Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziadek tylko pogratulować kumatego dziadka ;) nic się nie stało pasażerowi na gapę?? bombastyczna i aga mam nadzieje że poradzicie sobie z tą skórą i że to nic poważnego. misiaczkowa wyjdź już z tego łóżka daj swojemu żołnierzowi trochę odetchnąć a Ty w tym czasie napisz co tam u Was, jak mąż po takiej przerwie i czy mu się kolejny potomek podoba ;) ;) mama8327 faktycznie to drugie szczepienie to były pneumokoki a nie rota, myślałam o jednym a napisałam co innego, pewnie dlatego że rota łatwiejsze do napisania ;);) z zakupów dla bobaska to ja chyba niczego nie żałuje, jedynie co to laktator od razu mogłam kupić elektroniczny a nie manualny - teraz dokupiłam drugi. u mnie dzis była 7 doba bez kupki, ale na szczęście po herbatce z kopru włoskiego poszła. po spacerku zmieniając ja, była mała to zmieniłam ją i wziełam się za karmienie wtedy poszła mega duża teraz juz wykąpać musiałam. Po kąpieli powróciłam do karmienia i znów poszła następna. Mimo że juz 3 razy ją zmieniałam to bardzo się cieszę że sobie wreszcie ulżyła. Ale powiem wam że jak jej dałam o 12 tej herbatki 100ml tak do wieczora słyszałam jak jej się w brzuchu coś przelewa i poszło nareszcie. Zazwyczaj jej dawałam 50ml, dziś podwójna porcja pomogła. Tylko zastanawiam się czy nie za dużo że aż tak ją przeczyściło. dziadek co do kolezanki w kolejnej ciązy ;) to powiem ci że jestem w szoku ;) ona wogóle nie czekała tych 6 tyg połogu?? ja nic nie stosuje teraz mam nadzieje że nie zajdę AŻ tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki jak zasypiają tez się wiercą ?czy tylko moje tak ma?czasami otwiera oczy a pozniej znow zasypia i wydaje rozne dziwne dzwieki przez sen.Czy to normalne?moze to przez te gazy?troche juz jej przechodza ale przez pierwsze 2 miesiace była masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga🌻 nasz dziadek wymiata;) a koleżanki nie pytalam, czy coś brała, bo Aż tak blisko nie jesteśmy...chyba nie planowała, ale się cieszy...tylko biedny jej organizm...miazga! Ciotka🌻❤️;) A na dzisiejszym spacerku Bronek przeszedł sam siebie. Ponieważ on kocha namiętnie wszystkie psy, latał od bramy do bramy tam gdzie jakiegoś biedaka dojrzał i szeptał zmysłowo "MUU" (swoją drogą gdzie on się zapoznał z muczącym psem to ja nie wiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small🌻zupełnie normalne takie zasypianie:) czasem dzieciaki zasypiają w locie, a czasem muszą sobie troszkę "poukładać", dokładnie tak jak my zresztą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smalgirl mój też tak ma. Przewraca całym tłowiem z jednej strony na drugą, nogi podnosi z dupką prawie pod kątem 90 stopni i jęczy, stęka, piszczy. A kolek do tej pory nie miał. A to podnoszenie dupki ma miejsce gdy puszcza bąki lub robi kupkę. Pomagam mu wtedy podnosząc i bawiąc sie w 'jedzie rowerek na spacerek'. Mały to uwielbia. Spokojnej nocy życzę wszystkim mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku powodw kilka - mega kolka(taka na korą nic nie pomaga), brak kupy ( mega zaparcie) brak pokarmu (kryzys laktacyjny) i ciche dni z m... Ale jak Ciebie czytam to zaraz mi humor wraca :D A powiedz tak w ogóle skąd taki nick? Może kiedys już wyjasnialas, ale ja nie wiem, a nurtuje mnie to od początku Dziadku Jacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloł!!! Ja mam wózek Leviroo Duo, taki z pojedynczym kołami, super się sprawdza. Malo trafiony zakup?