Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

moja corcia tez w ciagu dnia spac nie chce. Aktualnie spi 3 razy ok tak od 30 do 60 min, czasami sie zdarzy, ze na spacerze dluzej przysnie, wtedy jedna z drzemek trwa do okolo 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa - trzymaj sie i nie daj terroryzować, choć ja sama swojemu Kacprowi ulegam. smallgirl - ja na 150 wody 5 łyżeczek mleka i 1 kleiku ryżowego - tak dawałam przez 4 dni a od wczoraj daje 2 miarki kleiku do mleczka.Ale ja z kleikiem daje tylko raz po kąpieli. Mały lepiej spi. as80 - ja uważam , że śmiech dziecka to najpiękniejszy odgłos jaki można usłyszeć. MT 78 - no faktycznie ciężko masz z tym spaniem, może spróbuj jakoś zmienić dzień np o innych porach na spacer idź, wcześniej lub później kąp - u maluszków cipko wyczuć. Sierpniowa mama - nie ma głupich pytań, sa tylko głupie odpowiedzi. Ja kąpie w emolium. Ale pamiętam, jak kapałam starsza córcię ,to troszkę wlewałam płynu do wanienki i nie spłukiwałam dodatkowa woda. Ja Kacpra smaruje co drugi dzień - oprócz buzi, którą smaruje 4 razy dziennie, bo ma wypryski i strasznie sie drapie. malkatunka_ - kochana zapisuj sobie te kupki i to ile dziecko zjada. W razie 'w' będziesz miała wszystko na kartce. A jak pupka, odparza sie? U nas wszystko dobrze, już ponad tydzień jesteśmy w domku i Kacperek zdrowy, żadnych katarków ani luźnych kupek. Ja po tych trzech pobytach w szpitalu jestem już przewrażliwiona, przemęczona psychicznie , o przemęczeniu fizycznym juz nawet nie wspomnę. Wiecie ,ze nawet jak ciuszki Kacperek dostaje, to ja sprawdzam czy do szpitala sie będą nadawać tzn. czy rękawki sa szerokie na welfron. Chyba na jakaś terapie muszę się zapisać. buziaki i dobranoc kochane sierpnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej hoooł ;) Tnks dobrze że lepiej z koopami u was:) ja to chyba też tą aktivie sproboje, bo na kompoty jablkowe i sliwkowe juz nie moge patrzec;/ Kupa jest codziennie , czasem az dwa razy. Ale on strasznie sie meczy jak ją robi. Podaje probiotyk Dicoflor, po nim jest i tak lepiej niz po lacidobaby. Jesli chodzi o bryczke małego to kupilam juz BebeConfort Iseos Neo plus. Od 0 do 18kg. Oby sie malemu spodobalo jezdzenie w nim :) Jak mamy sie spakowac wszyscy to mnie przeraza, malemu to wszystko prawie musze zabrac, tak jakbym jechala na 2 miechy a to 2 tygodnie. Co do spania, to u nas narazie wydłuzony sen o godzinke. od 20 do 3. potem jedzonko i spanko do 5.30. i potem juz tylko godzinke do 6.30. Nie wiem co on tak szybko wstaje..... ja jestem zdechlak jeszcze wtedy. to biore do wyreczka i cycusia na lezaco. Wymusze na nim spanko do 8.30 chociaz. Czekam az skonczy te 4 miesiace i sproboje ten kleik. Taki nestle znalazłam w Auchan,. Ostatnio piekłam z niego ciasteczka plus pare innych składnikow;) Pycha, przepis na necie znalazłam ;) My mamy w dzień masakre. On jest spiacy i marudny ale usnie tylko na rekach przy cycu albo utulony, no to ja go odkładam do lozeczka a tam z 30min pospi. Mam niska temparature, odpowiednia wilgotnosc i co... nie chce mi spac dluzo. Ja nic nie moge zrobic, wsciekam sie wtedy i dołuje że w brudzie siedze... Jakis sposob musze znalesc na jego sen w dzien no .... Co do karuzeli to on oglada i oglada i w zyciu by nie usnal, na lezaczku rowniez. A przeciaganie płaczu i nie wchodzenie do pokoju, probowalam dwa razy i zle sie zakonczylo, przez 2h musialam tulic bo plakal i plakal i sie wystraszyl moj