Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

"do smutnej" tak, tak jehowi maja racje, sa w ogole cacy i do rany przyloz... rodziny same sie rozpadaja... oni nic nie robia i nie maja z tym nic wspolnego... tylko piepr* ludziom w życiu brudnymi buciorami... wpierajac swoje chore wyznania i wierzenia do "szatanskiego jehowy". zyjcie sobie zdala od innych martwcie sie o to aby ludzie wam nie uciekali... a nie rujnujecie innym zycie tak jak ktos kiedys wam je zrujnowal... ja nie wierze w zadne sasiedzkie plotki... wierze faktom i mam swoj rozum - na szczescie nie jestem po podstawowce czy jakims biednym liceum jak wiekszosc z rdzennych (urodzonych) jehow - aby rozroznic prawde i wiedziec zeby nie wierzyc w takie rzeczy, ktore az sa smieszne w swoich brednych wymyslach.... niestety nie kazdy ma tyle szczescia.... mam nadzieje ze kiedys wszyscy jehowi sie przekonaja o swoim bledzie ale wtedy bedzie dla nich juz za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aby o kims mowic, pisac, nalezy go poznac" - sama sobie przeczysz (tak samo jak jehowi bo uwazaja tak samo wiec na pewno nim jestes - ewentualnie nie ochrzczonym - co nie zmienia faktu i nie robi z ciebie niejehowe) ....czemu przeczysz ?? bo osobami ktore was poznaly i znaja najlepiej - jestescie nimi tylko wy sami.... czyli rowniez odstepcy, ktorzy sie poznali na waszej oszukanczej wierze i klamstwach... ale oni wg was nie moga wypowiadac sie i nie nalezy im wierzyc bo klamia... wiec jak to mozliwe ze tylko Wy mozecie sami o sobie mowic i siebie sadzic? czy wyobrazasz sobie zycie jakby takie byly sady? załóżmy że jest winny i wyobraz sobie ze teraz on sam moze o sobie mowic... i sami sie osadzac? bo przeciez tylko oni znaja prawde i wiedza jak bylo i jacy sa... myslisz, ze ktos bylby szczery i sam sie ukaral ? pomysl logicznie o czym piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqzaq
do smutnej kolejny Świadek od siedmiu boleści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
napisze w końcu prawdę.. a więc prawda jest taka, że Pan Mój Jedyny Jehowa, wydupczył mnie w kakało, boli mnie to do dziś, ale powiedział, że jak nawrócę kogoś na jedyną słuszną wiarę - w Jahowe, to Pan mój Jahowa-Jehowa będzie mnie w kał zapinał codzień w Zborze za mównicą.. jestem Psem a Pan Mój Jehowa gwiżdże na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej
wczoraj we w Zborze panie z kółka uwielbieniowego urządziły sobie orgietkę ze starszyzną.. ale się dziadki pukali ! w dupska śmierdzące a najstarszy zboru palca w odbyt mi wsadził.. powiedział ze jak przeczytam 3 strony bibli i obejde 3 klatki w bloku to pan mój Jehowa odpuści mi mój gżeh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdupierdupierdu
ten do gory to pewnie podszywacz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARA JEHOWA
TO PRAWDA TYLE LAT JUZ JESTEM W ZBORZE ZA STARA JESTEM ZEBY ODEJŚĆ PRZEPISAŁAM IM SWOJE MIESZKANIE (MOGŁAM SYNOWI ALE ON NIE WIERZY W JAHWE) STARSZYZNA BĘDZIE WIEDZIAŁA JAK NA CHWAŁE PANA NASZEGO JE SPOŻYTKOWAĆ TAKIE ŻECZY JAK TU POWYŻEJ DO SMUTNEJ PISZE MAJA MIEJSCE SAMA KIEDYS DOSWIADCZYLAM RADA STARSZYCH WYDUBCYŁA MNIE W SALI BOCZNEJ NA CHWALE JEHOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutnej'
Mnie dupcyli w pzyzbie Oj jak mnie dupcyli :) - sami starsi i jedna Strażnica też tam była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smótnej
jam jest Świadek Jehowy co nie ma głowy, co zamiast mózgu ma sieczkę i szmelc z łobuzgu; jam Ci jest głupi co mnie z Syjonu Synaj onegdaj wyprowadził przez bramę rozwartej wody świnconej zwanej Morzym Martwym - Jahwe mój Pan jedyny, co mnie w dupecke zapiro bez jodyny i Starszych za mównicom paluska w otwerek wkłada zwany odbytnicom.. Mat 3.40 Onegdaj mówiłem Wam - Wy lud mój boży, głupi posłuszny potulny i uległy - dzieci moje Świadkowie Moi Jehowy będą Was werbować pośród ulic tego Bidnego Zimskiego padoła i bendom was w kakałko co wiczór zapinać - macie im swe majontki za to łostawić ! Marek 13:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taką mają retorykę !!!
