Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

KULFONIK- na krostki polecam TERMENTIOL tez to przechodziłam i w szpitalu stosowałam ten specyfik.Jak reka odjął. A mała ma normalne kupy nie tzw strzelajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane;-) ja tak szybciutko, bo pirania na chwile zasnela.... dziekuje za rady, nie wiem co bym bez Was zrobila..:-) Akif jak wygladaja strzelajace kupy?? co do konsystencji to w zasadzie nie zmienila sie od kiedy nas wypuscili ze szpitala...moja mam powiedziala ze ladne kupy robi.....hmmmmm....wiec nie wiem jak ewentualnie moglyby takie strzelajace wygladac.... jak duzo pije to sa rzadsze, jak mniej to bardziej scisle, a tak poza tym to nie wiem.....gluptak ze mnie prawda??:-P tormentiol mam, zastosuje na pewno.. miholku ciesze sie ze z Jasiem juz ok ;-) oczywiscie odezwe sie na maila w sprawie ksiazki...rany taka instrukcja to cud!!!;-) rybcia oo juz blizej jak dalej do finalu..;-) tak ubranka po zakupie upralam i wyprasowalam..teraz jestem bardziej leniwa... tylko piore...:-P MamoUrwisow masz wspaniale dzieci...:-)az przyjemnie sie czyta:-) co do suszarki, to uzywam przy malej jak sie napina i wrzeszczy....nagrzewam pieluche i klade jej na brzuchu...po kilku minutach slychac juz kanonade...:-)co nie znaczy ze placz cichnie.... dzis bylysmy na spacerze, zgubilysy srubke przy kole wozka....a mowilam M. zeby dokrecil...wrrr....poszlysmy do lasu, ale dla niej chyba jeszcze za mocno trzesie....po tym jak jakis idiota na motocyklu ja obudzil to musialam biegusiem do domu zasuwac bo sie rozkrzyczala na maksa...ludzie sa niepowazni, zeby po lesie jezdzic takimi glosnymi maszynami..wrrr.. o dziwo tez rano za mocno nie plakala.wydusila co miala wydusic i ladnie zasnela, moze to juz bedzie koniec problemow z brzuszkiem...zobaczymy dzis po kapieli.... wyniki malej tsh i ft4 w normie, wiec moze wizyta w poradni bedzie jednorazowa. na to licze :-) buziaki, pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziekuje za rady i slowa otuchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULFONIK- strzelajace kupy to takie które są rzadkie i słychać jak dziecko je robi bo to taki wielki bąk jakby wystrzał z armatki pierdzącej. Dokładnie się nie da tego opisać. Ja przerabiałam Biogaję, Esputicon i jemu nic nie pomagało na brzuszek ale jak sie później okazało to problem był powazniejszy boo ma nietolerancje laktozy. Mój tez się budzi jak motor przejedzie i tez we mnie sie gotuje....noale coż zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:-) Akif...o matko jedyna..to wychodzi na to ze ona ma strzelajace kupy srednio co druga....a pupa zaczyna sie juz goic, wietrze ja troche..;-) miholu kropelki juz mam:-) na razie jeszcze nie stosuje, bo wyszlo na to ze ona mogla byc taka marudna bo ja przegrzewalam....dzis mnie uswiadomila srodowiskowa....zobaczymy jak bedzie fukcjonowac w troche lzejszych strojach.... ciagle tez z nia walcze o lezenie na brzuszku...ona tego nienawidzi...zawsze jest krzyk i placz..o dziwo spi teraz na brzuchu;-) zmeczyla sie na spacerze, bo darla sie jak opetana, nie wiem czemu. byla najedzona miala sucho i ubrana byla tym razem stosownie do pogody.....musze to jeszcze ogarnac, bo spacery stana sie koszmarem, a nie o to chodzi.... buziaki pozdrawiam Was serdecznie:-) ruch na forum zamarl, pogoda sie zrobila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULFONIK- u mnie też tak było prawie nie wychodziłam na spacery bo sie darł jak opętany mimo, że był najedzony, w dupsko sucho a on swoje. Ale jesli