maluszek. A obiecalam sobie ze naucze go samego usypiac,,,,, figa z makiem, maluch nie do urobienia:)))) Teraz spi, ja tez juz padam, i lece sie polozyc. Nawet nie obejrzalam finalu tap madl, tylko troche na necie skróty, i w sumie bardzo ładna ta Olga :) nadaje sie;) Mamy takie momenty na przewijaku ze jak go ubieram czy rozbieram, to całuje go po szyjce i pierdzioszki tzw robie i wtedy sie na głos smieje... cudowne to jest!! Na dziąsełkach widze takie kreseczki biale pod nimi, może to ząbki, i przyjdą tuż tuż... Przesuneli nam wizyte u rehabilitanta. Mały przez to napiecie miesniowe juz nie lubi lezec na brzuchu.wywija sie jak orzeł i traci równowage ,taki spiety jest bidulek. Obysmy sie z tego wyleczyli. Buziaczki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas - wykapalam dzisiaj o 20, zasnela przed 21 i wlasnie wstala. no to siedzimy do polnocy jak nic. Za to jak zasypiala to sie tak smiala w glos, a my z niej. slodziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays--współczuję twojej siostrze :( To straszne dostać dar po tylu latach i go stracić :( sierpniowa mamo-ja kąpałam w emolium a teraz kupiłam z Hippa. Polecam bardzo fajna, ładnie pachnie, nie uczula. Koszt 19 zł w rossmanie. Lenka skończyła dzisiaj 4 miesiące :D No i ma katar, podarunek od siostry :o Masakra totalna. Walczymy póki co, oby nie poszło niżej :o Mamy cyckowe---kiedy zaczniecie wprowadzać stałe pokarmy? Domek jest w agencji, na razie średnie zainteresowanie. Babka z agencji stara się, jak może. Ja się modlę, ryczę i błagam o cud ;) U nas też coś z ząbkami, ale konkretów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama 2011 hmm ciekawe o co im chodzi :) a może taki etap teraz mają, ile ma Twój synek? mój 15 tyg tymkowa ja tez widze taka biala kreseczke pod dziaselkami i juz tez sie zastanawialam czy to nie zeby co do wprowadzania czegos nowego do jedzenia to mi pediatra powiedziala, ze zaczniemy o tym rozmawiac na nastepnej wizycie a bedzie ona 5 stycznia, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-jabi - moj synek ma dokladnie 17 tyg skonczone. Dzis pierwszy dzien 18 tyg byl. Ja tez zauwazylam taka bialą kreskę i chyba to ząbek już blisko.. Moze dlatego jakis taki niespokojny dziś był... misiaczkowa-no właśnie my też na cycusiu jedziemy tylko ale jak czytam wpisy to i chetnie bym coś wprowadziła, ale boję się, ze to może za wcześnie.. Wizytę -szczepienie mam 22grudnia, więc poczekam jeszcze z tym rozszerzaniem diety i zobaczę co lekarz powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mamo-mam szczepienie dokładnie w ten sam dzień :) Zastanawiam się, czy nie przesunąć, bo Lena mi strasznie po tej hexsie gorączkuje :o Wolałabym święta spędzić spokojnie, no i chrzciny mamy 26 grudnia. Wprowadzać musiałabym już od połowy stycznia, miałaby wtedy 5,5 miesiąca. Ja to z racji powrotu do pracy, bo muszę zastąpić trzy karmienia czymś innym. Pewnie jedno to kaszka, drugie jakiś owocek a trzecie moje ściągnięte mleczko. Jak nakarmię ją około 6 rano to do 8 dociągnie potem do 10 i około 13 ja wracam. Rzygam na samą myśl o powrocie:o Cudu tu nie będzie...kredyty są, trzeba wracać..ehhhh No ale jeszcze mamy ponad 2 miesiące w domu, więc trzeba się tym nacieszyć. W niedzielę jedziemy do Częstochowy, mąż jest chrzestnym, no i z racji bliskości Krakowa i tam zawitamy :) W sumie zrobimy ponad 900 km w dwa dni ;) Pogoda ma być to jakoś damy radę ;) Kto u Was kupuje ubranko na chrzest? Bo