Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej a co tu takie pustki?Lady ania,efka póżniej podeśle zdjęcia małego.Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w Biedronce są w promocji pieluszki Dady, za podwójne opakowanie ( 108 sztuk) - 49.90 zł. Oszczędzamy 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dupencje co z Wami? dawac tu znak sygnał że jestescie:-D jesli chodzi o zakupy to dom dopieszczam nieustannie.... mały tez ma zapas ubran na pare lat bo nie patrze np ze jakas koszulka jest wiekowo np na 3 lata- podoba mi się ( i cena tez)to kupuję. a mam gdzie trzymac. ze mną gorzej.... EFka co to znaczy ze na siebie ciezko ci cos znaleźć? pisz to ponarzekamy razem:-D pocahontas daruj sobie diety przed sobotnią imprezą:-D słuchajcie ja wyników z testów a props alergii nie dostaje do reki bo ida do jednostki która je zlecała czyli do alergologa.jutro mam dzwonic i umówic się na termin. pewnie termin bedzie za 3 miesiace:-((( a małemu zaczeły się robic takie wyszuszone placki za uszami boje sie ze to przekszałci się w rany... ale jak rzeczywiscie to będzie alergia a lekarka mnie wysmiała to niniejszym oswiadczam ze babe zrównam słownie z ziemią. pa laseczki. a matka założycielka- misiaczkowa to gdzie? hę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka nikodemka
Witam ponownie:) ujwnilam sie tak pozno poniewaz mialam problemy z komputerem tzn z jego brakiem,bo moj przeprowadzil mnie do siebie jak sie maly urodzil,pozniej mu cos odwalilo i spowrotem mieszkam u siebie z Nikiem,ale kompa z netem nie odzyskalam.teraz bede starac sie pisac czesciej bo juz stanelam jakos na nogi no i czasu wiecej od kiedy nie trzeba juz Mlodego nosic,a sil brak niestety bo45 kg waze,przed ciaza wazylam 51.cos sie dzieje ze mna nie tak ale panicznie boje sie przebadac:/ akurat ta godzina mi sprzyja na male zwierzenia;) spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!!!! STO LAT!!! STO LAT!!!! dla Gosi w Dniu Pierwszych Urodzin duuuuuuuuuuzo zdrowka, radosci i milosci!!!!!! 🌼 Wielkiego torta i mnostwo prezentow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka tutaj mozesz sie zawsze wygadac. moze po prostu zbyt duzo nerwow i organizm sie buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Znowu tak pusto?Gdzie są wszystkie?Lady,efka zdjęcia poszły,dajcie znać czy doszły do was,bo coś mam problem z pocztą.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka na mnie wszystko jest za duze. Przed ciaza ważyłam 43kg teraz troche lepiej bo 48kg. Mąz zawsze kazał mi chodzić do 5 10 15 na zakupy :P HJK do mnie nic nie dotarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT dzięki za zyczenia i pamieć o Małgosi :) Nie moge uwierzyc ze to juz rok, ale szybko mineło, nei wiem kiedy. Oficjalna impreza w niedziele :) hjk- ja mam fotki, piekne, synek i córcia śliczni. Całuje wszystkich buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Ostatnio milczę, bo...coś znów nie wyrabiam na zakrętach. Praca wkurza... Toż to widzę, ze sezon na 'roczki' rozpoczęty :D Już sierpień :) U nas rozpoczeliśmy jak na razie sezon na 'wywrotki' ;) czytaj guzy, siniaki, rozcięcia :o Jak tak patrzę na zdjęcia naszych maluchów to ..rosną :D Jak na drożdżach :) MT - jak amała plażowiczka z Twojej księżniczki :) A ta starsza :) Niedługo będziesz ją zamykać na klucz w domu ;) tylko okna zabij deskami, bo amanci będą oknami walili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy, sto lat dla MAłgosi :) JAk tam Twoje dziecko? Bo to już nie niemowlę a dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka nikodemka
