Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

pocahontas mialam ten sam problem. Juz nawet mialam odpuscic zwlaszcza jak m w jednej chwili wyliczyl mi nasze wydatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mój mi kazal otworzyc koperte z rachunkiem za gaz :o wystarczyło :o Czym się kleik różni od kaszki - uświedomcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja tez sie zastanawiam chyba tylko tym, ze kleik gorzej smakuje, chyba, ze czyms jeszcze? mam lady, stoi facet na bazarku, ale to jakis menel, no ale moze podejde do niego ktoregos dnia i sie zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks to w tym sinlacu ten chlebek taki slodki? uswiadomcie mnie bo nie wiem, niby mała nie pije tego ale jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wychodzi na to, że mam kleik a mal je go jak kaszke :o jakoś ani ja ani ona roznicy nie widzimy :) Lady ciesze się że Ci smakowala :D Aga m kumpeli jest znow w de wiec mogę zamowic , ale nie wiem kiedy wroci i na kiedy by to było:o zapytaj może "menelka" hehehe Lady daj znac jak Ci kwiaty podchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady chyba tak, chyba ten chlebek taki słodki bo cukru tam nie ma na 100% :D już ja bym go zwęszyła heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede w sobote z malym na spacerze to podejde do niego i dam Ci znac pozniej bo w tyg po pracy to juz nie zajezdzam na bazarek tylko do niunia pedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahhahaha bo padne :D chciałam pogłębić swoją wiedze i znaleźć informacje na temat tego czym się kleik różni od kaszki :D i na jakimś forum znalazłam info, że kaszka ma mleko a kleik nie i kaszka jest o smaku owoców :D to się nazywa expert w danej dziedzinie :D Po za tym widze, że nie tylko mnie nurtuje to pytanie, a rozwazania w tym temacie przypominaja rozwazania nad tym co było pierwsze - jajko czy kura? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - sam kleik to raczej nie smakuje za dobrze a kaszka to zawsze jakis posmak ma. kleik jest zawsze bez dodatku mleka, a kaszki sa rozne. sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja też nie wiem ;) znalazlam info, że kleik ma bardziej płynną konsystencje niż kaszka... Po zrobieniu oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? widac pogoda sluzy spacerkom ja sama zaliczylam 3 godzinki. TNKS - sprawdzalam jeszcze raz ceny kaszek. i tak 250g alnatura 2,15, a milupa 2,25. Milupa 500g albo 600g jakies 3,75. Mum... jak tam znalazlas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to dopiero kluska i tez w policzka jej idzie. wazy 8900 dluga 69cm. i od kilku dni jak jest na rekach to koniecznie przodem, no przeciez rece odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie z kleikiem i kaszką . Ją też dokładnie nie wiem. A pogoda faktycznie na spacer super,sama dzisiaj byłam z Kacperkiem 2 razy na dworze. Mały już śpi,jeszcze Oliweczka do kąpieli i czas wolny dla mnie. A znając wycięto jak się wykapie to znów dostanę przyciaganie do poduszki i pójdę lulu. Pytałam dziś w księgarni o potwierdzenie"kwiaty...." i powiem M co zajaczek powinien mi w koszyku przynieść,oczywiście wszystkie części. I kupiłam już dla Oliweczki prezent na zajaczek,lepiej niech sobie leży i czeka,niż potem będę jak głupia.coś szukać. Nauczyłam się pisać z telefonu że słownikiem ,bo czasami takie literowki trzaskałam aż śmiać i płakać mi się chciało. Malutko,że jesteście wyrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas jak ty to robisz ze o 21 ty juz w lozku lezysz. ja to o polnocy ide sie myc i tak kolo 1 spac. jakos mi sie tak poprzestawialo ze jak sie poloze o 22 to leze i w sufit patrze. ale chyba musze cos pozmieniac, bo mala zasypia kolo 20.30 a ja pozno sie klade, a rano nie umiem sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt-78 kochana zawsze wstaje o 6:45 najpóźniej i teraz jak M wyjechał to mam wszystko na swojej głowie. Cały dzień jak mroweczka zap....lam i wieczorem jestem wykonczona. Z zaśnięciem nie mam kłopotów.