Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

nadzieja- może masz rację, że lepiej usunąć zdjęcia zanim pojawią sią pod nimi głupie komentarze... dziewczyny! nie rezygnujecie z tego forum z powodu jednej sflustrowanej osoby! piszcie dalej bo bez was to forum upadnie a musimy tu trwać dla Kasi! Ja wierzę że ona wróci do nas z wielkim brzuszkiem z bliźniakami i na pewno z chęcią powymienia się doświadczeniami! Naprawdę olewajcie tę pomarańczkę i piszcie dalej, dla mnie naprawdę to forum jest cennym źródłem informacji... udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONECZKO 11-NA STR.129 ,IWI 83-NAPISAŁA ZE KASIA SIE ODEZWIE ,ALE POTRZEBUJE WYCISZENIA mam nadzieje ze wróci z dobrymi nowinami,bo tez sie o nia martwie:( Zapomniałam o tobie MAMO URWISA-WSZYSTKIEGO DOBREGO i niech OLA zdrowo sie chowa. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kushion jak mozesz to podaj hasło do nk na mojego maila,chyba tez skasuje swoje fotki skoro jest tu ktos kto zwyczajnie robi sobie z nas jaja.Bardzo to wszystko przykre,szkoda zeby tak ten temat upadł.Moj mail olafasola83@o2.pl U nas dobrze,bylismy na usg bioderek i brzuszka.Mam zakladac dwie flanelowe pieluszki i za miesiac do kontroli.Co do szarpania sie przy jedzeniu o ktorym pisałam,to pan doktro powiedzial ze Maly mnie zwyczajnie terroryzuje i zeby sie nie dac:)odkładac do lozeczka jak sie tak szarpie,widocznie nie jest glodny.Dzisiaj było super,spokojnie zjadl,pozniej kolysanka i usnał aniolek.Dobra tyle o nas. Gosia ogromne gratulacje duzeejjjj Coreczki:)podziwiam Cie za porod sn. Ines,Iwi nie znikajcie!!poprostu ignorujmy te wpisy na pomaranczowo! malinka17011977 dawni sie nie odzywałas,co u Ciebie? nadzieja,edysia Wy tez rzadko piszecie co u Was! superburek zapalenie raczej mi nie grozi bo mam wrazenie ze ta lewa piers gorzej sie napelnia,prawa jest caly czas jakby nabrzmiala a z lewej jak zje to taki flak;)piszesz ze masz mozliwosc powrotu do pracy,i badz tu madra co nie?ja na sama mysl mam dreszcze! Niunia0205 glukoza blee,ja mam zle doswiadczenia.Za kazdym razem musialam sie zaraz polozyc i przeczekac zeby nie zwymiotowac. Mama Urwisa ja to Cie podziwiam naprawde.Miec dwojeczke i tak sobie radzic i jescze tak fajnie pisac:)ja przy moim jednym Filipku mam urwanie glowy czasem,a nie mamy ani kolek ani zadnych problemow.Tym bardziej szacuneczek dla Ciebie! pozdrawiam i nie dajmy sie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro z powodu tego incydentu. Jestem tu nowa i nie spodziewałam się takiej akcji. No ale cóż, ludzie są różni..... Zgadzam się, że forum powinno trwać, w przeciwnym razie pomarańczka dopnie swego, a pewnie o to jej chodzi. Już pewnie ma sporo radości, że część się wycofuje i zapanowała na forum ponura atmosfera. Kushion - cieszę się, że u Was wszystko dobrze :). A ile waży synek? Goska - gratuluję córeczki i podziwiam :). Duża ta Twoja córcia. Fajnie, że masz ją już w domku. Dużo zdrówka dla Was. Ines - kurcze, strasznie mi przykro, ze się wycofujesz :(...., ale poniekąd Cię rozumiem. Mam nadzieję, że wrócisz szybko, bardzo lubiłam czytać Twoje wpisy.... Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratulacje!!!Napracowałaś się z takim słodkim klocuszkiem,podziwiam że dałaś radę,życzę zdrowia dla całej rodzinki. Przyznam się że usunęłam wpisy pomarańczki i nie mogę pojąć że tak łamie się zaufanie do pozostałych forumowiczek wyciągając nazwiska,dziecinada i chamstwo.Brak mi słów na tą sytuację,ja też jestem tylko po zawodówce ale chyba rozumiem co Idea miała na myśli. Ktoś ma charakterek pomarańczowy.Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko11- ja mam kontakt z Kasią przez sms ale nie piszę nic tu na forum bo nie wiem czy by tego sobie życzyła. W każdym razie jest na dobrej drodze aby do nas dołączyć. Trzymam za nią kciuki:) Za Ciebie oczywiście też i często myślę o Tobie- w każdym razie nie zapomniałam:) A jakie masz teraz plany? malinko- zgadzam się z Tobą, że wykształcenie nie ma nic do rzeczy. Osobiście znam osoby co skoćńzyły po 3 fakultety a zachować się nie potrafią. To chyba chodzi raczej o poziom kultury osobistej albo jakieś wrodzone zaburzenia...A Malinko jak wasze plany?? kushion- dobrze zrobiłaś z tą nk. Może lepiej po prostu usunąć to konto...a zdjęcia zawsze można wysłać na maila. no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA -u nas po nieudanej iui kolejna była 19.10. beta 28.10 druga beta 465,03-myslałam ze super ,ale w srode bylam na usg i pecherzyka jeszcze nie bylo ,z moim szczesciem pewnie wogóle go nie bedzie pewnie sie skonczy na ciazy pozamacicznej lub cos w tym stylu,a potem na zabiegu, jestem w dole ale daje rade.Mam zrobic kolejna bete we srode i kolejne usg ,ale nie mam zludzen:(................i jeszcze ta pomarancza,a tak sie fajnie to forum czytalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko glowa do gory,u mnie przy becie bodajze 407 nie było jeszcze nic widac,pojechalismy za trzy dni i juz bylo wszytsko pieknie.Takze trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI OLA JAKOS ZYJEMY NADZIEJA ,WIEM ZE ONA UMIERA OSTATNIA,NAJGORSZE JEST TO ZE DO SRODY DALEKO. DZIEWCZYNY PO TYM CO SIE TU WYPRAWIA MOZE FAKTYCZNIE LEPIEJ USUNAC TO KONTO NA NK JA WPRAWDZIE NIE DODAŁAM NIGDY SWOJEJ FOTKI ,ALE TYLKO DLATEGO ZE NIE UMIAŁAM,A BRAT MOJEGO M NIE MIAL NA TO CZASU,TERAZ Z PERSPEKTYWY CZASU MYSLE ZE DOBRZE ,ZE TAK SIE STAŁO PO CO MA KTOS SZARGAC MOJE DOBRE IMIE. EMMI82-POZDRÓW KASIE I PRZEKAZ BUZIAKI DLA ZUZY MAM NADZIEJE ZE U NICH WSZYSTKO DOBRZE.TRZYMAM ZA NIA MOCNO KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines- kurcze! dopiero przeczytałam Twój wpis! nie znikaj! Aurat Twoje wpisy naprawdę są dla mnie zawsze bardzo cenne. Właśnie miałam pytać o matę, na jaką się zdecydowałaś? my w końcu kupiliśmy safari canpol - czekam aż przyjdzie. Dziewczyny polecam Wam nosidełka baby bjorn. Osobiście jeszcze go nie mamy, ale chcemy naciągnąć rodziców na święta:) Są co prawda bardzo drogie ale naprawdę warte swej ceny - są modele które można używać od urodzenia! My chcemy kupić model comfort od 3 miesiąca do 2 lat. Trzy pary naszych znajomych mają i są naprawdę zachwyceni. Jakoś nosidełko bardziej mnie przekonuje niż chusta ale to pewnie indywidualna sprawa. mamusie a jakie krzesełka do karmienia polecacie? wiem że mamy jeszcze z tym sporo czasu ale chcemy zaplanować większe wydatki:) pozdrawiam i nie znikajcie! po prostu olewajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no nie wytrzymam, nie mogę nie reagować bo za bardzo lubię Ines. pomarańczko- narawdę radzę Ci uważać i nie ujawniać danych osobowych innych osób bo nie wiem czy wiesz że to jest w PL karalne!! Jeśli Ines pójdzie z tym na policję to możesz mieć kłopoty i nie łudź się, że nikt nie pozna Twoich danych. Jeszcze się ździwisz! malinko-trzymam mocno kciuki! będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion czy możesz usunąć moje zdjęcie przynajmniej tymczasowo, widzę, że ktoś dostał hasło tylko nie wiem jak!!!!Będę wdzięczna! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko wybacz nie chcialam nikogo urazic z tego forum tylko trafiuc do intruza,masz racje ze nie ma znaczenia po czesci wysztalcenie,ale tylko po czesci,a reszta to charakter poglady jak mowisz,jeszcze raz przepraszam,nie gniewaj sie,nie martw sie u mnie przy hcg 1500 (nie beta hcg)pecherzyk ledwo zostal znaleziony :)to byl 5 tydzien,potem byl juz widoczny ja tez poprosze o haslo na nk niunia_ya@wp.pl a krzeselko mamy takie http://www.coneco.pl/index.php?go=fabula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi- za tydzień mamy genetykę, a potem ze 2 m-ce czekania na badania i myslę, że w marcu ruszymy z kolejnym IVF bo o IUI z mieszanym nasieniem M nie chce słyszeć i nawet mnie to nie dziwi. Proszę pozdrów Kasię ode mnie. życze jej wiele szczęścia, zresztą jak Wam wszystkim, nawet pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion- ja mam nazwisko w mailu więc bardzo Cię prosze o usunięcie moich zdjeć. Przepraszam że zwalam to na Ciebie ale naprawdę nie mam pomysłu jak inaczej to zrobić. Z góry wielkie dzięki. słoneczko- genetyka czyli badania genetyczne? a byłaś może u immunologa? słyszałam że coraz więcej osób ma problem z tymi wrogimi przeciwciałami jak nasza Kasia...a nadal jesteś w tej samej klinice czy coś zmieniłaś? miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynka2 Witam po dlugiej przerwie to straszne co sie porobilo z nasza nk na ktorej bylam od poczatku. Popieram Kushion i ja tez prosze o usuniecie moich zdjec a najlepiej calego profilu. 31 lat / swietokrzyskie/8 lat staran/2 in vitro/7IUI/2 poronienia/torbiel krwotoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion też bym Cię poprosiła o usunięcie moich zdjęć z nk. Jakoś tak zupełnie nieswojo się teraz czuję... I przepraszam dziewczyny za moje mocne słowa. Macie zupełną rację, nie ma co wdawać się w jakieś głupie kłótnie. Im my bardziej będziemy się w to wkręcać tym większą satysfakcję będzie miała pomarańcza. Od tej pory totalna olewka. Tylko strasznie się wkurzyłam ze względu na Ines. Paskudne jest to co pomarańcza jej robi :( Ines nie uciekaj od nas!!! Jesteś nam tu bardzo, bardzo potrzebna!!! Ja na pewno nie znikam z forum i Wy też tego nie róbcie. Nie pozwólmy jakiejś wariatce nam tego rozwalić! Mam nadzieję, że szybko wróci tu radość i dobry nastrój :) Ja Wam kochane przesyłam moc buziaków i ogromny uśmiech :) Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi- tak badania genetyczne. u immunologa nie byłam ale znając życie będę musiała go odwiedzić. i chyba nadal jestem w naszej klinice -chyba bo to okaże się dopiero po genetyce jak będziemy decydować co dalej i gdzie. dziewczyny nie znikajcie z forum bo kogo będę codziennie czytać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki co prawda ja do tego forum nie należę, niestety jeszcze :( ale to nie o to mi chodzi. Chciałam tylko napisać że jestem w szoku co tu się dzieje i że Ines nie zasługuje na coś takiego!!! Jakim prawem ktoś tak bezczelnie pisze!!! Czy w ogóle na tym forum jest ktoś żeby mógł usunąć takie posty? Przecież musi być jakiś moderator czy nie wiem kto,kto pilnuje porządku i co jak co powinien to szybko usunąć!!! Jeeezu w głowie się nie mieści za taki tupet i chamstwo! Kushion teraz rozumiem czemu nie mogłam się na forum zalogować,rozumiem i popieram. To miało być wszystko super,tyle miesięcy nic się nie działo,Jezu sama nie wiem co pisać jestem strasznie oburzona!!! Przykro mi,strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja sadze- wręcz jestem pewna ze to nie chodzi