Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej,hej!Ale tu pustki!U mnie też pogoda fajna,słoneczko świeci a temperatura średnia.Co do imion to ja też jestem bardziej za Emilką,bo Wiktori wkoło jest tyle,że jest to już nudne,przynajmniej wokół mnie.A Emilki znam dwie i obie super dziewczynki,no i na jedną mówie Emili.Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Melduję się ,właśnie wróciliśmy z krótkich wakacji,Lądek Zdrój piękny,a te widoki...... Martynka dosłownie biega i jest coraz bardziej kumata ;) i bardzo dużo mówi tylko niestety w niezrozumiałym dla otoczenia języku ;) W przyszłą sobotę mam pierwsze zajęcia a od jutra jestem oficjalną studentką Brzuchatki trzymajcie się cieplutko uważajcie na siebie już niedługo.... Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ja tez polecam Emilka, chociażby dlatego ze moja mama sie tak nazywa:) Jakbym miala druga corke to tez bym tak nazwala. Co do wiktorii to w ogole jakos mi sie nie podoba i macie racje ze jest ich teraz pelno wszedzie. Dolaczam do dołujacych się, nic mi sie nie chce, jak pomyślę o pracy to coś mi sie robi. W ogole to mam taki spadek nastroju ze plakac mi sie chce normalnie, wlasciwie to bez jakiejs konkretnej przyczyny. Buziaczki 👄 i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Lady to ty dziś pierwsza jesteś!Kiepsko coś tu z obecnością!Gzie jesteście?Odezwijcie się!Pozdrawiam z nowym i chyba zimnym tygodniem,bo na razie tylko 7st. brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej kobitki :) As będziesz moja towarzyszka niedoli? Ja zaczynam za 2 tyg :o ale mi się nie chceeeee Co do imion - Kali miala być Emilka, ale że to u nas bardzooooooooo popularne imię to zrezygnowalismy i Emilka ma na drugie ;) Wiktoria kojarzy mi się z biezmowaniem :D z calej mojej klasy tylko ja na trzecie nie bralam Wiktoria :D poważnie!!! Książki - informuje zainteresowane, że w matrasie są dostepne wszystkie czesci Kwiatow i to w cenach NORMALNYCH a nie jak w sieci na E ;) a ja kupilam sobie knige o ciekawym tytule "jezdziec miedziany" ;) teraz czytam czubaszkowa a potem się za niego wezme... U nas też zimno i ponuro strasznie dzisiaj :o aż się wychodzic nie chceeeeee bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotko zobacze najpierw tą 1 cześć ;) odnioslam wrazenie czytajac okladke że to raczej "babska" książka, a ja takowych raczej nie czytuje ;) ale nie ukrywam, że z ciekawossci kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no apropo jeźdzca juz dawno pisalam, nawet pamietam ze chyba amber sie nia zarazila. Ja lubie takie ksiazki i rozstac sie z nia nie moglam, zabieralam ze soba wszedzie bo a nuz widelec mozna gdzies bedzie ja poczytac. Przeczytalam jednym tchem wszystkie trzy cześci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Jak wasze maluszki? Wszystkie juz chodza? Ja wlasnie z aerobiku wrocilam i piekny widok mam- Kacperek przez tate spi wykapany oczywiscie. Spokpjnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Co tu za pustki ostatnio? Ja po zwolnieniu wrociłam wczoraj do pracy, a młody przyzwyczajony ze mama jest w domu, zrobił cyrk M. Płakał od 4 prawie do 7. Dzis rano tez sie przebudził, ale jak wychodziłam juz nie płakał. Poza tym zrobił sie z niego straszny brój i uparciuch. Do tego przejawia cechy choleryka, ale to juz od pierwszych dni zycia. Gdy w szpitalu od razu nie dostał cyca to momentalnie był ryk, teraz jak cos mu nie wychodzi lub cos mu zabraniamy to od razu