ma twoja mała coś z jedzeniem to może się zagazowywać i dlatego płacze bo ją brzusio boli jak by miała kolke mimo, że brzusio miękki. Mój non stop wisiał na cycu bo tylko tam sie uspakajał i spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulfonik - zasiegnelam jezyka na innym moim forum. Oto odpowiedz: miholichol: mojej koleżanki synek miał podobne problemy, lekarka zmieniła im mleko na Nutramigen i po kilku dniach wszystko wróciło do normy (kupki przestały być strzeliste i mały się uspokoił). Malutki musiał tylko przekonaćsię do nowego mleczka, podobno nie jest super smaczne ale jakoś się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: miholichol - U nas była podobna sytuacja. Mała miała strzelające kupki, czasem pieniste i do tego ciągle puszczała "mokre bączki" bo kupą takiej ilości nie można było nazwać. Ciągle miała odparzoną pupę. Była karmiona tylko piersią a później dokarmiana NAN Pro. Ze względu na alergię pediatra kazała zmienić mleko na Nutramigen. Hipoalergiczny preparat do stosowania: - w alergii na białka pokarmowe (w tym alergii na białko mleka krowiego) - w nietolerancji laktozy i sacharozy - w kolce jelitowej - u dzieci z wysokim ryzykiem wystąpienia alergii Trochę było trudno się przestawić na to mleko bo NAN Pro jest słodki, mleko z piersi też a Nutramigen jest gorzki, ale jak nie miała nic innego do wyboru to nauczyła się jeść. Teraz dosypuję jej do porcji ze 2 miarki kleiku ryżowego i już bez niego nie chce jeść. To mleko jest strasznie drogie, puszka 425g kosztuje około 38 zł więc jakieś 90 zł za kilo. Odkąd jesteśmy na tym mleku zdecydowanie poprawiły się kupy, zniknęły "mokre bączki" a co za tym idzie również odparzenia, nie boli jej brzuszek i nie ma wysypki. Jeśli koleżanka ma szansę dostać receptę na to mleko to niech spróbuje. Ja przyrządzam mleko zgodnie z instrukcją na opakowaniu i po dosypaniu proszku i kleiku wychodzi około 210ml i potrafi to wszystko zjeść! Jak robię kaszkę w butelce to też wychodzi mi ilościowo 210 i też zjada. Już nie muszę się martwić o jej wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) miholku, akif dzieki za rady i info...kupilm kropelki i podaje, baki ida ladnie (nie wiem czy to tak szybko zadzialalo) kupy sa raz strzelajace raz normalne...pupa ....to dziwne bo w jednym miejscu pryszcyk znika i pojawa sie w drugim, nie wiem jak to rozumiec. okolice odbytu sie ladnie wygoily,, zostaly krosteczki na posladkach, na razie wietrze pupsko jak najczesciej, a jak dotrzemy niedlugo do lekarza to pogadam nt. mm i krostek.. a na razie melduje ze Zuziadlo wazy juz 3650 wiec przytyla w ciagu tygodnia 350 gr......i to widac po buzi, jak ksiezyc w pelni....:-) dzisiejszy spacer sie udal, chociaz musielismy zrobic przerwe u dziadkow na picie i jedzonko, no i przewijanko..wtedy sie rozkrzyczala. po wyjsciu na dwor zasnela i spokojnie wrocilysmy do domu.. dzis bylo wyjatkowo duszno wiec moze tez pogoda miala wplyw na jej samopoczucie...;-) kurcze musze zmykac bo sie pirania obudzila...;-) przepraszam ze znowu tylko o nas.....postaram sie poprawic;-) buziaki pozdrawiam wszystkie forumowiczki... Eeewa czy juz urodzilas??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfoniku na chwilę obecną jeszcze się nie rozpakowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ale tu ostatnio pustki, gdyby nie wpisy Kulfonika to nie byłoby czego czytać :-) A nasz Kulfonik świetnie sprawdza się w roli mamuśki :-) Co u Was, czyżby posypały się już urlopiki ??? A może szalejecie na zakupach, bo chyba nie smażycie się na słoneczku ;-) Pozdrawiam "chłodniutko" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewa jak się czujesz? Pewnie te upały dają Ci w kość .... Na kiedy masz tp? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja tu też zaglądałam i też widziałam, że cicho sza:) Kasiu też chętnie pozdrowiłabym Cię chłodniutko, ale pomimo, ze nie jestem na wakacjach na jakiejś gorącej wyspie.... to i tak u mnie generalnie tropik:) Kulfoniku:) dzięki za komplement dla moich pociech. Cieszę się, ze z Twoją Zuzieńką lepiej. Mleko, o którym cytowała Micholiholek to dobrze znany przyjaciel Emmi82, Akif i mój:) Oboje moich przerabiało nutramigen i dla obojga było to wybawieniem. "Tryskające" kupy to u mojej córci było coś koloru brunatnego lub bardzo ciemna zieleń i konsystencji oleju. Jeśli była rozwinięta, bo np. próbowałam jej jakoś pomóc gdy brzuś bolał i ją rozwinęłam to faktycznie tryskające to było, bo kiedyś ustrzeliło zasłonę koło okna.Ogólnie był dramat, brzuszek bolał i z każdym dniem było coraz gorzej.(sorki za dosłowny opis) U nas zestaw - nutramigen+Biogaja+Sab Simplex zdziałał cuda. Z tym, ze o Nutramigen (ewentualny) w obecnej dobie trzeba walczyć. Dużo też nagadałyśmy się na ten temat tutaj z Emmi. Być może sama Biogaja pomoże, bo nigdy reakcje brzuszka in plus nie są natychmiastowe, to zawsze jest proces.Super sobie radzisz i mała pięknie przybiera:):):):) Eewo, apropos szczepień trafiłam ostatnio jeszcze na ciekawy artykuł... http://www.bangla.pl/artykuly/a63/szczepionki-nierefundowane-kwestia-ilosci-wkluc A tak w ogóle to bardzo mocno zaciskam kciuki za Ciebie:)):):) Oby poszło szybko, bez problemów i możliwie łagodnie:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajapała
Witam Proszę niech ktoś mi wyjaśni o co chodzi. Zrobiłam wczoraj test ciążowy i wyszły dwie kreski jedna bardzo słaba. Ponieważ staramy się o dziecko już kilka miesięcy dziś kupiłam drugi aby szczęścia było zadość i się rozczarowałam. Druga kreska wymaga dokładnego przyjrzenia się, a wręcz prawie jej nie widać. Testy są tej samej czułości, ale innych firm. Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Nie mam objawów no z wyjątkiem jednego źle robi mi się od kilku dni lekko niedobrze jak jadę samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfoniku świetnie sobie radzisz a jak nie ma w pobliżu kogoś kto doradzi i pokieruje to jest trochę trudniej ale do przeżycia.W takie upały to możesz malutką ubrać tylko w body z krutkim rękawkiem i ewentualnie jak zaśnie to tetrową pieluszką lekko zakryć ale grunt to obserwacja na karku bo rączki to mogą być zimne z powodu potu. Kasiu fantastyczne uczucie gdy czuje się mieszkańca, tak się cieszę że i Ty teraz tym się rozkoszujesz. Pozdrawiam resztę dziewczynek i życzę zdrowia Wam i pociechom. U nas teraz wakacje ale Dominik na każdym kroku mnie zaskakuje;dziś w czasie burzy otwarte były drzwi do ogrodu wybiegał na podwórko i w czasie gdy lało i mocniej zagrzmiało zapytał ''co to było'',ostatnio jak poprosił na nocnik to brzmiało tak''mama,nocnik sibko,sibko''jestem wzruszona każdym wyrazem i zdaniem.Mieliśmu we wtorek rezonans magnetyczny głowy,był bardzo dzielny przy zakładaniu wenflonu i przy wyciąganiu,narkozę też dobrze zniósł ale przed i tak się martwiłam.No i zrobiliśmy testy z krwi ale musimy jeszcze na wizytę do alergolog. Podczytuję Was ale przez pogodę chyba mało czasu macie ,wcale mnie to nie dziwi bo trzeba słońca zarzywać ile się da. Ciężaróweczki trzymajcie się chłodno i nóżki do góry.Odzywajcie się czasem bo lubię czytać co Wasze maleństwa wyprawiają pod serduszkami i mamusie też proszę o słodkich szkrabach piszcie.Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajapało - idz zrobic sobie badanie krwi na hormon BetaHCG bedziesz miała 100% pewnosc :) trzymam kciuki, oby wynik był duuużżżyyyy :D powodzenia. PS: testy mogą wyjść różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę, że u Was pogoda dopisuje, w Gdańsku szaro, buro i ponuro buuu.... dziś jest lepiej 22 stopnie, ale słońca za bardzo nie widać, to akurat b.dobrze, po ostatnim ciepłym dniu to była nd, nie miałam kostek SZOK! 2gi raz w życiu. Teraz siedzimy sobie i czekamy na kolejną wizytę, bo jak każda kobieta zamartwiam się co tam w brzuszku, nic jeszcze nie czuje a usg mnie uspokoi, oby do 12.07. Teraz mamy 17 tydz i 4 dni. Jak ten czas szybko leci od pd zacznie nam się 5 m-c jejuś! Ściskam Was mocno Xoxoxox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas straszny upał,siedzę "zabunkrowana" w domu moje biedne stopy przypominają pulchne bułeczki :P -kasiu-do terminu 8 dni :)cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze-udanej zabawy:) mamo urwisów dzięki za linka :)co do porodu oby było tak jak piszesz:)buziole dla Twoich urwisków kibicująca gratuluję dzielnego pacjenta-mam nadzieję że wszystkie wyniki wyszły dobrze! pozdrawiam pozostałe forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu już tylko 8 dni zaczynamy odliczanie :) oby było szybko i bezboleśnie :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Eewa to możesz nam zniknąć z forum w każdej chwili .... Ja już teraz życzę Ci lekuchnego i szybkiego porodu :-) Madzik jak chcesz więcej słońca, zapraszam do Łodzi, jutro ma być 34 stopni w cieniu :-) Kibicująca masz rację kopniaczki to wspaniałe uczucie, chociaż jeszcze nie regularne i delikatne. Z jakiego powodu Dominik miał robiony rezonans? Buziaki dla odważnego kawalera :-) Ajapała zmykaj na betę, powodzenia :-) Mama Urwisów u nas również tropiki, ale ja akurat jestem "ciepłolubna" więc takie klimaty mi odpowiadają ;-) Pozdrawiam "chłodniutko" :-) '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie Faktycznie pusto tu ostatnio. Ja przyznam, ze zaglądam, ale te upały mnie wykańczają i nie mam siły nawet nic napisać. Ogólnie u nas dobrze, Julce idzie czwarty ząbek. Pełza już po całym mieszkaniu i wspina się po meblach, w łóżeczku już wstaje na nóżki, ale zaraz upada więc przy tym sie męczy i ciągle jest cała spocona. Bidula wyraźnie nie lubi upałów, śpi bez przykrycia, ubrana w body, a i tak jej gorąco. Ewa - To trzymam kciuki za poród!! życzę Ci dużo sił i wytrwałości! Kasiu- super że u Ciebie wszystko ok. Kurcze zaczęły się przeceny i znów szał zakupowy:) Jutro idę znów do mothercare bo mają -50%. Co do szczepień to polecam wam ten tekst: http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85zkowe-polka-ujawnia-%C5%9Bwiatowy-przekr%C4%99t-farmaceutyczny Zwracajcie uwagę na skład szczepionek, aby nie było w nich rtęci! Niestety, w tych refundowanych czasem jest... My cały dzień siedzimy w ogródku w baseniku dmuchanym:) Julka uwielbia się kąpać i wietrzymy pupę bo też akurat mamy odparzoną:( Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w te upalne dni :) Ja juz jestem po usg polowkowym :) dziecko niechetnie pokazalo profil twarzy a na szturchania dr zaslonilo sie calkiem :( wstydliwe slodkie malenstwo :) Ale dla nas najwazniejsze ze wszystko ma na swoim miejscu i rozwija sie prawidlowo. A no i w koncu wiemy kto to bedzie ;-) Oczekujemy synka- Wojtusia :D . Obecnie wazy 328 gram. Rybciu