-otóż kołyska, korzystam z niej sporadycznie, mała śpi ze mną, bo się karmimy nawet po 4 razy w nocy :o Czasem w dzień da się w niej ululać. Dziadku_jacku--powinnaś zostać pisarką, masz świetny dowcip :) Aga---niestety ja jeszcze "dziewicą" jestem ;) Mąż jest aktualnie w Kirgistanie, dokładnie w Manas :o Niby ma dzisiaj być późnym wieczorem, ale lot już przekładają, jest fatalna pogoda. Zmykam, nagotowałam się, nasprzątałam i jeszcze mi wc i łazienka do pomycia zostały :o Spieprzyłam krem do karpatki z proszku:o Taki ze mnie "miszcz" kuchni ;) Zamiast twardej margaryny dolałam roztopionej ;) Padam na fejs,a jeszcze mnie ten żarłok mały pewnie powysysa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze chybe mu sie przypomniala taka pora karmienia jest bo ostatnio dwa razy ja przespal. A juz sie tak cieszylam,a tutaj znowu wstawanko,blah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . Dzis to pewnie wiekszosc z was zajeta. Zycze tylko grzecznych i cierpliwych dzieci ;) misiaczkowa jestem w szoku zeby tydzien wracać to juz chyba lekka przesada, współczuje Ci non stop trzymają Cie w napięciu i non stop ten powrót przekładają. Oby jak najszybciej doszedł on do skutku. tymkowa jak mały Ci bardzo nie płacze w nocy to nie karm go przetrzymaj go a moze oduczy sie wstawania na jedzonko. MOja też pare razy próbowala sie wybudzac ale co osiągnela to ze pokrecila sie z godzinke i ze zmeczenia usnela i teraz juz sie nie budzi. Podczas takiej nocy ja byłam zrąbana bo musiałam nasłuchiwac co ona robi ale opłacało sie. Dzis spala od 20 do 22 (przebudzilam ja na jedzenie) poszla dalej spac i wstała mi o 6 rano. Cudowne dziecko. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Tymkowa zgadzam się z Agą ;) może młody wcale nie jest głodny? Moja mała też w ciągu nocy się kilka razy pokręci, czasem przebudzi, popatrzy, ale jedzonka nie dostaje, nie krzyczy tylko chwile się porozgląda i idzie spać... Dzisiaj znow spala całą noc :D Od 23:30 do 7:30 :) w nocy tylko jak ściągałam pokarm się przebudzila, popatrzala na mnie wzrokiem który mówił "pogięło Cię stara? Wyłącz ten laktator bo mnie budzisz" i poszła dalej spać ;) O 7:30 przyssała się do butli, poprawiła cyckiem i poszła dalej spać :) wstała o 10 :) W sumie ona codziennie po tym porannym karmieniu dalej zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma tak samo, jak rano 6-7 przebudza sie na kiermienie to potem zasypia jeszcze na godzinke badz dłużej. Tymkowa nie daj sobie wejść na główe ;) takie małe a już Tobą steruje ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a mój maluszek po porannym karmieniu już nie śpi praktycznie do wieczora, no chyba, że uśnie na spacerze, a wstaje baaardzo wcześnie 5-6 przeważnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks - po kilku dniach melduje się ze jestem. Mały już całkowicie na mleku bebilon pepti jest a ja już prawie mleczka w cyckach nie mam. To ze względu na jego alergie. Tylko ostatnio mega gafę zrobiłam, bo dałam mu herbatkę rumiankową i buzię miał jak poparzoną ( tak go wysypało). U nas ciągle jest problem z usypianiem, ale już kilka razy zasnuł w leżaczku, to i ręce odpoczęły. Ja na grobach byłam w niedziele i pójdę jutro, bo ulice dzisiaj pozamykane, ludzi pełno, nawet nie pchałam się w ten tłum. dziadek Jacek - ale masz fajnego dziadka hehe misiaczkowa - M jak wróci to nie będzie patrzał na porządki, tylko na Ciebie i dzieci aga jabi - cały dzień nie śpi, nawet sobie nie robi drzemek? A ja w niedziele miałam 7 rocznice ślubu, była kolacyjka itd. I coś nam odbiło, kupiliśmy w nocnej kwiaciarni 2 wielkie bukiety kwiatów, jak przyjechaliśmy do domku to wręczyliśmy mamie mojej i mamie M ( akurat nocowali dziadkowie , żebyśmy na miasto wyszli w rocznicę) w podziękowaniu za pomoc. Zdziwienie Mamusiek było niesamowite. Hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas są dni, że nie śpi,a są takie, że śpi po spacerze tak jak dzisiaj, wróciliśmy z grobów przed 17 i jeszcze