Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

kasiu ale miło Cie widzieć:))))) sliczny brzuszek-taka piłeczka cudna;))) poza tym masz wspaniałe pieski ( kuchnie niemalże taka jak ja-bordo na wysoki połysk) poszukam zaraz jakiejś swojej fotki:)A poza brzuszkiem to nie widac tych kg:)))))))))))nic a nic idea a Tomaszkowi włoski wyjaśniały:)śliczniutki jest czekamy na więcej brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea dzięki słoneczko :-) no właśnie Tomaszkowi włoski pojaśniały jak porównać z wcześniejszymi fotkami. Rośnie jak na drożdżach i jaki przystojniak z niego - pewnie po tacie 🌼 ines dziękuję, ale niestety nie tylko w "piłeczkę", sporo weszło też w pupala i celulit hi hi hi :-) Co do psiaków, to będę mało skromna i powiem krótko "TAK". Pamiętam, kiedy robiłam badania na toxo i nawet nie brałam pod uwagę, że coś byłoby nie tak. Są z nami już 12 i 10 lat i bardzo je kocham :-) A kuchnie faktycznie mamy podobne, tylko Twoja bardziej na ostro a moja na okrągło :-) A mąż w lato trzymał Cię tak ładnie za brzusio jak gdyby coś przeczuwał 🌼 gosia ale ta Wasza Sabinka już duża, tylko patrzeć jak zacznie chodzić. A propos, dostałam dzisiaj filmik, na którym Zuza po raz pierwszy przytrzymując się kanapy wstała - co prawda tylko na chwilkę i zaraz zrobiła klap na pupę. Jeszcze z miesiąc i może postawi na 8 miesiąc pierwszy kroczek :-) Macie już drugą jedyneczkę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea upssss, mam nadzieję że mnie źle nie zrozumiałaś. Codziło mi o to, że chłopczyk po mężczyźnie przystojny, a dziewczynka po kobiecie ładna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko kasiu,maz sam mowi ze Tomaszek jest grzeczny jak ja a piekny jak on :)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobreeee :-) a mówią, że faceci nie potrafią żartować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! przepraszam za dlugą nieobecnosc (Kasiu dziekuje ze o mnie pamiętałas) Nie dam rady wszystkiego nadrobic ale stopniowo postaram sie doczytac.Nie pisałam bo najpierw mialam problem z netem a potem musiałam wyjechac do mamy bo M i tesciowa byli chorzy a ja nie chciałam nic złapac. siedziałam zatem 2tyg u mamy bez dostepu do netu. U mnie wszystko ok. dzidzia rosnie i ma juz 11 cm:) wyniki wszystkie dobre wiec nie mam powodów do narzekań. czuje sie super bo wszystkie przykre dolegliwosci minely i ciesze sie kazdym pięknym dniem:) mam 5 kg wiecej i w sumie nie martwi mnie to wcale. Kasiu - widzialam fotkie na nk, super brzusio:) a ja myslałam ze mam jakis dziwnie duzy brzuszek jak na ten etap ciązy a tu prosze u Ciebie tez pieknie widac:) super. pozdrawiam wszystkie dziewczyny. postaram sie pozniej napisac wiecej do was jak poczytam co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu masz sliczna kuchnie:) pani domu zreszta tez urocza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki, chciałabym się do Was dołączyć jeżeli oczywiście mnie przygarniecie;), długi długi czas czytam wszystkie wasze wzloty i upadki na poprzednim forum o inseminacji i pozwoliłam sobie zajrzeć teraz na to bo borykam a dokładnie borykałam się z tym samym problemem jakim jest zajście w ciąże. Napiszę tylko tyle mieszkam w małej wiosce gdzie nie każy mnie rozumie, a dokładnie nawet nie mam z kim o tym pogadać a po drugie nie chcę, żeby w wiosce wiedzieli o "naszych" problemach bo pewnie byśmy byli na językach wsi;( niby nas to nie interesuje ale moi rodzice nie mogę im tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby już jest po wszystkim bo jestem w ciąży ale...gdzieś ta obawa nadla zostaje czy napewno wszystko będzie dobrze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny, że tak dziwnie wcinam się w trakcie ciąży a dokładnie prawie w połowie, ale jestem strasznie nieśmiałą osobą i sama nie wiedzialam czy to dobry pomysł aż do dzisiajszego dnia, jeżeli nie będziecie chciały mnie w swoim gronie bo pomyslicie , że jestem intruzem to zrozumiem i dam spokój ale jeżeli nie to będzie mi naprawdę bardzo miło;) aaa i jeszcze jedno jak chcecie zobaczyć moją piłeczkę to czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna witaj u nas zapraszamy i rozgosc sie,oczywiscie pokaz brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea dzięki wielkie;) co do zdjęcia to myslałam o nk ale jakoś nie mogę was znależć coś mi się o uszy obiło że chyba wy macie swoje własne grono;)a inaczej to ja ciemna a dokładnie zielona;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia cieszę się, że dolegliwości ciążowe masz już za sobą. Wstaw swoją fotkę na nk :-) maju ślicznie dziękuję :-) kruszyna witaj u Nas :-) podaj jakieś namiary do siebie to podamy Ci login i hasło na nk :-) malinka co u Ciebie, jesteś już kochana w domku, odezwij się :-) A co tu ostatnio tak spokojnie, laseczki gdzie poznikałyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, nadzieja dziękuję, zobaczymy czy za kilka tygodni dalej będzie tak super i kwitnąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna witaj u nas, tu same fajne dziewczyny sa to nikt Cie nie przegoni, wrecz odwrotnie:) bardzo nam miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za możliwość poznania Was i zobaczenia:) jedna piękniejsza od drugiej !!! Kasiu dzięki:) gdyby nie brzusio to nie powiedziałabym, że jesteś w ciąży tak kwitnąco wyglądasz;) Tomaszek i Sabinka cudne dzieciaczki;) wielkie gratulacje!!! hmm...mogłabym tak każdą po kolei chwalić, poprostu pięknie Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka -Kasiu-oj rosnie a butow to ma zapas juz na dwa lata chyba bo tatus jak jakies widzi co mu sie podobaja to zaraz kupoje hihi a na drugiego zabala nadal czekamy.No to Zuzia bedzie stawiac pierwsze kroczki niedlugo jejku ale ten czas leci.A ty wygladasz pieknie a Dawidek rosnie i wypycha brzuszek mamusi. kruszyna-witaj wsrod nas fajnie ze zdecydowalas sie donas dolaczyc napewno nie bedziesz zalowac bo dziewczyny sa super ,a twoj brzusio tez juz fajniutki a wiesz co bedzie i juz niedlugo bedziesz dostawac kopniaczki jak juz nie dostajesz. Idea-alez ten twoj mezczyzpa przystojniaczek oj niejedno serducho zlamie. Ewcia13-oj rosnie dzidzia rosnie super ze wszystko ok i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju i gosiu dziękuję za cieplutkie powitanie👄 gosiu co do brzusia to jak tak dalej będzie się powiększał to ja na końcówce będę wyglądała jak te lwy morskie hehe;) natomiast nie wiem jeszcze kto tam mieszka niedługo idziemy na usg połówkowe więc się pewnie dowiemy;) co do kopniaczków to jeszcze nie czuje ale mam takie motylki i bombelki więc nie wiem czy o to chodzi;) o sobie nie będę się rozpisywać bo w takim szybkim streszczeniu starałam się napisać w stopce;( chyba że coś chcecie jeszcze wiedzieć. miłego i słonecznego dzionka Wam kobitki życzę;) fajniutko tu u Was:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem (jeszcze )nie mój topik... ale po poście dziuni...jestem w szoku,ryczę -kochana malinko tak bardzo bardzo bardzo mi przykro..