Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

no a dla zdziwionych tak to nazwalam sztruksy na kant, bo na srodku nogawki gdzie zazwyczaj jesst kant mialy jeden grubszy bardziej wyrazisty prazek tworzacy kant. Dlatego to mozna rzecz sztruksy na kancik. ot...cale zdziwieniwe Twoje odnosnie kantu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻;) luzik, ta pomarańcza ma w repertuarze bardzo ograniczoną merytorycznie zawartość:P Np siedzi na cafe całymi dniami i analizuje ilość wpisów na godzinę i strasznie się martwi kto się zajmuje Twoim dzieckiem i domem i mężem;) Ewentualnie wrzuci jeszcze kilka uwag stwierdzających, że ogólnie człowiek jest do dupy,pomimo iż sama przyznaje, że o gustach się nie dyskutuje. jakoś nie może do tej pani dotrzeć, że nas naprawdę guzik jej zdanie obchodzi, więc nie tłumacz się jej, tylko zlej. A ja sztruksy w kant ❤️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ja swojego chrzciłam tydzień temu i też był ubrany w białe struksy na kant koszulka sweterek i muszka :) i wyglądał przepięknie :) haha i jeszcze miał struksowy berecik taki jak spodenki :) mój malutki dzisiaj jeszcze gorzej marudny niż wczoraj:/ a jak mi dzisiaj śliną się zakrztusił to myslałam że się udusi nie mógł złapać powietrza na twarzy aż bordowy to ja go głowa w dół poklepałam i przeszło jakoś ale co się strachu najadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tymkowa
już wykapalaś? kupa była? sama się już też wykąpałaś? kupa była? sex dzisiaj będzie? co ogladasz? dziecko juz spi? dla Ciebie 🌻 🌻 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przemyslałam z tymi chrzcinami. Widzialam w h&m taki śliczny kombinezonik ecri. Zastanawialam sie czy taki kupic ae chyba jednak nie bede kupowac na jedna okazje to bez sensu. Zaloze jej ten sam co dzodzi na codzien i tyle. Jakby bylo cieplo to widzialam takie piekne sukieneczki w h&m ale to juz inna historia bo jest za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama8327 jak sie pojawisz opowiedz cos o tych plastrach. Skad ten pomysl, to zalecil, i jaki koszt poniosłas? pozdr 🌻 sierpniowa mama - ten link z serialami superowy, bez pospiechu oblukac mozna powtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! 🖐️ Widzę, że nastroje przednie ;).... Tymkowa te plastry nakleił fizjoterapeuta podczas gimnastyki wcześniaczej, na którą chodzi moja Oliwka. Nie wiem czy można je samemu nakleić bo nałożenie ich wymaga napięcia odpowiednich partii mięśni. We wtorek idziemy na gimnastykę to zapytam się naszego fizjoterapeuty o coś więcej... http://kinesiologytaping.pl/index.php My chrzcimy pod konie listopada - być może będzie już śnieg i mróz (jak w zeszłym roku) dlatego nastawiam się na biały kombinezonik a pod spód założę białą sukieneczkę "bez kantu" ;) żeby nam się pomarańczowy gość nie denerwował... Ale serio ubiorę ją ładnie i dziewczęco bo po chrzcie zaprosimy gości do restauracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na spacerze Oliwka podziwiała świat. Miała cały czas otwarte oczka i uśmiechał się do listeczków... :D To chyba taki pierwszy spacer bez ciągłego spania. U nas 7'C więc małą ubrałam w kombinezon, przykryłam ciepłym kocem a od spodu miała przymaławy już becik i nie zmarzła ani nie spociła się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak czyścice nosek dziecka? Czy macie do polecenia jakiś fajny aspirator? Ja małej czyściłam nosek watką, ale głębokich gilków nie mogę wydobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja tak mniej wiecej co drugi dzien wyciagam jemu gilki tak sie oczyszcza maluch, najpierw napsikam NoseFrida soli morskiej w sprayu, a potem aspiratorkiem Fridą, wsysysam ładnie. Z takimi przerwami oczywiscie, to sie nawet Junior podsmiewa, chyba go to łaskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawialam nad knajpa na chrzciny ale w zasadzie pomyslalam ze bedzie zimno i wole chyba w domu zrobic, biore catering zeby nie gotowac. mama ja tez usuwam wydzieline nose frida, ale najpierw rozrzedzam sola morska. nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest, wit