Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

aga jesli myslisz że to po glutenie zwyczajnie odrocz jego wprowadzanie o kolejny miesiac czy dwa, ja kaszkę manną sama wprowadze po 7 miesiacu, jesli nie ma dolegliwosci brzuszkowych czy skórnych przy tej kupie, w kupie nie ma krwi, myslę, że nie masz powodu do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grays a moze Ty się w tym temacie bardziej orientujesz, moze dlatego mi pediatra kazala dawac raz kaszke z glutenem raz kleik ryzowy, ktory przeciez nie ma glutenu? mialam to dawac na przemian jednego dnia to drugiego drugie, daje od tygodnia i jak dawalam na przemian to kupy byly normalne, czytam i wszedzie pisza o tym, ze gluten podaje sie codziennie i stwierdzilismy z mezem, ze tez tak zrobimy, od trzech dni przed ostatnim karmieniem dostaje tylko te 30 ml kaszki (pozniej piers), w sumie od tamtej pory ma ta kupe taka, czyli od trzech dni (jednego dnia az dwie takie), dlatego obstawiam ten gluten dzisiaj maly dostanie kleik dodam, ze przez to iz wszedzie pisza, ze gluten podaje sie codziennie to ja juz mam metlik w glowie i nawet wlasnie zaczelam myslec, ze moze ja ja zle zrozumialam, ale kurcze ona patrzyla jak pisze sobie jak mam podawac w kalendarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tego co wymienilas, jedynie wyskoczyly mu trzy krosteczki pod okiem, ale to mogl zwyczajnie zatrzec, jedynie jest ten sluz i jakos dziwniej smierdziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga może nie podawaj teraz przez 3 dni glutenu zobacz jaka na 3 dzień bedzie kupka, jesli pojawia sie nieprawidłowa, dany składnik odracza sie o kolejne tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wieczorowa porą! misiaczkowa- no te nosidelka sa naprawde fajne! To racja ze jak sie chce miec cos porzadnego to trzeba zaplacic.Ja to bym nawet kupila nosidlo ale czy bede na pewno z niego korzystala? to jest pyt za 100 punktow.Na razie sie wstrzymuje i przemysle ten temat. Co to amorów to na pewno kobietom ktore karmia trudniej jest powrocic to poprzedniego stanu. grays wspolczuje i mocno sciskam. dopadl Ce pech jednym slowem. Cierpliwosci, to trzeba przeczekac ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 pisałam na tamtym forum informacje do Ciebie ,żebyś nie słuchała głupich tekstów płytkich osób.Przecież jak ta biedna dziewczyna idzie do lekarza to słyszy dużo gorsze rzeczy niż Ty jej napisałas -a napisałaś tylko informacje.Napisałam Ci tam ładna wiadomość i mi ją wcieło i już nie miałam siły jej od nowa pisać.Zostań tu z nami i nam służ radą a nie ,,szlaasz się nam gdzieś'' po innych forach ;) ale swoja drogą szkoda laski :( Trzymaj się kochana! my Cię wszytskie uwielbiamy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki chciałam zamówić te oilatum w tej promocji z tej apteki co wysłaliście link ale chyba już nie ma tej promocji;( cholercia spóźniłam się będę musiała kupić dużo drożej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays czyli jak to jest? Jak bym nie dawala glutenu przez 3 dni a zrobi zielona kupke toznaczy, ze to to, czy mam szukac gdzie indziej? Chyba nie zrozumialam co mam odroczyc. Bankowo jest to uczulenie bo zauwaazylam tez, ze skorka na policzkach jest szorstka. Posmarowalam linomagiem tym z rozowa nakretka z vit A i F, nie wiem czy dobrze zrobilam... Odmowil mi dzis zjedzenia kleiku, chyba mu przestal smakowac bo ja robilam na wodzie. Grays co to za topik, ze Cie tak zjechaly?? Nie przejmuj sie! I trzymam kciuki zeby z Toba bylo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k - no ja chcialam zamowic drugie opakowanie tego oilatum i