Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Nadziejo 28 to jak i forum inseminacja jest dla każdego,witamy bardzo serdecznie po prostu trochę mało czasu jest na odpisywanie przekonasz się za ok 30 tyg.Dziewczyny starały się mniej więcej w tym samym czasie i znajome nicki wpadają w pośpiechu szybciej w oczy.Jak się czujesz ,dolegliwości typu wymiotnego mam nadzieję Cię nie męczą. Pozdrawiam Wszystkie mamuśki te biegające za skarbami i te razem w brzusiach. Nie dam rady napisać do wszystkich ale świerzo upieczone mamunie spokojnych nocy i czułego spojrzenia od maleństwa. Kasiu jak postępują SPRAWY? Lonia wiadomość ucieszyła mnie bardzo!!!Zdrowych i spokojnych 9 miesięcy. Dla Wszystkich Świerzytkich ciężarówek zdrowia i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona - doskonale Cie rozumiem :-) A co do wagi to Jaśko też nie jest grubaskiem, on po prostu będzie wysoki. Ostatnio przezyłam szok, gdy wybierałam Mu kurteczkę na allegro. Wybrałam na wymiar 80 cm - na allegro ten rozmiar nosza dzieci 1 -1.5 roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstretna pomaranczo idz mieszac gdzie indziej,nie mam glowy sie z Toba klocic ,nie zareagowalam na wpis za co przeprosilam wczesniej ze malo do kogo sie teraz odnosze w postach Nadziejo witaj u nas,przepraszam ze nie zareagowalam od razu ale naprawde jestem ostatnio zakrecona jak dwunasta w nocy,spokojnych 9miesiecy i zagladaj do nas jak najczesciej Wlasnie wykapalam malucha,nie plakal!!!!!!! i teraz po awanturze bo darl sie o jedzenie ,smacznie spi ,bekol tak ze powinnyscie slyszec:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;-) czekajko spóźnione gratki:-) bardzo Ci współczuje czasu po porodzie, szkoda, że takie maleństwo tyle wycierpiało.....ja też nie wspominam miło czasu po porodzie i mimo, że Zuza była zdrowa (no poza infekcja) to przez atmosfere w szpitalu normalnie depreche złapałam...dobrze, ze przeszło:-) xxxxxxxxxxxxxx miluchnaaa gratulacje gorące:-)chyba każda z nas na poczatku miała takie rozterki. na szczęście ten zły czas szybko mija i można cieszyć się maluchem;-) co do płaczu przy kąpieli to minie. Zuzka ryczała jak wsciekła przez jakis miesiąc, potem było coraz lepiej a teraz uwielbia się kapać:-) xxxxxxxxxxxx ona nie przejmuj się, że cieszysz się z owrotu do pracy..ja też się nie mogę doczekać, a to nie znaczy że mniej kocham Piranię....powiem więcej z dnia na dzień coraz bardziej za nią szaleję:-) chyba taka nasza uroda, że lubimy pracować;-) xxxxxxxxxxxxx nadziejo 28 gratulacje, oby ten czas przbiegał bez komplikacji i z bezbolesnym finiszem..;-) xxxxxxxxxxxxx kushion nieźle :-) oby crio się powiodło. my też mamy 2 snieżynki, ale poczekamy z odbiorem aż mala skończy 2,5 roku:-) w między czasie musimy zmienić mieszkanie;-) xxxxxxxxxxxxxxxx miholu, ależ Jacho długas...;-)kawaler będzie jak się patrzy:-) xxxxxxxxxxxxxxxx martucha też jestem zadowolona z Hippa, Zuzce skończyły się problemy brzuszkowe jak na niego przeszliśmy...:-) xxxxxxxxxxxxxx pozdrawiam niewymienione:-) Zuza miała dziś tak wspaniały humor, że uśmiech nie schodził jej z buzi cały dzień. Była u dziadków, i praktycznie nie spała cały dzień...w sumie ze dwie godziny...padła nam o 20 i liczę na to , że w nocy ładnie pośpi. Odkryła jakiś czas temu, że ma stopy...;_) co prawda