Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Moja Martynka po szczepieniu też robiła luźniejszą kupkę ale po 3 dniach wszystko wróciło do normy i robi teraz 1 piękną kupke dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pomaranczka ktora
Bez przerwy krytykuje to wasza wszechwiedzaca jagodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula a szczepilas też na rota? Fajnie że kupki wrocily :) moja wczoraj caly dzien się wkurzala bo jej nie wychodzilo i po kąpieli nastał błogi spokój :D zasrała całego pamperda :) przy cycku rzecz jasna :) Co do palenia to normalnie wredziole z Was :) babie na nikotynowym głodzie dymem w twarz dmuchacie :D Póki karmie to walcze z nałogiem, ale się nie zarzekam... Wolałabym już nie wracac do nałogu vo qwa 2 paki dziennie to jest masakra! A wiem że jak odpale jednego to już pójdzie... I w jednym się musze zgodzic z pomaranczą ( generalnie to nie będę jej komentowac bo i po co) , ale ma racje z tym smrodem... Skora, wlosy, ubrania... Fe... No i te żółte paluchy :D i dziub teraz jakby czustszy... A z 2 strony ,n kawusia, gazetka i dymek.... Albo drineczek, imprezka i 100 dymków.... :D Moja mała dziś znow fajnie spala... Od ok 23 do 7 :D chyba nasze kilkukilometrowe spacerki jej dobrze robią :) Kurde pewnie znów połowy nie napisałam : / musze Was jeszcze raz poczytać... Teraz mi się przypomniało że chciałam DJ podziękowa za wykład o skarpetach sprzed kilku dni :D Aga no ja mojej nie wybudzam , zastanawialam się tylko czy tyle karmien to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, nie trzeba tak z jadem, ja rozumiem, że popadasz w irytację, ale nikt nie broni byś napisała co myślisz w nieco spokojniejszy sposób. Fajkom mówimy zdecydowane NOŁ ;) Ja paliłam mniej więcej paczkę na dwa dni, co w sumie dawało i tak około 200-300 zł miesięcznie, za tyle kasy to ja mam pełno ciuszków dla dziewcząt mych :) Szkoda kasy, zdrowia i urody. Wrócę do nałogu jak będę miała 70-kę ;) Będę stara, brzydka i schorowana, to będzie mi wisiało ;) Lenka coś mi śpi, normalnie powinna już spacerować po tarasie ;) Pokochała pieluszkę i śpi z nią na buzi, Lidka też mi tak spała. My na cycku to raczek problemów kupkowych nie mamy, tylko coś zielone są, nie wiem już co wyeliminować :o Mleka nie piję od miesiąca, ser i jajko bardzo rzadko spożywam, kawę piję tylko raz dziennie i to taką Nescafe z saszetki. Jak by co na pierdki piję herbatkę dla mam karmiących i mała nie ma problemów brzuszkowych. Z hippa jest herbatka ułatwiająca trawienie po 1 miesiącu, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he;) nasza pomarańczowa "celebrytka" w natarciu;) TNKS🌻ależ proszę:P ciotka🌻jeszcze walczę z sobą, ale to pewnie kwestia czasu (w temacie dymnym:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Mój Kacperek wczoraj wreszcie miał szczepienie ( przez zapalenie płuc wszystko się przesunęło) i tylko wieczorkiem 37,6 st a tak to żadnych rewelacji więcej nie było. Małego ciągle wysypywało na buzi i pediatra zabroniła karmić piersią przez tydzień, dostaliśmy bebilon pepti. Ja już prawie nic nie jadłam a go dalej coś uczulało, za tydzień do kątroli. A w nocy tak mi strasznie żal było maluszka bo szukał cycka do snu a ja matka okropna nie dałam. A mleczka z jednej ściągam w 10 min 130ml, a z drugiej 90ml. Ale cóż zobaczymy co powie nam za tydzień. Kacperek nosi 62-68 ubranka. Waży już 6700 a za tydzień będzie miał 3 miesiące skończone. misiaczkowa- zaskakujesz mnie, najpierw mieszkanie, teraz autko, ty kobitko niczego się nie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacahontas---ee tam, to z nudów ;) hehe Lena mi robi zielone kupska, kurcze może pójść do lekarza, sama nie wiem, bo nie