Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

aga-dolegliwosci w ciagu 3 dni. mata zaczela sie moja interesowac jakis tydzien temu,lezy i gada do zwierzatek,a ma prawie 4miesiace.lubi tez bujaczek FP i patrzy w niego zachwycona. procz tego mam karuzele nad lozeczkiem i pare grzechotek i to wystarczy bo to i tak duzo,ale jeszcze w sam raz bo kazde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z kolei mamy tą rainforest fp matę i tez bardzo fajna:) zajmuje mało miejsca mały lubi sobie leżeć i oglądać te światełka i wiszące na pałąkach zabaweczki szkoda tylko że na samej macie mało tych różnych szeleszczących pierdółek tylko jeden listek szeleści.Wcześniej myślałam jeszcze o tiny love tropikalna wyspa też fajna ale ta akurat sporo miejsca zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata fp z serii rainforest
jest rewelacyjna u mnie sie sprawdzila po raz drugi :) swiatelka sa poprostu nie zastapione, muzyczki super a zawieszane zabawki zawsze mozna dokupic wedle gustu, moim skromnym zdaniem inne maty przy tej sie chowaja. Ja ja goraco polecam :) i sorki ze na pomaranczowo ale coz zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k --- chcialam zapytac o tre wypozyczalnie zabawek. jak warunki? a ta chystawka ocean to w tym "Pingwinku"? bo jak patrzylam na ich stronke to tam nie ma w ofercie takiej chustawki.. jest kilka innych. czy w ofercie maja wwiecej rzeczy niz te co w necie pokazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez karmie malego przy zgaszonym swietle..i zasypia podczas jedzenia oprocz jednego razu, wtedy nie ma bata zaczyna krzyczec i musze go wkoncu wziac na raczki i zapalic lampke, wtedy zadowolony bawi sie ok 2 h..potem grzecznie zasypia:)a ja niestety padam na cycki hehe no ale poza ta przerwa jest ok.dziewczyny a czy waszym maluszkom tez n ie rosna paznokcie u nozek?bo mojemu ani razu jeszce nie obcinalam bo nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poszłam do pingwinka (akurat mam za domem;) to z myślą o tej innej huśtawce rainforest ale okazało się że jest już wypożyczona ale jak chcę to ona może mi wypożyczyć inną dużo taniej i właśnie tą dała aquarium jestem bardzo zadowolona, sierpniowa mamo teraz w pingwinku do 31.10 jest taka promocja że wypożyczasz za 50% ceny i tak ja za wypożyczenie tej właśnie huśtawki(na miesiąc),karuzelki tiny love na pilot(na 3 miesiące),oraz maty rainforest (na miesiąc) zapłaciłam 90 zł + kaucja zwrotna 200 zł za te trzy rzeczy uważam że to bardzo tanio nie wiadomo kiedy dziecko się znudzi a zawsze dla urozmaicenia można następnym razem wypożyczyć jakąś inną karuzelkę lub mate np.Jak wypożycza się więcej zabawek to są różne rabaty i wogóle tanio wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k hej :) mopjemu nikosiowi tez nie rosna paznokcie u stop i znajomej synkowi tez nie wiec moze to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie mojej córci u nóżek obcinalam paznokcie tylko raz a u rączek też jej rosną bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymka- ja robilam diete Dukana w zeszlym roku od marca do pazdziernika - 14kg na dol. Po kilku miesiacach troche monotonna sie robi ale da sie przezyc i glodna nie chodzilam. Stosuj sie dokladnie do zalecen to bedzie ok, przede wszystkim duuuzo wody. Ja nie robilam tak rygorystycznie i tez chudlam. Co do efektu jojo sie nie wypowiem, bo niedlugo po schudnieciu zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez tak jak moja nie cierpia byc przykryte kocykiem lub czymkolwiek. No tak sie namacha kitkami az sie cala odkryje. W nocy spi w spiworku to nozki ma cieple, ale za to rece lodowate. Ubieram jej body z krotkim rekawkiem