jest wkurzony, ryczy i rzuca się. Ale poza tym jest kochany, wystarczy ze spojrzy tymi swoimi ślepkami, a od razu mu sie wszystko wybacza. Szkoda tylko ze nie mówi mama, tylko tata. A ulubione słowo to DA. Gdy cos chce, gdy cos podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No Aga to ty dziś ranny ptaszek jesteś!My wczoraj poszliśmy do lekarza,żeby sprawdzić wyniki z badania krwi i moczu a pielęgniarka pyta,czy chcemy może też szczepienie.Lekarka zbadała,stwierdziła,że zdrów no i szczepienie załatwiliśmy nawet o nim nie myśląc.Mały nie miał gorączki ale podobno może coś się dziać nawet do trzech tygodni.Następne chyba w drugim roku życia a na ospe chyba się nie zdecyduje,nie wiem jeszcze.A wyniki z krwi idealne,lepsze niz by miały być,tylko mocz zasadowy i mamy pić żurawinkę.Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnoj jeszcze sam nie chodzi hjk jakie szczepienie teraz mialas, ze musisz powtorzyc w drugim roku zycia? moj tez sie denerwuje, placze, zanosi sie gdy mu sie cos zabrania albo zabiera etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mieliśmy MMR i nie chodziło mi o powtórke tylko następne z kalendarza jest coś koło 2 roku życia chyba,więc na razie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jest miedzy 16-18 miesiacem ostatnia dawka blonnica tezec krztusiec my sie jeszcze na menigokoki decydujemy ospe grays radzi zrobic jak dzieci beda szly do przedszkola lub szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo odra swinka rozyczka powtorka podobno w wieku 10 lat p.s. czy ktoras z forum jest z Wawy a nie ma jej na FB? organizujemy kameralne spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr grays...
Oczywiscie znowu radzi:o Kim ona jest ze tak liczycie się z jej zdaniem? Pielegniarka? Bez przesady, wiedzy popartej wyksztalceniem to ona nie ma a wymadrza się w kazdym temacie. A wy jeszcze ja cytujecie, ona to ona tamto. Zgadzam się, ze w niektorych kwestiach ma racje, ale na zachowuje się jakby miala monopol na kazdy temat zwiazany z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty pomaranczko napisz pod Swoim nickiem bo cos mi sie wydaje, ze udzielasz sie i tu i na Fb, chyba nawet domyslam sie ki m jestes! Boisz sie przyznac? Jak Ci nie pasuje to jej nie sluchaj, ale ja uwazam, ze ona mowi duzo madrych rzeczy i rozwiewa wiele naszych watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk ja tak codziennie wstaję o 3:50 :( , o 4:50 mam pociąg do pracy Życzę wszystkim spokojnej nocy. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy któraś z Was ma też dziecię ciepłolubne?? Ja po tygodniu niespania (młody budził się co godzinę) odkryłam że wszystkiemu winna jest temperatura w pokoju. Było mu zimno przy 22 stopniach. Najlepiej mu się śpi jak jest 24-25 stopni ale znowu nam gorąco. I teraz ubieram Dominika w pajacyka i na to zakładam piżamkę i obowiązkowo jego kocyk bez którego nie zaśnie. Wreszcie dziecie śpi a my się nie rozpływamy. Szkoda tylko że u nas jest inwazja komarów. Co noc zabijamy ich co najmniej 8. nawet w dzień latają nienasyceńce jedne. Ostatnio przychodzi do mnie 13 letnia chrześnica i zajmuje się małym wiec ja się rzuciłam w wir pracy. Sprzątam co tylko się da puki jeszcze ciepło. Widzę że ostatnio pustki ale myślę że z pierwszymi chłodami frekwencja wzrośnie :) A i mam pytanie do facebukowych mam. Jak można do Was dołaczyć. Bo właśnie zdobyłam się na ten krok i konto utworzyłam :) Aga ja o 3.50 to się przewracam