trudno jej w szelkach się z nimi zapoznać, ale walczy....;-) jak jej dajemy trochę luzu i ściągamy szelki to noga idzie do góry i jest wnikliwie badana;-) dobranoc dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzieje... Czekajka gratuluję córeczki i wspólczuję rpzzeżyć po porodzie, nie dziwne, że nie miałaś głowy do forum. Kasia powodzenia! Uf ale blisko co? Daisy, zeby Ci się spełnił ten termin na 9 jeśli tak wolisz:) Drugaszanso bardzo się cieśzę że Davidek nadrabia wagę i goni rówieśników. Mały bohater:) Beata usg to jest to co sprawia, że człowiek nie wie co piwiedzieć, to cudo na ekranie odbiera mowe. Rybcia to nie muszą być ząbki to często tylko taki etap poznawczy. Ewa 7kg? łohooo kawał chłopa! Ona fajnie, ze się odezwałaś i nie musisz się czuć zle z tym, ze cieszysz się gdy idziesz do pracy, łapiesz oddech by mieć siłę na zajmowanie się bliźniaczkami. Male zdolniachy! Micholiholku tez mieliśmy koc w salonie z mnóstwem zabawek. tarzał się po nim i turlał miał swoją niezależnośc i był bezpieczny bo nie mógł nigdzie spaść czy coś. A jak z raczkowaniem, pełzaniem zaczyna coś? Miluchna moje serdeczne gratulacje zdórwka życzę! Nadzieja 28hej! Nadzieja 1983 fajnie, ze wpadłaś i Laurka zdrowa Wy ok. Bardzo mi przykro z powodu rodziców. Nie ważne ile człowiek ma lat rozstanie rodziców zawsze boli. Lullaby zrób sobie koniecznie zdjęcia zreszta wszystkie prwie rozpakowujące się) Tuz przed rozpakowaniem. Ja nie mam z adnego i na porodówce mam mało i tak mi strasznie szkoda. No i oczywiście powodzenia! Miluchna to normalne, że na początku nie ma pokarmu. Do 3 doby wikeszośc kobiet ma tylko siarę. Po 3 dobie zaczyna pojawiać się pokarm. A chyba jest tak, że jakoś zwięskza się ilośc o 10ml dziennie. Hahah kulfonik Zuzia odkryla, ze ma stopy. To takie słodkie kiedy dzieciaki znajdują swoje stopy i liża sobie paluchy:) buziaki dla Zuzi. Jestem super szczęśliwa, że Loni się udało, cały dzień chodze szczęśliwa. Jakbym to ja była w ciąży. Lonia jeszcze raz Gratulacje! Jupiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... mialam nie wchodzic jeszcze, poczekac do tego magicznego 12tyg, zeby nie zapeszac, ale tak mi sie milo zrobilo czytajac wasze wypowiedzi..serce naprawde sie raduje.. podczytywalam was od jakiegos czasu, ale nigdy nie mialam odwagi jakos tak napisac teraz jestem odwazniejsza, bo jest nas dwoje albo troje, czyli jestem z obstawą. :-D sciskam was wszystkie..tyle lat ...to naprawde cud, ze koncu sie udalo... jak to ktos napisal w swojej stopce..."cudzie trwaj".. lullyby-li, kasiu, daisy... trznymajcie sie na tej porodowce...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. i od razu prosba o podpowiedz.. co na bol brzucha.. jest jednostajny raczej, jak na okres, zadnych skurczy, plamien.. dzis wzielam dodatkowy utrogestan, czyli 800mg, nie wiem czy to nie przesada.. i naczytalam sie, ze z nospa nie przesadzac, ze taka super w ciazy.. mam metlik..dziekuje z gory za odpo/// buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu ja niestety nie pomoge,mnie nie bolal brzucho,moja koleznke cala ciaze ale nie wiem co brala...gin jej powiedzial ze taki ma urok,wsio ok ,nawet nie wiedzial skad te bolesci ma... Ale sie usmialam z Zuzi...mala odkrywczynie''ej ludzie mam stopki'':) My dzis mielismy suoper noc,obidzil sie 