Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

a co tu taka cisza hop hop,dodalam fotke Tomaszka nową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie pisałam bo nic się nie działo do wczoraj, bo byliśmy na usg połówkowym;) ale się poryczałam cudowne uczucie!!! nasza dzidzia jest zdrowa to najważniejsze i piękniusia same możecie ocenić bo wstawiłam na nk;) a mieszka dokładnie ze mną mała Wiki;) z czego jestem przeszczęśliwa, bo bardzo chciałam dziewczynkę ale jak by był chłopak to też źle by nie było;) Ja się czuję wporządku, troche dokucza mi zgaga ale da się jeszcze przeżyć, oby nie było gorzej;) Pozdarwiam Was gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomiałam napisać że na 99% dziewczynka i mierzy 17cm a waży aż 320g. nasz mały olbrzym;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) Dzisiaj wreszcie wypuścili mnie ze szpitala. Po 10 dniach pełnych stresu i nerwów dzisiejsza nocka będzie już we własnym łóżku. Na szczeście jest już dobrze. Dawidek rośnie jak na drożdżach, waży 132g i ma 13 cm, pan doktor mówi, że z wyprostowanymi nóżkami będzie ponad 20cm. Czuję też ruchy, są jeszcze delikatne ale sprawiają wiele radości :-) A co u Was, czemu nic nie piszecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny wiecie co Sabinka bedzie miec rodzenstwo jestem w ciazy 🌼 wczoraj bylam u mojej gin. jest to 7 tc i ma 7mm dzis robilam wyniki z krwi mam nadzieje ze wszystko jest ok , termin mam na 6 listopada. A tak to moja ksiezniczka ma juz dwie dolne jedyneczki teraz czekamy na nastepne. -Kasiu-a co sie stalo slonce ze wyladowalas w szpitalu Kruszyna -nastepna ksiezniczka super Idea-Tomaszek jaki juz duzy a mezulek jeszcze z wami Nadzieja-gratuluje zabala Laura niemarudzila za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie cisza tu ostatnio... Kruszyna>gratuluje dziewczynki :) 17cm to juz kawal czlowieczka :) Idea>ale czas leci,Tomaszek z butla w dloniach hehe cudna fotka! Ines>zadowolona jestes z tego dzienniczka ciazy?bo zastanawiam sie,czy kupic? Emmi>jak kociczka?mam nadzieje,ze juz doszla do siebie :) podaj adres mailowy to przeslemy Ci namiary na nk Nadzieja>pierwszy zabek za Wami!gratulacje!! sabiba>kuruj sie,bo pogoda piekna sie robi i szkoda w domu siedziec! Akif>na jaki szpital sie zdecydowalas?wiesz juz gdzie bedziesz rodzic? Mama Urwisa>z tym moim wielkim biustem same problemy!Ty z Maja nie macie chociaz problemu z kupnem biustonasza! Czarnula>ciesze sie,ze z dzidzia wszystko dobrze! Kasia>czekamy na wiesci od Ciebie ooo widze,ze juz jestes!jak to bylas w szpitalu?co bylo przyczyna? ciesze sie,ze macie sie dobrze!!! :) olafasola>zycze Ci bys mogla spokojnie wypoczywac i zeby nikt z ZUS'u Cie nie odwiedzil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kasiu co sie stało kochana ze byłas w szpitalu? czekam na relacje martwiłysmy sie bardzo, bardzo o Ciebe kruszyna gratuluje córci gosiu a to niespodzianka:) wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratulacje, ale wiadomość;)) to Twoja ciąża tydzień młodsza od mojej, my wczoraj zaczęliśmy 8 tydz. A jak Twój M??zaskoczony??? Kasiu no nareszcie, napisz nam coś więcej dlaczego i jakie dalsze zalecenia czy w domku tez leżenie??? Superburek dzienniczek jest fajny, 14 stron tabeli i ważnych info do uzupełniania, a potem ok 100 stron-puste kartki do samodzielnego wpisywania- tzw moj pamiętnik ciąży, na a koniec znów kilka stron z informacją co zabrać do szpitala, wyprawka, dotyczące porodu i znów ok 40 stron do uzupełnienia. Jak pisałam wczesnej moja mama prowadziła nam takie zeszyty od urodzenia i uwielbiam je czytać:) a u mnie jutro wzyta z wynikami badan, a czuję się nadal dobrze, troszkę mnie na