Sto lat dla coreczki:) sezon na kinder bale rozpoczety wraz z piekna pogoda:-) mam nadzieje ze u Was tez gosci sloneczko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy ten ostatni rok minął, ja się czuję tak jakbym jeszcze wczoraj była w ciąży... Coraz poważniej myślę o następnym dziecku, M w 2014 będzie miał 40 lat i chciałby jeszcze przed 40 drugie dziecko... A ja mam dość dojazdów do pracy, remonty mają potrwać jeszcze 2 lata, pociągi codziennie się spóźniają - wczoraj wracałam z pracy 3 godziny!!! Podczas EURO wszystko pięknie jeździło, był krótszy czas przejazdu, nic się nie spóźniało, nie brakło prądu w sieci, nie paliły się semafory... Teraz chyba muszą nadrobić ten miesiąc bez spóźnień. Zmykam spać, jutro rano znów do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady niech sie córcia zdrowo chowa 🌻 🌻 🌻 EFka i Kajka witajcie w klubie:-((( tez jestem chudzina mimo ze nie jem a wpieprzam za przeproszeniem. dziecko tez mi sie na szczuplaka zapowiada czyli takie geny. kupic sobie cos co mi sie podoba i z dupy nie leci marzenie scietej głowy..... kajka zbadaj sobie tarczyce jak podejrzewasz ze cos nie tak, hormony sie mogły rozjechac po ciazy nerwy tez robia swoje... ja se juz daje spokój z lekarzami swojego czasu przeszłam chyba wszystkich ewentualnie zostaje mi poradnia chorób metabolicznych ale takowej u mnie nie ma. Kajka czyli jak zrozumiałam wychowujesz małego sama? ciezko pewnie? jak sobie radzisz? aga wytrzymaj do listopada/grudnia i do dzieła:-D :-D termin sierpniowy murowany:-D 3 godziny powrotu??????????????????????masakra. przeciez idzie zgłupiec! ani sie dobrze nie wyspisz ani nie odpoczniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Lady spoznione ale szczere 100 lat w zdrowiu i szczęściu dla dziewczyny z najdłuższymi na świecie rzęsami ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za zyczenia! Tez mam takie wrazenie ze od wczoraj malgonia to juz nie taki dzidzius tylko panna, ma juz ponad rok;) :D My ciagle chore i mam wrazenie ze to z powodu wilgoci ktora jest w piwnicy, jestesmy we dwie ciagle zainfekowane bo przebywamy najwiecej w domu. Juz nie moge doczekac sie tej przeprowadzki. tnks- spowiadaj sie co robisz całymi dniami ze sie nic nie odzywasz Obraziłaś sie?;) ciotka- ja to bym chciala miec taka przemiane miaterii, naprawde, wiesz jaka to katorga sie odchudzać cale zycie kajka- wlaśnie jak tam dajesz rade sama? aga15- zamiast myślec brać sie do roboty, nie ma to jak dwójeczka a im mniejsza roznica tym lepiej. Nie macie na co czekac i mężowi tez sie nie dziwie bo im pozniej tym niej sie chce Możliwe ze i ja bede dojezdzać do roboty 80km ale to ze dwa razy w tyg. Jak sie uda to na pocieszenie dostaje jeszcze cały wrzesień wakacji :D:D:D Ale na razie nie zapeszam bo wszystko w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat w zdrowiu i szczęściu dla Gosi.:) HJK jaki fajny smyk z tego twojego synka :) Aga15510 współczuję dojazdów, Jak tak dalej pójdzie to dłuzej będziesz siedzieć w pociągu niz w pracy TNKS gdzie się podziewałaś przez tyle czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja hmm kolejne dziecko..pewnie chetnie,ale ja juz z tym mam teraz urwanie glowy,z dwoma sama bym chyba nie dala rady..maz ciagle w pracy lub go nie ma.. teraz mala daje sie we znaki, mamy u siebie siostrzenice to mi pomaga i sie nie zajmuje,jednak nie wiem co jej jest. dzis bylam na cwiczeniach,a ta dostala jakiegos szalu i wrzeszczala ciagle, na sile cwiczylismy, w efekecie po godzinnym krzyku zasnela w domu i spi 2h juz. moze brakowalo jej snu bo wczoraj za pozno poszla spac,ale myslalam ze niby sie wyspala. do zlobka idziemy 29sierpnia, dostalam dzis zawiadomienie. ciekawe jak bedzie,troche sie boje jak mala to zniesie. musze ja odsatwic troche od cyca, przynjamniej na 4h rano.. :) sprobuje zaklejac plastrami lub solic, macie wyprobowane sposoby?????? paszport nowy musimy wyrobic,jedziemy do konsulatu 17sierpnia. wkurza mnie to troche, bo wychodzi na to ze co roku nowy paszport az do 5 lat! czyli ok 30euro co roku, czy to sie da odciagnac od podatku MT? wiesz cos?? myslalam ze juz bedzie dluzszy,ale widze ze znow tymczasowy... :( poza tym maz ma chyba zapalenie ucha od nurkowan, malej moze bedzie kolejny zab wychodzic, ma juz 4, moze dlatego jest marudna. bylam wczoraj u lekarza na