też już nie było. Chyba wszystko wyprzedali. Szukałam w innych aptekach int. ale nie znalazłam. Są na allegro ale już droższe bo ten zestaw kosztuje 75zl+10zł przesyłka najtaniej.. Też żałuję, że nie zamówiłam wcześniej.. Grays -dzięki za info. Strasznie współczuję takiego pechowego początku roku..:( Wyobrażam sobie jak bardzo ci ciężko musi być.. Zyczę Ci zdrówka i sił, a uwagami ludzi poniżej poziomu to się w ogóle nie przejmuj. Znam z autopsji sytuacje gdy chciałam jak najlepiej, a potem ktoś obrócił wszystko przeciwko mnie i zostałam obmówiona i oplotkowana z każdej strony.. Dołączam się do "apelu" Dziadka -wróć na nasze forum!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz kilka dni temu chcialam sobie zamowic ten oilatum i nie dało rady. Wkurzylam sie strasznie i zalowalam ze od razu tego nie zrobilam tylko odlozylam na pozniej. laski mam pyt odnośnie krzesełek do karmienia. Mam jedno po moi starszaku ale mnie wkurza bo jest strasznie twarde i widze ze małej niewygodnie w nim siedziec bo sie strasznie prezy. Dlatego szukam jakiegos nowego zeby bylo miekkie. Mozecie jeszcze raz pokazac co kupilyscie i czy jestescie zadolowone. Z góry dzięki 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie1010
Czesc Dziewczyny, jestem mamą 15 miesięcznego Filipka, mam do Was pytanko: mam do sprzedania buciki wiosenno- jesienne Bartek rozm. 20, butki są prawie nowe, mój maluszek miał je na nóżkach kilknaście razy, wtedy dopiero stawiał pierwsze kroczki, wiec wogóle je nie zniszczył, szkoda mi jak leżą one w szafce. Chetnie sprzedam za połowę ceny, którą za nie dałam 90,00 zł Mam też do sprzedania nowiutki śpiworek roz 74, mój maluch nawet raz pod nim nie spał. Poza tym mam też inne ubranka chłopięce rozm. 68,74,80- jeansy, bluzki, sweterki, kurteczki, body z krótkim i długim rękawem. Co do ceny, to się dogadamy. Osoby zainteresowane, proszę o wiadomość na maila justynamaz@poczta.fm , z chęcią wtedy wyślę fotki Dziekuje za przeczytanie moje posta. Zycze maluszkom dużo zdrówka, a WAM dużo cierpliwości i miłości dla tych naszych kochanym szkrabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie1010
Czesc Dziewczyny, jestem mamą 15 miesięcznego Filipka, mam do Was pytanko: mam do sprzedania buciki wiosenno- jesienne Bartek rozm. 20, butki są prawie nowe, mój maluszek miał je na nóżkach kilknaście razy, wtedy dopiero stawiał pierwsze kroczki, wiec wogóle je nie zniszczył, szkoda mi jak leżą one w szafce. Chetnie sprzedam za połowę ceny, którą za nie dałam 90,00 zł Mam też do sprzedania nowiutki śpiworek roz 74, mój maluch nawet raz pod nim nie spał. Poza tym mam też inne ubranka chłopięce rozm. 68,74,80- jeansy, bluzki, sweterki, kurteczki, body z krótkim i długim rękawem. Co do ceny, to się dogadamy. Osoby zainteresowane, proszę o wiadomość na maila justynamaz@poczta.fm , z chęcią wtedy wyślę fotki Dziekuje za przeczytanie moje posta. Zycze maluszkom dużo zdrówka, a WAM dużo cierpliwości i miłości dla tych naszych kochanym szkrabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu dziewczyny ale jesteście Kochane:):) Dziękuję:) waneska tak szkoda, bardzo szkoda:( Aga tak, po kolei eliminujesz, jesli ma szorstkie policzki jest to typowy objaw skóry przy nietolerancji"czegoś" pierwsze usunełabym gluten Dziadek a ty jesteś na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grays za podpowiedzi, nie bede dawac zobaczymy. Na wszelki wypadek sprobuje chyba do tej lekarki nas umowic. Jeszcze jadlam kupne surowki m.in.z porem i mysle, ze moze to ktoras z nich, okaze sie jak stestujemy jak jest bez glutenu. Jutro moze mu dam troche jabluszka na