K i D podaje sie do 3 miesiaca? A potem samą D? Czy odwrotnie, bo zapomnialam pediatry sie spytac, we wt dopiero ide na konsultacje. Kiedy mozna przestac sie obawiac krzywicy u dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie frida do oczyszczania noska jest najlepsiejsza:P Tymkowa🌻do końca 3 miesiąca K+D, potem sama D:) Kto pisał o sztruksowym bereciku???? Że też ja zdjęć nie mam jak oglądać:D:D:D:D To musiało wyglądać cudnie:P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki;) My byliśmy dzisiaj na usg stawów biodrowych i niestety malutka ma dysplazje lewego bioderka więc czeka nas pieluchowanie ćwiczenia i noszenie aparatu ortopedycznego,trochę się podłamałam bo to maleństwo musi się namęczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As80🌻biedna malutka:(, ale nie załamuj się , dysplazja naprawdę często się zdarza, regularne ćwiczenia i [pozycja "na żabę" na pewno pomogą, więc glowa do góry;) Wszystko będzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem, jestem Tymkowa :) miałaś rację - zalatana byłam, ale podczytywałam Was z kom :) W czwartek byliśmy z małą u DR - to nie alergia pokarmowa tylko zapalenie przewodu pokarmowego... Objawy są identyczne jak przy skazie, rozróżnić można tylko na podstawie badań krwi... Przy skazie ige całkowite idzie do góry a przy zapaleniu coś na "e"... Leczenie podobne tj. ścisła dieta ( zero białka krowiego, zero pszenicy, zero cukru, zero drożdży, podpuszek , serwatek i wszystkiego co powyższe zawiera choć w ilościach śladowych ) przez 6 tygodni, do tego jakieś tableteczki dla mamy i maść dla małej na zmiany skórne... Nie wiedzialam że aż w tylu produktach jest pszenica... Masakara!!! Nawet w wędlinach : / Na szczęście Pan Dr powiedzial, że po 6 tyg diety i ładowania w siebie i w małą flory bakteryjnej powinno być już ok... Zmykam póki co troche posprzątać bo mała śpi... Buziaki dla wszystkich i ❤️ dla Łazanki i jej bąbelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Tymkowa nie przejmuj sie pomarańczka. Pewnie zazdrości Ci męża, przy takiej pomocy masz więcej czasu dla siebie i dla nas :) Zresztą niejedena z nas Ci zazdrości. Ja również. Juz dawno chciałam to napisać: nagrodę Nobla dla twórcy karuzeli nad łóżeczko. Antoś potrafi wpatrywać się w nią nawet godzinę. Chichra sie do zwierzątek i rozmawia w nimi, a ja mogę zająć się czymś innym. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazanka - buziaki dla ciebie i maleństwa. Dobrze, ze jusz jesteście w domku. tymkowa - pomarańczką się nie przejmuj. My przeważnie już od 6 rano jesteśmy na nogach, czasami od 7. A dzisiaj wyjątkowo przy sobocie spaliśmy aż do 7:30 mama8327 - mój Kacperek dziś też podziwia listki na spacerku, dopiero pod koniec zasmol, ale to na chwilkę tylko. Ja do noska psikam wodę morską , kładę na brzuszek a później wyciągam fridą jak same nie wyłazy glutki. Napisze po kąpieli, jak dam radę. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja babuszki ja prawie caly tydzien sama w domu bez męża, jakos musze sobie radzic. Dzisiaj sprzatalam, bylismy na spacerku, malych zakupach i w odwiedzinach u rodzinki a teraz siedze i czekam na meza. Towarzystwo juuz wyslałam spac jakis czas temu. Tylko Gosia cos marudzi strasznie dzis. Niby glodna ale nie chce jesc, marudzi, nie wiem co jej sie stalo. Nigdy sie tak nie zachowywala. Ostatnio pada jak kawka wieczorem i spi. Za jakas godzine ja wezme i podam butelke, moze wypije przez sen. Ale mam dylematy, ciagle za mna chodzi imie Gabrysia ostatnio i najchetniej zmienilabym imię małej... nie wiem o co chodzi. Do samego konca nie moglam sie zdecydowac jakie imie dac malutkiej i teraz sa tego skutki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja jak poszlam do lekarza z mala i miala wysypke to od razu mi powiedzialy ze to skaza bialkowa. To ja od razu na scisłą diete przeszlam. Wysypka zniknela. Bylam pewna ze to rzeczywiscie skaza. Po pewnym czasie zaczelam odrobine mleczka do kawy dodawac. Mała nie dostala zadnej wysypki, pozniej cos innego znowu zjadlam z bialkiem i okazalo sie ze ta wysypka nie byla