Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

tu jest mój Oli kilka godzin po porodzie, w sumie niedrapki założyłam mu tyko 1 raz http://www.voila.pl/227/0qfk4/?1 a tu 18 czerwca i wcale nie wygląda jak niespełna 3 miesięczny chłopczyk http://www.voila.pl/228/y9b2l/?1 wlaśnie leży koło mnie i jęzor wystawia i zaciąga sobie pieluchę na twarz :D nie wiem czemu ale tak lubi-kocyk,pielucha,poduszka co mu w rękę wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestancie juz wklejac te zdjecia bo z zazdrosci zaraz do szpitala pojade i o wywolanie poprosze :) Boze co za zniewalajacy usmiech :) ja bym mu tu z 6 miesiecy dala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny rzeczywiscie karolka ma duuzo ciemnych wloskow po tatusiu-brunet, a ciuszki kupilam early baby na dlugosc w sam raz troszke szerokie :) kobitki nie bojcie sie porodu zawsze mozna prosic o znieczulenie, ja uzylam diamorfiny i gazu epidural nie zdazyl zadzialac bo dzidzia juz na swicie byla ale igle w plecach juz mialam niezdazyli mi podlaczyc kroplowki- nic a nic to nie bolalo, za to skorcze owszem-i to bardzo na szczescie akcja porodowa byla szybka :) i jak tylko dzidzia wyskoczyla od razu bol minal i juz zapomnialam ze bolalo- pojawila sie niesamowita radosc i lzy szczescia :) to bylo wspaniale doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka twoj oli jest cudowny a ten usmiech :) super chlopak biedronka wkrotce i ty wkleisz nam swoja dzidzie, juz niedlugo kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka cierplkiwości kochanie :D teraz się nudzisz i czekasz a ajak się urodzi to będzie niezły młynek :D ale ja to znam, jak doeszłam z pracy w 36 tygodniu to myślałam że jajo zniosę z tego czekania, komodę i torbę do szpitala przeglądałam kilka razy dziennie, chociaż tyle że ja na ostatnią chwilę zostawiłam sobie pranie i prasowanie ciuszków dla małego.No i codziennie tarabaniłam się z tym wielkim brzuchem na miasto, i te 2 tygodnie macierzyńskiego to okres kiedy chyba wywaliłam najwięcej kasy w swojej karierze w UK :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz chetnie bym poprala i poprasowala ciuszki malego ale pogoda nie bardzo:/ troszke slonca pozniej desz i tak co chwilke :/ A nie wiem czy dam rade pozniej bo u mnie ten bol plecow to masakra:/ A powiedzcie mi dziewczyny w czym pralyscie ubranka?? Ja myslalam w samym plynie fair ale nie wiem czy to dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosienko,ja pralam w proszku fairy a potem jeszcze 2 razy plukalam(-:albo w plynie do prania tzn w tym zelu fairy(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypralam w Persilu non bio saszetkach z zelem i dalam jednak plyn do plukania fairy. Wlasnie ukladam ostatnia partie ciuszkow, jeszcze posciel sie pierze i koniec mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lece robic obiadek;) A pozniej troszQ posprzatac..Nio i zawiesc mamcie do pracy a Mezulka odebrac ;) Mam nadzieje ze wkoncu sie wypogodzi i bede mogla juz z przyjemnoscia prac ubranka dla syneczka ;)) Jak to fajnie brzmi synek ;D hehe wiecie co cala ciaza zleciala szybko ale ten ostatni miesiac to sie strasznie dłuży jak dla mnie ;) tAk bardzo chcialabym urodzic zaraz po 37 tygodniu nio i oczywiscie zeby zlapalo mnie wtedy kiedy najmniej bym sie tego spodziewala... Bo to czekanie jak co niektore tu dziewczyny ktore maja 2 dni do terminu albo sa juz po to jest cos strasznego wiecej stresu niz radosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasial;))))
zaczytalam sie i zapomnialam komu ale komus mialam napisac w ktorym tygodniu jestem wiec wczoraj zaczelam 35 tydzien.jeju juz tyle tygodni zlecialo jejku wasze malenstwa sa przecudowne;D ja juz chcem swoje;p ile kupiliscie paczek pampersow new born? ja mam narazie 3 paczki- 1 huggiesy a 2 pampersa.mam dziwne przeczucie ze bede miala duza dzidzie a te male pampersiki sa takie malenkie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prałam małemu w proszku fairy i płukałam również w tym.Prałam na 60* a prasowałam na najwyższych obrotach i powiem szczerze.. nie wiem może mnie uznacie za wariatkę jakąś bo zaprzestałam prasowania jak mały miał 2 tygodnie,poprostu prałam ciuszki w 60* i mocno wytrzepywałam przed powieszeniem,butelki wyparzałam do około miesiąca, a teraz tylko przelewam bardzo gorącą kranówą,szczotkuję w środki,myję gąbką i do suszenia.Ogólnie unikałam zbytniego czyszczenia i wyparzania wszystkiego.Zachowywałam higienę ale z głową.dziwi mnie troszkę koleżanka która swojemu ponad rocznemu synkowi gotuje i prasuje ubrania na najwyższych temperaturach, ona zaś dziwi się mnie,że ja tego nie robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasial ja na sam początek kupiłam jedną małą paczkę pampers 1, jest ich chyba 27 w paczce.Mam synka, i co rusz to miał zasikany bok.. urodził się normalny, i na początku przyczyną usikania był albo cycuś źle ułożony (układam mu w dół) albo pampers był zbyt luźno zapięty.z czasem nabrałam