Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Aneczka nie robią lewatywy tak samo jak nie golą i nie nacinają przymusowo krocza, cjhyba że jest zagrożenie rozległym pęknięciem, no to wtedy pytają o zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka golic to raczej nie beda musieli :P Meczaca to czynnosci w ciazy ale przed lusterkiem daje rade hehehehehe No ja wlasnie tez slyszalam ze nie robia, mam nadzieje, ze nie spodzianki im nie zrobie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imienia to moj synus bedzie Szymonek, mojemu chlopakowi sie bardzo podoba wiec tak juz zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jesli chodzi o poród, to ja się nastatwiam na podejmowanie decyzji na bierząco, w zależności ods sytuacji. JAk będzie bolało cholernie to wezme epidural, a jak dam radę bez to spróbuje bez. Jak tu ktoś napisał plan porodu jest trochę zbedny, bo to różnie wychodzi. Fajnie by było dostać malucha na brzuch jak sie urodzi. Czy wy tez tak miałyście. Bo chyba pytają o to, czy chcesz jeszcze takiego golutkiego bobasa, czy w recznikach. Jak to jest? Z tym epiduralem to różnie może byc w szpitalach, bo nam położna powiedziała, że jest taki chodzący epidural, ale u nas w szpitalu go nie stoują. ALe nie wiem czy miala na mysli ten co sie samemu dawkuje. A w ogóle cudne te wasze dzidziaczki. Ewa taka maleńka kruszynka, tylko ją całować i przytulać. Ja ostatnio mam bóle w kości ogonowej, tam z tyłu i nisko. I też takie uczucie jakby sie rozchodziło wszystko. Położna na ostatnim spotkaniu pytała czy juz czuję głowke w miednicy, bo podobno można to jakoś czuc, ale ja nic takiego nie mam. Tylko ruchy jakby niżej sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy do Was przyszla przed porodem Health Visitor ?? Ja wlasnie dostalam tel ze bedzie w poniedzialek u mnie w domu na antenatal visit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztaanka mi tez sie ta hstawka bardzo podoba ale dla synka czerwona nie bardzo.... Biedronko ta ktora ty wybralas jest super widzialam ja w toyrrusie czy jak to tam sie pisze ale dla mnie ona wydaje sie taka hmmm nie bardzo bezpieczna;) ale jest sliczna ;) Co do tych lewatyw to ja chyba wolalabym miec ja zrobiona bo jakby cosik to wstydu by nie bylo ;D Co do mojego samopoczucia jak narazie moze byc niedawno wstalam wiec zobaczymy jak bedzie dalej.... A wlasnie moja mama jak dzis rano zobaczyla moj brzusio to tez stwierdzila ze poszedl mi w dol ;( Czy to ze brzusio sie obnizyl oznacza porod tuz tuz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko fajna jest ale czy ona jest 2 w 1 z tym bujaczkim tez?? Bo mojemu mezulkowi sie bardziej te bujaki podobaja a ja dla wlasnej wygody wole hustawke bo zawsze jest wyzsza i latwiej dzieciaka w nia wlozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAczej jest bez bujaczka, ale ja jakos nie widze dla niego zastosowania. A jesli chcecie korzystac z bujaczka od pierwszysch tyg. to lepiej sprawdzic czy siedzisko jest na prawde plasko. Producenci czesto pisza ze jest od 0+ ale wcale siedziska nie sa przytstosowane do tego. U was tez taka fatalna pogoda? Wieje i pada na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie non stop leje.... mi bardziej odpowiada hustawka ;) ale i tan bujak moze byc dla swietego s[pokoju a i tak bede uzywala hustawki ;D Ja ciagle czuje malego na samym dole brzucha;(( czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupilam ta hustawke ;) Ona jest fajna bo ja dopiero teraz doczytalam ze ma 3 pozycje siedziska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia27
Dziewczyny czy wypadają Wam może włosy? Mi w ciązy wypadła chyba połowa. Mimo ze biore witaminy i wyniki mam ok. to one itak wypadaja. Chyba będę musiała ściąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze rozmowy na biezaco - suuper. mamunia i na szczescie nic wlosy nie wypadaly ani nie wypadaja, a wrecz przeciwnie mam wrazenie ze sa mocniejsze i tak samo paznokcie :)-biore witaminki caly czas Ja bylam dzisiaj w revenue na spotkaniu potwierdzajacym ze ja to ja i dostalam te hasla ale tez od razu dali mi aplikacje na tax child credit, teraz tylko wypelnic i wyslac, bylam tam z moja kruszynka :) ubralam ja w sukieniunie slodziutko wygladala: a to ona :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb380230318d5771.html dziewczyny ja mialam akurat wywolywany porod ale jesli chodzi o bole to byly bardzo silne jak na okres i w krzyzu tez bolalo, a gdy przyszly parte to jeszcze zaczelam czuc bol w kroku, skorcze byly bardzo czeste co minute i trwaly minute, dostalam znieczulenie w noge i uzywalam gazu jak juz pisazlam wczesniej epiduralu nie zdazyli mialam juz zalozony ale jeszcze tylko mieli podlaczyc kroplowke, w kazdym razie ja polecam epidurl bo bol jest bardzo mocny u mnie na szczescie porod trwal szybko ale jak bym miala sie tak meczyc dluzej to bym nie dala rady :) Karolinka 26.