Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

meeg24-trzymaj sie, bedzie dobrze! i mysl pozytywnie :) co do moich zachcianek-na pewno polskie tradycyjne potrawy, ktore probuje sama robic. z owocow to zalezy na co padnie moj wzrok w sklepie. osttanio wzielam truskawki, a dzis borowki kanadyjskie, choc poszlam po kiwi... dzis sie obkupilam! lubie chodzic po sklepach w poszukiwaniu czegos konkretnego, ale zazwyczaj jak nie szukam nic a trafiam jeszcze na przeceny dobrych marek,to kupuje wtedy najwiecej.. dzis wlasnie kilka bluzek kupilam nieco wiekszych np espirita.normalnie to mnie nie stac na to i omijam ten sklep szerokim lukiem.. a z netu kupilam 3 parz spodni ciazowych, mam nadzieje,ze ten rozmiar bedzie dla mnie dobry, jak sprawdzalam teoretycznie. blekitne czarne i bezowe. i jedne w kolano takie oliwkowe. mysle ze na razie wystarczy, kilka z tych produktow to wlasnie z h&m mama ale ja tu nie moge znalezc kolo mnie tego sortymentu dla ciezarnych. zreszta, domyslam sie ze pewnie sa mega drogie i bym tylko chorowala na jakies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli lekarz przepisze wam antybiotyk to go bierzcie. Nie leczona angina prowadzi do powikłań, można skończyć na kardiologii czekając na rozrusznik serca! serio!!! Dzisiejsze antybiotyki są nowoczesne i nie należy się ich bać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzień to dla mnie dzień bólu. Zwykle nie narzekam ale do bólu kolana doszedł ból głowy. Całe szczęście, że ten dzień się powoli kończy... Jutro na pewno będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, byłam dziś na badaniu i zarówno przezierność karkowa, jak i przegroda nosowa są w normie ;) widziałam jak dzidziuś demonstrował że ma wszystkie 5 paluszków w każdej ręce i nodze ;D a serduszko biło jak szalone ;D ja misiaczkowa też mam termin z usg aż 9 dni wcześniej niż z miesiączki. Ale się z tego bardzo cieszę ;) meeg, trzymaj się, myśl pozytywnie, na pewno wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mama8327, wspolczuje... mam nadzieje,ze jak sie przespisz to Ci jutro minie :) ja sie wyjatkowo dobrze czuje teraz, mimo moich przypadlosci z zebami i pieprzykiem to nic mi nie dolega poki co, odpukac ;) ciagle sie zastanawiam czy dzidzia jest zdrowa. co do lekow-faktycznie, trzeba brac co lekarz przepisze. i nie decydowac samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wykreślę, jak sama będzie chciała to to zrobi, albo powie. Póki co zrobiłam tak: *NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11........... PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Mania1982......................28.............07.08.11... ........ misiaczkowa....................28............12.08. 11.....córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11.......... .. Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............20.08.11........... ... aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. vilia..............................26..............26.08. 11............. mama8327......................27.............28.08.11.... ........ annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... mum to come - ja też nie wchodzę do esprita, powalają mnie ich ceny na kolana :o Za to uwielbia ciuchy z h&m, tylko też czekam na wyprzedaże, bo cenowo są wysoko ;) Gratuluję udanych zakupów, wiem jakie to cudowne uczucie :D Ostatnio nic na siebie nie mogę znaleźć, więc noszę co dłuższe bluzki, ale troszkę mi ich szkoda, żeby się nie ponaciągały. Seria h&m mama jest droga, ale wystarczy wiedzieć, jaki się nosi u nich rozmiar i można buszować po allegro :D Szkoda kasy zresztą na te parę miesięcy, gdzie nawet sprzedając to się nie wróci, dlatego ja poszukuję używek ;) Zgadzam się mamą8327, z anginą nie ma żartów, źle leczona powoduje powikłania kardiologiczne. Leeila - super wieści!!!!!! Teraz proszę tylko o takie!!!! Eee to ty jesteś lepsza, bo ja tylko tydzień do przodu jestem ;) Bardzo się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie określił, podejrzewam że dowiem się koło 20 tyg dopiero :( wogóle maluszek się zwinął w kłębek i ani myślał cokolwiek pokazać, dopiero pani doktor mi pojeździła po brzuszku i taki był niezadowolony że ktoś mu przeszkadza że zaczął wymachiwać rączkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11........... PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Mania1982......................28.............07.08.11... ........ misiaczkowa....................28............12.08. 11.....córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11.......... .. Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............20.08.11........... ... aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. mama8327......................27.............28.08.11.... ........ annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Hej, naniosłam poprawki do tabeli - przesunął mi się termin (wcześniej teraz) :) Byłam dziś u lekarza - wszystko OK. Serduszko bije, maleństwo fika koziołki :) Cudowny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :* Czuje sie lepiej. Czy Was tez boli po bokach pepka? Bo nie wiem czy cos sie dzieje czy to rosnacy brzuszek. Ja dzisiaj rozpoczelam 15tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila-to jak u mnie na usg, maluszek siedzial cicho i sie nie ruszal,wiec gin cos tam pogmeral i jak znow sonde po czasie krotkim wsadzil to juz fikal! niezly efekt! miasiaczkowa-tez lubie h&m,ale jakos tu nie ma tej serii h&m mama u mnie, wiec akurat takie spodnie z tej serii kupilam uzywane. oby tylko byl dobry rozmiar.. Ja lubie tuniki, kupilam kilka przed ciaza wlasnie z h&m z wyprzedazy, naprawde sie teraz sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co udało mi się zaobserwować, to jak ja normalnie noszę M to w h&m kupuję S, bo M jest na mnie za duże, oni zaniżają rozmiarówkę, ale za to można kupować w ciemno potem, bez mierzenia :) vilia-super!!! kolejna dobra nowina!!! Bardzo się cieszę!!! Moje maleństwo wyglądało, jak by leżało na pleckach, coś tam sobie machało rączkami i nóżkami, ogólnie takie spokojne raczej :) Z ta płcią to dopóki mi na 100% nie powie, to nie uwierzę ;) W każdym razie w 20 tc idę na połowkowe do świetnego specjalisty od usg, on się nie myli i jak powie, że to dziewuszka to już zacznę kupować ciuszki ;) Od dzisiaj nie kupię ani czapeczki, nic! KateKiss mnie nie boli, za to przeraźliwie swędzą mnie piersi :o Brzuszek też mnie swędzi, wtedy chyba rośnie, tak mi się wydaje ;) Dziewczyny, ja mam już wielkie te piersi, na balu to się wielu facetów tak patrzyło, że aż mi głupio było:o Jeden ze mną tańczył i na bezczelnego się patrzył na nie :o Ja już mam spore D, a jeszcze ile przede mną, mleka jeszcze w nich nie ma, boże jak jest u Was? Też tak Wam rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żeby kupić coś z h&m to muszę jechać 50 km, bo u mnie w ogóle nie ma takich cud sklepów ;) To małe miasteczko, szczytem było postawienie Rossmana, Pepco i małego Tesco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa ja takie swedzenia tez mam i to szczegolnie wieczorem przed snem. A piersi mi urosly i to bardzo, tez mialam duze d przed ciaza a teraz to nie wiem bo kupilam te staniki uniwersalne