki. Dzisiaj kończy mi się 30 tydzień ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi ja zawsze mowilam, ze jak bedzie corka to Wiktoria, teraz zaczynam sie zastanawiac, ze moze Lena, nad Emilka tez myslalam ;), tylko, ze najpierw trzeba splodzic ta corke ;). U Ciebie Lena raczej odpada bo masz juz Milenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agabi 2011 lez kochana ile sie da, z córcia jeszcze zdazysz sie pobawic!!! zycze samego zdrowia, wybraliscie juz imie?? bo my dalej sie zastanawiamy moze cos podpowiesz, druga pisze Wiktoria też o tym myśleliśmy ale zobaczymy na czym się skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u mnie pogoda piekna :-D korzystamy rzecz jasna.... co do imion to naprawdę rzecz gustu i same musicie wybrac....ale z tych dwóch u mnie np Emilia jest mniej popularne niz Wiktoria . Wiktorii jest całe mnóstwo..... ale spotkałam sie np z takim "kluczem" w nadawaniu imion ze np daje sie na jedna literę np: Maja i Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×