Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ja zakupiłam dwie pary spodni na Allegro i powiem Wam, że jestem zadowolona :) Rozmiar taki jak noszę - sprawdziłam jeszcze dokładnie wymiary (były szczegółowo opisane). Jedne są nieco luźniejsze - będą na później jak jeszczeprzytyję a drugie są idealne na teraz. Oczywiście musiałam skrócić, ale zdawałam sobie sprawę z tego bo jestem niska i przed ciążą moją długość nogawki miały tylko "firmowe" dżinsy. Myślę, ze już więcej dżinsów nie będę kupować. Jak tylko zrobi się ciepło to wygodniej będzie w legginsach i tunikach albo spódniczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
kurcze ladne te spodnie, niestet u nas to jakies kosmiczne ceny sa a ja z allegro juz nie chce upowac bo sbie kupilam 2 pary, nosze 36 wczesniej 34 to sobie wzielam 38 i hyba bede musiala poczekac do 9 miesiaca bo wielki sa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
villa tez sobie pomyslalam o legginsach i tunikach skoro mam pecha do spodni, spodnizki odpadaja cale zycie tylko spodnie, moze mi sie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja28, ja noszę 36 (S) i taki też sobie zakupiłam. Usłyszałam, że nie ma co kupować większych rozmiarów - tylko taki jak się teraz nosi. I to prawda. Co prawda nie wiadomo czy się później nie przytyje... Ja mam nadzieję, ze tylko brzuszek będzie rósł a ja cała nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
tez tak slyszalam ze kupuje sie ten sam rozmiar ale juz za pozno bylo :/ bo juz zamowilam, jedne mi sasiadka zweza moze cos z nich bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas_1984
Dziewczyny od poniedziałku nie byłam na forum. W domu mąż i córcia mają zapalenie pluc i musiałam się do rodziców przeprowadzić, żeby się niezarazić. Myślałam, że dzisiaj wróce do domku, ale niestety teściowa też się rozchorowała i dalej na wygnaniu jestem. Piersi też mi strasznie urosły, ale brzuszek jeszcze nie. Dzisiaj byłam na wizycie u ginki i miałam usg - moja truskaweczka machała rączkami i dosłownie podskakiwała. To już 11 tyg i 6 dni wg drugiego usg, ale za kazdym razem wg usg termin sie zmieniia, lecz ginka powiedziala, że trzymamy się tego z ok 8 tyg ciąży. Ja waze 2 kg mniej niż na początku ciąży. W pierwszej ciąży używałam oliwki dla dzieci na skóre i mam rostępy na pupie, udach i piersiach , więc teraz będe stosowała na pewno takie specjalne przeciw rozst,ępom, bo więcej już mieć niechce. Ja od poczatku jestem na zwolnieniu, pomimo tego, że szefostwo dobrze przyjeło wieść o ciąży, teraz co miesiąc szef pyta czy już kopie i czy może brzuszek pogłaskać. Pozdrawiam dziewczyny i dbajcie o siebie. ps. jaki płyn do higienyi= intymnej używacie? Ja dziś kupiłam plivafem, bo jakiś stan zapalny u mnie się pojawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas, ja używam Lactacyd Femina Plus. Ma niskie PH (3,5) i jest zalecany do stosowania przy podrażnieniach, upławach i ciąży. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
ja uzwyam z AA do skory wrazliwej i sklonnej do podraznien, taki bialo pomaranczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam plyn Nivea Intimo z rumiankiem i kwasem mlekowym. dobry jest.grzybol minal ;) wiem,ze cena kosmiczna, ale co zrobic.. inne spodnie juz duzo taniej kupilam, za grosze.te byly chyba najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp :) Ja teraz bede kupowala rozm mniejsze :) bo next ma jakas dziwna ta rozmiarowke ciazowa . Ja z H&M tez kupowalam rozmiar mniejsze w poprzedniej ciazy niz nosze, wiec zaryzykuje po raz kolejny :) A bluzki tez wole tuniki o rozm wieksze bo jest wiekszy wybor i sa duzo ladniejsze od tych typowo ciazowych :) Dziewczyny nie chce Was straszyc ale w poprzedniej ciazy gin mi powiedziala ze jak ma sie tendencje do rozstepow to nawet najdrozsze kremy nie pomoga :( chociaz wydaje mi sie ze moze chociaz troche je zredukuja ... Ja nigdy nie mialam problemu z rozstepami ale teraz ten brzuch rosnie mi tak szybko ze sama sie zastanawiam czy nie zaczac juz czegos uzywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - wcale nie takie drogie te spodnie na ebayu uk jak sa fajne spodnie to koncza sie w granicach 20 f. Dlatego o rozmiar pytalam bo szkoda mi bedzie wydac tyle kasy i nawet ich nie ubrac a teraz obserwuje takie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280623581541&ssPageName=STRK:MEWAX:IT i prosze o nie licytowniae bo i tak przebije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez bardzo fajne, podobne do moich. ale w rozmiarowce angielskiej to ja sie gubie calkowicie ;) cena jak cena.. skoro nowe kosztuja 40 euro w H&M na necie, to pewnie i w sklepie zwyklym tyle samo. wiec i tak kupilam polowe taniej. patrzylam jeszcze na to,ale juz mnie przelicytowano,wiec dobrze ;) fajne tez sa zestawy ciazowe: http://cgi.ebay.de/Umstandsmode-Paket-21-Teile-Gr-M-38-40-H-M-TOP_W0QQitemZ330524192683QQcategoryZ3020QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6825451385317390539 http://cgi.ebay.de/Umstandsmode-Paket-9-teilig-Groesse-38-M_W0QQitemZ200570895950QQcategoryZ3020QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6825450595580329076

