Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mum... dzieki, a za rota placilas? bo ja dostalam ulotke i mam zapytac w mojej kasie chorych (AOK) czy pokrywaja koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come ja tez mam to samo ze swoją, strasznie płacze jak chce bączka puscic i nie wazne w jakiej jest pozycji. Dla mnie tez jest meczace teraz karmienie jej. ostatnio karmie ja na leząco, ona swobodnie puszcza sobie bączki i je a ja sie nie denerwuje ze mi wierzga nozkami i raczkami. Mam nadzieje że jej niedługo to przejdzie. A my dziś jestesmy po szczepieniu. Mała dostała w jedną nóżke 5w1 a w drugą nóżkę rota. Mam nadzieje ze przejdzie je gładko i nawet nie odczujemy roznicy na wszelki wypadek pani doktor polecila kupic syropek do zbicia temperatury ale powiedziala ze rzadko sie przydaje. Ale zawsze lepiej dmuchac na zimne. Przy okazji skombinowałam sobie USG bioderek dla małej teraz czekam tylko na termin. co do skoków moja tez jej czasem strasznie marudna i nosiłaby się na raczkach cały dzien mam nadzieje ze jej to przejdzie bo mi kregosłup wysiadzie. Fajne macie te lezaczki, moja swojego nie lubi :( zaraz płacze jak ja sie tam posadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-no ja mam podobnie,na lezaco sie da ja karmic bo fika ale je bez placzu.masakra. MT-za rota placilam ale wlasnie odeslalam do aok zeby zwrocili bo sie pytalam czy pokrywaja koszta i maja zwrocic.czekam na wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek dalej śpi (od 15) i teraz bedzie dylemat czy go karmic czy brac odrazu do kapieli, bedzie bardz glodny, ale chyba wybiore to drugie najwyzej troche pokrzyczy bo tak to bede znow musiala czekac conajmniej z godzine az go wykapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieci same zasypiaja? bo moja mała nie moze sama zasnąc:(tylko na spacerze.chce jej sie spac ale po chwili płacze itd:( musi miec towarzystwo.Na szczescie smoczek poszedł w ruch i jest troche lepiej bo na poczatku było ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a u nas jak przedwczoraj daliśmy czopka to mały zrobił kupkę po 4 dniach a dziś już drugi dzień po tym zdarzeniu i znowu nic kurcze nie wiem czy powinnam się martwic tym:/ za to moczy pieluszki bardzo dużo kurcze czy mu te kupki zamieniają się w siuśki czy jak.Już nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi ja własnie mecze sie z takim samym dylematem co ty:( Tylko moja poszla o 16 po szczepieniu spac i dalej spi, ale ja to zaraz ja wybudze nakarmie a potem kapiel i tak zawsze ja kapie o 21.30 czyli mam jeszcze 1,5h czasu do tego. :) Była taka zmeczona bo rano nic nie spała a wstała o 5.30 pozniej lekarz i szczepienie ze usneła mi pierwszy raz sama w łózeczku :) misiaczek3 nie przejmuj sie ta kupka 3 dni to jeszcze nie tak duzo jak bedzie 7 to się wtedy zaczniesz martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello monisiacz3k a moze jego uklad juz na tyle dojrzaly i zaczal ladnie trawic? I malo sie odklada masy kalowej? Jesli niepokoi cie to ciagle podaj mu probiotyk i on to wyreguluje. lacido baby mozesz np, ja rozpuszczam w mleczku. Moj dzis caly dzien probowal zrobic i dopiero suszarka czyli ciepelko i masazyk pomogly. Jestem w wyrku juz, maly mi dal w kosc i teraz mnie glowa boli. Nie mam sil na nic. Dalam butle i niech spi do rana, co ja bede z tym cycem go i siebie meczyc. Moj nastroj podly gdy noc zarwana i jemu sie pewnie udziela tez. W dzien cycus zostanie pare razy. W ogole mi juz zmniejszyla sie ta laktacja, troszke chce ja pobudzic zeby w dzien go wykarmic, to laktatorem zapewne pobudze? Jeny ale padnieta jestem. Odezwe sie byc moze ok 4. Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja:P Zgoniona jestem jak pies, bo od rana gonię za Pierworodnym po okolicy, jednocześnie dzierżąc w jednej ręce "uzdę" wózka z Drugorodnym:O A ten skubaniec ma lepszą kondycje niż cała amerykańska sztafeta razem wzięta:O to nie na moje zdrowie:D Natomiast Franek przestał być bandytą, został Czarusiem jakich mało;) Te jego uśmiechy...serce się roztapia, wystarczy się do niego odezwać❤️ Eriss🌻chyba trzeba do innego lekarza, lepiej dmuchać na zimne. Pocahontas🌻a może odrobinę kapuchy na bolącą pierś? TNKS🌻nie łam się kleksami;) normalka. Sierpniowa🌻ja dotąd widziałam jeden skok rozwojowy u Franka, o ile to można podpiąć pod powyższe, tzn. jak już wspomniałam z bandyty zamienił się w aniołka. Na ciemieniuchę najlepsza parafina po kąpieli i wyczesywanie. AgaJabi🌻solidaryzuję się w nienawiści do prasowania:O Zmywać też nie lubię, ale o dziwo swojej zmywarki TEŻ nie lubię, bo mam obsesję i cholerę też myję:O:O:O Mum🌻od jakiegoś czasu młody sam daje sobie radę w wiatrami, ale i tak masuję codziennie brzuszek, salwy ma czasem nieziemskie. Tymkowa🌻jak Aga pisze...laktator, cyc w paszczę Młodego i morze napojów wedle uznania:) Męża masz pomocnego, więc niech ci donosi co tam chcesz...karmi, bawarka, woda, kompot...będzie dobrze. A oko Frania chorowało kilka dni tylko, teraz jest czyste. Olinka❤️ łaznaka❤️ Bombastyczna{serce] odezwij się babo!!!!! Cała reszta❤️ jesli kogoś ominęłam to przepraszam:D Witam nowe matki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała dzis taka zmeczona że nawet na brzuszku usnela.... jestem w szoku bo zazwyczaj nienawidzi dlugo lezec na nim ;) za chwilke bedzie kolejne wybudzenie - tym razem na kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadekjacek nie mozesz na mlodego narzekac on tylko chce aby mamus troszke brzuszka straciła ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smallgirl mój synek sam też potrafi usnąć tylko na spacerze, w domu niestety nie, a nie przepraszam czasem na leżaczku, ale to na pól godziny góra, a tak to przy piersi zasypia _aga_ moj synek już się obudził po 21, od razu go szybko wykąpaliśmy, już nakarmiony znowu śpi, no uciekam i ja bo nie wiadomo ile tego snu mi zostało dzisiaj po jego 7.godzinnej drzemce :) coś kuli nożki więc mam złe przeczucia, chyba dziś będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moja córcia też zasypia sama tylko na spacerze a w domu niestety musiałam też dawać jej smoka bo inaczej by nie zasneła. Ale i tak w dzień za dużo nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każde dziecdko może nauczyć sie spac"-witam mamusie, jak czytam ile Wasze dzieci potrafia przespac w nocy to szczerze zazdroszcze...moj maly budzi sie co ok 2 h na mleczko (mm) poza tym robi sobie przerwe na spanie w nocy:( na okolo 2 h, nie placze w tedy ale o spaniu nie ma mowy i ok 6 rano "wstaje" na dobre..czytalam o ksiazce ww i mam pytanie czy ktoras z Was ja moze czytala a moze Wam pomogla?prosze o odp lub o inne rady na dluzszy sen..wiem ze on jest malutki i nie wymagam by juz teraz spal cala noc, ale boje sie ze za kilka m-cy nadal tak bedzie...pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dalej nie wyrabiam na zakrętach. Nawet nie mam czasu przysiąść do komputera :( Ale pamiętam, jestem z Wami myślami i postaram się nadrobić jak najszybciej 🌼 szymka - przeglądałam tą książkę, ale.. ja jestem zdania, że na każde dziecko trzeba znaleźć sposób. Moja Lala akurat śpi od 21 do 9 (z przerwami na karmienie) ale w immych kwestiach próbowałam pomóc sobie czytając "Język niemowląt"i co? Gucio. Jak byłam w ciąży to myślałam, ze to książka cud a w