bezszwowe co do nich link kiedys dawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam swedzenia, bolow. ale mam znacznie wieksze piersi niz przed ciaza, nawet maz mile zdziwiony :) potem kupie taki stanik do karmienia, widzialam w rossmannie, no bo nie wiem jaki rozmiar bedzie mi potrzebny ostatecznie... a kremujecie sie? ja uzywam to vichy przeciw rozstepom. trudno powiedziec czy dobre czy zle, poki co nie widze roznicy zadnej miedzy uzywaniem a nieuzywaniem ;) no fakt misiaczkowa, z tymi rozmiarami to dziwnie, ale wzielam M na spodnie. w koncu jestem w ciazy, boje sie ze S bedzie za male, a nie chce byc obcisla. dzis pokazalam mamie brzuszek, az sie zdziwila ze taki duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widzę po stanikach że mi znowu rozmiarowo aż tak nie urosły góra o rozmiar ale się bardzo ale to bardzo wypełniły, czyli staniki za duże o rozmiar są na razie ok. po poronieniu jak sie już hormony uspokoiły z biustu została mi praktycznie skóra zero ujędrnienia .znowu motam ale pewnie załapiecie bystre dziewuszki z was:-))) misiaczkowa na bal trzeba było sobie super dekolt sprawić niech się samce slinią i myślą że u ciebie takie to na stałe:_))))ja rano jeszcze bym tak mogła poudawać ale wieczorem już nie bo na pierwszy plan wysuwa się brzuś. to normalnie nie do uwierzenia- jeszcze nie jestem w 3 miesiącu a już tak widać.z drugiej strony to niesamowite wrażenie jak mnie spodnie za przeproszeniem w dupę cisną:-))))po latach jak wszystko było na mnie za duże:_))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z h&m to się zgodzę że jak już sobie rozmiar ustalicie to można w ciemno kupować. a na allegro i ciuchach H&m pełno, jeśli chodzi o sklep to ta seria "mama" jest bardzo droga moim zdaniem. nie wiem czemu w Polsce słowo "ślub" i "ciążą" automatycznie podnosi ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze kremow nie uzywam ale mam juz w szafce i czekaja bo napisali ze od 4 miesiaca ale ja sie jeszcze chwilke wstrzymam. Pewnie w polowie lutego pojade po spodnie do sklepu m jak mama na ul kasprzaka w wawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też piersi urosły i brzusio też. Ale lekarz powiedział wczoraj, żeby się nie przejmować, bo widocznie tak amoja natura - macica jelita wypycha do przodu. Skóra na brzuchu też mnie swędzi i trochę na piersiach (choć ostatnio jakby mniej). Na piersiach czuję jakby była taka bardzo naciągnięta. Zaczęłam już używać kremów przeciw rostępom, bo zaczęłąm się obawiać, ze jak tak rosnę to będę miała ich dużo ;) - można go stosować od pierwszego miesiąca ciąży. Zobaczymy jaki przyniesie efekt. Kilka osób go zachwalało, więc zobaczymy. Idę za jakiś tydzień- dwa tygodnie na USG genetyczne :) Może już wtedy coś będzie widać (tzn. płeć). Co prawda to chyba za wcześnie, ale jak się dzidzia ładnie ułoży to podejrzymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg24-trzymaj się, na pewno pomogą Tobie i dzidziuniowi i wszystko dobrze się skończy, kobietki, mnie także urósł biuścik ale chyba teraz troszkę przystopował choć boli w dalszym ciągu, brzuch również mnie swędzi niemiłosiernie, szczególnie po prysznicu i od razu muszę się smarować kremem bo bym skrzypiała. Kochane i jeszcze coś, koleżanka która już za m-c rodzi doradziła mi witaminki dla mamusi i dziudziusia, ma po mnich rewelacyjne wyniki, a to jej druga ciąża i doświadczenie w tej materii posiada, poza tym jest weterynarzem więc też się zna -FLAWON KIDS-, ja już zamówiłam na allegro. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze od swojej ginki nie dostalam zielonego swiatla na witaminki wiec lykam tylko kwas i wit c. Da mi skierowanie na morfologie z czyms tam automatycznym wiec wydaje mi sie ze moze po tych wynikach da mi jakies witaminy. Jutro jade odebrac wyniki i na cytologie to podpytam. Wybieralyscie juz szpital, polozna? Ja jeszcze nie i nawet nie wiem kiedy i jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze czekam z witaminkami, ale pytałam ginkę i powiedziała, że od II trymestru u mnie jak najbardziej witaminki wskazane. Co do wyboru to stwierdziła, że teraz właściwie wszędzie to samo tylko po innymi nazwami. Co do szpitala to jeszcze o tym nie myślę, bo nie chcę zapeszyć..., żeby choć przepołowić ciążę to wtedy pomyślę. Myślę, za to o tym jak mi straszenie niedobrze...a miało być lepiej pod koniec I trymestru...i ciągle mi zimno, czy to norma? czy tylko ja tak mam? Dziewczynki, zapomniałam się pochwalić, że w końcu też mam kartę ciąży! Tak troszkę czuję się z nią bezpieczniej bo nigdy nic nie wiadomo jak człowiekowi ciągle się kręci w głowie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szpitala, to chyba sprawa przesadzona, bo wezme klinike ktora jets blisko naszego domu, ale nie ma zbyt dobrych recenzji. problem w tym ze tu bardzo lubia cesarke robic. czy w Polsce tez tak jest w szpitalach? naczytalam sie,ze wola przeczekac z kobieta i robia jej cesarke. a ja bym bardzo chciala naturalnie rodzic,jesli nie bedzie przeciwskazan. ewentualnie jets jeszcze jeden szpital obok miasta, dosyc dobry,ale niestety jak kazda minuta sie liczy to nie wiem czy tam dojedziemy szybko-ok. 40min trzeba liczyc.. wiec jestem w kropce, musze zapytac gina jak to jest i wtedy zdecydujemy. no i tez skocze zobaczyc te szpitale osobiscie. lazanka-moze od tych mdlosci CI wlasnie tak zimno? ja tak nie mialam,ale sadze ze to mozliwe. z witamin przed ciaza zaczelam brac falvit, ale potem zmienilam na femibion 1 bo gin powiedziala ze musza byc odpowiednie dawki jodu i kwasu foliowego. teraz biore femibion 2.najgorsze ze musze polykac 2tabletki dziennie, a ja tak nie lubie polykania lekarstw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Cześć dziewczyny:-) Czy mogę do Was dołączyć??? Planowany termin porodu to u mnie 29.08.2011 więc załapuje się jeszcze na sierpniówki:P O tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się przed sylwestrem, ale sporo od tego czasu minęło i wiele się wydarzyło.... dwa tygodnie na podtrzymaniu w szpitalu, ostatnio poszłam tydzień temu do gin i nie było widać serducha, a w szpitalu nawet je słyszałam.... Dziś poszłam na kontrolę i proszę ... wszystko w jak najlepszym porządku:-) serducho bije, a juniorek takie fikołki robił,że w głowie się nie mieści:) Jestem prze-szczęśliwa:-) na razie to 9 tydz. ale jesteśmy dobrej myśli:) co do swędzenia piersi to mnie tak swędzą,że maskara... ale smaruje się już oliwką dla dzieci, bo pojawiły się rozstępy właśnie na piersiach-tak mi urosły:P miłego dnia kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej blekitna! witaj w klubie ;) u mnie dzis 14 tydzien sie zaczal. to juz zaczyna brzmiec powaznie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka czy miałaś badaną tarczycę? Czy lekarz skierował cię na badania TSH, FT3, FT4? Jeśli nie: To są badania, które mogą wskazać na nieprawidłowości funkcjonowania tarczycy. Piszę to bo uczucie zimna- marznięcie to m.in objaw niedoczynności tarczycy. ( marznięcie plus skurcze mięśni, obrzęki, suchość skóry, zaparcia, przybieranie na wadze, wypadanie włosów, zmęczenie to objawy niedoczynności tarczycy). Na te badania krwi można dostać skierowanie od lekarz lub zrobić odpłatnie na własną rękę (ceny zależą od laboratorium od 50-90zł). Ale na pewno to marznięcie to wynik zmęczenia, zimy i wymiotów. Mam nadzieję, że cię czasem nie wystraszyłam i że wszystko z tobą jest i będzie ok!