pod spod. A wy jak ubieracie swoje dzieci do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że żyję. W tym tygodniu dopadł Nas kryzys w związku z tymi skokami rozwojowymi i mały 3 dni był marudny, a w środę to była jakaś masakra. Cały czas albo spał u mnie na rękach i ssał cyca, albo tak zanosił sie płaczem ze nie byłam w stanie go uspokoić. Dzis za to nadrabiałam zaległości w porządkach. Witam nowe mamusie i życzę spokojnych nocy wszystkim dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się że żyję/my... :D Mała ostatni śpi ze mną w łóżku a M osobno w innym pokoju - biedak odsypia nasze dramaty z lipca i sierpnia. Mała gdy jest marudna uspokaja się podczas bujania w leżaczku -CZEMU NIE KUPILIŚMY HUŚTAWKI??? Teraz zastanawiam się nad jej zakupem bo ile można ręcznie/ nożnie bujać...? Którą huśtawkę polecacie? Oliwka potrafi trzymać głowę w górze z wyprostowanymi ramionami gdy leży na brzuchu i robi jakby "foczkę", przewraca się z brzucha na boki. Namiętnie guga do żyrafki, którą nakleiłam jej przy przewijaku. Obdarza wszystkich gorącymi uśmiechami i często prowadzi z nami dyskusje. Uwielbia oglądać na spacerach listeczki a w domu "bawić" się pomarańczową małpką fp. Nie rozstajemy się ze smoczkiem "małym titkiem" bo wszystko ssie - piąstkę, kciuka, rękawki a nawet jak dziś zasnęłam przy karmieniu a wypadł jej cyc u nas mówimy "tit" to musiała ssać mi skórę na ticie bo mam tak niezłą malinkę. Kocham tę małą istotkę bardzo mocno. chodzimy nadal na gimnastykę i bardzo nam się ona podoba. Karmię wyłącznie piersią nawet w miejscach publicznych bo po tym przez co przeszłam będąc w szpitalu to już nie mam żadnych zahamowań. Niestety z blizny po cc zaczął tworzyć się bliznowiec :O - strasznie mnie swędzi. Laktacja - myślę że zaczyna się w głowie... tzn jeśli mama nastawia się na karmienie i nie krępuje jej to - to wtedy mleko jest. Postarajcie się w tej kwestii "zrelaksować" a mleczka może przybędzie. Przynajmniej ja tak mam. Nie gniewajcie się ale ja paleniu mówię stanowcze NIE! Najbardziej wkurza mnie gdy widzę przyszłą mamusię palącą albo mamę pchającą wózek i kopcącą pety nad dzieckiem ble ble ble. :O Aga jeśli twoja córcia miała 2 wkucia to dostała pneumokoki nie rota - rota są doustne. Misiaczkowa twarda jesteś. Odliczasz czas do powrotu M? Olinka jak ty sobie sama tyle czasu dajesz radę? Silna jesteś baba. Dj Moja Oli też uroczo nas czaruje. O mała się budzi napiszę później całuję 👄 dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się że żyję/my... :D Mała ostatni śpi ze mną w łóżku a M osobno w innym pokoju - biedak odsypia nasze dramaty z lipca i sierpnia. Mała gdy jest marudna uspokaja się podczas bujania w leżaczku -CZEMU NIE KUPILIŚMY HUŚTAWKI??? Teraz zastanawiam się nad jej zakupem bo ile można ręcznie/ nożnie bujać...? Którą huśtawkę polecacie? Oliwka potrafi trzymać głowę w górze z wyprostowanymi ramionami gdy leży na brzuchu i robi jakby "foczkę", przewraca się z brzucha na boki. Namiętnie guga do żyrafki, którą nakleiłam jej przy przewijaku. Obdarza wszystkich gorącymi uśmiechami i często prowadzi z nami dyskusje. Uwielbia oglądać na spacerach listeczki a w domu "bawić" się pomarańczową małpką fp. Nie rozstajemy się ze smoczkiem "małym titkiem" bo wszystko ssie - piąstkę, kciuka, rękawki a nawet jak dziś zasnęłam przy karmieniu a wypadł jej cyc u nas mówimy "tit" to musiała ssać mi skórę na ticie bo mam tak niezłą malinkę. Kocham tę małą istotkę bardzo mocno. chodzimy nadal na gimnastykę i bardzo nam się ona podoba. Karmię wyłącznie piersią nawet w miejscach publicznych bo po tym przez co przeszłam będąc w szpitalu to już nie mam żadnych zahamowań. Niestety z