nawyku sprawdzania jak jest ułożony penis, i teraz zdarza się usikanie, ale gdy krzywo lub lekko zapnę pampersa ;) ja nie pamiętam kiedy przeszłam na rozmiar 2, a teraz używam 3, i jeszcze chwila i będą już 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja huggies 1 mam chyba 2 paczki i 1 papmpers z tym ze ja kupowalam w przecnie tam jest 92 pampersy za 9 funtow;) 2 juz chyba tez mam z 3 i chyba jedna 3 wiem wiem kupilam jak glupia ale za ta cene oplacalo sie i teraz byla juz ostatnia paczka huggies 2 za 9 funtow to ja wzielam a i mam jeszcze jedna mala pacze 1 z tych bonow od poloznej!! Tak mi sie wydaje ze tyle mam ale jak bede przekladac juz wszystko to dokladnie napisze;) Dziewczyny czy wy kupowalyscie huśtawki dla waszych pociech i czy wam sie sprawdzily(to tych ktore juz urodzily) Moj Mezulek chce taka: http://cgi.ebay.co.uk/Graco-Swing-N-Bounce-Apple-G1B97APEU-/160615032719?pt=UK_Baby_Nursery_Cradles_GL&hash=item256566e78f co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Kasiu nie jestem taka pedantyczna :) Chociaz przy synku do roku uzywalam sterylizatora ze wzgledu na plesniawki ktorych uniknelam a moje rowiesniczki mialy z tym problem. Ja tez popralam w 50 stopniach i do suszrki :) Wyprasuje tylko posciel baldachim pieluszki tetrowe i reczniki. Ja mam w suszarce funkcje prasowania wiec nie mam juz takiej potrzeby :) Pytalam poloznej i potwierdzila ze juz nie musze prasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja mam hustawke po synku i powiem Ci ze u mnie to byla rewelacja :) Synek ja uwielbial i czesto w niej zasypial. Teraz mamy dla niego zwykla drewniana taka w futryne i tez ma wielka frajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój póki co nie ma nic w buzi i mam nadzieję że nie będzie miał, za to teraz ładuje łapkin do buzi i sa całe oklejone włosami,śmieciuszkami z ciuchów..i trzeba je myć co chwilę.Widzę że mojemu małemu dużą przyjemność sprawa jeżdżenie po dziąsełkach taką rękawicę królikiem, można ją kupić w bootsie specjalnie do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to miał początki ciemieniuchy ale że udalo mi się to w porę wyłapać to zdusiłam w zarodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to chyba ja sie pytalam o ten tydzien ciazy(-: ale tu mamy ruch mamusie (((-;jak w kurniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewzynkii znowu zostalam sama ..moj poszedl d pracy i wroci dopiero o 5 rano a moze pozniej...i znowu nie ma do kogo sie odezwac... :( pokoik maluszka sprzatam codziennie heh skladam ciuszki do kupki wszystko takie malutkie takie tycie... wszystko juz czeka a Alex dalej chce siedziec w brzuszku. Dzwonil lekarz do mnie dzisiaj ... do 10 dni jak jeszcze n ie urodze to mam wizyte w szpitalu na wywolanie porodu...mam nadzieje ze do teg nie dojdzie i urodze sama jeszcze w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalniczka nie martw sie ,doskonale Cie rozumiem-ja tez siedze sama z tym ,ze w dzien,caly dzien...nie chcialabym tylko byc sama jak to sie juz zacznie ale co ma byc to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziewczyny w sumie siedze sama bo mama spi po nocce a maz od 5:40 w pracy do 18:00 i jeszcze ja musze wstawac wczesnie zeby go zawozic ;/ Ale u mnie jest z tym dobrze ze maz pracuje blisko domu i jak tylko zacznie mnie cosik brac to dzownie po niego i on w 5 min jest w domku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piore ciuszki w persil non bio i plukam w plynie comfort non bio, piore w 40 stopniach i prasuje wszystko ciuszki ale to bardziej dla tego ze nie lubie ich pomietych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tych pampersach zle Wam napisalam ;D a wiec mam jedna paczke 80sztuk pampers 1 i jedna mala huggies ta z bonow. za to mam 94 huggies 2 paczki 2 i jedna paczke pampers 3 ! Mam dzieje ze tych malenkich mi starczy.... bo w sumie lekarz powiedzial ze dziecko nie bedzie mialo wiecej jak 3i pol kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cisza u nas zapadla;) Ja licze skurcze i jak cosik bede dzwonic do szpitala bo w przeciagu 10 min zlapal mnie 4-5 razy ;( Nio i ten bol jak na okres;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalniczka a czy twoje dziecko będzie miało na imię Alex,i tak też będzie się pisało, czy taki skrót stosujesz? No ja też już sama siedzę w domu i zamierzam się zaraz uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakuwam do prawka a tak naprawdę to mam wielką dziurę w głowie, od kilku dni wogóle nie potrafię się skupić i przyswajać informacji...a egzamin bukuję lada chwila, i kiedy będe już znała termin to muszę się uczyć choćby nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i mi ciezko sie za to zabrac ;) Narazie jezdze na ''L'' ale musze wkoncu sie wziasc za testy i po urodzeniu malego odrazu chcialabym isc ale zobaczymy jak to bedzie;) Maz mowi ze jezdze dobrze ale jednak chce tez wykupic godzinki u instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×