2razy ,zjadl i lulu,teraz spi od 7 30 cud nad Wiska normalnie Pysiaczku a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa gratuluje malego awanturnika:P kushion ale fajnie,ze bedzie rodzenstwo dla Dominisia:) trzymam kciuki:) Miholichol sposob brzuszek do brzuszka jest bardzo dobry , zaczelismy "kangurowanie" jeszcze w klinice i do tej pory sie sprawdza,tylko dziecko coraz ciezsze. beata *** nooo ja tez pamietam to pierwsue usg z moim mezem,jejku ale byl przejety. super,ze wszystko dobrze:) dbajcie o siebie. czekajko ja mam tak samo,polowy ciuszkow nie zdazylam malemu zalozyc,no ale niech rosna na zdrowie.buziaki dla was ona81 podziwiam i wierze,ze w pracy w jakis sposob "odpoczywasz",ja czasami jak zostawie malego z babcia na pare godzin to tez jestem sczesliwa,ze moge sie oderwac,a ja mam jednego i to dopiero niecale 3 miesiac,wiec wyobrazam sobie Twoja ulge;) Nadzieja 28 witaj i nie trzeba sie zaraz obrazac,czasami tak jest,ze nikt Ci zaraz nie odpisze,ale przeciez kazda jest tu mile widziana. A ty pomaranczo co ci do tego kogo tu sie wita a kogo nie? odpierdziel sie i zmiataj na forum na ktorym jak przypuszczam piszesz pod znanym czarnym nickiem? Tak poza tym to przydaloby sie troche odwagi,jak juz wsadzasz nos w nie swoje sprawy to moglabys to pod swoim nickiem robic.Tchorzu! wrrr Dziewczynki czy Wy wiecie co u Azji??? Loniu no to witaj po slonecznej stronie🌼 Ja mialam takie bole menstruacyjne do 3-4 mc,bolalo jak na porzadny okres,ale nic nie bralam,jak nie masz skuryczy i bol jest do wytrzymania to no-spe tez odpusc sobie,najlepiej zadzwon do swojej kliniki i zapytaj.U mnie odradzano jakiekolwiek medykamenty. Zycze spokojnych 9 miesiecy. Buziaki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu GRATULUJĘ,bardzo się cieszę!!!miałaś transfer kilka dni później niż ja tylko że u nas to było rok temu:)te odczucia o których piszesz to pewnie burza hormonów organizm się przyzwyczaja do zmian,macica rozszerza,poza tym bierzesz leki utrogestan też miałam.Myślę że nie masz sie czym martwić z p/c bólowych bezpieczny w ciąży jest paracetamol.Spokojnych 9-ciu miesięcy życzymy:) zzzzzzzzzzzzzzz ciekawe co u naszych mamusiek kasi daisy i lullaby czyżby już ? zzzzzzzzzzzzzzz drugaszanso a co u Davidka? zzzzzzzzzzzzzz ona cieszę się że napisałaś.poniekąd Cię rozumiem mimo ze nie wróciłam jeszcze do pracy,z jednej strony tyle czekalyśmy na nasze cudki a z drugiej trzeba wyjść do ludzi by nie zwariować w czterech ścianach. buziaki dla Twoich księżniczek:) zzzzzzzzzzzzz czekajko wiem o czym piszesz.Ja miałam po porodzie silne skurcze macicy czułam wielką niemoc byłam słaba jak mucha ,że moja mama podawała mi małego do karmienia,gotowała itd nie umiałam się ruszyć,to było straszne do tego przychodziły wyrzuty sumienia że nie umiem się zaopiekować małym jak należy,na szczęście po tygodniu wszystko minęło i latałam po domu jak skowronek:) zzzzzzzzzzzz nadziejo28 no wybacz ale ja w ogóle ominęłam twój wpis bo nie zauważyłam-gratuluję ciąży :)pisz co tam słychać jak sie czuje(cie) :) zzzzzzzzzzz miholicholu no Jaśko będzie wysokim przystojniachą:)Ja też zakupiłam Juniorowi kombinezon na 74 co prawda jest za duży w nóżkach ale 68 był zbytnio dopasowany.Powoli garderobę zmieniamy na 74 bo np z niektórych pół-śpiochów zrobiły się biodrówki:)a