Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

aneczko dasz rade, ja poelcam epidural, wkoncu to ma byc cudowna chwila a nie meczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Śliczna dzidzia z Twojej Joanny :) Ja mam brzuch twardy juz chyba 3 dzien i to prawie cały czas. Wczoraj dzwonilam do szpitala i karzą czekać na ból. Juz nie moge doczekac sie az wkoncu zacznie bolec :):):) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie myslalam nad epiduralem, ale czy moga mi go podac juz w trakcie porodu czy jeszcze przed? bo w sumie jak porod bylby znosny to raczej nie chcialabym niczego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian.. .Bournemouth mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley ewa_84.........27.........18/07..........dz..Karolina.... .....Manchester kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton Fabienka.........28.........26.09...........?............ ....Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm katty@...........27 .........02.07 ......Omid......... 3680 / 52cm Julka1609 pytalas o porod a wiec mialam skurcze na poczatku co 12min a pozniej coraz czesciej az mialam co 5min i pojechlam do szpitala. Tam sie okazalo , ze mam rozwarcie tylko na jakies 3cm ... skurcze zaczely sie juz co 3 min ( myslalam , ze to te juz bolesne ) . Wzielam pethidine bo nie chcialam brac epidralu .. po tym czulam sie jak po najlepszej jakosci narkotyku .. nie pamietam nic co sie wydarzylo w ciagu 2 nastepych godzin a moj maz mowil , ze bylam przytomna . Po 2h mialam juz 8cm i sie zaczelo powoli . Mialam troche gorszy porod bo Maly byl odwrocony pleckami do moich plecow . Dowiedzialam sie o tym dopiero po porodzie a wczesniej moja polozna mi tego nawet nie powiedziala. Przez to jego ulozenie dlugo sie meczylam ale bylo warto !!! Po zobaczeniu synka zapomina sie o bolu i cieszy sie tym malym szczesciem :D:D Powodzonka wam zycze dziewczyny ! :)) I latwego rozwiazania dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko epidural mozesz dostas dopiero przy 4cm rozwarciu mamunia dziekuje :) i zycze zeby juz zaczelo bolec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie juz powinnam wiedziec czy bol jest znosny czy raczej lapac epidural :P Dzieki Kasiu ;] Mamunia, ja jeszcze mam 8 tygodni do porodu, ale czekam juz z utesknieniem na pierwsze spotkanie z moim synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie same ubranko dla Mojego szkraba jak Twoja Asia;) ja dzis zaczynam 35 tydzien ciazy;) mala caly czas wychodzic chce ale jeszcze ja trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam dziewczyny na Pande aby zapytac o ten bol i pani powiedziala zebym wziela sobie paracetamol i ciepla kapiel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie ale naskrobałyscie przez cały dzien. ja nawet nie mam czasu pisac,tylko was czytam.od poniedzialku jestem sama z małym bo moj polecial do pl chrzsiny załatwiac ale naszczescie juz w piatek bedzie. mój mały to sie taka maruda zrobil,w koszyku juz wogole nie chce lezec,co chwile marudzi i tylko na rekach.zwariowac mozna.w ciagu dnia spi na sofie bo w koszyku ryk,ale bede miala potem problem zeby go tego oduczyc.wogole w ciagu dnia mało spi co zasnie to sie budzi. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f35ddcb1fbcaf58.html a oto i on.:) dziewczyny wasze dzieciaki tez sa slodziukie,kasienka a Olus juz nie ma takich polikow jak na zdjeciu do paszportu,juz calkiem inaczej wyglada.kurde jak to zleciako jeszcze niedawno ci zazdroscilam ze juz urodzilas a mój juz ma miesiąc:) jezeli chodzi o antykoncepcje to ja bede zakladala implant.najpierw chcialam tabletki,bo bralam przed ciaza ale stwierdzilam ze implant jest wygodniejszy.zakladasz i masz spokoj na 2,5 roku,a zawsze mozna wyjać. aneczka dowiedz sie z tym mlekiem bo u mnie trzeba miec swoje,fakt to nie w szkocji,ale lepiej miec pewnosc.u mnie keidys dawali wiec ja nie bralam i mały był glodny bo nie chcial sie przystawiac. ja z epiduralu jestem bardzo zadowolona i w razie drugiego porodu to tylko z epiduralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajowe bobasy emigrantki(-:tez takiego chce!!!Kasienko ja zaczelam wczoraj 36 tydzien ciazy i wlasnie tez oprocz tego sluzu mam takie parcie na miednice i w pachwiny ze az boli albo skurcz w noge lapie,tez tak mialas???napisz kochana za tak,bo u mnie w szpitalu to juz mnie znaja z imienia(((-:ale co tam.tylko brzuch to nie napina mi sie za bardzo, a zawsze musi sie napinac???tak czuje czasami ze moje dziecko jest tak nisko i ciagnie mi bnrzuch do dolu,tak???babeczki no powiedzcie(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslicie ze to znaczy ze moge urodzic wczesniej???troszke sie martwie,bo przytylam 14 kg ,a moja dzidzia ma 2,200 to nie za malo???tzn miala jakies 2 tygodnie temu.a widzialyscie te czopy jak wypadly,ten sluz???nie da sie tego przeoczyc???ale mam