twarzy wysypało parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu cudowna wiadomosc gratuluje :)ja to przezylam kilka dni strachu okres sie spoznial heh ale to nie fasolka ehh.,chcemy drugie ale tak za rok jak skoncze studia. kasiu a co sie stalo ze bylas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny no wreszcie coś się tu ruszyło, ostatnio było bardzo cicho. Rozumiem bo u mnie też nic się nie dzieje. Jutro zaczynam 20tc za tydzień w czwartek idę do lekarza, już nie mogę się doczekać, może wkońcu nam powie kto we mnie mieszka. Połówkowe będę mieć za to za miesiąć razem z usg 4D. Kasiu cieszę się, że jesteś już w domu mam nadzieję, że łożysko nie będzie Ci już robić żadnych niespodzianek i Dawidek będzie zdrowo rósł. Kruszynka gratuluję córeczki, między naszymi ciążami jest różnica jednego tygodnia. Goska super, że Sabinka będzie mieć rodzeństwo nawet się nie spostrzeżecie a będą się razem bawić. Idea ale Tomaszek szybko rośnie!!! Nadzieja gratuluje ząbka! Superburek nie przejmuj się ja też mam duży biust i wiem jakie są z tym problemy. Ostatnio mam tak czuły biust, że drażni mnie nawet najdelikatniejszy stanik. Pozdrawiam resztę ekipy, dziewczyny odezwijcie się i napiszcie co u Was słychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna gratuluję córeczki :-) Gosia kurcze co za wspaniała wiadomość :-) wielkie gratulacje i buziaki dla Sabinki :-) Superburek faktycznie super biuścik :-) Maju słoneczko, a Ty jeszcze w domku, chyba wygodnie w tym Twoim brzuszku :-) Ines fajny pomysł z tym dzienniczkiem, chyba też zacznę pisać taki pamiętnik :-) Idea jak minął wieczór w dzień kobiet :-) buziaki dla Tomaszka :-) Sabiba słoneczko wyzdrowiałaś już, wiosna za pasem nie daj się chorobie :-) Iwi minęły już "ciche" dni :-) hop hop co z pozostałymi laseczkami :-) A u nas zaczęło się zupełnie niewinnie od bólu kręgosłupa, nastęnego dnia doszły bolesne skurcze, a na koniec zaczęłam krwawić i tak wylądowałam w szpitalu. Zaczęło odklejać się łożysko, kroplówa i leżenie plackiem przez tydzień, nie pozwolili wstawać nawet na siusiu wrrrr Teraz jest już całkiem dobrze, ale ruch nadal mam ograniczać do minimum przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie. Jak mus to mus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) o matko Kasiu ale nas przestraszyłaś ;( ale dobrze że już wszystko ok teraz odpoczywaj dużo bo Dawidek najważniejszy ale chyba nie muszę Ci tego mówić bo sama o tym wiesz;) dokładnie jak mus to mus Gosiu wielkie gratulacje!!! ale się rozpędziłaś koleżanko hehe;) zdrówka dla Ciebie, Sabinki i tej małej fasolki;)! nadzieja gratki zębolka;) superburek dzięki wielkie i rzeczywiście kawał baby z niej hihi;) maju a ty jeszcze w domku?? dzięki i szybkiego rozwiązania, bo już pewnie tylko o tym myślisz;) Ines to powodzonka jutro, napewno będzie wporządku nie ma innej opcji;) Iwi no właśnie zauważyłam że tylko tydzień wieć idziemy łeb w łeb;)ciekawe która szybciej wykluje;) hehe oczywiście nie myśl że chcę żebyś szybciej urodziła;) oczywiście niunia niech siedzi w brzusiu jak najdłużej;) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam -Kasia-o kurcze a nie mowilam ze masz uwazac na dupsko powinnas dostac masz szczescie ze ciezarowek nie bije ;) dobrze ze jestes juz w domku :) goska-co ty piszesz ale niespodzianka my tez chcemy bobaska ale jeszcze nie teraz mysle ze za rok zaczniemy sie starac ale jedynie licze na naturalsik bo kupilismy mieszkanko wiec nie damy rady finansowo zeby probowac kolejnego podejscie ICSI :) dziekuje za wszystkie gratki slie pozdrowienia i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja dzięki wielkie;) apropo drugiej ciąży to właśnie gdzieś