bodziaki mają dekolty i przy krótkawe rękawki :) zzzzzzzzzzz kulfoniku no czytam że i Wy myślicie o rodzeństwie dla Zuziaka .My dostaliśmy zielone światło na wiosnę -przez cc-tylko że u nas 'zapasów' brak a m już nie może się doczekać i starania zacząłby od zaraz :P to świetnie że Mała zauważyła nóżki ja czekam by nasz bączek zaczął pchać nogi do buzi może nie będzie tak pchał rączek ? ;) zzzzzzzzz wczoraj moje dziecię podczas leżenia na brzuszku zaczęło nieśmiało dźwigać dupkę ,natomiast kiedy leży na pleckach chce dźwigać główkę,poza tym ciągle pcha ręce do buzi i dalej nie chce widzieć smoczka czym mnie trochę irytuje bo gdy zasypia ssie dwa paluszki (jak zaśnie to je wyjmuje) no ale zrobił sobie z nich a'la smoczka :( zzzzzzzzzzz ps nawet nie wiecie jak długo piszę tego posta :P zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pozdrawiamy wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Mamuśki! 969696969696 ja znowu tylko na chwilkę... 969696969696 no masz i "babydream" zaliczyło wtopę. Ale mamy czasu już nikomu i niczemu nie można ufać. i Bądź tu matko mądra ... ;-( 969696969696 czekajko - gratuluję :-D. Dobrze, że ten przykry okres jest już za wami! Zdrówka wam życzę!!! ;-) 6969696969696 Loniu- serdecznie gratuluje! oj ciężka droga za wami. Ale warto, na prawdę warto! Spokojności więc na te 9 miesięcy i wszystkiego dobrego!!:-) 6969696969696 co do odbijania to jest to tak: najlepiej ponosić dziecko trochę na barku przed jedzeniem (nogi wyprostowane, ręce przewieszone, masujemy brzuszek swoim barkiem i w pupie mamy komentarze innych żeby nie nosić dziecka do góry), potem nosimy po jedzeniu. Jak się nie odbije w ciągu 5 minut to raczej już się nie odbije. Chyba że dziecko po położeniu daje wyraźne znaki że męczy go powietrze (pręży się, podkula nóżki). Wtedy po ponownym podniesieniu już szybko się odbije. I nie ma co się martwic-nie każde gazy równa się kolka. Od po prostu taka uroda dzieci, że jedzą łakomie i łykają powietrze. Zresztą łykają powietrze nie tylko przy jedzeniu, dlatego warto odbijać dziecko przed jedzeniem, żeby fałszywie nie odczytać sygnału że dziecko się już najadło. Ja czasami odbijam małego w trakcie jedzenia... 96969696969696 kulfoniku- fajne takie akrobacje, to zadziwiające że dzieciom to tak łatwo przychodzi ;-) 9696969696969 A my dzisiaj po szczepionce. Mały dostał 6 w 1 i rotawirusy. Chciałam jeszcze pneumokoki ale za radą lekarki zaliczymy tę szczepionkę później. Mi zależy na pneumokokach bo mieliśmy w rodzinie przypadek zapalenia opon mózgowych przez to cholerstwo. Boje się więc. Mały wkucie dzielnie zniósł. Uspokoiłam go przy cycuni. Ale teraz jest bardzo śpiący i trochę marudny. Mój mały szkrab. Jak mi go szkoda, jak ja go kocham... I wiecie co mały waży już 5kg!!! przytył 2 kg w półtora miesiąca!!! mój mały-wielki kolos!!!! :-) 9696969696996696969 czekam na wieści od tych rozpakowanych i od tycz dopiero zaciążonych :-D 9696969696969696 Pozdrowienia Wsjem 👄 96969696969696969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę że Jasio ma konkurencję we wzroście wagi. Goni go Kacperek ale już w blokach startowych ustawia się pysiaczkowy Cyprianek :-) Rośnijcie chłopaki to za 3 latka pogramy w piłę!!! A forumowe dziewczyny będą nam kibicowały. A maluszki, które jeszcze się nie urodziły będą