mojej Lidce kupowała chrzestna, tym razem chrzestna się nie wychyliła no i ja nic nie mówiłam, sama wszystko kupiłam, łącznie ze świecą i szatką. Wydałam bagatela 300 zł na wszystko, a nie kupowałam drogo. Masakra ile zdzierają na okazyjnych ubraniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa - Między naszymi dzieciaczkami tylko 3 dni różnicy:) ja szczepię infanrixem i moj mały dobrze znosi, nie goraczkuje, tylko kupka potem zielona jest. Pierwsze szczepienie byl dziwny jakiś nieswój, ale drugie to już nie było żadnej różnicy, śmiał się i miał dobry humor. co do jedzenia to dlatego tak dopytuję, bo wracam do pracy i tak jak piszesz trzeba kilka posiłków zastąpić czymś innym.. my już dawno po chrzcinach. Ubranko kupiła chrzestna a świecę chrzestny. Maly też dostał złoty łancuszek z krzyzykiem od chrzestnego na pamiątkę. i chrzestny zapłacił za chrzest dla księdza. sami zaproponowali. Jak ja byłam chrzestną to też kupowałam ubranko -u nas chyba tak jest przyjęte.. Pozdrów Kraków ode mnie:) Piękne miasto! Niestety mam do niego daleko, więc tylko kilka razy byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ja kupowałam sama i ubranko i szatkę, chrzestna nie kupowała nic, nie pytala a ja nie miałam śmiałości sama powiedzieć, chrzestny za to kupił swiecę i w ogóle super wypadł :) ja też wydałam troszkę ponad 300...na ubranka i szatkę a nie kupowałam typowo chrzcinowych,że tak powiem...wszystko dla dzieci jest niestety drogie...dlatego do pracy trzeba wrócić... mi pediatra powiedziała, że odstawianie od piersi (tak żeby wytrzymał te 9 godzin beze mnie) to dopiero miesiąc przed powrotem do pracy, ciekawa jestem czy w tym czasie bedzie dostawal MM czy tez inne pokarmy, ale pewnie tak bo to juz pora bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa a ty sie gdzie wybierasz że pakowanie urządzasz? Dziewczeta u mnie nie ma takiego zwyczaju ze ubranko kupuje chrzestna w zasadzie to pierwsze o tym od Was słyszę ( a szkoda szkoda:-))) Misiaczkowa a ty nie mogłas wykorzystać ubranka po starszej? a no chyba ze róznie je "wiekowo" chrzciłaś. Przegladałam allegro mam jeden typ który mi sie podoba ale niniejszym obiektywnie stwierdzam że na dziewczynki są ładniejsze te ubranka:-D ja wczoraj wprowadziłam na wieczór kaszke jabłkowa ale dałam tyle łyżek ile tam jest.średnio że tak powiem był mały zachwycony nowym smakiem, a przerwa nocna wydłużyła się do 12 godzin z czego ciegiem przespał 10. także chociaz pod tym względem nie mam co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Ja do kąpeli używałam płynu z Hippa a teraz z racji tego,że nie mogłam go dostać u mnie kupuje płyn do kąpieli z Nivea i też jest ok.Ja na chrzest też kupowałam wszystko sama,bo u mnie też nie ma takiego zwyczaju.Co do karuzeli i leżaczka to mój też traktuje to jak zabawkę i nie ma mowy,by przy tym usnął.My wczoraj wypróbowaliśmy kolejną nowość tj.jabłuszko z jagodami i też mu smakowało.Co idę do sklepu to patrze na te słoiczki co jest od 4 miesiąca i próbujemy nowości,następnym razem może kupie jakieś warzywko,bo marchewka z jabłkiem bardzo smakowała.Widziałam też soczki od 4 miesiąca ale nie kupiłam,bo ostatnio nie chce pić ani troche herbatki więc soku pewnie też nie.Na zmiane daje do mleka kleik ryżowy i kukurydziany i na zmiane kaszke bananowąi malinową,zeby mu się nie znudziło.Pogoda koszmarna,od wczoraj leje,wieje i jesteśmy zmuszeni siedzieć w domku.