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Dziewczyny co sie stało? Aż się boje zapytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia- o rany! Kochana Malinko ,brak słów żeby wyrazić jak bardzo,bardzo mi przykro...serduchem jestem z Tobą:,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko;( dziunia mam nadzieje, że to nie to o czym myśle, ryczę cały czas kiedy zobaczyłam Twój wpis;( i ciągle zadaje sobiew jedno pytanie dlaczego to życie jest tak niesprawiedliwe!!! mailnko trzymaj się i bardzo bardzo mocno Cię tulimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia- matko, to znaczy że nie udało się uratować maleństwa? Jejku, nawet nie chcę sobie wyobrażać co malinka czuje. Przytul ją od nas mocno :((( Los czasem jest taki niesprawiedliwy:( Kasiu- ślicznie wyglądasz:) A pieski fantastyczne... Mi się brzuszek bardziej w boki rozwala- ale pan doktor powiedział, że mała widocznie uparcie leży w poprzek;) A czujesz już jakieś kopniaczki? I kiedy Zuzka wraca do was? , pewnie już się stęskniłaś za tym maleństwem. Ale to dobrze, że jej mamie pomagają te lasery i trzeba wierzyć że jeszcze długo będzie się mogła cieszyć z posiadania córeczki. Superburek- i jak po usg? Co powiedział lekarz? Kruszyna- witaj wśród nas, na pewno będzie Ci na tym forum dobrze:)Widzę, że masz termin tylko tydzień po mnie zatem jesteśmy na podobnym etapie. I jak się czujesz? Miałaś mdłości czy tez inne super przyjemności ciążowe? Wiesz wszystkie się cały czas martwimy, takie życie - ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze i nasze maleństwa pojawią się na świecie. maja- jaki brzuchol? Kobieto ty masz zaraz rodzić- niesamowite, wcale nie masz wielkiego brzuszka- co oczywiście jest tylko zaletą:) ines- świetny tekst:) Powtórzyłam mężowi też się pośmiał. Nie wiem jeszcze jakie imię - mi się podoba Hania, Lena- ale może coś jeszcze wymyślimy do tego czasu..:) Jutro wizyta- koniecznie napisz co pan doktor powiedział o maleństwie bo ciekawa jestem. Akif- a ty jak się czujesz? Żadnych mdłości? Bo jakoś tak się zaczynają około 7,8 tygodnia:) Mam nadzieję że będziesz szczęściarą bez tych super dodatków. Iwi-leci ten czas niesamowicie, dobrze że wszystko z malenswtem w najlepszym porządku. To ja Ci kochana życzę zdrowej córeczki skoro byś chciała:) Ja też chciałam dziewczynkę i fajnie, że najpewniej będzie. Ale prawda jest taka, że z synka cieszyłabym się równie mocno po takich staraniach. A teraz zdróweczką życzę. nadzieja- i to mnie cieszy, że mamy rodziców i teściów w tym samym mieście. Bo nie oszukujmy się nie ma pewniejszych rąk dla zostawienia swojego szkraba niż babcie. Niestety nasze mamy pracują to i tylko popołudniami będą mogły pomagać ale może uda mi się dogadać co do pracy w domu. Pomyślimy jak będzie na to czas:) W każdym razie jak to u Ciebie zleciało szybko... Idea- rośnie przystojniak, będziesz miała pewnie tyle kandydatek na synowe:) Odebrałam moje wyniki i nic nie wskazuje na jakieś problemy zdrowotne- zatem to był pewnie jakiś błąd w tych poprzednich. Doktor kazał powtórzyć na szczęscie bez tej krzywej cukrowej bo to paskudstwo dla mnie. Następna wizyta za 3 tygodnie to zobaczymy jak łożysko- nadal liczę, że ta paskuda się przesunie. Widok dzieciątka na tym 3d jak rączką smyra się po twarzy- bezcenny...:) No i coraz bardziej czuję jak się wierci, szczególnie wieczorem jak spokojnie leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×