nam śpiewały z trybun :-) Chyba było coś w tej herbacie, bo zaczynam fantazjować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu super ze juz jestes z nami na tym forum :) Jeszcze raz ogromne gratulacje :) Co do bolu brzuszka to pisalam Ci na forum o ivf /moze gdzies przeoczylas/ ze ja mialam takie bole i bralam no spe na poczatku 3xdziennie a potem doraznie. Mimo to mysle ze warto zadzwoinc do kliniki i zapytac dr przez telefon co robic. xxxxxxxx Kulfoniku Ty to zawsze mnie rozsmieszysz :) Zuza odkryla ze ma stopy, dobre :) xxxxxx Nadziejo witaj u nas i pisz co u Ciebie :) xxxxxxxx Pysiaczko no to pieknie rosnie Twoj Cypisek :) xxxxxxx Drugaszanso ciesze sie ze Twoj synek macie sie dobrze. xxxxxxx A gdzie jest Martucha ? Hoop hoop xxxxxx Czekajko to przezylas horror, wspolczuje- dobrze ze teraz jestescie na prostej. xxxxxxx pozdrawiam niewymienione mamusie, te z dzieciatkami po tej stroni i te w brzuszkach :_ xxxxxx A ja wczoraj bylam na wyzycie u dr, maluch lezy caly czas gotowy od wyjscia ale jak narazie nie spieszy mu sie :( Szyjka troche skrocona ale nadal zamknieta, wiec moje marzenia o porodzie 9.11 pewnie legna w gruzie :( ale moze tak kolejny termin 13.11 ? tylko co na to moj uparty Wojtus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion gratuluje szybkiej decyzji o rodzenstwie dla synka :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa, wczoraj napisałam mega posta z odp do każdej z Was ale mi go skasowało :( dziś na TVN będą Rozmowy w Toku: "Dziecko z in vitro to moje największe szczęście!" pewnie potem do obejrzenia na tvn player. no coś długo lullaby-li i Kasia się nie odzywają :) czyżby czyżby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, nadal w dwupaku.... Tylko troche zabiegana.... Nic nie wskazuje na to, zeby maluch chcial wyjsc.... Napisze wieczorem wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy!!! Nie wierzę że i Ty już prawie rozpakowana!!! Czas jest nieublagany tak szybko leci!!! Jakbym Cię nie spotkała przed porodem to wiedz, że trzymam kciuki mocno mocno i że wszystko będzie OK :-) przypomnij prosze gdzie zamierzasz rodzić :-) Niech Wojtuś tyko nie bierze przykłądu z kolegi Jasia i nie przeciąga wyjścia na świat o 10 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas leci jak szalony,niedlugo Wojtus nas przywita swoim krzykiem:) naprawde a dopiero co zaszlysmy w ciaze,masakra Super ze Cyprianek tak ladnie rosnie,moj Mati dzis byl u dr na wizycie pierwszej,przytyl w ciagu tygiodnia 450gr maskara,ciesze sie bardzo,w koncu jego nozki nie wygladaja jak patyki i brzuuszek tez ladniejszy:) potem zaliczylsmy pierwszy spacer,spal slodziak strasznie:) w ogole dizs jest piekjny dzien,je i spi,az sie boje zapeszac..boje sie jaka noc bedzie..odpukac dr mi powiedziala zeby go w doien klasc na brzauszek do spania,ze w ten sposob moze nas kolki omina...i jak mu sie uleje to nic sie nie stanie...bo sie nie zachlysnie,moje dziecko musialo by spac twardym snem bym mogla go tak polozyc...bo inaczej by byla awantura..:) Polecam strone http://www.promobaby.pl/kategoria-pieluchy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Mam dołka chyba za duzo czytam neta. wiecie co jak czytam wpisy ze ciaza obumarla to boje sie isc na kazde usg zeby tego nieuslyszec wogole mam calyczas strach w