śpi a tak to tyle co przyśnie przy karmieniu, albo z pół godzinki na leżaczku, za to noce prawie całe przesypia, pediatra powiedziala nam, że widocznie ten typ tak ma, że nie wszystkie dzieci śpią w dzień i widocznie on należy do tych bardziej aktywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój maluszek dziś przespał 8 godzin!!! Myślałam że moje mleczarnie eksplodują. Mleczko samo ciekło. Cała byłam zalana ;) Dla kolkowych mam: znalazłam takie cudo na allegro: http://allegro.pl/antykolkowa-poduszka-masujaca-the-first-years-i1895378823.html Może faktycznie działa. Na stronie głównej Kafe pojawiły się tematy: Sierpień 2005, Sierpień 2008. Ciekawe jak długo nasz topik się utrzyma. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile nasze forum się utrzyma zależy tylko od nas fajnie by było jakby nam sie kiedyś udało spotkać z naszymi pociechami, ale to chyba nie możliwe bo za bardzo po Polsce jesteśmy rozsypane i nie tylko po Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa🌻 i po co o karpatce pisałaś?:O:P Teraz nie mogę się skupić:D:D:D A ta z proszku jest chyba przepyszna;) Jak zrobisz to wpraszam sie na kawałek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi - przespane nocki są cudowne, ja jeszcze takiego szczęścia od narodzin Kacperka nie doznałam. Mi mały śpi raz około 2 godzinki i jeszcze ma kilka drzemek okolu 40 min. A w nocy jak zje okolu 19 po kapeli to jeszcze 2 razy budzi się na karmienie. aga15510 - wow tyle czasu bez jedzenia, to ty masz chyba śmietankę a nie mleczko. Ja jakoś nie mam nieudanych ciążowych zakupów dla maluszka. Wózeczek mamy Espiro Enzo i jestem bardzo zadowolona. Chociaż dla osób które robią zakupy i muszą je schować do koszyka w wózku to nie polecam. MT-78 - witaj na forum, buziaczki. Kiedy dokładnie urodziłaś, bo nie doczytałam? Jak tam poród? M na żyrandol powiesi dzisiaj karuzele z kołysanką i Kacper już godzinkę fika , macha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pocahontas my niunka dosc pozno kapiemy, bo przewaznie kolo 22 taki ma rytm dnia i tak wychodzi :), no i wtedy jak skonczy jesc ok 23 to spi do ok 6 rano a dzis sobie ucial drzemke mega dopiero sie obudzil po powrocie z grobow, wiec sru do kapieli, dzis w nocy moze nie byc juz tak kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. Ah wspaniale kilka dni wolnego bylo. Przez to malo na Kafe bylam bo M mial wolne i jezdzilismy wszedzie;) Prawie w domku nas nie bylo. A jutro juz znowu sama bede eeeh. Jesli chodzi o to przebudzenie w nocy co mi radzicie nie karmic, to on w sumie poplakuje , a jak przystawie do piersi to ssa zawsze dobre 10min, wiec moze jest glodny? albo spragniony picia... On spi na brzuchu takze nie moglabym przez godz go meczyc bo non stop mialby uniesiona glowke i miesnie by sie meczyli, a jakbym odwrocila na wznak to by sie totalnie np rozbudzil. Sama nie wiem, moze to pare dni tylko bylo. Zobaczymy jak dzisiaj bedzie bo dotleniony dzis jest spacerem po cmentarzu . A i zauwazylam dziwna rzecz , chyba _aga_ mialas podobnie. Ze Twoja mala nie chciala od ciebie z butli pic a od meza chce. No to witaj w klubie, po takim dosyc dlugim czasie, u mnie tez podobnie nastapilo. Gdy mu daje butle to pije spokojnie przez 3min a potem placz, zlosc ,kopanie, wqrzenie itd. Jak sie uspokoi to znowu 3min picia i dalej to samo. Maz go wzial ode mnie i od niego w miare spokojnie wypil Przyszlo mi do glowy tez iz moze smoczek zmienie na taki od 3 miesiecy bo ten pierwszy ma wolny przeplyw a to go wqrza moze? Bo z cyca jednak leci z kilku kanalikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Dziadka jest the best :D Pocahontas witaj znów :D 🌼 widze nie dałaś rady jednak z dietą? Ja przeszŁam