w cale od bialka. Goska jest zdrowiutka na szczescie. Oby i u Was jak zastosujesz diete malutkiej przeszly te uporczywe dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jak ja lubie te weekendy. M ze mna w domku i zajmuje sie malym a ja moge porobic zalegle porzadki i to po mojemu, chetna do gotowania i prasowania. Razem na spacer sie pojdzie. Dzis piekne slonko w 3city, ale szybki powrot byl bo maly zaczal terroryzowac placzem z powodu jakis bolesci brzuszkowych. A tak mi szkoda tej pogody bylo ze sie az poryczalam no. po raz kolejny mam dosyc tych kolek.... Moja kluseczka bez kolek pewnie suodko by jezdzila w wozeczku. Jutro autkiem pojedziemy w swiat.... Tymczasem spac lece. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady lekarze mają jakiś wyjątkowy pęd do orzekania o skazie... Zupełnie nie wiem czemu? Nasz DR na szczęście nie poszedł w tą stronę i zanim zobaczył wyniki badań powiedział, że nie ma co gdybać jak dopytywałam co to może być... Niestety wyniki są jednoznaczne... Pociesza mnie fakt, że z małą lepiej, bo już od jakiegoś czasu diete stosuje... Malutka już ma śliczną skórkę, na prawde nie ma porównania z tym co było!!! Sprawdził nam się emolium krem specjalny ( podobno ma stosunkowo mało wody i dobrze nawilża- DR polecal smarowac nim buzke przed wyjsciem na dwór) i bepanten! - bepanten to faktycznie jakis cud... Została nam pupka do wyleczenia, okazaŁo się że krostki na pupce to grzybek, co podobno jest normalne przy tym zapaleniu, ale i z pupką jest lepiej... Także jestem dobrej myśli ;) troche długa perspektywa 6 tyg na tej diecie, ale dam rade :) A Wam dziewczyny radze robic badania jak Wam lekarze skaze wmawiają... Nam DR powiedzial że takie same objawy ma wiele chorób u dzieci... Włącznie z pasożytami i diagnoze można postawić na podst badań... Tymkowa gdzie cię wcięło? Kupiłaś te nakładki baby ono? Pasują? Smallgirl jak Twoja laktacja? Dziadku jak Twoje najukochańsze rogacze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he:P Moja rogacizna rozkwita❤️ starszy ciąga młodszego w leżaczku (za leżaczek) po parkiecie i w zapamiętaniu usiłuje mu umiejscowić smoka w paszczy:D:D:D Cały czas go całuje i trzyma za rączkę, a Franek ryczy ze śmiechu:D Normalnie śmieje się na głos, a skubaniec ma dopiero 9 tygodni! A jak Bronisław znika mu z pola widzenia jest mega awantura. Dzisiaj też Frano podziwiał swoje odbicie w lustrze i uśmiechom nie było końca!!! Narcyz jak nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou. Ah spoko noc mowie wam. Kluseczka moja wyladowala w swoim lozeczku i tam na brzuszku spi. Zaufalam jej bo pokazala ostatnio jak ladnie glowke przenosi. Wiec czas przestac sie stresowac. Dzis od rana tyrka mala bo gosci bedziemy mieli wiec dobrze ze sie w miare wyspalam. Wczoraj kupilam druga puche bebilonu comfort, wiec narazie zostajemy przy tej mieszance, a wy co o niej myslicie? Brrr zaraz eksploduje ide oproznic mleczarnie. tNKS nie kupilam ich bo ciagle nie przejezdzam obok hurtowni. Ale przyznam ze wyleczylam podraznienie purelanem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! ciotka julia masz racje, dziadek powinna spisywac to wszystko w jakiejs formie pamietnika bo naprawde mozna sie usmiac czytajac co pisze. tymkowa- ja kupuje zwykly bebilon ale jestem bardzo zadowolona. Mam pytanko- jak karmicie sztucznym mlekiem to dodajecie codziennie wit m i d czy to juz nie trzeba bo zglupialam i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:) Dziadek Jacek uwielbiam Cię czytać:);) od razu humor mam lepszy a u mnie po badaniu bioderek ciągła chandra, malutką szeroko pieluchuję i widzę,że jej nie wygodnie i patrzy na mnie z takim wyrzutem że coś jest nie tak :( ale cóż trzeba się przyzwyczaić na szczęście już obejrzałam w internecie poduszkę frejki (aparat ortopedyczny,który będzie nosić) i nie jest tak źle, mamusiei róbcie jak najszybciej badania bioderek i nie tylko manualne tylko koniecznie usg bo im później wykryje się wadę tym gorsze leczenie, zwłaszcza dziewczynki koniecznie przebadajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×