Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Jestem. Sorrki ze dopiero teraz ale musialam odespac wczorajszy. Na wizycie w medicover oczywiscie niczego sie nie dowiedzialam a bol byl coraz wiekszy i postanowilismy z mezem pojechac na ostry dyzur. Dwie godziny w bolach czekalam az mnie lekarz przyjmie. Zrobili mi badanie moczu w ktorym wyszlo jeszcze wiecej bakterii niz ostatnio, zrobili usg dzidzi i spojenia i postawili diagnoze dopiero po usg pecherza - zapalenie pecherza. Dostalam pyralgine w tylek, recepte, wypis i pojechalismy do domu. Od dzisiaj leki, duzo wody i zobaczymy co dalej. Jezeli dostane zielone swiatlo od ginki ze moje zdrowie pozwala mi na naturalny porod to zapiszemy sie do szkoly rodzenia. Najwazniejsze dla mnie jest to aby dowiedziec sie wszystkiego o tym wielkim dniu, aby zobaczyc szpotal no i nie miec pozniej problemow z przyjeciem mnie do porodu. A z tego co wiem to jak sie codzi do szkoly rodzenia w szpitalu w ktorym planujemy porod to przyjmuja na 100% Oczywiscie mojego m przyzwyczajam do mysli ze bedziemy "rodzic" razem i chyba juz jest bardziej odwazny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie kolano strasznie boli i ból promieniuje do łydki i kostki buuu :(. Już sobie zawinęłam bandażem elastycznym i nasmarowałam żelem przeciwbólowym ale to nie przyniosło mi ulgi. Trochę moge jeszcze pocierpieć ale jak nie dam rady to wezmę proszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
a kto powiedzal ze jest, uwazam ze mozna sprobowac, to jest bezpieczny sposob i mi pomogl, gdyby mi nie przeszlo poszlabym do lekarza, wszystko zalezy od tego jak bardzo przeziebienie sie rozwinelo, jesli chodzi o leki to tez uwazam ze nalezy kostultowac WSZYSTKIE leki z lekarzem-nic na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
moze cos bardziej rozgrzewajaca masc by ci pomogla? moze przemrozilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz powiedział, że z przeciwbólowych można wziąć paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja może i tak było bo codziennie chodzę z pieskiem na 2 godzinne spacery. Ubieram się ciepło bo ogólnie jestem zmarzlakiem ( rajstopy pod spodnie itp) ale wczoraj rzeczywiście był mrozik. Mam nadzieję, że przejdzie; oby szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk33 - do usług :D Wiesz co, ja też w pierwszej ciąży miałam takie cukry, ale nic z tym nie robili, nie wiem od czego to zależy. Teraz badałam i mam 90 na czczo. Bo to badanie glukozą się robi w 20 tc? *NICK*........................*WIEK*....................* DATA PORODU* agneskaa........................38....................... 01.08 .2011 katekiss.........................32...................... . 02.08.2011 mum to come...................28.........................02.08.2011 PurPur27........................27....................... .02.08. 2011 Szczęśliwa przyszła mama!..30........................04.08.2011 mikusiaaa........................22...................... .04.08.2011 meeg24.........................24........................ .02.08.2011 024sylwia........................27...................... .04.08.2011 Mania1982......................28........................ .07.08.2011 misiaczkowa....................28....................... 12.08. 2011 Peska44.........................28....................... .12.0 8.2011 gosia84..........................26...................... ..13. 08.2011 kleopatra2011.................31........................, 13.08 .2011 Agabi 2011......................28.........................13.08.2 011 Leeila............................24..................... ...14.08.2011 hjk33............................36..........................14.08.2011 Myszaa29.......................28........................ ..15.08.2011 Angie S..........................27.........................16.08. 2011 osti ..............................28.........................16. 08.2011 mama_dzidka..................33.........................1 8.08. 2011 karolin_ka......................22....................... . 19.08.2011 pocahontas-1984.............27..........................1 9.08.2011 Mama Miłoszka................31..........................20.08.2 0 11 aga15510.......................31........................ .20.08.2011 łazanka........................ 32.......................... 20.08.2011 jagódka1.......................28....................... ...20.08.2011 Beti2905........................30....................... ...20.08.2011 Izabelka_.......................24....................... ...22.08.2011 **TOSIA**........................23...................... ...23.08.2011 Wikula-33........................33...................... ....24.08.2011 ciotka julia.....................31..........................25.08. 2 011 anitia............................29..................... ....26.08.2011 vilia..............................26.................... .....26.08.2011 mama8327......................27......................... .28.08.2011 annika1983.....................27........................ .29.08.2011 kotkowa........................28........................ .30.08.2011 Laski jestem po wizycie, dzieciątko wg usg starsze o tydzień od terminu z OM!! No w szoku jestem!!! Wg usg jestem w 13w3. Ma już 7,14 cm i waży 75 gram a na dodatek na 80% będzie dziewczynką! A ja tak czułam na chlopca ;) Zdrowe maleństwo, przezierność karkowa 1,09 więc super, kość udowa długa, brzuszek i główka o zbliżonych parametrach. Mam filmik ;) Taka kruszynka mała :) I na to wygląda, że będzie Anastazja ;) Szyjka macicy 40 mm, ostatnio 42 no ale to chyba nie jest nic złego? Tak się troszkę trzęsę, bo koleżanka ma skracającą się szyjkę, założyli jej pessar i modlę się, żeby tak nie mieć :o U nas nie ma preferencji w rodzinie, byle zdrowe, a czy chłopczyk, czy dziewczynka to bez różnicy :) anita - fajnie tam macie :D W sumie ja się nie oszczędzam jakoś przesadnie, w pracy staram się nie skakać za bardzo, tak kieruję zabawą, żeby dać radę ;) Też używam Neutrogeny, dobre mają kremy do rąk. Leeila - no właśnie ja do 11 tc to masakra, przez ostatni tydzień nieco zelżały, by teraz w pełnej krasie powrócić :o Przez to jestem 3 kg do tyłu, no ale pytałam się gina, czy dziecko jest dobrze odżywiane, skoro ja tak marnie jem, powiedział, że jak najbardziej, tylko żebym dużo warzyw i owoców jadła. Olesia - na gardło polecam płukanie szałwią, możesz kupić tantum verde, ale tylko łagodzi ból. Czosnek na chleb, a tak to do wyra i leżeć! KateKiss - w sumie lepsze zapalenie pęcherza od rozchodzenia się spojenia łonowego. Dobrze, że jesteś zdiagnozowana! Ja ostatnio miałam takie kłucia w pochwie i mówię mu to dzisiaj a on mi wytłumaczył, że to ten piasek co go mam się wypłukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
to rob sobie jakies cieple oklady a jak nie pomoze to lekarz, jesli sobie rzeczywiscie przemrowilas to powiem ci kochana ze to moze wracac w chlodne dni, oby nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paracetamol jest dopuszczalny jako jeszcze najbezpieczniejszy,ale tez w ostatecznych przypadkach. kurcze jak tak was czytam to widze ze prawie kazdej cos dolega.. a mowia ze ciaza to nie choroba :) mnie martwi ten stan zapalny dziasla i moje pieprzyki na plecach. jeden mnie swedzi od 2 dni i boje sie czy sie nie rozwija. chyba zrobie wizyte u dermatologa, nie ma sensu czekac. maz wczoraj na mnie naskoczyl jak mu marudzilam o zebie, ze powinnam przed ciaza wiecej cwiczyc i dawac z siebie, a ja jedynie jezdzilam na rowerze. gdybym miala wiecej ruchu to pewnie bym miala teraz lepszy stan zdrowia jesli dziecko ciagnie ze mnie sily, mialabym jakas nadwyzke.. a tak bilans wychodzi zerowy badz co gorsza minusowy ;) no ale zamierzam robic lekkie cwiczenia, chyba pora zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
