Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Raczej kredytu nie wezmę, będę wynajmować za stosunkowo niewielkie odstępne. Chociaż z tym kredytem to teraz weszła ustawa, że poszerzyli program "rodzina na swoim" o singli i można się tym zainteresować, ale został mi równiuśki rok aby wziąć w tym udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ,czy nie czujesz potrzeby bycia z kimś ? Przyzwyczaiłes sie na tyle, że jest Ci dobrze samemu?" Jak się nie ma co się lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sie zastanowić nad kredytem, bo to co wydasz za wynajem, to będzie na ratę kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ,czy nie czujesz potrzeby bycia z kimś ? Przyzwyczaiłes sie na tyle, że jest Ci dobrze samemu?" Jak się nie ma co się lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, ale nie zawsze sie lubi wszystko to ,co się ma. Ja nie lubię być sama, chociaz jestem i pewnie sie to juz nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie lubię być sama, chociaz jestem i pewnie sie to juz nie zmieni. " Dla mnie to też nie są delicje ale ja wolę mieć przy sobie jedną, wybraną osobę a całą resztę może szlag strzelić. Niestety nie wyszło. I to się już nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker zawiedziona miłość?" Tak. "Jesteś przecież taki młody..." A byłem jeszcze młodszy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker jedno jest pewne, nigdy nie wiemy ile razy w życiu jeszcze przeżyjemy zawiedzioną miłość. Może raz, może 2, a może każda będzie beznadziejna. Ale może kiedyś się trafi ta prawdziwa spełniona, ale wtedy będzie można powiedzieć że zdarzył się cud. Przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale może kiedyś się trafi ta prawdziwa spełniona" Jak się trafi to się trafi. Ja nie zamierzam nic w tym kierunku robić. "ale wtedy będzie można powiedzieć że zdarzył się cud. Przynajmniej w moim przypadku." A z Tobą co nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę 330 zł za czynsz( w tym gaz), plus woda , plus prąd. Rata kredytu ok.500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×