oczach niby nic sie niedzieje a ja caly czas czytam gdzies na forach ze nic sie niedzielo a tu takie slowa podczas usg wrrrrrrrrrrrrr az mnie starch przeszywa ,ostatnio bardzo dobrze sie czuje niewiem czy to efekt tego,ze weszlam w 13tc czy ze cos sie dzieje piersi mnie niebola ale to juz od 9tc sutki mam dalej drazliwe ale juz nietak mocno bartdziej jak sie ocieraja w nocy o pizamke mam wrazenie ,ze brzuszek mi nic nieurosl ale co niektorzy mowia ze tak brzuszka niemam twardszego wogole niewiem co sie dzieje jestem spanikowana boje sie jak cholera a wizyta za dwa tygodnie jutro ide na pobranie krwi na toksoplazmoze troszku sie obawiam bo czasami podjadam metke ale rzadko taki moj urok niepotrafie sie oprzec napradwde niewiem co sie zemna dzieje dziewczynki kiedy u was bylo widac brzuszki i w jakim czasie zaczelyscie czuc go np jak sie smarujecie balsamem ja mam tak wieczorem ze jak sie smaruje to nad sopjeniem lonowy masuje sie dluze czy przypadkiem nieczuje brzuszka lekko wystajacego niechce wyjsc na panikare Pysiaczek Cypisek jest cudowny 👄 Dla wszystkich sle wirtualne buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka26
Dziewczyny mam pytanie czy ktoras stosowala dla noworodka kosmetykow mustela?ysle o olejku do kapieli ,balsam do ciala i krem do pupy na odparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :-* ja tak tylko na sekundkę... pomożcie mi prosze.. czy utrogestan "do buzi" :-P tzn polykac, czy brac jak luteine - pod jezyk? i jeszcze jedno.. mama tę zmianę ze wzgl. na alergie na progest., wiec chcialabym sie zapytac, czy na tym etapie wolno mi zastosowac clotrimazolum w czopkach. na razie sama sobie "przepisalam" krem, tak tylko zewnetrznie, bo wyczytalam, ze moze byc u kobiet w ciazy, tyle tylkko, ze nie wiem czy w tak wczesnej... xxx sciskam Was mocno mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :-* ja tak tylko na sekundkę... pomożcie mi prosze.. czy utrogestan "do buzi" :-P tzn polykac, czy brac jak luteine - pod jezyk? i jeszcze jedno.. mama tę zmianę ze wzgl. na alergie na progest., wiec chcialabym sie zapytac, czy na tym etapie wolno mi zastosowac clotrimazolum w czopkach. na razie sama sobie "przepisalam" krem, tak tylko zewnetrznie, bo wyczytalam, ze moze byc u kobiet w ciazy, tyle tylkko, ze nie wiem czy w tak wczesnej... xxx sciskam Was mocno mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu ja utogestan połykałam,niestety na drugie pytanie nie znam odp.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julenka ja mam zel do ciala i wlosow dla synka Musttelle i poki co jest ok,jest on od pierwszych dni zycia,czytlam duzo pozytywow na temat Mustelli i dlatego kupilam Beata tez tak analizowalam w ciazy wszystko i balam sie kazdej wizyty i usg,to zrozumiale,nie dopatruj sie objawow ciazowych,mnie prawie piersi nie bolaly,ani razu nie wymiotowalam i urodzilam zdrowego malucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julenka - ja polecam MUstele z calego serca. Praktycznie od poczatku kapiemy Jasia w Musteli. NIe dosc ze ladnie pachnie to naprawde nic nie robi malej skorze. Kushion - ja czest jak patrze na Jasia to mysle o Was, ze przeciez Dominik jest tylko i az 3 miesiace starszy :-). Jasio juz na czworakach zasuwa po pokoju. Jak pisalam mamy takie miejsce dla niego 2.5 na 