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dołączam dopiero teraz do was , tez ma termin na 16 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 29-mam nadzieję że to nie ja cię wycięłam :), też mi dzisiaj przyszły pierwsze zakupione spodnie na allegro taki sam worek jak u ciebie, rozm.38, ja noszę 36/38, nie wiem czy dotyję do nich :) citka julia- a ten krem nivea to ten granatowy, ten tłusty użyłaś? ja używan nivea soft ten nie działa u mnie, nawilża wprawdzie ale pryszczy ciągle przybywa, oby to zniknęło do wiosny bo nie bardzo się widzę w golfie latem :( :( ewikos29-witaj i do tabelki mykaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nową! Byłam na wizycie u gin. Rozczarowałam się; na korytarzu tłum bab każda chce być przyjęta jako pierwsza w tej przychodni obowiązuje kolejność godzinowa - one tego nie rozumiały i kłóciły się i psioczyły na lekarkę (tak to jest jak pójdzie się na nfz). Przez to wszystko gin nie miała dla mnie dość czasu. Zbadała mnie ('ręcznie') i powiedziała, że ciąże określa na 10 tydzień mimo, że jestem w 11! Usg nie miałam. Kazała zrobić w połowie lutego jak dzidziuś podrośnie. Niby wszystko jest ok ale ta wizyta zamiast mnie uspokoić wyprowadziła mnie całkowicie z równowagi, strasznie się zestresowałam i spłakałam i boje się jeszcze bardziej:(. Mąż mówi żebym poszła jeszcze dziś lub jutro na samo usg do innego lekarza żebym się uspokoiła... Chociaż wiem już, że jestem zdrowa, wyniki w normie i mogę przytyć w ciąży do 16kg (oby nie!). Pytałam się o sporty to na razie żadnych wysiłków fiz. Całkowity zakaz korzystania z basenu do końca ciąży (że można załapać grzyba, bakterię albo co innego). Drugi zakaz to chodzenie po centrach handlowych i skupiskach ludzi bo ryzyko grypy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurkowa krem nivea który poleciłam dziewczynom to dokładnie ten granatwo biały nivea clasic. On jest nawilżający ale ma gęstą konsystencję. Kurcze ta lekarka tak mi wymacała brzuch że cała macica mnie boli. A co do tarczycy to gin kierują czasem tylko na FT4 bo ten hormon jest dziecku bardzo potrzebny do prawidłowego rozwoju. Mnie moja endokrynolog powiedziała, że lepiej w ciąży mieć go przy górnej granicy. Jak jest przy dolnej granicy - mimo, że w normie to dla dzidziusia jest go już za mało i wtedy warto włączyć hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurkowa, skoro z usg wyszło Ci, że to jest 11 tydzień i 4 dzień, to najprawdopodobniej urodzisz wcześniej. Ja mam dokładnie 12 tydzień i 5 dzień (wiem na 100% kiedy miałam jajeczkowanie - miałam cykl monitorowany i z usg wszystko się zgadza) i mam termin na 13 sierpnia, więc z tego co piszesz powinnaś urodzić ok.21.08. :))) Tak to jest, że jeśli nie można dokładnie określić momentu jajeczkowania, to termin porodu może się zmieniać w zależności od wymiarów dzidziusia:) A co do pryszczy...to jest jeden niezawodny sposób. Bardzo ogranicz węglowodany (w szczególności cukry proste w stylu cukier, ciasteczka itp), ziemniaki, biały chleb, białe makarony. Zobaczysz, że cera Ci się poprawi. Sama widzę po sobie, że jeśli zjem nawet jednego cukierka, to potem mogę go zobaczyć na twarzy hi hi hi. Dziewczyny...jestem w trakcie 13 tygodnia i nadal mam silne mdłości. Skusiłam się na ten imbir, bo tu dziewczynki bardzo zachwalały i kupiłam sobie korzeń. Kroję go na cieniutkie plasterki i zaparzam razem z herbatą owocową. Tylko teraz tak... nie wiem, czy obierać go ze skórki??? Ja obieram, ale nie wiem czy dobrze robię. Poza tym, często śnią mi się koszmary...czy Wy też tak macie? Wikula33 trzymaj się!!! Wszystkie jesteśmy z Tobą:) Misiaczkowa i pytanko do Ciebie..pisałaś, ze odpisujesz na podglądzie..jak to się robi? Ja też czasem chciałabym napisać do kilku dziewczyn ale potem zapominam pseudonimów albo tego o czym która pisała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurkowa sorki nie nivea clasic jak napisałam wcześniej tylko NIVEA CREME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa...już wiem co z tym podglądem. Przypadkiem myszka zjechała mi na dół i odkryłam. Hi hi hi...