Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

magia napewno będzie mi tu dobrze:) po wpisie dziuni teraz dopiero wpadłam w panikę czy napewno będzie wszystko wporządku;( co do samopoczucia to teraz jest ok bo wcześniej miałam lekkie mdłości, każdy zapach mnie kierował w stronę toalety ;)hehe a do tego byłam strasznie senna i czułam się jakby ktoś spuścił ze mnie powietrze ale teraz dostałam znowu zastrzyk energii i to mi się podoba tylko ciekawe na jak długo;) hihi hmm...co do podobnego etapu to ciekawe czy będziemy miały podobny brzuszek w kolejnych tygodniach? ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie poddawajcie się dziewczynki! Ja przeszłam przez podobną drogę a dziś cieszę się 3 letnią córeczką, pomogła mi Łódź ale nie tylko, czasem psycha ma ogromne znaczenie. Brałam MERIONAL i miałam dwie nieudane inseminacje a kiedy skończyła mi się dawka 30 zastrzyków i dostałam receptę na kolejne 30 przeżyłam załamkę! Odpuściłam i udało się naturalnie! Dziś moja córa ma już 3 latka a ja myślę o rodzeństwie dla niej... nie chcę wam mówić żebyście odpuszczały leczenie ale nie poddawajcie się po nadzieja i wiara jest bardzo ważna... w mojej rodzinie jest kilka osób które po latach starań bawią swoje pociechy... ja, moja siostra (3 lata leczenia), kuzynka po 7 latach starań... wczoraj urodziła synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy piszecie jeszcze na jakimś innym topiku- forum? Podajcie na jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam nadzieje ze ja zle rozumiem wpis dziuni i nie jest tak jak mysle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Bardzo Ciężko mi o tym mówić...Moja kochana Malinka w niedzielę miała cesarskie cięcie niestety kruszynka wczoraj odeszła... Boże daj jej siłę do życia-Malinko Bardzo Cię Kocham ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia jejku strasznie mi przykro nie wiem co powiedzieć, przytul od nas malinke, modlimy się za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka tak bardzo mi przykro! Nie wiem co powiedzieć... Jakie to niesprawiedliwe! Kruszyna witaj u nas, widzę że już się rozgościłaś;) Kurczę, tak smutno się zrobiło... dopiero wróciłam z badań i chciałam Wam napisać że wszystko w porządku, ale po wpisie Dziuni jakoś głupio mi się cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia- czyli jednak te odchodzące wody oznaczały takie nieszczęście- a już wierzyłam, że się uda przetrzymać jeszcze kilka tygodni. taka straszna tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- mam do Ciebie pytanko bo zauważyłam, że się kochana na tym znasz:) Nie wiem czy dokładnie wyjaśnię o co mi chodzi ale z tym tematem nie mam nic wspólnego dlatego niczym blondynka pytam. Mianowicie jak to jest z tym 100% l4 w ciąży? Pytam bo dostałam własnie pensję i jest niższa od podstawy o kilka stówek , zadzwoniłam do księgowej z pracy i tłumaczyła mi że to tak wychodzi po naliczaniu na podstawie jakiejś średniej z roku ( przez ten cały rok miałam taką samą podstawę). Już nie wnikając w szczegóły to jest tak, że mole zwolnienie i później macierzyński mogą być niższe od podstawy jaką mam na umowie o pracę? Wiem, że pytanie nie na temat ale ciekawi mnie jak to u innych wygląda. emka- bardzo się cieszę, że z maluszkiem wszystko dobrze. A w którym ty jesteś tygodniu kochana? Tak jakoś łatwiej określić zaawansowanie niż po dacie serduszka dlatego pytam. kruszyna- wszystkie sie martwimy i każda z nas ma obawy, że nieszczęscie może się zdążyć. Malinka była z nami wiele tygodni również na forum o inseminacji i nawet nie da się opisać jak bardzo teraz jej współczujemy, ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. Kochana widzę, że ciebie też tragedia spotkała- poronienie ciąży bliźniaczej (masakra). Teraz udało się naturalnie- ale próbowaliście jakiś stymulacji wcześniej ( jeżeli nie chcesz nie odpowiadaj, tak z ciekawości pytam). I fakt- nigdzie indziej nie mozna sobie tak pogadać o swoich problemach jak tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka przytulam Cie mocno choc wiem ze nic nie jest w stanie ukoic bólu tak mi strasznie przykro,łzy same leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia już dopisałam w stopce:). Z dzisiejszego USG to już 12t5dni, czyli końcówka 13tyg:) Maluszek ma 63mm i tak ładnie się poruszało, aż się wzruszyłam, piękny widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko malinka kochana brak slow,pomodle sie za ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Boże to straszne co sie stało, malinko tak bardzo nam przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko kochana nie ma słów mogących choć trochę złagodzić ból po takiej tragedii :( Współczuję Ci z całego serca i będę modlić się o siłę dla Ciebie!!! Takie nieszczęścia nie powinny mieć miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie poznałam Malinki, ale nie ważne, z całego serca naprawdę współczuję, aż nie wiem co napisać, taka wielka tragedia, jak to wytłumaczyć, czemu takie nieszczęścia się zdarzają, dziunia przekaż Malince że wszystkie naprawdę bardzo ciepło o niej myślimy, modlimy się za nią, za to by nabrała sił i wiary, że życie ma nadal sens... głupio mi pytać, ale wiadomo, że obawy ma każda z nas tym większe po takiej tragedii- Może któraś z Was wie, czy wcześniej Malinka miała jakieś problemy, jakieś złe wyniki, coś co by wskazywało, że może być jakiś problem? Czy to stało się tak nagle? Który to był tydzień? magia - ze tak się wtrącę za Kasię z tym zwolnieniem:) liczą średnią z 12 misięcy poprzedzających zwolnienie, czyli jak miałaś w ich trakcie jakieś zwolnienia L4 80% (w ciągu tych poprzednich 12 miesiecy) to niestety pomniejszają Ci średnią i wychodzi Ci mniejsza podstawa. Mi np. wliczy się trzynastka więc mi podwyższy tę średnią. Tak to niestety jest. 2 lata pracowałam w dziale personalnym, ale od 1,5 roku nie mam z tym kontaktu więc może Kasia - ekspert lepiej Ci wyjaśni:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka żadne słowa w takiej chwili nie będą odpowiednie......... wielki smutek i żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGIA80- na razie odpukać to wymioty mnie omijają uff..Ale dziś dopadły mnie pierwsze mdłości i już myślałam, że będę haftować wzorki ale przeszło...Na razie czekam na wyniki cytomegalii z lekką nutką stresu czy będzie ok. Dziewczyny czy miałyście na początku ciąży obfite białe upławy? Ja jestem w 8 tyg a takie mam. Czy coś nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka>witaj u nas :) Akif>ja mialam takie uplawy magia>milo,ze o mnie pamietasz,ciesze sie,ze Twoje wyniki sa ok:) bylam na usg,pani dr powiedziala,ze wszystko w porzadku i ze na 70% to chlopak!!!ryczalam ze szczescia jak glupia,bo to zawsze bylo moim marzeniem! Iwi>wiekszosc z nas tu jest z topiku o inseminacji (inseminacja,komu sie udalo?) emka>widze,ze dzis mialysmy te same emocje! Kasia>piekny brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek- a te upławy masz cały czas czy już przeszły? Kurcze to strasznie szybko dowiedziałaś się, że to będzie chłopak to który u ciebie już tydzień. Kurcze jak ten czas szybko leci nie dawno każda z nas ogłaszała dobrą nowinę a już mijają miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akif-ja mam cały czas jakieś takie upławy, generalnie wilgotne majtki że tak powiem dosłownie (sorki). Pytałam o to moją gin, spr mi czy ph mam w pochwie ok i mówi że to nie grzybica, jakby mnie zaczęło coś mocno swędzieć to mówi, zeby wzięła 1 globułkę clotrimazolum. Mnie