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitna_ wpisz się do tabelki (jeśli chcesz). A ja wczoraj poszłam wcześnie spać i wszystkie boleści odeszły jak ręką odjął :)! Mnie skóra nie swędzi i nie boli w okolicach pępka a piersi tak jak pisałam urosły z B na E (3 tyg temu kupiłam stanik 80e) ale teraz już czuję, że znowu troszkę urosły i następny stanik kupię już chyba taki ciążowy bo nie chcę kasy wydawać na stanik drogiej marki (te tanie sklepy mają przecież rozmiarówkę do D np h&m). A brzuska u mnie nie widać jedynie gdy mąż pomaca tu czuje pod palcami wybrzuszenie. Tym się nie przejmuję bo po mojej mamie nie było w ogóle widać, że jest w ciąży do końca 8 miesiąca ( chyba w płuca jej poszło bo dzidziuś urodził się z wagą 4kg)! Ale spodnie ciążowe nosze bo jak wcześniej pisałam utyłam 2kg i w nich dzidziusia nie uciskam ale najchętniej zakładam rajstopy i sukienki. Rodzina mówi, że widać, że jestem w ciąży bo nawet na buzi jestem zmieniona. Jednak jutro idę na kontrole gin bo boje się czy z dzidzią jest wszystko ok?!! Dostanę skierowania na bad krwi i może po tej wizycie poczuję się trochę pewniej bo do tej pory ciągle się zamartwiam. Takie lęki o zdrowie dziecka to chyba normalna sprawa? Mąż mówi, że przez te moje niepokoje dostanie wrzodów żołądka i że na pewno dzidziuś jest cały i zdrowy. Mój mężuś codziennie całuje brzuszek i mówi maleństwu, że je kocha (tak sam z siebie). A wasi też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka - ja tez marzlam w okresie mdlosci :( spalam nawet w skarpetkach tak mi zimno bylo ... Teraz u mnie juz 13 tydzien i jest juz wszystko dobrze w koncu :) Co do swedzenia to ja takiego odczucia nie mam brzusio urosl, a jesli chodzi o piersi to moj M sie smieje ze nie wie nawet kiedy zdazylam taki silikon sobie zrobic :) Bylam wczoraj na usg i w sumie to mi nawet nie powiedziala jak badanie wypadlo, dzidziusia pogladalimy ok 20 min Sprzet maja super ale plci sie dopatrzec nie moglam, z usg termin mi sie zmienil z 8 sierpnia na 10 pytalam lekarki o plec to powiedziala ze na nastepnej wizycie 15 marca jesli bedzie mozliwosc oceny to na pewno powie, oczywiscie dostalismy tez 4 zdjecia malenstwa... Rece mi pokluli 4 razy bo jak zwykle byl problem z zyla lub z krwia ktora przestawala leciec Tutaj cale szczescie glukoze do picia inaczej podaja niz w pl, byla rozrobiona z cytrynowym soczkiem i nawet ja wypilam ze smakiem ... Na koniec dostalam caly duzy talerz cieplych tostow z maslem i goraca herbatke :) Teraz tylko czekac na wyniki badan no i na kolejny scan zeby plec poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mama8327- moj maz podobnie reaguje, jak rano wychodzi do pracy a ja jeszcze leze i drzemie to zegna mnie i mowi czesc Jasiowi :) to jest slodkie :) widac jakie szczescie przez niego przebija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitna_- witamy serdecznie dzięki dziewczynki za porady co do zimna, mama8327- wiesz, ja jeszcze przed ciążą myślałam o tej tarczycy, bo mi się strasznie włosy sypały i byłam zmęczona ale nie wiem czy to dlatego ,że był to okres jesienno-ziomowy (a w tym czasie to u mnie standard ), czy właśnie tarczyca. Pogadam z ginką na ten temat bo sama nie wiem czy ciąża to dobry moment na takie badania i ewentualne leczenie. Całkowicie się na tym nie znam. Nie przestraszyłaś mnie, jestem dosyć twarda. Dziękuję za radę. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×