Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataleee

jak szybko zajsc w ciaze

Polecane posty

Gość nataleee

mozecie mi pomoc? jak mozna szybko zajsc w ciaze staramy sie od maja i nic bylam u ginekologa i jestem zdrowa ale nie wychodzi moze mi ktos poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze spróbuj
współżycia w trakcie okresu. Niby niemożliwe jest wtedy zajście w ciążę ale ja właśnie wtedy zaszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleee
tak zdrowy jest moj partner. staram sie prowadzic lecz mam nieregularna miesiaczke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania%
ja mierzyłam temp przez 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
co masz na myśli mówiąc, że jesteś zdrowa? Jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleee
robil badania, chodzi mi o to ze nie dostaje miesiaczki w dniu kiedy ma ja dostac np: dostaje 3-4 dni wczesnie albo pozniej miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
ale jakie badania? na jednej wizycie nie mógł stwierdzić, czy owulacja przebiega prawidłowo, gołym okiem nie widać także poziomu hormonów, nie mówiąc o drożności jajowodów czy wrogim śluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
Rano lub wieczorem partner twój wsadza penisa do pochwy bez prezerwatywy i tam wytryskuje swoje nasienie. A ty nie stosujesz tabletek antykoncepcyjnych bi tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długość cyklu jest powiazana z mometem wystąpienia oulacji. jest mozliwe ze nie trafiacie w dni płodne po prostu i tyle. poczytaj o NPR i obserwuj się pilniej. nieregularna miesiaczka w tym nie przeszkadza. i pamietaj ze w najbardziej plodnym czasie kobieta ma raptem 40% szans na ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
może spróbuj stosować testy owulacyjne? Ja też nie miałam super regularnych @, raz co 26 dni, czasami co 33, a jestem teraz w trzeciej ciąży. Ważne, żeby cykle przebiegały prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa razy zaszłam w ciążę mimo nieregularnych cykli- 28-45 dni Moje rady: - najlepiej to współżyć regularnie i nie ma opcji przegapienia dni płodnych, bez presji - lub prowadzić obserwacje jak piszą dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia899
ja zaszłam w ciąże za pierwszym cyklem,wtedy kiedy chciałam udało się od razu.tyle że ja mam regularny okres i w kalkulatorze dni płodnych wyszło mi że 2 dany dzień mam owolucję.zaczeliśmy wcześniej odkąd kalkulator pokazywał że mam dni płodne.no i w dzień owolucji również kilka razy. nie stosowaliśmy żadnych "wymyślonych pozycji" żeby to sprema nie wypływała .no i czekałam terminu okresu...i obecnie kończę 13 tydzień:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvgthbyjnmk
cykle o których piszesz sa regularne. Ja mam cykle 34-72 to są nieregularne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko zajść w ciążę? Przez in vito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onana

Ile razy na dzień współżyjecie? I czy codziennie?

Żeby zajść szybko musi być seks codziennie. I codziennie do środka. Najlepiej rano przed pracą, po pracy, wieczorem i w nocy. Wtedy jak nie zajdziesz to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas zajęło to około 6 miesięcy. U innych zajmuje rok, dwa a nawet i sześć lat więc miesiąc to naprawdę nie długo. 

Moim zdaniem to najważniejsze zdrowe odżywianie, zdrowy tryb życia i brak stresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

Przede wszystkim nie spinać się i dobrze przygotować do ciąży. Zdrowa dieta, sen, dobry kwas foliowy np. Naturell folian z aktywnymi folianami, dużo miłości i... resztę zostawić naturze. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zeby szybko zajsc w ciaze trzeba uprawiac seks. 

A tak serio, to nie sa wyscigi. Kup testy owulacyjne by dowiedziec sie kiedy i czy masz owulacje. Niektore kobiety maja ja tylko kilka razy do roku. Przesuniecie o kilka dni miesiaczki to nie jest nieregularność. Oblicz, mniej wiecej, kiedy masz dni plodne i bawcie sie dobrze. W koncu sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 godzin temu, Gość onana napisał:

Ile razy na dzień współżyjecie? I czy codziennie?

Żeby zajść szybko musi być seks codziennie. I codziennie do środka. Najlepiej rano przed pracą, po pracy, wieczorem i w nocy. Wtedy jak nie zajdziesz to cud

Tak tak. Najlepiej 10 razy dziennie, zeby plemniki nie zdarzyly sie regenerowac. Cud to bedzie jak przeczytasz ksiazke o plodnosci czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliana

Ha ha dobre, widzę że przygotowanie do zajścia w ciąże marne. Poczytać trochę o płodności, o możliwości mężczyzny do produkcji wartościowych plemników, zacząć brać kwas foliowy, ja brałam naturell folian, mąż w sumie też może 😛 oblicz sobie kiedy wychodzą Ci dni płodne, i w tym czasie molestuj partnera, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vererea

do tego kwasu foliowego to ja bym dozuciła jeszcz magnez, dha, jod, witaminę d3, to są składniki zalecane przez PTG do brania przed i w czase ciąży, ja brałam to wszystko w kompleksie mamadha premium, 2 tabletki dziennie i wszystko co trzeba i w odpowiedniej dawce przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
Dnia 4.12.2010 o 17:50, Gość olcia899 napisał:

ja zaszłam w ciąże za pierwszym cyklem,wtedy kiedy chciałam udało się od razu.tyle że ja mam regularny okres i w kalkulatorze dni płodnych wyszło mi że 2 dany dzień mam owolucję.zaczeliśmy wcześniej odkąd kalkulator pokazywał że mam dni płodne.no i w dzień owolucji również kilka razy. nie stosowaliśmy żadnych "wymyślonych pozycji" żeby to sprema nie wypływała .no i czekałam terminu okresu...i obecnie kończę 13 tydzień:-) powodzenia

Ja mialam to samo. 

Nie zapeszac, 1 cykl dzisiaj 6 tydzien ciazy

Kochalismy sie codziennie przez 7 dni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×