kryzys laktacyjny i dietkuje dalej... W piątek będą 2 tygodnie pełnego reżimu a w sumie to już z miesiąc od kiedy jem mało co... Na razie daje rade i dalej karmie piersią ;) powiem Wam że zmuszona do diety zaczynam odkrywać nowe potrawy :D dziś mój m stwierdzil że przez te wszystkie lata nie zrobilam tak dobrej potrawy jak wczoraj ( schab duszony z... Marchewką podlewany rosołem doprawiony białym pieprzem i odrobinką słodkiego chilli :D ) myślałam że to że mi to tak smakowało to kwestia mojego "wygłodzenia" , ale m stwierdził że było pycha ;) Co do spania, to moja mała spi w ciągu dnia prawie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie aga-jabi a jakos poradzilas sobie z tym? Odkrylas co jest powodem? Ja juz leze a w tv fajny przepis n zycie leci.... Ale po wekendzie padnieta. Uczylam malego dzis trzymac w rcaczce, koleczka mu wkladalam i nawet trzymal, a i wszystko pcha do buzi teraz, najbardziej te dlonie sobie wycalowuje. Wasze pociechy tez to przechodzily? TNKS jak wasze kupki? Unormowaly sie? Pij ten kompot z jableka ulzysz sobie i dziecku. sprawdzilo sie u mnie i u dziadka. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa wyeliminowałam kaszki na mleku modyfikowanym i kupki wróciły :) dziś już 3 zrobiła i kolki minęły :) ja codzinnei pije wode z sokiem jabłkowym bez cukru ( z fortuny) , ale jak nie jem tych kaszek to i bez soku qpki idą :) tylko to mm w kaszkach tak ją załatwlo ( mam nadzieje że to tylko to) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa nasi synkowie sa w jednym "wieku",ze tak powiem i moj tez teraz jest na etapie pchania raczek do buzi co do karmienia to ja go teraz nie dokarmiam, ale to chodzi o to, ze ja pachne mlekiem i on ciagnie do cyca, dlatego nie chce ode mnie butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mnue radzono kiedys zeby o pol 3mce tez uzyc kaszki na noc, ale bez mlekowej i rozpuscic ja w butli. Bo jak wezme mlekowo to razem z moim w butli mm sie wymiesza i za tluste. Wiec inna kaszke wez moze? A mnie nurtuje pyt czy wiecej wody mam dolac jak dosypuje kaszki? Pobudka u mnie. Malemu sie godziny przestawily,ze sie tak budzi, budzil sie wtedy przed 2. I jednak to glod bo na poczatku wzielam go tylko przytulilam i chcialam uspac. A gdzie tam ssal raczki i szyje moja i do ucha sie dobieral i ciemiaczko wklesle. Wiec to zglodu, ah szybko trawi to mleko 5h minelo od poprzedniego karmienia, akurat mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa ale jak wstajesz w nocy do malego i jeszcze go bierzesz na rece to nie dziw sie ze chce jesc. W nocy nie wolno podchodzic do dziecka przynajmniej tak zeby Cie zauwazylo. probowałas klasc go od razu wieczorem na wznak czy dalej nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - no idzie go polozyc tak na 2h i te jego steki z bakami jeszcze atakuja. Teraz znowu jemy cyca. Czyli ok 1 bylo i ok 4 i teraz. Ale cyc lekko strawny moj wiec sie nie dziwie w sumie. Po butli od 20jak dostal 90ml to w sumie ok 5h wytrzymal. A teraz probowalam go olac to sie rozkwiczal mega glosno. Jeszce miesiac meczarni mam nadzieje. Wtedy tez zapomni troche o cycu mam nadzieje. Aaaaah ciezko, dalej jak zombie bede wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa- moja mala skonczyla 10 tyg. i tez w nocy czesto sie budzi do karmienia najczesciej o 2, pozniej 5 i 8 rano. A w dzien to potrafi co 2 godz. jesc. Myslalam ze jak dam butle wieczorem to pospi dluzej i probowalam tak o 21-22 to budzila sie o 1 do jedzenia. Tylko ze moja to minimum 140ml wypija a szykuje tak 170 ml to potrafi tez i wszystko zjesc. Moze te 90ml dla twojego to troszke malo. Nocne karmienie tak jak u ciebie trwa 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×