Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

Gość miły man1
Tak sobie podczytuje co piszecie i strasznie fajnie się to czyta. Nie powiem nawet baardzo :) Moja Pani ma koło 50 jest w dalszym ciągu atrakcyjna. Sama się przyznała, że chciałaby spróbować pieszczot z kobietą. Często opowiada mi co chciała by robić, bardzo to lubię ;) Nie mam nic przeciwko ani nie chciałbym się do nich przyłączyć aczkolwiek bardzo chciałbym to zobaczyć :) Moja Pani nie miała by nic przeciwko bym patrzył:) usiadłbym sobie w ciemnym kąciku i nie narzucał się. Jest jednak problem moja Pani jest nieśmiała i wolałaby dać się uwieść :) no i to o czym wspominacie nie jest łatwo znaleźć drugą osobę :) Nie może być to ktoś pierwszy z brzegu tylko dlatego, że to kobieta :) Najpierw trzeba się polubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły man1 dokładnie jest tak jak piszesz.Żadna przyjemność wskoczyć byle jakiej Pani do łóżka.Chodzi o to,żeby się wzajemnie pociągać:) lady stokrotka spróbuj z tym smsem :) Myślę,że jej reakcja będzie pozytywna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w związku małżeńskim ale dawniej za czasów panieństwa zdarzyło sie całować z najlepszą koleżanką:):)raz.....ale mimo to potem ciągneło mnie znowu i po czasie kiedyś zrobiłyśmy to 2 raz.... ale to wszystko.... nie było żadnego sexu tylko pocałunki....:) ale powiem wam było świetnie.......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieta 38
Zamosc i okolice.Czy jest jakas kobieta napalona jak ja.Ogladalam ostatnio film Jak zostalam lesbijka.I marzenia powrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katana ccv
Wiekszosc kobiet ma takie fantazje. Ja je spełniam z moim partnerem. Mamy juz kilka takich przygód za sobą. Ważne jest aby łączyło was zrozumienie, Zaufanie. Ta druga dziewczyna jest tylko "zabawa" Nie zapominajcie ze to wasz związek i nie może być miedzy wami zazdrość. Chyba ze chcesz być z nią sam na sam. Wtedy sprawa ułatwiona. Ale dobrze jest mieć partera z którym może łączyć was to doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybamniepogielodokonca
22 lata, chętnie pogadam z jakąś dziewczyną na temat tego, czy to co odczuwam to pociąg, czy tylko ciekawość. Chciałabym strasznie, ale nigdy nie robiłam tego z kobietą, a zdecydowanie to one mnie pociągają bardziej niż mężczyźni. Mimo że zawsze miałam tylko stosunki z facetami, to kobiety działają na mnie najsilniej! i nieeee mam pojęcia co z tym fantem zrobić. dżizas, muszę mieć nieźle namieszane w głowie, ale nie mam już siły dłużej sama tego roztrząsać, i rozważam czy seks z kobietą da mi odpowiedź. ba, i czy znajdę gdziekolwiek dziewczynę, w wieku zbliżonym do mojego, której mogłabym na tyle zaufać. za dużo tego ;p nobodygirl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybamniepogielodokonca
22 lata, chętnie pogadam z jakąś dziewczyną na temat tego, czy to co odczuwam to pociąg, czy tylko ciekawość. Chciałabym strasznie, ale nigdy nie robiłam tego z kobietą, a zdecydowanie to one mnie pociągają bardziej niż mężczyźni. Mimo że zawsze miałam tylko stosunki z facetami, to kobiety działają na mnie najsilniej! i nieeee mam pojęcia co z tym fantem zrobić. dżizas, muszę mieć nieźle namieszane w głowie, ale nie mam już siły dłużej sama tego roztrząsać, i rozważam czy seks z kobietą da mi odpowiedź. ba, i czy znajdę gdziekolwiek dziewczynę, w wieku zbliżonym do mojego, której mogłabym na tyle zaufać. za dużo tego ;p nobodygirl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojrzała
jestem kobietą dojrzalą, mężatką, nigdy nie miałam kontaktu z kobietą,a bardzo chciałabym spróbować. Jestem z Dolnego śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat ok
jest jakaś chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem bi. Całowałam się kilka razy z koleżankami, nic poza tym, ale wiem, że seks z kobietą mógłby być cudowny i inny. Chciałabym kiedyś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna meravigliosa
Rzeczywiscie chyba mnostwo kobiet ma takie fantazje. Fajnie byloby sprawdzic czy w rzeczywistosci jet tak pieknie jak mi sie wydaje. Jestem mezatka, mam dzieci i 30 lat na karku i bardzo kusi mnie kobiece cialo. I chyba rzeczywiscie trudno byloby znalezc kobiete, ktorej moznaby tak zaufac, aby moc tego doswiadczyc, tego o czym sie marzy i mysli a nie mowi na glos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna meravigliosa
ale tu cisza... może to przez święta a może wasze poszukiwania były owocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
a masz na cos ochote? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
mam a ty? slomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna meravigliosa
pewnie że mam, dlatego tu piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
daj maila odezwe sie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
mam ślicznotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
a możemy tutaj poklikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
podaj maila to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
chyba mozemy ale wole na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
słodka, podam kiedy indziej, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
no mejla :) napisz mi co lubisz..... co mogłabym Ci zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
oddala bym ci sie cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
a mi co bys zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
dlugo piescila ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
napisz jak słodziutka moja cipeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka 12345678
napisz na maila jak bys mnie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słomka___
a Ty mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×