Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ja też słyszałam o przypływie energii przed porodem, a ja też do niczego jestem... Dziś pierwszy raz w ciąży musiałam zrobić sobie drzemkę w ciągu dnia, bo myślałam, że zemdleję. Jakby mnie ktoś walnął w głowę ;) Dziewczyny, musimy być cierpliwe - jeszcze tylko chwilka i same będziemy tulić swoje dzidziusie :D ehh... szybko nam zlecą te dni oczekiwania. Ja już tak odliczam te dni jak więzień wychodzący na wolność :D halo, halo, Grays, Misiaczkowa.... rodzicie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie Mamusie :) Długo mnie nie było, ale niestety z innego powodu niż powitanie Kruszynki (ta siedzi i ostro trzyma się scian brzucha, hehe). Miałam laptopa w naprawie, a sama zaczełam cosik puchnąc. Samej opuchlizny przybylo mi 5 kg i dostaje leki... Strasznie duzo narobiłyście tych stron, zaraz zabieram sie za czytanie :D. Przypuszczam, że część brzuchatek już jest 100% Mamusiami, więc każdej gratuluję Dzidziusia :) Sama oczywiście juz nie umiem sie doczekac, ba. Nawet juz byłam na porodówce z bólami krzyża i podbrzusza, ale to nie było to... wiec jesli to nie bylo to, to nie umiem sobie wyobrazic tego bólu, który mnie czeka :( Powiedzieli mi tylko, że sie zaczynam rozkrecac i moze tydzien czasu i wróce (to było tydzien temu)... i do tej pory cisza.... Wszystkie pewnie tez siedzicie jak na szpilkach :D Niby termin mam na 20.08, ale nie obraże sie jak Malenka pokaże sie wczesniej swiatu ;) Buźki dla Was i dla Wszystkich Maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożi - jak ja Cię rozumiem............................. Taki mam dziś depresyjno-melancholijny dzień :( Jeszcze z M spięliśmy się ostatnio, ja teraz muszę siedzieć u mamy przez bieganie na ktg. W ogóle jakaś przytłoczona się czuję.. mam nadzieję, że minie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) bylam dzisiaj na KTG, mloda nic nie chciala sie ruszac i musialam lezec ponad 30 min az drgnela laskawie 3 razy :) zapis prawidlowy - tyle mi powiedzieli, a ja na to czy moze urodze do czwartku, bo znowu mam isc na zapis (co 2 dni, chyba zwariuje) i powiedzieli ze do czwartku wszystko sie moze zdarzyc :) Po przeczytaniu Waszych postow sama nie wiem czy to nie za czesto, skoro wszystko jest ok ? vilia - ja juz nie slucham o tych objawach przed, bo zadnych nie widze:P mam gdzies teksty o przyplywie energii, ja czuje tylko przyplyw kilogramow - masakra malkatunka - ja mialam kilka skurczy przepowiadajacych trwajacych po jakies maks 15 sekund (po jakies 2 dziennie) - nagle bardzo zaklulo mnie w brzuchu - dokladnie tak jak kluje mnie w dniu owulacji albo 2 dni przed miesiaczka - tylko tu trwalo zazwczyaj o wiele dluzej niz 15 sek :) waneska, przeciez wczoraj pisalysmy, ze w razie czego internista wystawi zwolnieni :) a poza tym to nieprawda, ze zaden gin nie wystawi zwolnienia po terminie porodu, ale temat byl juz walkowany, wiec nie bede sie powtarzac :P aga_jabi - kazdy lekarz wystawi zwolnienie na 100% a nawet jak nie wpisze kodu B, a w pracy wiedza ze jestes w ciazy (bo wczesniej mialas kod B, a nie dostarczylas zaswiadczenia o porodzie) to i tak musza liczyc 100% do pomaranczy - 270 dni wynosi okres zasilkowy, wiec wszystko sie sumuje, ale w Twoim przypadku, mozesz wystapic o swiadczenie rehabilitacyjne Majka! - z dodatkowym macierzynskim jest tak jak wczoraj pisalysmy :) i Mamo Miloszka i Blanki - Gratulacje! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam medela elektryczna z apteki,a wlasna reczna mam aventu. gratulacje dla mamus nowych :) ja mam rodzicow u siebie, i mam choc cos czasu dla siebie teraz,wiec korzystam. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulekk25
Hej dziewczyny, jak u Was z tymi skurczami. Ja mam termin na 12 sierpnia. Brzuch się nie obniżył wcale, mam skurcze może z 20 razy na dzień,nie są regularne, czasem występuja co 20 minut ale powtarza sie to może ze 3 razy a podobno musi przynajmniej 1,5 h. Sama już niewiem kiedy urodze. Dzisiaj byłam na kolejny KTG (robionym co tydzień) i znów nic nie wykazało. Jutro znów kontrola u lekarza ... Kiedy to sie zacznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
a ja nei wiem czy u mnie cos sie nie rozkreca jednak. Od 16 mam skurcze, najpierw nieregularne, a teraz od jakis 2 godzin tak co 7 minut (Z jedna przerwa) tylko ze trwaja tak roznie, czasem 10 sekund, czasem 20, a czasem 35. Dzwonilam do mojej poloznej, a ona mowi zeby czekac na razie i dzwonic do niej jakby byly tak co 5 minut i trwaly od 45 do 60 sekund, Wiec czekam i z jednej strony sie boje, a z drugiej czuje jakis taki przyplyw adrenaliny i podekscytowania ze chcialabym, zeby to bylo to. Tyle ze zawsze slyszalam ze przy skurczach twardeniej caly brzuch, a u mnie twarda jest tylko gora, a podbrzusze miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulekk25