szybko bo od jakis 3-4dni ma problemyz wyproznianiem,starsznie wrzeszczy jak robi kupe. fakt,malo pije. no i taka ma kulke w pachwinie duza, powiekszone wezly. lekarka mnie uspokoila, wreszcie trafilam przypadkiem na strasznie milego lekarza!! doslownie usmiechala sie do mnie i przyszla do nas do poczekalni... no szok.. powinna byc naszym lekarzem a nie ta ktora mamy. no i powiedziala ze jest ok, tylko ma wiecej pic. i ewentualnie olejkiem ja samrowac kolo odbytu pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Tak Lady obraziłam się :D strzeliłam klasycznego focha i z nikim nie gadam :D cieszycie się prawda? A tak na serio... Jakoś tak weny mi brak :o Ale zaglądam do Was regularnie niemalże ;) ale co się do odpisania zabieram to coś wyskoczy pilniejszego :) Generalnie u nas wsio super :D Kali zaliczyła swój pierwszy w życiu festiwal :D w ubiegły weekend imprezowała na całego ;) Po za tym wczoraj rano po przebudzeniu miała ostatni ( mam nadzieje ) kontakt ze smoczkiem ;) póki go nie widzi jest ok ;) najgorzej w nocy bo kaszel ją budzi i smoczka wtedy szuka :o A propos kaszlu - bylismy u dr i dostała kropelki itp. , chyba jest już lepiej troche. Nawet wiem już skad się to choróbsko wzielo! 2 tyg temu w sobote byla moja siostra z synem a on chory w cholery i od pon Kali zaczela kaslac :o a dr powiedzial że to na 100% wirusowa przygoda :o Po za tym powiedzial że jest duuuuża :) że rosnie jak na drozdzach ;) Za zdjecia od MT, Lady i agi dziekuje - wszystkie piękne :) poprosze o resztę!!! Efka się chami :p hjk Ty też nie lepsza:p ktora chetna na nowsze foty Kali dawac maile :) zrzucilam kilka na kompa ;) Aga jak się czujesz? Witaj Kajka! Ciotka wpadnij do mnie troche "porobic" ;) Lady są "urzadzenia" do sciagania wilgoci - calkiem niedrogie!!! Może warto zainwestowac? Kiedy się chcecie przeprowadzac? Mt Livia ( będę się powtarzac - jak piekne imię ) to faktycznie niezla plazowiczka :) a Laura... Nic już nie mowie :) albo dodam do wypowiedzi vilii 😘 zebys jeszcze i komin betonem zalala hehehe Ps. Mamy 6 zębów idzie kolejny :) górne 2 wyszly pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Efka,lady zdjęcia doszły to prosze o fotki waszych dzieciaczków.TNKS chętnie prześle zdjęcia ale nie mam twojego adresu po zmianie komputera.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
I to się nazywa wejscie :D myk i stronka moja! Ha! A co?! :D Hjk daj maila posle Ci Kali a Ty mi odeslesz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka, hjk - praca.pszczyna@op.pl czekam lasencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hjk poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ps. A Twój brzdąc to już kawaler :) nie wiem czy to by był dla niego komplement ( myślę, że przez najbliższe 20 lat tak ) ale wyglada na starszego :) taki chłopak już z niego a nie niemowlak :) fajowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wreszcie wysłałam bo byłyby godzine temu ale babcia mnie odwiedziła :P TNKS czekam na zwrotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie TNKS nie wkurzaj z tą robotą:-P ja wiem juz czemu ciagle sprzatam a efektów brak- bo mieszkam w jakimś cholernym skansenie:-D zaczne grac w totka a za wygraną zrobie dwumiesieczny konkretny remont (sama bede mieszkała w hotelu bron Boze u tesciów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie coś się rozkręciło... Mum moja siostra żeby odstawić swoją młodszą, a karmiła już ponad 2 lata i młoda zbuntowana nie chciała o tym słyszeć, smarowała wkładki laktacyjne musztardą i mówiła dziecku że mleczko się chyba zepsuło. Młoda załapała i też mówiła że woli z butelki bo to w cycuszkach się zepsuło. Ze starszą wystarczyła że powiedziała że mleczka nie ma bo się cycuszki zepsuły i wystarczyło, po kilku dniach tylko zapytała czy się już nie naprawiło. Z młodszą taki numer nie przeszedł, bo mądrala nie wierzyła na słowo i mówiła: no to sprawdzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×