Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

tzn . kowalem własnego losu ...jesteśmy sami czyli ostrzeżona - wybrałaś ...i masz teraz bedziesz latami kombinować , jak to odczynić hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ...moje klątwy mają jedną wadą - niestety , nie sprawdzają się , tak że mogę sobie czasami kląc do woli , co i tak nie ma na nic wpływu :) ucieszona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wierzysz też np. w żzczarowana żabę , którą pocaował książę jaśnie pan ...i wyskoczyła z niej królewna ??? bardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, ale kiedys jak byłam duuuzzzooo młodsza to całowałam żaby, bo myślałam ,że może faktycznie coś jest na rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz ' syndrom królewicza ' powstały nagle w dzieciństwie właśnie tak się objawiający znane , znane zagadnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle podobno kosztuje porada ...i to najczęściej nieprawdziwa :O moja jest najprawdziwsza no dobra ...pierwsza wizyta - gratis , bo mnie zaczną jeszcze napiętnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie raczej nie słuchają porad rozwodników , a nie samotnych długo tak ,że nasze porady są bezcenne ...ale sobie nawzajem oczywiscie możemy ustalić jakiś cennik usług poradniczych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie nawzajem to powinnismy za darmo po /starej/ dobrej znajomosci ;) dobranoc wszystkim, milych i ciekawych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Nie wiem jak u was ale u mnie widać trochę słońca ... :D :D Czego i wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj/-cie Jacku u mnie o godzinie 10 bylo piekne sloneczko i myslalam,ze uda mi sie troche z niego skorzystac, ale niestety teraz jest juz pochmurno i na slonce w najblizszym czasie nie zywie nawet nadzieji. a z ktorej czesci kraju jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Panno , ja jestem "ja a co" tylko to moj wczesniejszy nick z poprzednego tematu o samotnosci-to tak dla jasnosci, bo pewnie nie wtajemniczona jestes . Ja jestem z centralnego regionu. Niestety teraz musze puscic forum, bede wieczorem, mysle, ze zbierze nas sie tutaj wiecej, to sobie porozmawiamy :) tymczasem zycze milego dnia i oby jak najczesciej slonce zza chmur wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×