płacze, śpi spokojnie tylko ten kolor :o Przecież muszę coś jeść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa a jak długo Lenka ma zielone kupki? Są całe zielone? Jakiej konsystencji? Jest w nich śluz? My też mieliśmy zielone i DR powiedział że mała czegoś nie przetrawiła, coś jej zaszkodziło i nawet kilka dni może ta kupka być zielona i tak też było... Po kilku dniach kupka zaczęła zmieniać kolor i wszystko wróciło do normy, może u Ciebie też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zjeby - rowniez goraco pozdrawiamy i sciskamy! Bywaj zdrowa! bo narazie ktos ci mózg uszkodzil.... buhahahahahahah ;) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj lecimy na usg brzuszka. Zalecono nam gdyz do pierwszego roczku warto zrobic bobaskowi. Skoro mamy je za darmo to skorzystamy z tego . Narazie maly spi a ja qrna jakos sie zebrac nie moge no... ' A i przez jedno odciagniecie laktatorem, doslownie z 7 ruchow zrobilam bo maly raz przespal pore karmienia, to teraz co chwila mi sie napelniaja piersi;/ jak tu łatwo o rozregulowanie noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź że się
ty pomarańczowy ritardzie ucisz, pokontempluj sobie, weź swoje pigułki i racz uszczęśliwiać innych swoim wachlarzem osobowości. I daruj sobie to pseudo pedagogiczne podejście, bo niestety to ty jesteś królem wśrod prostaków, droga CO ZA ZJEBY (zrozumiałaś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby! Misiaczkowa, ja też miałam zapędy żeby kupować auto (dla siebie) jeszcze w ciąży bo mój M zbierał się do tego jakby go parzyło, ale w końcu jak się za to wzięłam to on się obudził i jeździł ze mną :) Bo nie wiem jakby się to skończyło. Dla mnieliczył się efekt wizualny a co do zawartości (środka) to się nie znam i pewnie jakiegoś "rzęcha" by mi wcisnęli ;) Zgadzam się z misiaczkową co do TV. Za dużo błysków i stymulacji maluchów. A trzeba przyznać, ze one to uwielbiają - tylko nie jest to za dobre dla nich. Mój też wzrokiem ciągnie do TV - szczególnie jak są reklamy - tam akcja się szybko toczy i obraz szybko zmienia :) My jesteśmy na moim mleku i problemów z kupką nie ma. Co prawda od wczoraj są jakieś pryki, ale to chyba poszczepienne - byliśmy na 1 dawce pneumokokków. MAły ma 10 tygodni (17 skończył 2 miesiące) i waży już 6500g !!! Gigant mi rośnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby co u nas lepiej nie mowic, nie mam czasu na nic od wczoraj. mala marudna, przyplatal sie katarek ale glownie kicha i kaszle. od soboty,w poniedz bylam u lekarza bo bylo z kaszlem coraz gorzej, on na mnie jak na idiotke,ze dziecko zdrowe, uszy tez, goraczki nie ma,wiec mam miec w domu 18st i chodzic na spacery! wczoraj bylam na 2h, dzis pojde znow na troche,ale lepiej wcale nie jest, co gorsza w nocy stwierdzilam ze jak sie drze to niemal juz bezglosnie tak ma suche gardlo. robicie malym jakies inhalacje?? zastanawiam sie czy za sucho nie mamy w pokoju. kaszel ma suchy,a recepte dostalam na mucosolvan.. wybralam leki, w tym paracetamol i otrivin ale nie uzywam bo poki co po co. tylko sie o nia martwie, ja sama mam czerwone gardlo i lecze propolkami i zakatarzona jestem.ehh a ledwo jesien jest, co bedzie w zimie?? poza tym mysallam ze bede szukac pracy,ale nie tak latwo w DE sie znow wpisac jako bezrobotna,bo musze miec kogos od razu do opieki nad dzieckiem,nie wystarczy ze maz pojdzie na opieke jak ja znajde prace. wiec zostaje przymusowo na przedluzonym macierzynskim, a pracy bede szukac na swoja reke, najlepiej od stycznia gdy skocnze karmic piersia.boje sie ze jak za dlugo bede w domu nikt mnie juz potem nie przyjmie :( co do kupek, to moja wlasnie dzis nie ma a mija 14 dzien!! polozna mowila o 10-14 dni