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mi przed ciaza wypadaly strasznie i na poczatku ciazy tzn tak od 1,5 miesiaca nie wypadaly ale teraz jak bylam na urlopie scielam i znow to samo ;( ale za to paznokcie mam piekne z tym ze dzis jednego zlamalam ;( Znajoma wczoraj jak byla u mnie myslala ze mam tipsy zalozone;) 33tc 25.08 termin porodu synuś PatryK 33tc 25.08 termin porodu synuś PatryK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mialam jak narazie 3 skurcze brzusio czasem pobolewa ale da sie wytrzymac a i teraz juz wiem co to znaczy bol w pachwinach bo dzis mnie to zlapalo ale nie na dlugo na jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia jak bedziesz tak te zdjecia swojej dzidzi tu wklejac to sie pakuje i ide na wywolanie(((-:Ewuniu ona poprostu jest kochaniutka,pewnie jeste niesamowicie trzymac taka perelke na rekach co???i caaaaaaaaala Twoja(-;Dziewuszki ja tez bede kupowala chustaweczke ale dopiero po 2 czy 3 miesiacu(rozmawialam z pediatra i ponoc lepiej poczekac az sie kregoslupik unormuje,to samo z nosidelkiem)i ja mam zamiar zakupic ktorac z Baby bjorn(maja najlepsze opinie pediatrow i fizykoterapeutow oraz wszystkie atesty).A moja dzidzia tak mi jezdzi nozkami po zebrach,ze az boli;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to prawda moja niunia taka kochana to cudowne uczucie ja miec przy sobie, jest taka kochaniutka nic tylko ja przytulac i calowac - jest moim najwiekszym skarbem i najwiekszym szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas tez pogoda do bani;/nawet wyjsc na spacer nie mozna,bo co chwile pada.a raz to nawet taka ulewa byla ze szok. mi jak zaczely wody odchodzic to mnie przeczyścilo,wiec lewatywa nie byl potrzebna.chociaz przy parciu mialam wrazenie ze chce mi sie,ale dla poloznych to normalne. biedronka u mnie byla visitorka,przyszla,dala troche ulotek i poszla.nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wklejam moja hustawke :) http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-projektor-bat-aku-gratis-i1689345602.html rowniez ma tylko pozytywne opinie i 2 pozycje lezaka, jedna z pozycji jest przeznaczona dla noworodkow poniewaz jest na plasko. Jesli o wlosy chodzi to teraz jestem z nich super zadowolona a przed ciaza mi wypadaly, mam nadzieje ze w moim przypadku sie nie powtorzy z ostatniej ciazy i po porodzie nie zaczna mi wypadac :( Ewa Twoja corcia jest poprostu olsniewajaca :) Ja na Twoim miejcu bym nie odkladala aparatu :) i taka malenka az chce sie ja utulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu chyba nie sprawdza, mysle ze jest tak jak Iza mowi zostawia ulotki cos tam doradzi i sobie idzie dalej :) a jesli sprawdza to sie zdziwi bo oprocz poukladanych ciuszkow w komodzie to wszystko jeszcze w kartonach w schowku czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola będzie synek, Alexander:) mam cesarkę 9 sierpnia, a za tydzien ostatnie usg. Mam załozony szew metalowy na szyjkę, mam niewydolność ciesniowo szyjkowa, w kazdej ciązy miałam ten szew załozony bo od 6 miesiaca miałam 2 cm i sciagną mi go pod koniec lipca. Gosia tętno małego 130-150 jest idealne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie jak byla visitor to sprawdzala warunki mieszkalne i zadawala mnostwo pytan o relacje miedzy mna a mezem. czy np w rodzinie meza byla przemoc, czy w mojej rodzinie byla przemoc, czy maz mnie kiedykolwiek uderzyl, czy ktos z rodziny mnie uderzyl jak bylam w ciazy itd, potem tez pouczala jak dziecko powinno byc ulozone w lozeczku, jaka powinna byc temperatura w pokoju do spania, ogolnie zasady bezpieczenstwa aby wyeliminowac smierc lozeczkowa, ogolnie tez pytala o wyksztalcenie o plany na przyszlosc, byla bardzo mila i uprzejma, mowila ze zadaja takie pytania aby w razie czego pomodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
U mnie byla ta visitor to tylko zapytala o przemoc w domu . Poza tym nic nie sprawdzala ... pewnie zalezy jak komu sie chce :) ewa 84 gratulacje !! Masz piekna ksiezniczke w domu :)) To naprawde wielka radosc byc mama !!! :)) Duzo zdrowka dla Was ! wkleje od nowa bo oczywiscie daty porodu nie zmienilam :) NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian.. .Bournemouth mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 AniaMC..........29.........26.07.........córka..Lena.... Newcastlu/Tyne JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton Fabienka.........28.........26.09...........?............ ....Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm ewa_84........27.....26.06.11.......Karolina.......1900g/ 45cm katty@...........27 .........27.06.11 ......Omid......... 3680 / 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz ta visitor byla do pierwszego dziecka i tez mnie pouczala ze nie powinnam dawac polskich kaszek tylko kanapki a synek nie mial zebow :) wiec mielismy niezly ubaw jak poszla, pozniej byla jak synek mial roczek i kazala odstawic mleko dla niemowlat choc uzywalam aptamil 1+ i aptamil na noc ( nie pamietam juz jego nazwy ) powiedziala zeby mleko juz dawac tylko do picia i to zwykle tluste zimne z lodowki bez podgrzania bo po co!!! Co kraj to obyczaj :) Oczywiscie standardowo przyjelam wszystko do wiadomosci po czym ja olalam i przez kolejne 6 mcy dawalam dziecku aptamil podgrzany oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Beatka. coś sie długo nie odzywa... A ja jakaś padnieta ostatnio. Nic mi sie nie chce, kość ogonowa daje popalić. Staram sie ruszać, coś robić, bo jak usiade to juz bym najchetniej nie wstała. Mam nadzieje, ze to jakas chwilowa chandra. Gosia która hustawke kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×