1.5 metra oblozone poduszkami i tam sie od jakiegos meisiaca wyrabial. Tak sie wyrobil ze juz wylazi ze swojego poligonu na podloge. Czesto go puszczamy i asekurujemy wtedy popyla jak maly tramwaj a jak nie daj boze zobaczy komorke na ziemi lub iPada to sluchajcie zasuwa z predkoscia swiatla. Jeszcze nie widzialam zeby maluch tak szybko raczkowal. A co ciekawe jak daje mu rece do przytrzymania sie i podniesienia z lezenia do siadu - to cwaniaczek staje na nogi i juz nimi przebiera! Musimy kupic mu taki drewniany kojec, wtedy bedzie mogl przytrzymywac sie szczebelkow i samemu sie podnosic. Ja naprawde nie moge sie naczytac ile juz naszych maluszkow jest na swecie i ile jeszcze w brzuszkach. Jak nic za czas jakis musimy zrobic zlot!!!! Beatko - doskonale Cie rozumiem slonko. Ale musisz byc madrzejsza i nie czytac takich tragicznych historii. Juz za chwile bedziemy czytac jak Ty bedziesz na finiszu!!! :-) caluski dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;-) Podczytuję Was od dawna , niektóre z Was może mnie znają z forum inseminacja , kiedy jeszcze byłyśmy po ''tamtej stronie''. Mnie się udała I IUI i jestem obecnie w 14 tyg. Ostatnio (pewnie już wiecie) udało się naszej kochanej Loni :-) Kibicuję nadal dziewczynom , są takie dzielne i na pewno wkrótce zobaczą swoje upragnione 2 kreseczki. Wiele z Was jest już szczęśliwymi Mamusiami lub prawie na mecie , przede mną to wszystko , mam wiele wątpliwości i obaw czy dam sobie radę. Pozdrawiam serdecznie Mamusie i przyszłe Mamusie 🌼 Beaata wiem doskonale co czujesz , ja przed każdą wizytą drżałam na początku i pytałam lekarza po kilka razy czy bije serduszko. Przed każdymi badaniami , taksoplazmozą itp interpretowałam wyniki zy napewno ok ;-) Mój lekarz w środę na wizycie powiedział że kobiety w ciąży powinny mieć urzędowo odcięty dostęp do internetu ;-) Nie zamartwiaj się napewno wszystko jest dobrze. Dziewczyny czy któraś z was miała może konflikt serologiczny z M? Ja mam grupę 0 Rh- , M plusową i id powiedział że w 22 tyg dostanę antyglobulinę i że ona jest bezpieczna dla dziecka i matki. Wiecie może w jakiej formie jest to podawane? zastrzyki , tabletki? zupełnie się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka 26
micholicho mozesz mi przeslac link konkretnie ktorej uzywasz?ja mysle o plynie do kapieli,balsamie i kremie na odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki!!! xxxxxx Loniu jeszcze raz Gratuluje!!!!,kiedy wybierasz sie na pierwsza wizyte do lekarza? xxxxxxxxxxxx Kasiu, Ty pewnie juz tulisz w ramionach Bartusia?,zycze Tobie najwspalniajszych teraz chwil z synkiem!!!!,sciskam Was bardzo mocno i daj znac czy mozemy juz GRATULOWAC!!!! xxxxxxxxx Daisy,Lullaby za bezbolesne i szybkie porody,trzymam za Was babeczki mocno kciuki. Piszcze,jesli macie mozliwosc czy juz sa skurcze i jak sie trzymacie przed waznym dniem!!!!! xxxxxxx Madzia 36tc,Ty tez kochana juz w kazdej chwili mozesz znalezc sie na porodowce!!!!! xxxxxxxxxx Beatka,lepiej nie czytaj i nie wmawiaj sobie nic z internetu,ja tez czytalam wczesniej rozne objawy i szlam do lekarza cala rozstrzesiona. Mow sobie lepiej,ze musi byc dobrze i nie dopuszczaj innych zlych mysli tak lepiej przezyjesz ciaze. a jak sie czujesz mdlosci minely czy sa nadal? i czy pracujesz? xxxxxxxx Kini witam Cie serdecznie