na drugi bok. Współczuje Ci tego wstawania. I zazdroszczę samozaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka ale Ci się stronka trafila no!!! :) Co do temp, ja dla odmiany malej wychladzam pokój, bo przy 22 się budzi :o najlepiej jak ma tak 20... Kupilismy w promo termometr do jej pokoju "gro" takie jajko które zmienia kolor w zaleznosci od temp i podane jest że optymalna temp w "sypialni" dziecka to 16-20 st, ale mysle że to dziecko wie najlepiej jaka temp mu odpowiada, więc skoro Dominik woli wyzsza to mu dogadzaj pizamka :D a tak w ogóle to dzięki za foty :d milo zobaczyc taka ladna buzke ;) Aga-jabi teraz jest odra swinka rozyczka i chyba niektore maja pneumokoki jeszcze, nasz dr o menigo mowil że ok 2 letnie dziecko szczepic, a ospe polecal na już... Mial 7 miesieczniaka z ciezka ospa :o my bedziemy szczepic że wzgledu na zlobek Aga15510 normalnie szapoooooooBA :D mnie by o takiej godzinie nawet wojna z łóżka nie wygnala :o ja się już martwie że do szkoly znow będę musiala o 6 wstawac :o Hjk u Was też pogoda aż tak do dupy? DJ gdzies się znow schowala? Lady jak Gosi w żłobku? Ciotko co Ty tu tak skromnie? Mt a z Tobą co? Mum jak w żłobku? Jak oczko? Pocahontas jak Oliwka i Kacperek? Zdrowi? Dziewczyny bukfejsowe proszę ode mnie pozdrowic TYMKOWA - standardowo :D misiaczkowa proszę ode mnie kopnac w tylek że zniknela z kafe!!! Matka nasza zalozycielka!!! Proszę też o pozdrowki dla Bombastycznej i powodzenia w nowym roku akademickim ( o ile wciaz studiuje) i Grays ofcourse rowiez proszę mocno pozdrowic :) Ps. A skad wy wiecie jakie grays ma wyksztalcenie? Może to glupie pytanie, ale ja nie jestem bukfejsowa i się nie znam - tam są takie dane? Jakie info się na fb podaje? Bo się tak teraz zastanawiam :P Proszę się nie smiac :D Dobrej nocki everybady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie pisalam bo w PL bylam, w sobote bawilam sie na weselu. Super bylo, Livia u mojej mamy byla od piatku wieczorem do niedzieli. A my wybawilismy sie za wszystkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to dziś znowu ja pierwsza,choć już wiemy kto tu najwcześniej wstaje z nas.TNKS pogoda nie jest zła u mnie.Słonka wczoraj nie było ale temperatura ok,nawet niektórzy jeszcze w krótkim rękawku szaleli.Teraz niebo zachmurzone ale też w miarę ciepło ok13st. więc nie będzie chyba też zle z temp.w dzień, o ile nie zacznie padać.A greys chyba kiedyś pisała,że o ile pamiętam studia robiła na pielęgniarke ale nie skończyła?Coś mi się tak kojarzy ale to dawnooooo było.Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i MT mnie w trakcie pisania wyprzedziła,więc już nie pierwsza ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi ludzi, którzy nie mają odwagi mówiąc coś o drugiej osoby przyznać się kim są...a co do Grays to uważam, że nie tyle jej rady są pomocne ze względu na jej wykształcenie, ale przede wszystkim dlatego że jest matką trójki dzieci i jak dla mnie, świeżo upieczonej matki, bo trudno powiedzieć o mnie że po ponad roku jestem alfą i omegą w matkowaniu, jest to autorytet pewnego rodzaju i lubię jej porady i lubię pytać ją o jej zdanie... Ja zaraz walnę drugą kawę bo padnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Olesia jestem tego samego zdania z reszta na FB kiedys juz pisalam, ze lubie sie radzic Grays i zdania nie zmienie niech ta pomaranczka ma odwage sie przyznac kim jest! rozwieje nasze domysly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×