słyszałam, że można o wiele wiele szybciej zajść, takim przykładem właśnie jest nasza Gosia;) reszta dziewczyn uwaga bo będzie piękna niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kruszyna- wlasnie licze na to :P zobaczymy jak bedzie w naszym przypadku ;) jeszcze troszke...na pewno juz inaczej do tego wszystkiego podedziemy niz przy staraniach o Laurke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- kurcze, przykro mi że Cię to spotkało, na pewno kosztowało Cię to nie mało stresu, ale najważniejsze, ze wszystko jest już ok. Jak bedziesz odpoczywać, to na pewno doczekacie 40 tygodnia:) Gosiu-super wiadomosć, fajnie tak od razu drugie-bez problemu:) sama sie zastanawiam, czy się na to nie zdecydujemy, bo podobno po ciąży łątwiej zajść naturalnie w kolejną, no ale zobacze jak będziemy się wszyscy czuli:) superbureczku-koteczka od operacji chodzi w specjalnym kaftaniku. Wygląda w nim słodziutko. Stała sie jeszcze milsza, ciagle przychodzi na kolanka i jest super. Czuje sie coraz lepiej, w czwartek zdjęcie szwów więc będzie już cała szczęśliwa. W niedzielę o 6 rano trochę się zestresowałam, bo wyswobodziłą sie z kaftanika skubana i gdyby nie to ze zauważyłam, to mogłoby sie źle skończyć, bo by wylizałą ranę, albo i szwy by powygryzała. Teraz ją pilnujemy i póki co jest ok. Superburku, a mozesz Ty podać mi emaila, bo ja mam imię i nazwisko i póki co nie chcę jeszcze tak oficjalnie tu figurować:) maja-trzymam kciuki za super krótki i bezbolesny poród! pewnie już na walizkach siedzicie... pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.Od kilku dni strasznie kluje mnie pod prawym ostatnim zebrem.Normalnie momentami bol nie do wytrzymania.czytalam ze mofga to byc kamoenie w woreczku zolciowym.Troszke sie boje i nie wiem co zrobic.Czy ktoras z was miala moze taki problem??I jak na to zaradzic??Bede wdzieczna za pomoc.Buziaki drogie ciezarne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja też się wystraszyłam, kiedy zobaczyłam krew przyszło najgorsze skojarzenie, a kiedy w szpitalu powiedzieli mi co się stało ryczałam przez kilka dni i miałam najgorsze myśli .... Ale teraz będzie już tylko lepiej :-) A Twoja dziewczynka to już nie takie maleństwo, a ruchy to już nie łaskotanie tylko pewnie całkiem przyjemne kopniaczki :-) Iwi jak maleństwo będzie grzeczne, to pojutrze poznasz płeć :-) byłoby super :-) Nadzieja pamiętam słoneczko jak mnie ostrzegałaś, tyle że ja właśnie bardzo grzeczna byłam :-) jakoś tak dziwnie się wszystko układa w moim życiu, że im bardziej się staram i uważam tym gorzej wychodzi ... :-) gratuluję pierwszego ząbka i przesyłam buziaki dla Laury :-) Ps. a może tym razem uda się naturalnie .......... :-) Maju kochana jak się czujesz, turlasz się jakoś :-) Sabiba Twoja walizeczka pewnie już spakowana i czeka przy drzwiach :-) Magia kobieto co u Ciebie? a jak Twoje łożysko, przesunęło się coś :-) Emmi jak tam Twoje bulgotki, pojawiły się już:-) Akif byłaś na basenie? :-) Mamuśki kochane, zgadzam się z Kruszyną tylko patrzeć jak "do nas" dołączycie ponownie :-) Dziewczyny wychodzić zza krzaków, co z Wami ..... bo tyłeczki spiorę .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines dzięki za info, właśnie zamówiłam sobie pamiętniczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emii ale masz przeboje z kotką, ale dobrze że już coraz lepiej;) czarnulla nie pomogę;( Kasieńko ale miałaś stresa, ja to chyba bym dostała zawału, nie mogłabym się odnaleźć w tej sytuacji, ale najważniejsze że już jest dobrze i uważaj na siebie;) nie przyciągaj złych myśli!!! musi być dobrze poprostu!!! a tu wynalazłam taką stronkę:http://www.el-kart.pl/page4.php?view=thumbnailList&category=19 