po naszej stronie xxxxxxxx Emmy,milo kochana,ze pomyslalas wtedy o mnie. strach i lek siedzi caly czas i szybko pewnie nie wyjdzie. Nam sie nic nie stalo bo my mieszkamy troszke dalej od wody a byly nawet mysli i ogladalismy domy,zeby kupic nad woda,ale maz pozniej zaczal mowic,ze jak woda by przyszla to po nas. ale duzo polakow ucierpialy z mojej dzielnicy,nawet nasi znajomi mieli do polowy na pierwszym pietrze wody razem z kuchnia. Wszystko zniszczone i zalane auta rowniez. Opowiadali,ze gdyby nie zlapali sie za rece jak ucekali na strych by woda ich porwala we wlasnym domu,ona ta znajo9ma krzyczala,ze nie wyjda z tad zywi. Przykre i plakac sie nadal chce,inaczej jak sie oglada w mediach a mieszka sie na drugiej polkuli to nas tak nie dotyczy. a,byc tutaj i widziec na oczy i uciekac przed zywiolem,nie bede opowiadala bo ja z tych placzkow jestem same lzy sie zaraz mi cisna do oczu. xxxxxxxx A,my juz tez po wizycie w srode u doktorka. Mamy juz 32tc i metlik w glowie jak sobie poradze z taka kruszynka. co prawda doswiadczenie mam ale juz sie odzywczailam od wstawania w nocy i nie przepsanych nocy. Ciesze sie bo jestem szczesliwa ale i zaczynam sie bac,zaczelam myslec o porodzie,ze nie dam rady boje sie bolu bo pierwszy porod wspominam okropnie. u,nas daja epidural,kazdej rodzacej,wiec i ja dostane,chyba,ze nagle zaczne rodzic. Od kilku dni czuje delikatne skurcze przepowiadajace nie sa bolace ale sa,wzielam wczoraj nospe. Brzuszek mam napiety mocno,ciezko juz mi sie chodzi,boli kregoslup. Czuje sie napompowana jak balon ,a ktory nie moze peknac. Sa chwile,zeby juz bylo u nas po wszystkim ale jeszcze Kevinek musi poczekac,chociaz te 4 tyg. Do tego doslzy mi skurcze nog przewaznie lydek ale kostki tez zachacza nad ranem. Bol okropny,czasami odczuwam caly dzien lub kilka dni. Dzis musze wykupic calcium 600mg to dal mi lekarz na skurcze lydek. Ciesze sie bardzo ze swojego brzuszka jak wczesniej panikowalam ,ze jest nie duzy to teraz nabral rozmiarow. Dziewczynki kochane robie teraz ja liste apteczna,podpowiedzcie mi co mam kupic w polskiej aptece bo tam sie wybiore dla malego. Co na odpoarzenia,jakie mydelko,kropelki na kolke w razie czego na wzdety brzuszek czy zaparcia. Od czego zaczac ,nie pamietam jak kupowalam kiedys dla corki 12 lat temu. A,chce sie wybrac w tyg bo pozniej jak sie urodzi Kevinek nie dam rady a maz nie kupi sam bo za nim dojedzie zapomni co mial wziasc,wiec musze juz pokupowac przed porodem. Wiem,ze pytaly sie dziewczyny co kupic w aptece ale ja mialam jeszcze przynajmniej wtedy daleko do ostatnich juz zakupow,wiec jesli mozecie to podpowiedzcie,chodzi mi o wszystko,co do smarowania na buzie od mrozu. Kochane mamusie co mam malego zalozyc zima bo termin mam na 1 stycznia ale to mzoe byc nawet wczesniej w grudniu,chodzi mi czy czapeczke gruba na zime i szaliczek sie zaklada maluszkom bo tylko do auta ze szpitala. Czy by wystarczyla czapeczka bawelniana? W sumie mam juz wszystko z ubranek,juz ponad polowa jest uprasowana,poprana i lezy jzu w szafce ale jeszcze mam troszke prasowania a idzie juz mi to powoli,nogi mnie bola i nie mam sily dlugo stac i prasowac. Jak maluszka ubrac w takie zimno ,zeby nie przegrzac? xxxxxx pozdrawiam i sciskam wszystkie mamusie i brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×