kiedy mozy kupy nie byc. wiec jak co ide znow jutro z nia na kontrole do lekarza. w poniedz lekarz dotykal jej brzuszka i kazal masowac po bokach.i powiedzial ze jest ok.i badz tu madrym... dieki dziewczyny za gratulacje dla mnie, nawet nie podziekowalam jeszcze ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już z tydzień ma takie kupki, raz tylko była ładnego koloru. Ja wczoraj, jak bym była sama to bym kupiła to autko ;) Tato mnie delikatnie mówiąc odciągnął ;) Dobra, czas nakarmić małego głoda i jechać po siostrę do przedszkola :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. a my dzisiaj bylismy na ważeniu, moja Nastka waży 5,4kg i ma 59cm długości a 2 miesiące konczy za 2 dni :) Wczoraj miałam kryzys laktacyjny, wieczorem (po karmieniu ale mała nie była najedzona) z trudem sciagnelam 80ml mleka :( ryczałam pół nocy ze zaraz mleczko strace, nachlałam się wody chyba z 2 litry aż mi sie wymiotować chciało. Rano mleczko było. O 12 probowałam ja nakarmic to po 3 minutach z jednego cyca zaczeła sie wierzgać dałam jej drugiego to po ok 5 minutach znów była niespokojna. dałam jej 80ml z butli zjadła całą ale nie powiem żeby była zainteresowana nią może troszke jedynie na początku. Probowałam po wszystkim laktatorem to wyciagnelam 30ml. Juz sama nie wiem czy ona tak szybko wszystko zjada czy faktycznie mleczka mam bardzo mało :( Ale nie sadze zeby tak szybko bo ona nigdy tak nie jadła. Czytam was na bieżąco ale nie mam humoru na pisanie. Pozdrawiam was gorąco przesylam 👄 dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, w koncu nadrobilam zaleglosci i tak wikula moja tez ma manie patrzenia w sufit i tez sie do niego smieje, a ostatnio upatrzyla sobie podloge ;) poza tym tv dziala jak magnes ale skutecznie ja odwracam ,czasem glowe potrafi do niego wykrecic albo jest krzyk ze jej sie nie podoba ze zabraniam co do kupek : zielone moja robila przez 3 tyg a ktoregos pieknego dnia przeszla na zolte i dlaczego nie wiem, mowia ze moze brzucszek przeziebiony, w kazdym badz razie krwi nie ma ani sluzu zbyt duzo to sie tym nie przemuje, a raz na jakis czas tez jej sie przydazy zielona, na pytanie czemu robi zielone lekarz odp mojej kolezance: a pani zawsze robi stolce tego samego koloru?? co do nie robienia kup, zadnych termometrow czy rurek , jak dzieciak sie nauczy za pomoca takich rzeczy robic to ciezko mu bedzie pozniej samemu zrobic, co polecila mi znajoma, kilka kropel oliwy z oliwek do mleka, raz zastosowalam mala tak si eurobila ze nie wiedzialam w co rece wlozyc :) u nas mala jak miala dokladnie 2 miesiace wazyla 5300 i 60 cm miala, mi zostalo jakies 3 kg do rzucenia ale skopo mam czas :) na ulewanie debridat czy jakos tak kolezanki sobie chwalily, moja tez ulewa ale nie w duzej ilosci wiec ja nie podaje za to bierze zelazo, jakby ktoras dawala dziecku a karmila piersia to dziecko albo moze miec ztwardzenie albo robic luzniejsze stolce niz do tej pory, moja tak ma i wg lekrza jest ok poza tym dzieciak rosnie i nie moge narzekac, od tyg wie do czego sluzy gardlo i go nie oszczedza jak jej cos nie pasuje :) pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe moglybyscie mi napisac jakie macie lezaczki bujaczki jak macie linka to tez byloby super , a i jak sie sprawdzaja, interesuje mnie taki co rosnie razem z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwiganie glowy