misiaczkowa jak bede szla na usg w piatek to tez bedzie to 13tydz i 3 dzien, jakie mialas usg dopochwowe czy ultra? Troche mam stresa przez ta toxo ze moze cos byc nie tak, kurcze znowu bede siedziec przed wizyta jak na szpikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo, najpierw zrobił mi usg dopochwowe. Potem normalnie przez brzuch i było wszystko super widać. Nie wiem, dlaczego tak, no ale pewnie miał swoje powody, ogólnie to mój gin jest taki nieco dziwny osobowo ;) mum to come, mój mąż też mi tak jęczy ;) Idź do dermatologa, lepiej dmuchać na zimne. Ja też mam na plecach dwa takie "rozwojowe" pieprzyki, ale boję się z nimi cokolwiek robić. Planujesz je wyciąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, pieprzyki to ja mam od zawsze i powstaja nowe.. juz mialam kilka wycietych. ale teraz w ciazy pewnie nie bede ruszac, po ciazy tak. to paskudztwo po prostu powstaje nie wiadomo kiedy.. :( mialam juz kilka na brzuchu wyciete, jedno na ramieniu i jedno na nodze. atakuje ebay, sa ciekawe ciuchy, potrzebne mi spodnie ciazowe, bo nie mam co nosic.. moze cos mi sie uda kupic za przystepna cene. w pl za szybko nie bede, a ciuchy potrzebne od zaraz. myslalam,ze jak sie zacznie 4 miesaic to jeszcze nie bedzie widac nic i bede mogla nosic zykle dzinsy... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę, że jesteście już po usg i widziałyście ruchy i serduszko. Ja mam wyznaczone usg na koniec 13tc a teraz jestem w połowie 11 i już nie mogę się doczekać a jednocześnie strasznie się boję czy dzidziuś rozwija się prawidłowo.Wcześniej miałam usg w połowie 6 tyg i dzidziuś wyglądał na 5t i 3d ale serduszko jeszcze nie biło (gin powiedział, że jeszcze potrzeba 2-3 dni i będzie je widać). Tak bardzo chciałabym je już zobaczyć i usłyszeć a to jeszcze ponad 2 tygodnie czekania... :( Misiaczkowa gratulacje, cieszę się bardzo że z dzidzią jest ok. Życzę wszystkim dziewczynom żeby wracały z wizyt takie szczęśliwe!!!!! Katekiss wracaj szybko do zdrowia, całe szczęście, że to nie spojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa może zacząć uzupełniać tabelkę o płeć dziecka. Miałybyśmy taką statystykę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- jak ja ci zazdroszczę, ze już wiesz- bardzo szybko! i ze to Anastazja:) mój starszy syn takie imię wymyślił gdyby miała być siostrzyczka,choć ja mam inny typ. No ale jeszcze nie dyskutuje z nim bo a nóż bedzie Beniamin i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczowa- cieszę się, że u Ciebie wszystko o.k. i do tego nawet dzidziunia już się zdradziła przed Tobą:) co do półpaśc, TO JA NIESTETY nigdy go nie miała, ani opryszczki ani jęczmienia na oku...jedynie w dzieciństwie ospę. Aczkolwiek mój pierworodny już 12 dni chodzi z krosteczkami więc mam nadzieję, że mnie ominie. Co do mdłości, to miałam kilka dni spokoju ale znowu mnie dopadały , istna masakra. Kasiu- bardzo mi przykro... to strasznie smutne, ja też siedzę jak na szpilkach bo w piątek mam usg i dowiem się czy ospa mojego synka przypadkiem nie zadziałała... O sposobach na przeziębienie, zdaje się już pisałyśmy i to dosyć szczegółowo na początku jest tam sporo rad z których można skorzystać, jednak nic nie pomoże jak się tego ie wyleży i nie wygrzeje. Ja jestem przykładem, nie wyleżałam i tydzień później wylądowałam u lekarza z anginą, a to był już poważny problem bo skończyło się na antybiotyku, mam żal do siebie o swoją głupotę i brak wyobraźni. Dlatego teraz siedzę z Małym w domu na zwolnieniu i sorki ale drugi raz nie zaryzykuję zdrowia dzidziuńki. Ja tak strasznie tego robaczka kocham, że aż mnie to przeraża...zresztą na punkcie Ziemka też mam świra...jak chyba każda matka, mam nadzieję... Mnie dziewczynki zaczyna dokuczać kręgosłup i biodro...stare upiory wylazły z szafy, choć zdawało by się że przecież jeszcze za wcześnie, gdyż nie przytyłam dużo (chyba ok. 1 kg), jednak zmienia się ułożenie nóg przy chodzeniu i rozchodzą się troszkę biodra więc można to odczuwać. Niestety też mnie trochę pobolewa lewe kolano, ale to stara kontuzja. Mnie pomaga na kolano zimny kompres, wkłady żelowe można kupić w aptece, wrzuca się do lodóweczki i gotowe do użycia. Co do problemów z pęcherzem i wszelkich z nim związanych zapaleń, niestety strasznie współczuję i łączę się w bólu, mam nadzieję, że tym razem uda mnie się uniknąć tej "przyjemności". Przynajmniej robię co się da, tj.: gotuję żurawinę - no i piję ten "pyszny" wywar, piję sok z żurawiny, dodaję żurawinę do mięsa i podjadam ze słoika, no i łykam profilaktycznie urosept. Oczywiście piję dużo wody. No walka pełną gębą. Zobaczymy z jakim skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, on powiedział na 80%, więc zostaje całkiem spory margines błędu ;) No, ale z taką pewnością pokazywał mi ten wzgórek, że sama zaczynam w to wierzyć ;) mamo8327-super pomysł! Wprowadzam go w życie :) *NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11........... PurPur27........................27............02.08.11............ Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11............ meeg24.........................24.............02.08.11............ 024sylwia........................27.............04.08.11........... Mania1982......................28.............07.08.11........... misiaczkowa....................28............12.08. 11.....córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11........... Agabi 2011......................28..............13.08.11............ Leeila............................24..............14.08.11............ hjk33............................36...............14.08.11............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.............. Angie S..........................27..............16.08.11............. osti ..............................28..............16.08.11.............. mama_dzidka..................33..............18.08.11............. karolin_ka......................22............. 19.08.11................ pocahontas-1984.............27..............19.08.11............. Mama Miłoszka................31..............20.08.11.............. aga15510.......................31...............20.08.11.............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11.............. Beti2905........................30...............20.08.11............ Izabelka_.......................24...............22.08.11............. **TOSIA**........................23..............23.08.11.............. Wikula-33........................33.............24.08.11............. ciotka julia.....................31.............25.08.11............. anitia............................29..............26.08.11............. vilia..............................26..............26.08.11............. mama8327......................27.............28.08.11............ annika1983.....................27.............29.08.11............. kotkowa........................28..............30.08.11.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanko, no ale skoro miałaś ospę w dzieciństwie, to się nie zarazisz, spokojnie :) Współczuję obolałego kolana i biodra, pamiętam, jak mnie bolało :o Miejmy nadzieję, że szybko ci przejdzie, może to na pogodę? Stare urazy zwłaszcza. Olin_ko, już moja Lidka miała być Anastazją, ale rodzina podniosła raban, że nie, że nie ładnie i nas sterroryzowali :o Teraz się nie damy ;) Mam w domu żurawinę, ale tak się jakoś boję jej spróbować, pachnie wstrętnie, wygląda jeszcze gorzej ;) Dobre to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa, żurawina jest skuteczna. Można też w aptece kupić Żurawit, który może być stosowany przez kobiety w ciąży. Ja borykam się z infekcją układu moczowego - biorę właśnie ten Żurawit, Urosept i piję dużo kwaśnych rzeczy (ponoć trzeba zakwaszać mocz) - herbata z cytryną, kwaśne soki, sok z żurawiny i powiem Ci, że widzę poprawę. Co prawda ja mam zupełnie bezobjawową tą infekcją, ale widzę po wynikach badania moczu. Jest lepiej. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mum to come. Najbardziej spodobał mi się zakwaszacz nr 1 - alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa-żurawina jest doskonała do mięs, można też próbować z cukrem ale zawsze z czymś. Na chyba, że ktoś jest tak zdesperowany jak ja, żeby uniknąć problemów z pęcherzem...mimo tego smaku polecam bo jest skuteczna. wiecie co ja mam zachcianki!!! sok z warzyw i pewne szczególne jabłka, tj, słodkie i twarde, i czerwone. W pierwszej ciąży nie miałam zachcianek więc jestem w lekkim szoczku! człowiek całe życie się uczy...a raczej przy każdej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Długo nie pisałam, ale dziś nadrabiam zaległości. Powiem szczerze, że przy tych mdłościach nic mi się za bardzo nie chce. Kasiula bardzo Ci współczuję!!! Wiem, co teraz przeżywasz. Trzymaj się maleńka! Misiaczkowa cieszę, się że u Was wszystko w porządku. To na pewno niesamowite uczucie widzieć na usg już tak dużą dzidzię i wiedzieć, że wszystko jest ok. Oby tak dalej! OlesiaZ pisałam wcześniej, że najlepsze na przeziębienia, anginę, kaszel i inne sprawy związane z górnymi drogami oddechlowymi najlepsze, sprawdzone i skuteczne są inchalacje! Ja leczę sie nimi już od ponad 2 lat i nie używam antybiotyku. Jeszcze raz przypomnę: 6 torebek rumianku zalewamy 1 literm (lub 1,5 l.)wrzątku, dodajemy łyżeczkę sody oczyszczonej i łyżeczkę amolu. Wdychamy pod ręczniczkiem ok 10 min. I tak kilka razy dziennie przez kilka kolejnych dni.Bardzo szybko łagodzi ból gardła. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Ja wyleczyłam się inchalacjami z zapalenia oskrzeli! Piszę to ostatni raz, bo naprawdę nic miłego się powtarzać. Zdrówka życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa- przepraszam, że sie wcinam w budowe tabelki ale karolin_ka też już kazała kiedyś się wypisać. Jakoś ją zapamiętałam bo mam też to _ka w nicku. A ja sama wpiszę się w piatek bo wciąż nie wiem jaki w końcu ten termin:) *NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11........... PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Mania1982......................28.............07.08.11... ........ misiaczkowa....................28............12.08. 11.....córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11.......... .. Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............20.08.11........... ... aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30...............20.08.11 ............ Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. vilia..............................26..............26.08. 11............. mama8327......................27.............28.08.11.... ........ annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny...wypróbuję wszystkiego...zaraz lecę do domu...wzięłam sobie wolne w pracy bo to bez sensu się męczyć na siłę...szef zrozumiał a nawet nakazał się położyć do łóżka...mam nadzieje, że dojdę do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was zegnam na pare dni bo jutro musze isc do szpitala bo byłam dzis u gina i okazało sie ze mój ból brzucha to nie rosnąca macica tylko skórcze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin_ka spoko, ja sobie nie roszczę prawa do zmian, przecie każdy może :) Jednak zawsze chętnie mogę to za kogoś zrobić, noł problem :) Tak mi się właśnie zdawało, że oprócz hjk33 ktoś jeszcze prosił o wpisanie, nie mogłam się doszukać kto, jednak najmocniej przepraszam za ominięcie :) megg24-osz cholerka, trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze!!! Mam nadzieję, że szybciutko lekarze uporają się z twoją macicą i nie będziecie za długo leżeć w szpitalu. Trzymam kciuki za Wasze zdrówko!!!! Odezwij się, jak tylko dasz radę. Ściskam mocno!!! Agabi 2011-zapamiętam! Z tego co sobie przypominam, to moja mama często leczyła mnie i mojego brata inhalacjami. Nie znosiłam ich :o W każdym razie wypróbuję! łazanka - wiesz, u nas w domu nigdy się nie używało żurawiny, od kilku tygodni moja mama je dżem z niej, pije jakiś sok i jest nią zachwycona. Ja to taki dzik jestem, jeśli chodzi o jakieś nowe pokarmy ;) Przełamię się i spróbuję, bo nic przyjemnego te kłucia. OlesiaZ i bardzo dobrze! Jakiż pożytek z chorego i rozbitego pracownika, nie dość że kona w oczach to jeszcze innych pozaraża, no ale wielu pracodawców tego zdaje się nie zauważa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jeszcze nieznam płci dziecka ponieważ zaczął się 11 tydz. i jutro ide do lekarza z wynikami badań.Założy mi katrę ciązy. Martwią mnie moje bóle w podbrzuszu. Gin powiedziła ze to nic strasznego i wrazie silnych bóli ma wziąć nospe. Niewiem czemu ale w drugiek ciąży mam większe lęki i obawy. Pierwszą ciąże miałam podwiązaną i może dlatego. Niedawno przechodziłam lekkie przeziębinie i pomogło mi mleko z miodem i czosnkiem. Misiaczkowa ja również ci zazdroszę że z dzidzią wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ja też wcinam teraz jabłka, choć za nimi nie przepadam. Megg24 nie daj się , a w szpitalu na pewno będziesz miała dobrą opiekę i odpowiednio zareagują żeby Tobie i maleństwu nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze beti2905 od nas odeszła. Myślę, że ją też można wykreślić z listy. Ale ja tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×