praktyce do niczego - jeszcze bardziej się umęczyłam stosując złote rady. W końcu odpuściłam i wszystko z czasem naturalnie się ustabilizowało. Ale spróbować możesz.. Z moich rad - w nocy jak Kawaler się wybudza nie zapalaj światła, nie mów do niego - musisz mu wpoić, że jest noc i wtedy się śpi. Trochę się pomęczysz, ale poskutkuje :) Powodzenia. Całuję Was Dziewczyny i wracam do mojego kołowrotka. Do niebawem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane mam do Was pytanie orientujecie się w matach edukacyjnych, ja chcę mojemu zakupić taką i się zastanawiam między tymi dwoma: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-plac-zabaw-wyspa-tiny-love-bonusy-i1898524601.html lub http://allegro.pl/fisher-price-mata-edukacyjna-rainforest-k4562-i1884058355.html ja bardziej się skłaniam ku zakupowi tiny love, ale czekam na Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aga-jabi ja też z oszczędności kupiłam ręczny lovi i okazało się że kase wywaliłam... A zmywarka to moja najlepsza, najwierniejsza przyjacióŁka! Nigdy mnie nie zawiodła! A wiesz jak ją kocham jak robie w domu 3 dniową impreze na 30 osób? ( Tzn robiłam, teraz wiadomo - jestem stateczną, spokojną , poukładaną i wiecznie niewyspaną mamą więc imprez nie robie hehehe ) Tymkowa laktator, picie i jeszcze raz picie! Królewicz też się przyda :D niech się troche namęczy przy cycusiu :) Dziadku :* 🌼 oglądałam wczoraj tv i na żywo pokazawyali że tornada po Polsce hula, teraz już wiem że to nie przyroda a Ty z "inwentarzem" na "spacerku" byłaś :) mam nadzieje że "inwentarz" nie obraza Ciebie ani Twojej "rogacizny" ( drogą dedukcji... Takie skojarzenie :D ) Moja mała generalnie zasypia z reguły sama albo ze smoczkiem... Rzadko się zdarza żeby trzeba było jej jakoś pomóc... Dziś jednak całą noc nie spalam bo mała postanowila się z mamą pobawic... Wypluwala smoczek i darła paszczęke żeby jej go włożyć... Powtórzyłam ten mechanizm w nocy ok 1000 razy :/ teraz młoda odsypia... Aaaaa musze się wam pochwalić:) mija dziś tydzien mojej diety :D jeszcze tylko 5 :D no i najwazniejsze - musze się pochwalić;) moja waga ruszyła... Mam kg mniej :D wiem, wiem... Kg ma się nijak do 20 które mam do zrzucenia, ale już myślałam, że nawet po amputacji obu nóg wage będę miala taką samą... Chyba te moje kilometry marszu dziennie zaczynają się odbijać na figurze... Pomalutkuan ale do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- jabi my mamy mate fp cudowna planeta ( okrągłą, jest też prostokąt ale jest mniejsza) mala jak na razie leżała w niej 2 razy ale jeszcze się wtedy nie interesowala swiatem :) teraz kupilam dywan do salonu i mam zamiar ją zniesc na dół żeby w ciagu dnia troche się pobawila:) mysle że te maty nie wiele się od siebie roznią... Mogą miec mniej lub wiecej zabawek i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa pisłyście o skokach rozwojowych, powiedzcie mi kiedy one niby występują? Moja mała od 3 dni non stop przy cycku i non stop marudzi : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna dzieki za odp:) Szymon tak ladnie spi w dzien , zeby tak mi spal w nocy hehe, postaram sie go "lekcewazyc" w nocy hehe to moze skuma ze ma spac. starsza corka tez marnie w nocy spala ale ja myslalam ze to normalne, ale jak czytam ze Wasze pociechy takie "poukladane" w tej kwestii to az sama bym chciala tak sie wyspac.hmmm ale wlasnie na kazdego maluicha sa inne sposoby w koncu dotre do mojego. fajnie sie was czyta chociaz ja malo sie udzielam ale forum sledze codziennie i duzo ciekawych rad :):):) moze z czasem wiecej napisze ale wy juz takie ze soba zzyte a ja hehe taka jakby nowa. na ciemieniuche tez polecam