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Widzę, że różnie bywa z tymi chrzcinami. Najważniejsze, żeby się interesowali, a nie kupowali. Nie wykorzystam po starszej, bo sprzedałam daaawno temu. Żałuję, bo miała prześliczną sukieneczkę. Zostawiłam sobie tylko buciki. Kupiłam na chrzest taką sukienusię: http://allegro.pl/sliczna-sukienka-chrzest-wesele-swieta-r-68-i1920119116.html http://allegro.pl/sliczna-opaska-chrzest-wesele-swieta-i1929875563.html http://allegro.pl/wyjatkowy-plaszczyk-sweterek-dla-dziewczynki-i1959961003.html http://allegro.pl/buciki-atlasowe-niemowlece-do-chrztu-rozm-10-i1976461287.html Wiadomo ubiorę dopiero w restauracji. Wszystko do chrztu będzie nówka, tylko kombinezon kupiłam używany, ale za to super stan i jest prześliczny. Mam w ogóle schizę, że powinnam jednej i drugiej kupować tak samo, żeby nie było że którąś faworyzuję. I tak Lenka będzie nosiła ciuszki po Lidce, bo mam ich całą masę, w dobrym stanie. Bluzeczki i bieliznę będę musiała dokupywać, bo są poplamione a bieliznę wiadomo. Ja szczepię hexa, nie dość że kosztuje 210 zł, to takie skutki uboczne. Wkurzona jestem strasznie. Nawet piguła z przychodni jest zdziwiona, że takie skutki. Ostatnio już na pogotowie dzwoniliśmy, nie mogłam zbić gorączki, ani czopek, ani kąpiele nie pomagały. Gorączka do 40 stopni przez dwa dni. Także stąd moje obawy co do szczepienia przed świętami. Tyle przygotowań a tu gorączkujące i mega marudne dziecko. Kupiłam też spacerówkę, bo póki jest kasa to wolę kupić, potem wiadomo ;) Fakt używana, ale nowa kosztuje 900 zł, więc nieco za dużo jak dla mnie, dałam 400 zł i super wygląda, stan ekstra i chciałam polecić, bo jest lekka i ma wiele fajnych udogodnień. Tyle, że to taka raczej na chodniki i alejki parkowe ;) Do lasku będziemy mieć tę z wielofunkcyjnego. http://allegro.pl/mamas-papas-luna-spacerowka-wozek-spacerowy-i1934484335.html No lecę jakieś kotlety porobić, no niby jest piątek, adwent ale ja matka karmiąca jestem i muszę o hemoglobinę dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa -ubranka do chrztu super -Twoja córcia będzie wyglądac jak księżniczka w tej sukienusi:) wozek spoko, ale jak dla mnie to ciut za małe kółka, no ale to zależy od okolicy w której mieszkasz i gdzie będziesz ją używać. Z tym szczepieniem to chyba bym na Twoim miejscu poczekała na po świętach, chociaż z drugiej strony nie zalecane jest robić dłuższych przerw między szczepieniami;/ No ale jak masz spędzić święta np na pogotowiu to chyba lepiej poczekac.. a u mnie dziś rybka na obiad. Juz się piecze w piekarniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie pytanie.
jak podstawowy urlop macierzynski mam do 6 stycznia to dodatkowy liczy sie od 6 czy od 7 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. moj bobo teraz odbywa swoją trzecią drzemke, zapewne takze 30minutową. Ciagle sie zastanawiam czemu tak krotko, nie moglby ciagiem jedną a porządną ;)))) ciotuchna - wybieramy sie do teściów na świeta, na drugi koniec Polski... pierwsza nasza wyprawa z maluchem. Zachaczamy o Wawe na pare dni. Mam nadzieje ze z 4 godziny nam zejdzie podroz do wawy i ze maluch wytrzyma bez papu te 4h. Nakarmie go porządnie butlą przed podroza i mam nadzieje damy rade. Jesli bedzie potrzeba to sie zatrzymamy, wiadomo. Dlatego mu komfortowe siedzisko kupilam. Dzisiaj moj bobo zrobil kupke, probowalam zdiagnozowac tam jakies śluzy itd. Ponoc wygladają jak smarki galaretowate, tego nie było ale. była taka jedna ciemniejsza