blizny po cc zaczął tworzyć się bliznowiec :O - strasznie mnie swędzi. Laktacja - myślę że zaczyna się w głowie... tzn jeśli mama nastawia się na karmienie i nie krępuje jej to - to wtedy mleko jest. Postarajcie się w tej kwestii "zrelaksować" a mleczka może przybędzie. Przynajmniej ja tak mam. Nie gniewajcie się ale ja paleniu mówię stanowcze NIE! Najbardziej wkurza mnie gdy widzę przyszłą mamusię palącą albo mamę pchającą wózek i kopcącą pety nad dzieckiem ble ble ble. :O Aga jeśli twoja córcia miała 2 wkucia to dostała pneumokoki nie rota - rota są doustne. Misiaczkowa twarda jesteś. Odliczasz czas do powrotu M? Olinka jak ty sobie sama tyle czasu dajesz radę? Silna jesteś baba. Dj Moja Oli też uroczo nas czaruje. O mała się budzi napiszę później całuję 👄 dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja nam sie wczoraj ikea udala nawet, troche na rekach troche w wozku ale grzeczny byl. Juz ogarnelam na niego sposob z spaniem chyba, dzis spal od 20.30 do 1 potem od 2 do 5,30. Mamy nad czym pracowac teraz hehe. A i zauwazylam ze teraz czesto gdy placze to wystepuje ten jeden z odruchow bo rozklada rece i nogi i robi sie caly sztywny y placz jest okropny wtedy, o rany. cos za gwaltownie wykonuje moze i sie boi? Czesto sie wzdryga, kiedys mniej. Wiadomo jak ktos drzwiami trzasnie, to rozumiem, ale jak spi przy cycu i ja chce zalapac glebszy oddech to wtedy tez, co on taki wrazliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT mój malec też na zimne rączki jak spi. Nieraz wręcz lodowate. A żeby je przykryć nie na szans. Myślę ze jeśli nie płacze to mu to nie przeszkadza. A mój Antoś śpi w pajacyku bawełnianym lub welurowym zawinięty w kocyk jak w rozek i przykryty jeszcze jednym kocem. Gdybym go nie zawijała to sie tak rozkopie ze leży bez niczego, a rozek ulatwia nocne karmienie i odkładanie do łóżeczka. Próbowałam ze spiworkiem, ale źle mi się karmiło a juz odkładanie śpiącego brzdąca zupełnie mi się nie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u nas dzisiaj znowu czopek idzie w ruch:/ kurczaki czy już ta kupka nigdy sama nie przyjdzie?? Mam pytanie do tej pory dokarmiałam małego bebikiem ha oraz bebilonem pepti priobiotyk ale mały nie ma skazy na białko więc czy normalnie mogłabym od poniedziałku dokarmiać zwykłym bebilonem?? czy dobre jest?? bo ja jak dokarmiam to zazwyczaj wychodzi może z 4 butelki po 120 ml tygodniowo także nie wiele i chciałabym jak najlepszym mleczkiem dlatego pytam. Dzisiaj mój mały tylko śpi a jak przychodzi do jedzenia to tak jakoś nie bardzo mu idzie a zawsze ładnie jadł więc nie wiem czy to taki dzień po prostu czy może to przez nie robinie tej kupki.A tak z ciekawości pytam czy są jakieś specjalne badania żeby wykryć czy dziecko ma uczulenie na białko krowie??ja zazwyczaj jem wszystko i mały uczuleń nie ma ale wczoraj zjadłam wafelka z czekoladą i dziś pryszczyk wyskoczył chyba że to od tuńczyka czy tuńczyk z puszki też może uczulać?? jeżeli chodzi o huśtawki bo ktoś pytał to polecam FP aquarium bo taką mam w posiadaniu i jeszcze fajna rainforest ale tej nie używałam huśtawka to naprawdę bardzo dobra sprawa zwłaszcza dla niespokojnego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 8320 🌼 jakoś przy pomocy babci dajem radę, ale nerwy mam już zszargane, szczególnie średni muszkieter do tego się przyczynia. Dziewczęta, ta róznica 2,5roku stanowczo za mało, szczególnie jak się ma takiego temperamentnego szkraba Jak karmie to on bierze krzesłko i sięga sobie co tam wypatrzy,akurat wtedy zachciewa mu się koope, jak poszłam do kuchni to wypsikał pół opakowania disnemaru ot tak w powietrze. A jak jest u babci i jestem sama z Mikołajem i Filipem