probe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga grays---spokojnie, ja nigdzie nie napisałam, że twoi synowie są tumanami, nie musiałaś sporządzać listy ich osiągnięć, żeby mi coś udowodnić. Jestem przeciwniczką noszenia w twardych nosidłach, ponieważ nie jest to wygodne i zdrowe dla dziecka. Nie jestem zwolenniczką chodzików, bo zdrowe dziecko samo w etap pionizacji i chodzenia wejdzie. Kościec dziecka ma też swoje ograniczenia. Chustuję się od kilku lat, byłam na szkoleniach, warsztatach i sama takie warsztaty prowadziłam. Nie jestem przedstawicielką żadnej firmy, po prostu noszenie to dla mnie nie tylko środek transportu, a dopełnianie miłości rodzicielskiej. I żeby zaraz nie było, moje dziecko nie domagało się wiecznego noszenia. Jak najbardziej chętnie samo chodziło, biegało. Niesamowite miałam też spotkania z ludźmi. Wiele osób było zachwyconych chustowaniem. Wiele też znajomych "zaraziłam" noszeniem. Po prostu warto robić to z głową i ten czas noszenia będzie naprawdę wspaniałym wspomnieniem :) Jestem piekielnie przeczulona w tym temacie;)Jeden zbiera śrubki a ja chustuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiczkowa -to może jakieś rady jak przyzwyczaić malucha do chusty/ noszenia?? Moje próby zdały się na marne:( A chętnie bym malucha ponosiła, bo czytałam właśnie, że takie noszenie umacnia więzi i w ogóle mi się podoba, tyle, że mój Szymcio za nić nie chce siedzieć w tej chuście dłużej niz 5 minut!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mamo, otóż najlepszym sposobem jest właśnie noszenie;) Są jednak dzieci, które nie mogą nie chcieć. Kwestia właśnie w czym nosisz? Ja noszę w wiązanej, od 3 m-ca (jak trzyma sztywno głowkę) i śpi mi nawet, zaakceptowała od razu. Jeśli masz chustę to najpierw się omotaj, upleć wybrany wzór (np. kangurka, czy koalę, czy tez 2x), zostaw sobie nie zawiązany węzeł końcowy, jak dzieciątko włożysz, poskacz delikatnie pociągając za końce chusty, żeby ją dociągnąć. Dziecko nie może wisieć, musi przylegać do ciała tak dość ściśle, ale bez przesady. Odpowiednia wysokość to taka, kiedy możesz pocałować czółko bez pochylania swojej głowy. Warto zapewnić rozrywkę maleństwu, pochodzić, pośpiewać, uwolnić rączki (nie chować pod chustą). Na siłę nie ma co nosić. Zrobić kilka dni przerwy i znowu. Ja chustą się bawię, robię a kuku (jak leży). Warto też poćwiczyć z misiem/lalką. No i musisz być spokojna, jak będziesz się denerwowała, dziecko to wyczuje i nici z noszenia. Ważne jest też przeświadczenie, że chcesz to robić, taka pewność. Można "zagadać" dziecko, śpiewać, tańczyć, robić głupie miny, byle poczuło się bezpieczne w tym co robicie wspólnie :) Podczas wędrówek, długich spacerów chusta bardzo często służyła mi jako koc :) Odpoczywaliśmy na niej, raz była huśtawką :) Jak Lidka miała 2 latka sama przynosiła chustę i mówiła "mama opa" :) Serio, fajne to. Może i jestem nawiedzona, ale całkiem pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym całowaniem czółka chodzi bardziej o górną część czółka. Dziecko musi być najedzone i wyspane. Bez gwałtownych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Dziadku, lece zrobic kawke :). Dziewczyny czy z zielona kupka to sie zapisuje na dzieci chore? No masakra jakas, mowie jej, ze dziecko poza tym czuje sie dobrze to ona mi mowi, ze z taka kupa raczej do chorych mnie umowi...super zeby jeszcze co innego zlapal. W koncu mam podesc do lekarza i sama zapytac czy mnie przyjmie. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babuszki ;) Ja też kawkę poproszę ;) aga_jabi przecież alergia to nie choroba zakaźna na zdrową stronę idź jeśli taką macie po co maluszka narażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak też Pani w rejestracji powiedziałam, a ona na to, że ona nie wie... wrrr, szykujemy się i się przejdziemy w ramach spacerku, na szczęście mam blisko, dam Wam później znać czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa mi to noszenie w chustach bardzo sie zawsze podobalo ale nie kupilam bo balam sie ze sobie nie poradze z wiazaniem.A te nosidła co pokazalas to sa rzeczywiscie bezpieczne i wygodne dla dzieci? polecasz?Nie wiedzialam ze mamy specjalistke w tym temacie:D aa jeszcze mialam zayptac bo pamietam ze bylas z lenka na basenie. Podobalo jej sie? Jakis specjalny basen to był? Nie dostala katarku? To tyle... ;) u nas takie piekne slonce. ide na dwor bo jest slicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim po weekendzie.U mnie zima na całego,śniegu nasypało i dalej sypie.Ktoś pytał o drugą ciąże po cc,moja kuzynka zaszła w drugą ciąże 8 miesięcy po cc i ciąża przebiegała normalnie a dzieciaczek urodził się zdrowy w terminie.Co do chodzików to ja jestem jak najbardziej za,super sprawa jak dla mnie.Córka szalała z nim chyba od 8 miesiaca i jest całkowicie zdrowa.Moja znajoma przeciwniczka chodzika mówiła,że wtedy dziecko póżniej zaczyna chodzić i swojemu nie kupiła.okazało się,ze moja chodziła sama w 12 miesiacu a jej w 16 miesiacu ,więc to też bzdury.Ja polecam chodzik.Znam wiele dzieci chodzikowych i wszystkie są zdrowe.Co do chorób to ja jestem chora,córka chora,nie wiem czy mi lekarz zaszczepi małego jak w domu są choróbska,bo zawsze o to pyta.Może jutro zadzwonie zapytać jak to będzie.Mam pytanko,jaki blender polecacie,bo musze coś kupić i zacząć gotować małemu,bo słoiczki strasznie drogie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) wiem że już poruszaliście ten temat czytałam ale nie mogę nigdzie znajść, od dziś chciałam sama obiadki robić małemu i chciałam się poradzić jeśli gotuje ziemniaczka i marcheweczkę to ile tej wody ma być żeby później nie było za gęstę lub za rzadkie tak mniej więcej, no i czy po ugotowaniu razem z tą całą wodą mam blenderować?? może głupie pytania zadaje ale nie za bardzo wiem a chciałabym zrobić dobrze;) Pozdrawiamy z Michałkiem w śnieżny dzień (dzisiaj na 16 mamy do lekarza już się nie mogę doczekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam blender Brauna...bo taki mam i jest ok:D Monisiaczek🌻 nie stresuj się ilością wywaru, jeśli będziesz go miała za dużo po ugotowaniu, wylej trochę dziada. A jak za mało zawsze możesz dolać przegotowanej wody i wtedy zblendować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? Czytam was ciągle z komórki, ale nie zawsze mam czas pisać = co mnie wkurza. Widzę dyskusja o chusty i chodziki na całego, ja uważam ze wszystko jest dla ludzi , tylko z umiarem, jak wódka hehehe Kacper strasznie marudzi przy ząbkowaniu, aż ręce od noszenia odpadają. Wczoraj przez 12 godzin nie chciał mleczka, pił tylko wodę i herbatki. Właśnie śpi po spacerku. Dziadek Jacek wcześniutko tą kawkę parzysz, ranny ptaszek z ciebie. Grays - ściskam mocno oby wszystko było oki i guzek był niegroźny. misiaczkowa - założycielko nasza- te chusty są świetne tylko mnie przeraża czas ich wiązania. Ile to tobie zajmuje, bo juz masz wprawę? aga jabi - są dwie strony medalu z tą kupka, bo to może byc reakcja alergiczna lub jakiś początek wirusa czy infekcji. Az ciekawa jestem jak lekarz cię przyjmie, tzn u dzieci chorych czy zdrowych. dołączam się do pytanka HJK33 o blender, polecacie jakiś, lub odradzacie? buziaczki i uciekam, bo Oliweczka wróciła ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×