miłego i spokojnego wieczorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje zea gratulacje ,dla nas to tez bylo zaskoczenie tym ze tak szybko sie udalo bo szczerze mowiac niewierzylam w to ze uda nam sie naturalnie po wczesniejszych doswiadczeniach ale co tam najwaznijsze ze sie udalo i aby malenstwo pieknie sie rozwijalo , roslo i bylo zdrowe ,napewno bedzie troszke ciezko ale damy rade. mam pytanko ktoras z was pisala o herbatce na mdlosci napiszczie jak sie ona nazywa bo juz tydzien mnie mecza i mam wstret do jedzenia.Juz pomalu odstawilam Sabinke od cyca. -kasiu-ojej tak to juz jest jak na siebie huchasz i dmochasz to cos nie tak ale bedzie dobrze odpoczywaj i lez Maju-oj chyba dobrze jest twojemu malenstwu u ciebie ale niech juz oposzcza swoj domek Ines-no byl zaskoczony ale bardzo sie ucieszyl, no to mamy podobny termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) proszę Kasia wróciła i od razu szum na forum :) kruszyna gratuluję córeczki, super że wszystko dobrze :) Kasiu strasznie się cieszę, że już jesteś w domku i wszystko wporządku, a swoja drogą lanie Ci się należy :) pewnie Kasiu nie uwierzysz, ale moja walizeczka jeszcze nie spakowana, ba co najlepsze nie mam jeszcze wszystkiego hihi Gosiu cudowna nowina, gratuluję dbaj o siebie i maleństwa:) superburku kuruje się, ale marnie coś mi idzie :( a nosi mnie juz w tym domu, jutro to już chyba nie wysiedze :) czarnula zmykaj do lekarza, nawet do tego pierwszego kontaktu co co masz sie stresować, lepiej sprawdzic i wiedziec co i jak :) dbajcie o siebie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiba jupiiii jupiii jupiiii masz rację wiosna idzie a dziewczyny się gdzieś pochowały :-) :-) :-) następnym razem zabiorę z soba kompa hi hi - wróć, przecież przed porodem to ja nie zamierzam tam wracać :-) a lanie Tobie też się należy - jeszcze walizeczki nie spakowałaś !!!! Co Ci jeszcze brakuje? Buziaczki :-) Gosia no popatrz, dopieroco radziłaś "młodym" zaciążonym, a tu taka niespodzianka, superowoooo :-) Sabinka już na swięta będzie miała rodzeństwo :-) I teraz ja zadam standardowe pytanko - jak się czujesz poza tymi mdłościami ? :-) Kruszyna też fajny albumik, pozostałe dla dzieci również mi się podobają :-) Dziewczyny obiecałyście pochwalić się brzuszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiba dzięki;) no ja też się cieszę;) a co do torby to ja lepiej na Twoim miejscu spakowała bym to co masz żeby później na szybcika tego nie robić, bo w takiej panice można dużo rzeczy zapomnieć;) ale to tylko takie skromne zdanie, jeszcze niedoświadczonej osoby w tych sprawach;) hehe ale już niedługo i mnie to czeka;) a co do ruchliwośći forum to wkońcu wątek Kasi więc jak wróciła to i ruch się zaczoł;) hehe Kasiu no mnie też się podobają i chyba zrobię pierwsze zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kruszynko, to nie jest mój wątek tylko nasze wpólne dzieło - ja jestem tylko jego matką chrzestną :-) bo ja straszna gaduła jestem hi hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...Kasieńko niech i tak to się nazywa;) ale miałaś bardzo dobry pomysł, gdyby nie ten wątek to pewnie byśmy się nie poznały wirtualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko dziękuję i cieszę się, że pomysł się spodobał :-) a tak wogóle niktórym z nas udało się nawiązać znajomość również poza wirtualną :-) :-) :-) A wracając do krzaków, chciałam Was kochane kobitki poinformować, że teraz mam bardzoooooooooooooo dużooooooooooooo wolnego czasu ( to chyba moje pierwsze od .... 8-10 lat "leniuchowanie" ) i będę Was zza krzaczysków wyciągać :-) Życzę spokojnej nocki i do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×