malkatunka - a na kiedy masz wyznaczony termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie rozchorowałam. Nie moge na kompa patrzec, mam swiatłowstret normalnie. Ledwie zyje. Od dwoch dni juz mnie trzyma ta infekcja.... Obym jutro miała więcej sił... Wracam do łóżka PApaty mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje wiadomość od misiaczkowej: urodziła 8 sierpnia o godzinie 16.40. Lenka ważyła 3580 i miała 56 cm. Misiaczkowa serdecznie pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
termin mam na 17 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
termin mam na 17 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze misiaczkowa urodzila :) malkatunka - dzisiaj u mnie tez cos sie dzieje, chociaz nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
jagodka1 a masz jakies skurcze czy co sie dzieje? Bo ja wlasnie caly czas narzekalam ze nic u mnie sie nei dzieje i jak dzis zaczely mi sie skurcze to myslalam najpierw ze to mala glowka albo raczkami swidruje:) No ale bole sa silniejsze i coraz dluzsze wiec to raczej skurcze, tylko pytanie czy te wlasciwe, czy przepowiadajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również gratuluję sierpniowych dzidziusiów:-))) mama8327 urodziłaś 5 minut przede mną:-))) o samym porodzie chwilowo nic nie wspomnę ale powiem wam że trafiłam na taką położną ( a humor miałam świetny tzn bałam się jak diabli ale postanowiłam że nie bedę skwaszona a co!) a ta franca sprowadziła mnie do takiego parteru że pół nocy na tej porodówce przepłakałam z upokorzenia i jakbym wiedziała że tak będzie to sto razy wolałabym rodzić po przysłowiowym płotem. na szczęście rano przyszła inna zmiana i mój lekarz:-)))jak to w moim przypadku nic nie jest proste na dodatek dostałam krwotoku tzn macica się nie zaczęła obkurczać w efekcie mam teraz galopujacą anemię a dzidziuś trochę marudny ( nie wiem może mleko mu nie służy) w efekcie czuję się jak żywy trup i tak też wygladam:-)))kurczę rozpakowujcie się szybko bo bysmy powymieniały uwagi..tyle rzeczy a propos "hodowli" dzidziusiów poulatywało mi z głowy.. ale tak to jest z wiedzą teoretyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko Julio czy ty rodziłaś w którymś ze szpitali w Gdańsku? Pytam bo mama8327 chyba tak jak ja też jest z Gdańska? I trochę się przeraziłam tą położną któą miałaś "przyjemność" spotkać. Ja taką france miałam przy pierwszym porodzie. Kurde jakby za kare na tej porodówce pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka wiem ,że wczoraj temat był wałkowany :) O tym ,że nie wystawi mi żadnen gin L4 powiedział mi pan dr oceniajacy ktg. Byłam u 2 gin i powiedzieli ,że oni nie wystawiają po terminie porodu i już ...Wiem ,że to jest niezgodne z wszelkimi normami ale wolałam tym napisać żeby co niektóre dziewczyny wiedziały na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula spokojnie ja zupełnie inny koniec Polski. z miłą chęcią przedstawiłabym te babę z imienia i nazwiska ale niestety internet nie jest anonimowy . Czy któraś "już " mama używała butelek aventu? bo mam ochotę napisać do nich i porządnie ich zwyzywać. Po pierwszym dniu uzywania z butelki zeszły wszystkie napisy wraz z miarką.mały co chwilę miał na buzi kropki z napisu. tylko mnie sie taki bubel trafił czy one tak mają? ( kupowałam w aptece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
ja mialam juz przez dluzszy czas takie co 6 minut trwajace ok 40 sek, ale potem pojawil sie jeden dopiero po prawie 8 minutach i juz nie wiem, czy to to czy nie:) A u Ciebei jagodka1 to chyba przepowiadajace, skoro przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatunka
no to jagodka1 jak nie przeszly to moze tez cos z tego bedzie:) moja polozna powiedziala mi ze jak zaczynaja sie powtarzac to albo sie rozkreca, albo skoncza, wiec trzeba czekac:) a bola cie, czy tylko czujesz je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że się dzieje:D Misiaczkowa❤️❤️❤️❤️❤️ dla Ciebie i Leny🌻 Ciotka__🌻 byłaś sama podczas porodu? Kurde, mój o mało nie wlał lekarzowi podczas akcji, ale to było bydle jakich mało:O:O:O Został wyrzucony z sali przez położne i lekarkę:O:O:O Jagódka, Malka🌻 to co? Następne w kolejce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciotka Julka
to chyba masz jakąś podróbkę albo faktycznie jakaś felerna sztuka ci się trafiłam. ja mam niektóre ponad 2 lata i są git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka___z tymi butlami to faktycznie katastrofa:O Pewnie teraz nie masz do tego głowy, ale awanturka mała nie zaszkodziłaby Może niech apteka interweniuje zanim coś się jakiemuś bobasowi stanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- osz babo nasza ty, szefowo i założycielko! a niby nic nie wskazywało:))) gratki ogromne! i jak wrócisz to zdjęcia pragniemy (przemawiam w imieniu ludu:))) Dziadek Jacek, Łazanka aga agajabi vilia bożi bombastyczna nelka tymkowa jagodka malkatunka i inne nie wymienione- trzymać się i nie dać się! pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×