a najśmieszniej bo ta kretynka do smutnej jest tak zmanipulowana, że jest najświęciej przekonana że teraz szatan działa.. haha - zero intelektualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UbogiDomI
Nikt tak nie przekreca Pisma św.jak Swiadkowie Jehowy.Uwazaja ze sa atakowani przez katolikow,po czesci to prawda,ale to nic w porownaniu z tym jak oni atakuja kosciol i ksiezy. Tyle mowicie o milosci do blizniego,a wasze czyny calkowicie temu zaprzeczaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matooooooole
takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjj hahaha atakowanie nazywasz wspolczuciem? No gratuluje glupoty:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe co za cyrk:D zbedne sa te dyskusje,ktore do niczego nie doprowadza.Zreszta.....kazdy kto zna ta sekte wie jak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windadoniebaaa
takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjj kosciol to nie sekta.ty za to zapewne do sekty nalezysz marny sj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLAUDIATa
Pamietam tych ludzi...Pamietam gdy bylam malym dzieckiem,czesto moja mama wpuszczala ich do srodka...Nie chce sie rozpisywac i do tego wracac...Moge napisac tylko tyle ze zniszczyli moja rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CLAUDIATa
jak ktos jest madry,to kuma a ze ty nie rozumiesz.....coż,nie moja wina,twoja glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowud ze jezu był ukrzyżowany
Z początku III w pochodzi graffiti znalezione na murze rzymskiego Palatynu. Rysunek ten przedstawia krzyż jako drwinę z rodzącego się kultu: klęczący młody człowiek, pod spodem napis: "Aleksander czci swojego boga". Przed Aleksandrem stoi ustylizowany na postać ludzką osioł z przednimi kończynami rozciągniętymi wzdłuż belki krzyża w kształcie litery T. http://watchtower.org.pl/iszbin/alexam.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika zn
pwoeid ze jak nie przestanie to spotkacie sie u adwokata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotterdaam
nie znam wiekszych manipulatorow od sj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekKarolI
O kurwa,tu az roi sie od swiadkow J.trza stad zdupiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojekloe
ja wspolczuje autorowi,poniewac doswiadczylam tego samego i nikomu tego nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar123
Świadkowie Jehowy wykorzystują szatańskie sposoby kuszenia ludzi. Kuszą bardzo inteligentnie i przebiegle, tak jak diabeł Syna Bożego, cytując tekst Pisma Świętego: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane; Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli ... [por Łk 4,9-12]. Jako chrześcijanie wierni Bogu, mamy przewagę modlitewną nad tą demoniczną sektą. Kiedy zaczynamy odmawiać różaniec, wtedy ich powierzchowna grzeczność zamienia się we wściekłość i opuszczają nasz dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
skalra123 ale masz chore psyche i bardzo bujna wyobraznie ha ha ha chyba za duzo psychotropów sie nałykales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar123
a co ? moze tak nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar123
Pan Jezus przestrzegał, żeby się strzec wilków w owczej skórze. Przychodzą niby łagodne owieczki, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Choćbyśmy nawet częściowo ulegli ich namowom, to nie możemy zrezygnować z powrotu. „Błądzić jest rzeczą ludzką, ale szatańską rzeczą jest trwać w upadku. Nasza nadzieja jest w Bogu. Dlatego nie bójmy się! Sam Jezus powiedział do swojego Apostoła: Ty jesteś Piotr [czyli Skała], i na tej Skale zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne go nie przemogą. Mt 16,18. Żadne zło, nawet najbardziej wyrafinowane, nie zniszczy Kościoła, który swą nadzieję złożył w Bogu Jedynym w Trójcy Świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliazbytomia
Przeciez te kociarstwo naciaga Słowo Boże jak gumkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlikwer
Ja jestem zielonoswiatkowcem i musze powiedziec ze katolicy nie sa swieci,mimo wszystko sa sto razy lepsi od SJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
urlikwer a skad taki wniosek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość est wiele mozliwosci
skalar jak kusza ? bo nie bardzo wiem jak sie to odbywa , rzuc przykładem kuszenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×