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi2011, ja obierałam imbir ze skórki i kroiłam na plasterki (tak jak Ty robisz). Dodawałam do czarnej herbaty + cytrynka i można pić napój przeciwko mdłościom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miala ktoraś z was robione badania prenatalne i usg z przeziernością karkową??????? U mnie 13 tc i własnie jutro mam te badania. Nie wiem czego mam się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewikos29, to proszę napisz jutro jak to wygląda, ile trwa i w ogóle. Ja mam w środę dopiero takie badanie. A co myślicie o USG 3D? Mnie trochę kusi :) Tak myślałam sobie, że może koło 20 tygodnia warto by było. Miała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - ja zestawow nie kupuje bo zawsze jest w nich cos co mi sie nie podoba i szkoda mi kasy a zestawy raczej sa drogie :( ale poluje ciagle na bluzki z napisami z new look ktorych w sklepie ciagle brakuje wiec sa tylko uzywane na ebayu a koncza sie prawie tyle co nowe z przesylka ok 10 f... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190497131507&ssPageName=STRK:MEWAX:IT szczurkowa - mnie juz dawno ktos przez pomylke wycial :) a z tymi spodniami to juz tak niestey jest ja w poprzedniej ciazy kupilam 2 pary uzywanych levisa to jednych w ogole nie zalozylam a drugie byly ok i smigalam w nich do konca a rozmiar ten sam byl :) mama8327 - moze zrob tak jak Ci M radzi i idz prywatnie to bedziesz spokojniejsza :) i napewno zadowolona bo prywatnie zawsze lekarze sie przykladaja do wizyty i odpowiadaja na kazde pytanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia - ja robilam usg 3d w poprzedniej ciazy w 24tyg i bardzo polecam szczegolnie z nagraniem na plytke jest to super pamiatka :) barzdo czesto ja ogladam.. Na badaniu dowiedzialam sie jaka bedzie plec dziecka a buzka byla tak sliczna ze mozna bylo okreslic do kogo podobne :) Teraz pomimo ceny 180 f tez na pewno sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik o porodach czytałam już wczesniej i też go polecam moją faworytką jest laska co rower zaparkowała pod porodówką, wiecej nie napiszę przeczytajcie same pośmiejecie się:-))) a tak z ciekawości mamusie które są w ciąży po raz kolejny: jak to jest z tym tyciem? od czego to zależy- od ruchu jedzenia czy genów? chodzi mi dosłownie o to czy rosnie sam brzuszek czy idzie np w nogi rece? ja chyba się musze wiecej ruszać- własnie wróciłam z półgodzinnych niezbednych zakupów i jestem tak zmachana że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-ja przegladajac wczoraj tematy na forum ciazowym tez tam trafilam i poczytalam kilka. tak ryczalam ze smiechu ze az sie o dzidzie balam jak ona te rechoty przezyje :) Ewelina-bombowa bluzka! co do zmeczenia to faktycznie warto sie ruszac. ja chodze na spacery codziennie bez wzgledu na pogode, przynajmniej godzine. jesli trafie do sklepow jest nawet dluzej.. ;) chyba pora zaczac jakies lekkie cwiczenia.. macie cos co polecacie? jakas strone w necie z przykladowymi zestawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ale lipa z ta bluzka w tytule ma rozm 12 a w opisie 14 odpuszczam ja :( musze szukac innej, dlatego jest taka cena niska, dobrze ze doczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dopiero zobaczyłam, że jest wątek o sierpniowych mamach:) A ja od kilku dni szukam kogoś na forum z podobnym terminem co ja.. No i znalazłam!!!:):):) Zaraz zabieram się za czytanie, żeby Was lepiej poznać:) Termin mam na 18 sierpnia -to wyliczone od ostatniej @. A na usg ide w środę, to zapytam co wynika z usg. Ale mi wcześniej gin nic nie mówił, że termin z usg można ustalić wcześniej. Myślałam, że ten z usg ustala się dopiero pod koniec ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się:) *NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11........... PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Mania1982......................28.............07.08.11... ........ misiaczkowa....................28............12.08. 11.....córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11.......... .. Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011........28.............18.08.11.............. Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............20.08.11........... ... aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. mama8327......................27.............28.08.11.... ........ annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×