jesdnak nic nie piecze, a upławy nadal są. Gin twierdzi że dopóki nie są brązowe, czy czerwone to jest ok. superburku-jak Ty to robisz, ze już znasz płeć?!! ja już nie mogę się doczekać, a mimo, że termin mam wcześniej od Ciebie to nic jeszcze nie weim. Jutro zaczynam 15 tc, a w czwartek mam badanie więc może w końcu mój dzdziuś się ujawni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane kobietki :) O matko...wchodze bo chcialam napisac ze wstawilam nowa foteczke malej a tu takie wiadomosci :( o Boze dlaczego???!!! malinka slonce trzymaj sie nie wiem co moge wiecej napisac tak bardzo m przykro...czemu tak sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! sama nie spodziewalam sie,ze tak szybko dowiem sie kto u mnie mieszka,ale pani dr zapytala,czy chce poznac plec,na to ja,ze pewnie :) i powiedziala,ze na 70% chlopak!!! jestem obecnie w 13tc ja tez caly czas mysle o Malince :( Ines>ciesze sie,ze dzidziulek dal o sobie znac i zaczelas przytulanki z kibelkiem :) Akif>u mnie te uplawy przeszly,niestety nie pamietam kiedy dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - jeszcze raz bardzo mocno Ci współczuje. trzymaj sie choc wiem ze to bardzo trudne. sciskam cieplutko magia - widok malenstwa na 3d to napewno przecudny widok. juz sama nie moge sie doczekac. a malenstwo krecące sie w brzuszku daje Ci tyle radosci:) fajnie ze wyniki juz ok kruszyna - witaj u nas:) niewiem czy pisalas ale moze nie doczytałam. wiesz juz kto mieszka u Ciebie pod serduszkiem? pozdrawiam gorąco emka, Emmi, ale_ola, Iwi - jak sie czujecie? Akif - ja mam 17tc i ciągle mam takie białe upławy. raz wiecej raz niej. ponoc to normalne bo żadnych bakterii nie mam ani stanu zapalnego. i zauwazyłam ze odkąd odstawilam wkładki higieniczne to jakos odpukac nie lapie tak czesto infekcji. mysle ze cos w tym jest superburek - ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok i gratuluje synka:)bardzo szybko sie dowiedziałas kto u ciebie mieszka Kasiu - naprawde Twój brzuszek jest sliczny:) i naprawde zadnych dodatkowych kg nie widac. u mnie widac tu i tam ale co tam:) ps wspaniała ta wasza kuchnia:) idea - Tomaszek jest słodki:) i jaki przystojniak z niego pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny juz myslałam, że te uplawy to coś nie dobrego. W poniedziałek mam wizytę u lekarki więc się dopytam. Dzisiaj odebrałam wyniki cytomegalii i jest wszystko w porządku. Tyle sie naczytałam o cytomegalii i szkodliwości dla dzidzi że hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle mi smutno jak sobie pomysle o Naszej malince co ta bidulka teraz przezywa...gdzie tu sprawiedliwosc :( dziewczyny prosze Was uwazajcie na siebie...-Kasia-glownie pisze to do Ciebie bo Ty ciagle jestes zabiegana ps. Laurka dziekuje za sliczne komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek naprawdę szybko się dowiedziałaś że będzie chłopczyk. Ja pytałam lekarza czy na tym etapie już można zobaczyć płeć i powiedział że czasami można, ale teraz zajmiemy się czymś innym- bad. prenatalnymi. Obejrzał dzidzię ze wszystkich stron, wymierzył, coś obliczał i z USG jest wszystko dobrze, teraz tylko trzeba poczekać na wyniki krwi i obliczyć ryzyko, mam nadzieję że będzie ok. Akif ja też jeszcze teraz mam takie upławy, myślę że nie masz się czym przejmować, gorzej jakbyś czuła że zaczyna swędzieć albo jakby miały dziwny kolor. Już 8 tydzień! Ale ten czas leci:) Widzę po sobie, jutro kończę 13tydz:) Ewcia dziękuję, czuję się już dobrze od ok tygodnia, mdłości nie mam i mam nadzieję że już tak zostanie:) A jak u Ciebie? Czujesz już ruchy dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny dodałam zdjęcie, przepraszam za jakoś ale coś mi aparat szaleje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×