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas ja tez juz wykapana. Małgoś spi, wojtek konczy bajke ogladac i tez sie klade. Poszlam sie kapac i wzielam se ksiazke i nie moglam sie oderwac, wychodze i patrze a tu juz prawie 21;) Nie wiem kiedy zlecialo Dzis jestem wyjatkowo padnieta, wczoraj poszlam spac dopiero o 24 i akurat jak sie kladlam to malgos zaczela nocne marudzenie wiec totalnie sie nie wyspalam ciotka jak tam sie czujesz? sytuacja bez zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez ide i wezme sobie cieplutka kapiel, bo mi jakos zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta witojcie u wos! Miałąm dziś zapier...l cały dzień, ludzi przez nasze małe m przewinęło się dziś kupe, najpierw byłam na body space, potem robiłąm obiad, pizze własnoręcznie, muffinki, miałam korepetycje, potem do Franka przyszedł kolega i roznosili chałupę i po 20 zamiast cowieczornego relaksu przy Na wspólnej to ja na mopie jeździłam, bo Mikołaj swojemu koledze umiejętnie nalewał sok,że wylądował na podłodze. Aha, w międzyczasie, Filip zleciał z łóżka, gdzie na chwile się odwróciłam takze dołączam do małych spadochroniarzy. A teraz idę się kąpać i doczytam poprzednią stronkę. TNKS- no kleik z wodą jak zrobisz to chyba dziwne jest, na mleku jak najbardziej.... bo do mleka do butelki dodaje się jako zagęszczacz. A kleiki są na słodko-owocowo, i jeśli masz mleczno-ryżowy to wystarczy woda i mniam (dojadam po Filipku:-) choć staram się nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ominęłam jeszcze wśród ludzi moją siostrę z dziewczynami:) od dwóch dni szczęśliwa posiadaczka sepcjalizacji z okulistyki także czeka nas jeszcze oblewanie! MT to idę się kąpać z tobą! czekaaaaaaaaaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka a ja właśnie Redsa otworzylam. Więc za specjalizację siostry, żeby sokoli wzrok miała w leczeniu pacjentów - pewnie jakaś" czytająca pomarańczowe" od alkoh....ów mnie zażywa. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt no wlasnie kumela mi przywiozla paragony i tam pisalo że kaszka 2,5 e tylko nie wiem ktora? Czy milupa czy alnatura :o w kazdym razie i milupe i alnature mala zjada :) bez wzgledu na to czym się kleik od kaszki rozni moja mala zjada ochoczo i jedno i drugie :D Lady i jak kniga? Gdzie już jestes? Podoba Ci się ? Pocahontas ja Ci zazdroszcze że Ty umiesz tak zasnac... Ja chocbym nie wiem jak zmeczona byla to tak jak mt patrze w sufit :o Vilia jak mleczarnie? U mnie "lipa" :o wczoraj aż 20 ml, rano coś kolo tego :o teraz sciagnelam 100ml ale cycki już praktycznie wykrecalam :o nie ma co... Trza się przylozyc :o ostatnie podejscie tj. Duzo picia (codziennie a nie jak do tej pory - w kratke) i sciagnie laktatorem regularnie!!! Albo rozkrece, albo... Nie :o w każdym razie doje bawarke ( mom ok litra) i ok 23:30-24 mam zamiar ściągać :p sikać nawet do tego czasu nie pójde :p ps.dotarł już bephanten? Lady mój m dziś odkrył, że mu się w bagażniku mieszczą oba wózki - morał - zróbmy sobie drugie dziecko :D A tak w ogóle to byłam dziś z małą na spacerku, ale bolderem :o jeepa m załadował "na pake" żeby gdzieś na stacji koła napompować i jezdził z nim... Szłam na spacer w krótkim rękawku, tak ciepło teoretycznie było, ale ucho mnie boli od wiatru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeśli chodzi jeszcze o bepanthen to najlepszy różowy! Niestety mi kumpela niebieski kupila bo różowego nie dostała... Mt rozejrzyj się czy macie w okolicy różowy i po ile 100 g a po ile wieksze? Bo wiem że wieksze są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam do apteki po bepanthen i mowie ze chce masc dla niemowlaka, a ona pyta co sie dzieje. to mowie ze dziecko ma czerwone suche plamy na rekach, a ona do mnie to samo co moj lekarz, ze niemowlaki tak maja ze to zadna skaza, alergia, uczulenie czy reakcja na jedzenie. po prostu skora niemowlakow tak ma i wystarczy natluszczac. i ze bepanthen to sie do tego nie nadaje. no i kupilam co innego to co mi polecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam o ceny to 20g-jakies 4eur, 50g- 8 eur i 100g - 12 eur.cos tam po przecinku bylo ale nie pamietam. a nic nie wspomniala o wiekszej tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepatrzylam na ebay i online apteke w ktorej nieraz kupuje i maja tylko ten w bialo niebieskim pudeleczku z niebieskim paskiem. 100g najwieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×