parafine, wogole ogolnie do kazdej przesuszonej czesci ciala ja polecam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha chcialam Was pytać... Moja mała ma jakby łupież... Przesuszoną skórkę na głowie... Skórka się łuszczy i wygląda dosłownie jak łupież... Wie ktoś co to może być? Od czego i jak się tego pozbyć? Smaruje główke oliwką, czeszę ale efekt mizerny... Tzn zniknie i pojawia się znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS-termin to chyba ciemieniucha, natłuszczaj + wyczesuj. co do wagi mojej od dzis jestem na diecie dunkana ( nie karmie piersia) czy ktoras z Was tez ta diete stosowala?czytalam rozne opinie, ze obciaz nerki itp ale ja chce tylko zrzucic 8 kg ktore zostało z dwudziestu paru i za cholere nie moge sie ich pozbyc..i potem z diety tak drastycznej tzn tej bialkowej zrezygnuje i mam nadzieje ze kg nie wroca jak bede omijac slodycze i tluste potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam tę matę fp ale prostokątną jestem średnio zadowolona bo ona mała jest co się okazało po zakupie w każdym razie mój mały kocha po prostu tę żyrafę co tam jest nie wiem czemu ale do żadnej innej zabawki typu karuzelka nie pała taka miłością normalnie jak widzi tę żyrafe to i 5 minut bez przerwy do niej nawija:-))) co do karuzelek ja mam taką ze smyka plusem jest to że działa 20 minut i na dodatek ma pilota ale drugi raz bym jej nie kupiła bo chodzi tak głosno (tzn trzeszczy) że w ogóle nie słychac melodyjek poza tym jak wymieniam baterie to srubokret niezbędny strasznie mnie to wkurwia mogli zrobić klapkę na zatrzask. no coż madry Polak po szkodzie zajawiłam się a trzeba było najpierw opinie poczytać... z tym wymeczeniem przed spaniem bym się nie zgodziła zmęczone dziecko tak jak dorosły ma kłopoty z zasnieciem, zreszta widzę po moim czasem właśnie mi się zdawało że jak poł dnia sie przedrze to dłużej w nocy bedzie spał a tu guzik. wczoraj właśnie darł się poł dnia poszedł spać o 23 i obudził się już przed 5 . a normalnie usypia przed 21 i ciągnie do 6-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babuszki ;) fajne są te wszystkie zabawki dla dzieciaków a jakie tanie jakby chcieć wszystko kupić można zbankrutować a często używa się 2,3 razy i tyle. Ile tygodni mają dzieciaczki że tak uwielbiają te maty? moja dziś kończy 2 miesiące i takie zabawki jak ta mata jej nie interesują jeszcze. mam pytanko: jak czyścicie uszka swoim maluszką? nie chodzi mi w srodku ale tak przy brzegu? maja ma tam troszkę brudne i chciałabym to jakoś wyczyścic ale nie bardzo wiem jak. póki co moja mała dzielnie znosi szczepionkę. Ile czasu po mogą wystąpić jakieś dolegliwości? 24h czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi, my mamy tą matę Tiny Love (tą z Twojego linka) i jest naprawdę fajna :) Co prawda ma dużo takich "pierdułek" do których Bartuś musi jeszcze dorosnąć, ale to kwestia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka jak jest mega zmeczona to też nie chce zasnąć. Wczoraj miałam tego kolejny przykład . Meczyła sie od 16tej do 22giej gdzie przeważnie po kąpieli i flaszeczce mleczka szybko zasypia ( kąpałam ją o 19.30 ). Ale jak wkońcu zasnęła to obudziła sie o 6. aga - ja jeszcze nie czyściłam uszek małej ale myślę ze patyczkami (oczywiście specjalnymi dla takich maluszków) można oczyścić uszy na zewnątrz. Mi lekarka mówiła że jakby coś miało się dziać po szczepieniu to raczej w ciągu 24h. Aha jeżeli chodzi o usypianie to tak jak bombastyczna w nocy nie zapalam światła podczas karmienia ( jedynie do zrobienia mleka ) i mała po karmieniu zasypia momentalnie ( nawet bez smoka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×