Mam pytanko do mam dzieci ktore maja dwa miesiace.Czy Wasze maluchy ciagniete za raczki podnosza glowke?Z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja mam fp cudowna planeta 3 w 1 do 1x kg ( rośnie z dzieckiem) potem robi się z niego krzesełko i chwale bardzoooo!!! Ma wibracje które mala uwielbia, lekko się go buja, ma kilka pozycji wiec czasem mala w nim spi ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja glowy nie podnosi, ale napreza ramiona i lekko plecy unosi, ale glowe zbyt ciezka ma zeby dzwignac tnks dzieki musze go obczaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ ja mam chyba dzisiaj kryzys laktacyjny, mały cały czas na cycku wisi a one są caly czas miękkie i jest ryk bo się chyba nie najada wlaśnie parzę sobie pół litra herbatki laktacyjnej dziewczyny a u mnie nie mierzą dziecka, kurde sie wkurzyłam, mi powiedziała,że póki nie będzie usg bioderek to nie będą mierzyc, ciekawe co to ma ze sobą wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarzylam sie ze kupy nie ma 13 dzien, wlasnie dzis zrobila!!!!! przez to nie mogla spac 3h, a ja sie meczylam, dopiero musialam powachac co zrobila :):) ale nadal niespokojna, co za dzien.. ja pokarmu mam ciagle sporo,choc sa wieczory gdy jest malo, ale jak malo pije w ciagu dnia. na szczescie wciaz pokarm jets,a to juz 4 miesiac karmienia piersia! bylam na spacerze z nia wreszcie,zasnela, ale mnie dorwala jakas babcia w piekarniczym i tak zagadala ze nie moglam sie odczepic a mala sie w koncu obudzila i rozplakala. ma juz zdarte gardlo, nie wiem czy jechac jutro z nia do lekarza czy to tak zostawic.. co do kupek-ja jak co daje odrbinke oliwki w tylek zeby poprawic parcie.ale wlew doodbytniczy dalam tylko 2 razy jak musialam-wyjazd. i sie doczekalam dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 ja mam chyba taki sam leżaczek co TNKS i bardzo go sobie chwalę:D Szkoda tylko, że sam nie buja:P W temacie podnoszenia główki...Franek podnosi, ale pediatra powiedział, że to wyjątkowo silne dziecko. aga_jabi🌻 miękka pierś nie oznacza braku pokarmu, albo jego malej ilości, ale może faktycznie Mała się nie najada i dlatego się denerwuje. Możesz spróbować odciągnąć pokarm i tym samym sprawdzisz sobie jak sprawy stoją:) U mnie też pediatra nie mierzył synka przed badaniem bioder, ponieważ prostowanie nie zbadanych bioderek może pogorszyć ich stan. Mum🌻 zastanawiam się czy ja ci już gratulowałam? Jeśli nie do GRATULAZIONE!!!!!! Jesteś wielka! Może lepiej sprawdź to gardło, bo jeśli ją boli to tylko spotęguje jej niepokój. Oglądałam dziś tabelkę...:O:O:O Malutko nas zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziadek,juz gratulowalas :) no chce ja sprawdzic,zobacze jak sie w nocy bedzie zachowywac, ogolnie jest bardzo niespokojna,moze zszokowana niskimi temperaturami,w koncu przyzwyczajona do wysokich... dowiedzialam sie ze dwoje blizniakow z sierpnia w dalszej rodzinie walsnie w szpitalu wyladowalo na zapalenie oskrzeli! tym bardziej sie o nia boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:O ale u takich Maluchów bardzo łatwo o choróbsko...Niby katarek tylko, a zaraz okazuje się, że jest zapalenie ucha, zajęte oskrzela:O:O:O Trzeba bardzo na to uważać. Greys🌻 gdzie Ty babo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki po ilu minutach wasze malce usypiaja po patrzeniu na karuzele nad lozeczkiem? Bo mow ziewa co min od 6na nogach, w nocy duzo nie pospal ale nie usnie no! Cos tam widzi napewno bo madrze wodzi wzrokiem na codzien, a napewno slyszy. Na rekach to usnie cwaniak a teraz sam nie. Wczoraj dalam na noc butle i spal 6h woooow. Zawsze wolalam cycka i butla tak o 2byla ale budzil sie czesto. A tym rzem po kapieli tak dluuugo spal, pierwszy raz! Trzebabylo dac po obudzeniu butle tez sobie mysle,i spal by do 7moze. Ale w nocy lubie cycusiem bo pokarm wartosciowszy. Nie wiem co zrobic no. Jak przy kazdym kar ieniu butla to juz w ogole piersi niepotrzebne, a czuje ze mniej pokarmu mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×