stresa)-:naczytalam sie o martwych ciazach to teraz mam)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia slodki ten Twoj maluszek;) Mnie znow zlapal bol brzucha dzis juz 6 raz i trwa dosc dlugo ;( ehhh tak bardzo chcialabym juz urodzic;) I cieszyc sie swoja pociecha tak jak wy pokazywac focie mojego sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja takich dolegliwosci nie mam a rowniez leci mi 36 tydzien :) Jesli chodzi o czop to na pewno go nie przoczysz wygladem przypomina przezroczysta galaretke zabarwiona krwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko Ty masz termin w moje urodziny(-: z moja mala chcialam tak wycelowac hi,hi prawie sie udalo(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakie masz dolegliwosci Biedroneczko???a bo z tymi ciazami to tak jest,kazda moze byc inna,ktos tam pisal(kasienka???)wczesniej ze to sam stres i prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja tez chcialam na swoje albo meza urodzinki ale niesety nie udalo sie :) Moze przy 2 dziecku wyceluje ;) Moja mama nie planowala sobie nas na urodziny swoje i ojca a ja i brat wlasnie w ich urodzinki sie wyklulismy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zespol cisnieni nadgarstka, dretwieja mi dlonie i palce mrowia, no i zgaga mnie dopada tak mocna ze nic na nia nie pomaga a czasami jeszcze do tej pory wymiotuje ale ta dolegliwosc mialam rowniez w poprzedniej ciazy. Bole plecow, brzucha, skurcze opuchlizna itp na razie mnie nie dotycza i mam nadzieje ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko ja za to mam wszystko co napisalas drętwienie dloni mrowki w palcach, bole blecow brzucha,opuchniete nogi i palce u rak mega zgage :/ Na zgage pomagaja mi jedynie gumy do zucia zadne tam reni ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wedlug jednego badania ze szpitala te 4 tygodnie,a wedlug drugiego 2 tygodnie i troszke.Wlasnie wyczytalam ze brzuszek moze sie obnizac 2,3 tygodnie przed-no sama nie wiem ale przejzalam sie w lustrzei jest nizeji wchodza mi 3 palce pomoedzy cyce a brzuszek a wczesniej nie wchodzil ani jeden,kurde sama nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super są te wasze dzieciaki! :D a te co oczekują-cierpliwości! Potem dopiero zacznie się mlyn pierwszy miesiąc jak dla mnie był najgorszy,plus kolki,szkoda gadać,ja płakałam razem z Olkiem.Także teraz wywalajcie tyłeczki na kanapę i głaskajcie maluszki jeszcze przez brzuchy:) a fakt,Oli teraz się trochę wyciągnął do góry,nosi już ciuszki na 68-70 cm,przewala się sam z pleców na brzuszek od pewnego czasu.I świetnie się śmieje, a ma takie same dziurska w polikach jak ojciec:D co do dzisiejszej wizyty w klinice..gadałam z lekarzem,nakreśliła mi co i jak ze spiralką i implantem i wkońcu się rozmyśliłam i założyłam implant ale niestety mnie jest łatwo zrobić wodę z mózgu:/ może to i lepiej, bo z implantem nie ma ryzyka że wypadnie,nie muszę codziennie sprawdzać sznureczków a w zasadzie skutki uboczne jeśli chodzi o okres są takie same.I implant lekarka twierdziła że łatwiej jest i założyć i usunąć.a różnica taka, że implant na 3 lata.Mam usunięcie na 5 lipca 2014. NO I sama jestem ciekawa jak na niego zareaguję.I tak samo jak przy spirali-zabezpieczenie dodatkowe w postaci gumek przez 7 dni od daty założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie urodzilam w dzien mojej mamy urodzin :), a zeby bylo jeszcze zabawniej to moj maz jest tylko 33godziny starszy odemnie :D, z Asia tez probowalismy celowac w ten termin ale nie wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to jestem za moim Olkiem, bo on 4 kwiecień a ja 2 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. jestem tu nowa... nie wiem juz co ze soba zrobic...dlatego pisze na forum. Nie mam z kim pogadac..a szlag powoli mnie trafia :(( termin mam na za 2 dni atu nic...sie nie dzieje ani zadnych skurczy, ani zadnychh malych oznak...dzidzia kopie jak szalona .. ale nie wydaje sie jakby chcialo wychodzic ... a ja juz bym chciala je przytulic ::( mooze ktoras ma tak samo ...?? milo by bylo pogadac pozdrawiam Aga z Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zapalniczka, no to powinni Cię złapać lada dzień :) a może daj dziecku jeszcze trochę czasu? spokojnie, napewno każą Ci przyjechać do szpitala po terminie i dalej podejmą działania co zrobić, moja koleżanka przenosiła 14 dni, ale dziecko zdrowe,silne.Najwidoczniej tyle potrzebowało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalniczka ale masz fajnie Ty juz jestes prawie na mecie(-:nic nie panikuj,chociaz ja sama w strachu(((-:jestes z Londynu???w ktorym szpitalu rodzisz???i jak rodzisz,napisalas plan porodu???a ten czop juz zgubilas ???bedziemy Cie wspieraly ale potem musisz opisac jak bylo(-: my tu mamy taki kacik wsparcia porodowego,nic nie pekaj,przynajmniej donosilas terminowo(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×