niestety dla Stasia zamiast narzeczonej mam kumpla :) ps. ja jutro uciekam na tydzien wakacji :D jedziemy na mazury -dr pozwolil :D :D :D HURA NIECH ZYJA WAKACJE. Madzik wysylam Ci troche sloneczka :) podrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eewa czyli TY juz w kazdej chwili zobaczysz swoje malenswo :) życze zeby ta chwila nastapila szybko i bezbolesnie :) Kulfoniku widze ze juz poznalas sie z Zuzia i wspolpraca idzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a ja myslalam na 100% ze bedzie dziewczynka:) gratuluje syneczka:) i widze imie juz macie,a ja nadal nic nie wymyslilam. Ja dzis robilam te glukoze,mniammm jaki dobry slooodziutki soczek.... wyniki beda w przyszlym tyg. , jak bedzie cos nie tak to mi zadzwonia. Malucha dzis nie ogladalismy,ale mocz,wymaz ok,no i szyjka ladnie zamknieta. i tym razem w 4 tyg. przytylam 1,4 kg,czyli jest ok, bo juz sie balam ze co miesiac bedzie 5kg do przodu. Eewa no to szybciutkiego i lagodnego porodu! juz nie moge doczekac sie opowiesci:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Daisy Staś sie załamał :-) Ale na kumpla tez sie ucieszył :-) A i powiem ci ze mielismy tez na uwadze własnie imie Wojtuś :-) My tez bylismy wczoraj na usg i nasz urwis wazy 1800 kg. oczywiscie tez sie zaslanial ;-) Gratuluje synusia!!! A my bylismy wczoraj na usg nasz urwisek wazy 1800kg Tp, mamy na 12 wrzesnia ale zdecydowalam sie na cc i pod koniec sierpnia bede juz oficjalnie mumunią :-) Nie mozemy sie juz doczekac. J mam urodziny 28 sierpnia i wszystko pojdzie ok to nasze malenstwo wlasnie nas przywita w dniu moich urodzin ( i swoich) :-) Pozdrawiam was bardzo gorąąąącooo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-) Powtorzylam sie w poprzednim poscie - sorki :-) Dziewczynki czy wam w ciazy dretwialy palce u dloni? w ogole cale dlonie jak i w nocy tak i w dzien , ja nie moge sobie poradzic z nimi :-( Caly czas biore asmag 28 po 2 tabletki i nic to nie daje. Pozdrawiam was mamuski i wasze pociechy Buziory dla nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim premierem Jarosław
Drętwienie jest od złego ukrwienia, może groźna choroba jakaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja niewiem co pisze mialo byc 2* po 2 tabletki a wskoczylo mi 28 przepraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jarosławie premierze Dzieki ale ... Bardzo śmieszne z tą chorobą , naprawde !!! Ja sie spodziewam dziecka a ty mi z chorobami wyjezdzasz hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ja tez mam takie dretwienie palcow u rak,jakby mrowki przechodzily,ale szybko mija,ja od prawie poczatku ciazy biore magnez wiec moze i on troche pomaga ,tutaj cos o tym: http://parenting.pl/portal/dretwienie-palcow-w-ciazy No Twoj maluch to juz kawal chlopa,a kobity nadal nie ma...:) ale jeszcze szansa,ze Lullaby spelni oczekiwania. Lulla Ty nie znasz jeszcze plci,prawda? Rybciu widze,ze zdecydowalas sie na cc,sa jakies wskazania czy tak chcesz? Ja do tej pory bylam przekonana do normalnego porodu,ale strach wielki mnie powoli ogarnia i wczoraj rozmawialismy z mezem i chyba jednak zdecyduje sie na cc,na kolejnej wizycie porozmawiam z doktorkiem. Dziewczyny jak znosicie te upaly? bo mi strasznie ciezko i glowa peka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim premierem Jarosław
Masz racje. Nie przeżywaj bo jedna już wylądowała w szpitalu z wątku o in vitro tak przeżyła gdy ktoś jej napisał, że jest nie 100% kobietą. Oczywiście teraz na mnie jest hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×