o zdjecia z naszej nk i ze to żadna z nas, tylko chodzi o moje prywatne nk- ta kobieta-dziewczyna-bo facet nie czyta takich tematów musi byc moja"znajoma z prywatnej nk" Zakończmy ten temat juz bardzo Was proszę- jestem jak mowie pewna ze to była atak tylko i wyłącznie na mnie, Wy sie nie martwcie o Wasze fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do moderatora kafe, usunąć postów sie nie da ale identyfikacja ID piszącego w przypadku naruszania danych osobowych jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines mam nadzieję że wszystko dobrze się dla Ciebie skończy kochana bo naprawdę ja bym nie popuściła!!! Buziaki dla Ciebie i pamiętaj jesteś super osobą a Leoś jest prze kochanym chłopczykiem :) pozdrawiam i znikam stąd lecę na to moje forum :) Ale mam nadzieję że kiedyś i ja tu będę mogła pisać o moich mdłościach,rosnącym brzuszku itd. :) Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion jeśli mogę Cię prosić skasuj również moje zdjęcie. Tak jak pisałam na forum inseminacyjnym, nie pcham się do Was drzwiami i oknami ale bardzo mi było miło należeć do Waszej społeczności i dalej będzie jeśli uznacie, że się należy :-) - golden.buba@gmail.com Tak sobie jeszcze myślę, że w sumie nadal można wstawiać zdjęcia na nk, ale może bez swoich twarzy i podpisów jednoznacznie wskazujących na dane osobowe. I jeszcze jedno można łatwo zhakować takiego osobnika (pomarańczę). Gosiu gratuluję serdecznie. Stanowcza jesteś i dobrze "bez małej nigdzie się nie ruszę" :-) rozbawił mnie Twój wpis, że Sabinka ucieka gdy Milenka poruszy nogami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja też zgłosiłam do usunięcia wpisy pomarańczy dotyczące Ciebie i widzę że ich już nie ma :) Dziewczyny może po prostu jak tylko jakiś taki wpis się pojawi to klikamy na "zgłoś do usunięcia" i będzie po problemie. I olejmy zazdrosnego babiszczona!!! Ines całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki;-) Mogę sie przyłączyc?;-) Mam plan przeczytac calosc foum, chociaz nie wim kiedy mi sie to uda. Nie moge tez porzucic calkowicie forum inseminacyjnego, dlugo tam goscilam i przywiazalam sie do dziewczyn:-) zauwazylam, ze pomarancza poszla na ostro.....latwo jak jest sie anonimowym, ale to swiadczy o czlowieku. pozdrawiam serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Niewiem co tu sie wydarzyło na forum bo nie miałam kompa przez 2 tyg:( ale widze ze cos jest nie tak.probowałam tez wejsc na nk i nie moge. konto jest zlikwidowane czy zmiana hasł? chciałabym wiedziec bo tam tez są moje fotki i troche jestem niespokojna. Dajcie mi znac co jest grane pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA-nie mozesz wejsc na nk bo Kushion zmienila haslo. Zaczela sie tu krecic pomarancza i dokuczac INES co gorsze wymieniac ja na forum z imienia i nazwiska-podle ale takie rzeczy sie zdarzaja. IDEA10- nie mam do ciebie zalu absolutnie,bardzo cie lubie nawet mialam twoj nr.gg bo kiedys podawalas na forum i odpisalam sobie z mysla ze kiedys skorzystam,ale jakis wirus mi sie przyplatal i wywalilo mi wszystkich znajomych.Mysle ze nie mialas w zamiarze nikogo urazic swoim wpisem,ja tez przepraszam bo moze zbyt impulsywnie zareagowalam:) Dziekuje troszke mnie uspokoilas,mam teraz lezec w łozku do srody,a to tak daleko dzis dopiero sobota no trudno co bedzie to bedzie. INES-tez mysle ze to byl atak na ciebie z prywatnego nk,masz moze jakies podejrzenia? Nie przejmuj sie zdarzaja sie zazdrosnicy.BUZIAKI DLA WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×