to luz totalny, także zupełnie nie rozumiem jak ktoś narzeka ,że jest sam z jednym niemowlaczkiem, bo nie wie jak to jest przy 2maluchów, że o starszym nie wspomne. DJ chylę czoła przed tobą bo u ciebie jeszcze mniejsza róznica. mam nadzieje, ze w przyszłym tyg mąż wróci, to bedzie 10tyg w szpitalu. Filip ma katar i bida mała z niego, własnie płacze.... buziaki dla ekipy sierpniowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci uspane:) (synek i strasz 7-letnia córa)..czas na relaks hehe . niestety u szymka nie obeszlo se bez vburcolu..plakal 2 h a po czopku 10 min i sp, czopk te sa rewelacyjne ale mam mega wyrzuty sumienia dlatego daje tylko w kryzysowych sytuacjch. za 3 tyg idziemy na wesele, maly ma jechac na noc do dzadkow...boje sie strsznie.bedzie mial juz 3 m-ce a moja mama ma super podejsce do dzieci ale i tak mam dola, nie wiem jak to bedzie.,czy ktoras z was juz zostawiala dziecko na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k - mnie lekarz mowil ze jesli nie ma zadnych uczulen ani nietolerancji na skladniki mleka to mam podawac normalne. Chcialam bardzi jakies lzejsze ze wzgledu na te kupki, bo dzisiaj niestety u nas nie bylo kupki tez. Ale ze wzgledu ze jednak ciezka robi ta kupke, zawsze to cierpienei uzywam Bebilon Comfort, - jest dla dzieci z tendencja do kolek i zaparć. I lepiej je trawi niz zwykly bebilon. Polecam ci Bebilon Comfort. Jest normalnym mleczkie z laktozą i białkiem takze , dostepne praktycznie wszedzie, Polo market, rossmann, auchan itd... Moj ma dzisiaj 2 miesiace ...i .... straszny bol brzuszka z tego powodu byl nooo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spala w dzien 4h ciurkiem a teraz znow od 18 spi!! ciekawe czy sie obudzi jeszce czy juz tak noc przespi..az sie boje bo to pierwszy raz tak!! jakby dziecka nie bylo wieczorem :) olinka podziwiam Cie :) DJaa tez :) chyle czola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mam które kąpały dzieci w krochmalu. Czy po kąpieli smarowaliście czymś jeszcze maleństwa? Oliwką lub balsamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze bobasy trzymaja juz same glowke sztywno? I kiedy to nastapilo? Moj ma dwa miechy skonnczone czy to juz czy nastapi pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga155...
Ja po "kapieli" w krochmalu, nie smarowałam niczym mojego synka. W ogóle rzadko go czymś smaruję, bo słyszałam, że do 3 miesiąca nie jest to konieczne. Poza tym co którąś kapiel używam rumianku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa moj ma dzs 10 tyg od ok 2 trzyma glowke sztywno i czasem jak lezy na pleckach to probuje ja podniesc ale to mu jeszcze nie wychodzi:)ale pewnie to kwestia dosyc indywiidualna. a czy ktorej z was dziecko ma wiotkosc krtani?bo moj ponoc ma..lekarka tak stwierdzila bo glosno oddycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas totalna masakra... Kolka gigant, mega zaparcie a przy tym krzyk i płacz aż do utraty tchu!!! Nic nie pomagało, na szczęście wiem już co te kolki powodowało - kaszki mleczno ryżowe którymi się zajadałam bo są na mleku modyfikowanym... Masakra! Te kaszki są niby dla dzieci już po 4 msc... Nie wiem jak mialabym je malej podac skoro przy jedzeniu przeze mnie 1 dziennie u niej takie kolki... Masakra... Kilka dni wyjęte z życiorysu, a jeszcze się z m pożarłam i w ogóle nic mi się nie chcę... Nie napisze że mam doła , ale przyznam się do mega wkoorwa... A co u Was? Jak maluchy spaŁy? DJ co u Ciebie? Tymkowa hallo, hallo.... Ps. Moja główke trzyma, tzn potrafi ale woli się tulić :D ale trzyma, próbuje się dzwigac z pleckóW do siadu ale też jej jeszcze nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×