smuga, no to na patyczek higieniczny ją wzielam i zaczelam rozdrabniac, i okazało sie ze to nie jest na szczescie krew, a ciemnozielony skrzep, Zapewne moje nietrafione jedzonko nie strawilo sie?? Jak myslicie>?Mogę być chyba spokoja ..? Te kupki są codziennie u nas ale....strasznie cierpi jak je robi, taki wysilek w nie wklada.. Czesto go wieczorem brzuszek chyba boli bo jak tule ciałko do ciałka to lepiej... Bierzemy probiotyk na te dolegliwosc ale.... ile jeszcze borykania sie z tymi kooppami no ....jak nie kolki to kupy, jak kupy sie wyreguluja, to zeby zaczna drażnic..... i tak do 18stki ciagle cos bedzie;))))) Moja mama ze mną miałą jeszcze gorzej ponoć więc się pocieszam ;)))))Ja to w ogołe nie sypialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie pytanie - urlop macierzynski trwa 20 tygodni i liczy sie pierwszy dzien w dniu porodu (chyba ze wczesniej wzielas sobie). I najlepiej policzyc ze jak urodzilas np we wtorek to pierwszy dzien dodatkowego tez zacznie sie we wtorek. Dziewczyny co wracaja do pracy - bylam w kadrach i jesli podstawowy urlop konczy sie w 2012 lub dodatkowy 2 tyg zahacza o 2012 to naleza sie 4 tygodnie dodatkowego! gazeta prawna wyjasnia: http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/562436,dluzsze_urlopy_juz_na_przelomie_roku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki. nie doczytałam was dokładnie bo mam za mało czasu, małej mojej idą ząbki i non stop marudzi i płacze albo je albo ostatnia opcja spi. U nas tez pochrzanilo się ze spaniem, całe noce przespane to już historia jak ja kłade o 22 spac to budzi sie i oczywiscie pcha 2 raczki do budzi i nie da sie jej inaczej jej uspokoic tylko cycus pomaga i tak usypia nastepna pobudka o 6-8 zależy od nia a wstajemy z lozka o 10 czasem wczesniej. dzis posmarowałam dziaselka zelem i jest cudowna piersze 3h od dawna bez placzu i paluszkow w buzi. poza tym kupuje prezenty bo swieta tuz tuz a ja nic nie mam, w tym roku allegro przoduje bo na latanie po sklepach nie mam czasu. brakuje mi prezentu dla 22 letniego brata i mamy macie moze jakies pomysly?? w sprawie kupek nic sie nie zmienilo jak były rzadko tak sa dalej. i nam to chyba juz nic nie pomoze :D pozdrawiam was wszystkie i do uslyszenia nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy mogę klikać na psiaki. Tymkowa a jak jedziecie? tzn rano czy w nocy? bo chyba w nocy mały prędzej by trasę przespał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotuchna chcemy o 10rano wyjechac bo znajomi w wawie o ktorych zachaczamy tez maja niemowle i lepiej dla nich za dnia dojechac. Drugi etap do tarnowa to w nocy planujemy. Mam nadzieje ze maly bedzie znosny. Bo nie chce siedziec cala podroz z tylu. Do jakiego wieku dzieci bawia sie mata edukacyjna?? Bo ja dopiero teraz zdecydowalaam sie na zakup takiej fajnej z tiny love bo ta z fishera to srednio mu sie podoba. Oby ta nowa przypadla mu do gustu . Chyba ktoras z agnieszek ja ma??? Malpia wyspa mata. Aga opowiedz jak sie sprawdzila?? Czy ta swiecaca i grajaca malpka fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i musze przesledzic czy lokomotiv moge przy karmieniu brac, bo mi okropnie niedobrze gdy siedze z tylu w aucie. Blah... Ze tez mi nie przeszlo. Slyszalam o sposobie zeby pepek sobie plastrem zakleic heh, tez sproboje. Zasiedzialam sie dzis na allegro i takie skutki ze pozno spac ide. O 2 oczu nie otworze na karmienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa to nie ja ja mam z fp i tez mala ja nie bardzo lubi. a tak przy okazji jak tam twoja laktacja? TNKS goncie goncie z ta waga moze wam sie uda :)) o wodzie przegotowanej tez slyszalam probowalam kiedys ale moja mala jest uparta strasznieeeeeeeeee activi nie probowalam ale wypijam codziennie 400ml kefiru, te probiotyki sa na recepte czy moge je od reki kupic? dziewczyny wiedzialyscie ze witamine d3 podaje sie miesiac a potem 1ty do 3 tyg przerwa bo wit D3 kumuluje sie w organizmie a jej nadmiar jest bardzo niebezpieczny. strasznie sie na siebie zdenerwowalam bo ja podwalam codziennie od urodzenia za wyjatkiem cieplych slonecznych dni. dobrze ze jakis madry lekarz mnie wkoncu uswiadomil i tez przypadkowo bo jak ciagnelam od niego recepte na witamine w kroplach. moja wczoraj po wielkich mekach wreszcie dostala swoj akt urodzenia :)) ;) wiecie moze czy do becikowego ciagna jeszcze zaswiadczenie ze lekarz prowadzil ciaze?? piszecie ze wasze maluchy ciagna do siedzenia moja w nd konczy 15 tyg i od jakis 4 tyg siada ja ja tylko za raczki trzymam i caly dzien by przesiedziala i jest wielki ryk jak sie ja tylko kladzie. ale za to nie obraca sie na boki lezac na plecach dzis pierwszy raz z brzuszka obrocila sie na plecki bo na brzuszku juz jej niewygodnie bylo. Mam wrazenie ze moja to ze wszystkim idzie swoim wlasnym tempem wszystko odwrotnie niz powino byc, ale co sie dziwic ma to po mamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - nic takiego nie slyszałam o witaminie D!!! Jak bylam prywatnie u pediatry to powiedział, że kiedyś maluchom to się podawało o wiele większą dawkę witD ponad 1000 a teraz zalecane tylko 400dziennie i ze z tego powodu rosnie odsetek dzieci co mają krzywicę. I on powiedział ze koniecznie do ukonczenia roku podawac, tak ze moze lekarz co Ci powiedział coś pomylił..? Warto popytać w tym temacie innych lekarzy. zapytam też pediatrę o to na szczepieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa mamo!! Normalnie stopy ci wycałuję!!!! Ja kończę podstawowy macierzyński 26 grudnia, dodatkowy kończy mi się 8 stycznia i wg tego artykułu należą mi się dodatkowe dwa, czyli wracałabym w marcu!!!! Juuupii!!!!! W poniedziałek dzwonię do ZUS-u, potem do moich kadrowych i może uda się to jeszcze wydłużyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga priobiotylki dostaniesz od ręki w każdej aptece, ja małej podaje teraz lakcid bo z bio gają była masa zabawy a efekty mizerne ;) Spróbuj też tej aktiwii! My dziś bez kupki, ale też nie piłam aktivii bo nigdzie nie było naturalnej do picia : / dzisiaj kupiłam także jutro licze na pełną pieluchę :) Tymkowa też słyszałam o tym plastrze :) podobno działa ;) ciekawa jestem jak ehehhe Co do podróży to my chcieliśmy wyjechać w grudniu lub styczniu nad morze,a dokładnie na Hel ( jestem z południa ) i też się zastanawiam jak mala zniesie podróż... (O ile w ogóle dojdzie do skutku ) ja się ale obawiam że ona się w ogóle na jedzenie nie obudzi :) Co do maty, my mamy fp cudowna plenata i mała się na niej super bawi!!! Choć najlepszą zabawką jest szmaciana lalka ze smyka :) no i karuzelki rzecz jasna!!! W ogóle to mała lubi zabawki z twarzami :) jak coś ma oczy to już jest super heheheh Mala dziś spała od 23:30 do 9:30, nakarmiłam ją i od 10 do 12:30 dalej spała... Musimy zacząć ją wcześniej chyba kłaść... Mam nadzieje że nie będzie się znów budzić wtedy co dwie godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×