Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

KASIA-to trzymam kciukaski mooooocno.BUZKA.Pozdrawiam ciezaroweczki i mamuski no i dzidziulki i WIEEEELKA prosba do was zwłaszcza ciezaroweczki DBAJCIE O SIEBIE KOCHANE, a jak nie musicie nic nie róbcie po prostu cieszcie sie z brzuszkow i odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- dobrze, że cś napisałaś, bo bez Ciebie to dziewczyny coś się rozleniwiają i nic nie piszą:) No to może i u ciebie będą bliźniaczki- byłoby super:) A myślisz, aby w wakacje podejść do in vitro? My jutro po południu wyjeżdżamy na działkę rodziców do Puszczy Noteckiej więc jakieś 270 km od Wrocławia. Jedziemy tam z dwoma innymi parami znajomych w tym jedna z dwójką dzieci, a ta druga dziewczyna też w ciąży:) Zapowiada się piękna pogoda, więc zrobimy grilla i ognisko. Mam nadzieję, że trochę odpoczniemy i powdychamy świeżego powietrza. Wracamy chyba w poniedziałek, może wtorek więc jakiś czas mnie nie będzie, bo tam nie ma cywilizacji:) Oczywiście bierzemy koteczkę ze sobą więc i ona bedzie miała krótkie wakacje. Teraz się właśnie pakujemy. Potem dopiero 6 czerwca planujemy wyjazd na tydzień do Kołobrzegu, a później to już będę na walizkach siedziała i nigdzie się dalej nie ruszam. Jutro o 17 mam wizytę i potem w drogę. Trochę mam stresa, czy mi gin da to zwolnienie, no ale może się uda. Dziewczyny, napiszcie co u Was. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w krzakach dziewczynki,bo wczoraj urodzinki mialam i gosci,a dzis ten upal mnie dobil,ze hej :( nawet korepetycje odwolalam,bo nie mialam sily ruszyc sie z domu,a to dopiero wiosna!!! jutro ide po zwolnienie,poprosze lekarza o wysluchanie tetna,bo skonczony 20tc mam,a maly siedzi cicho :( Kasia>dziekuje za pamiec! dobrze,ze poznaliscie przyczyne nieszczescia,oby teraz szybko sie udalo i tak jak Malince Wam rowniez zycze blizniakow,a co :) Emmi>buraczki wcinaj i odpoczywaj poki mozesz,bo juz niedlugo koniec laby ;) malinka>z calego serca zycze Wam blizniakow i to jak najszybciej!!! Ines>ladnie brzuszek Ci wyskoczyl :) pakiet imion nr 1 najbardziej mi sie podoba :) Ila>gratuluje synka!fajnie,ze maluszek grzeczny i zdrowy :) magia>a ja tam zazdroszcze Ci tych kopniaczkow w nerki :) nadzieja>jak w pracy?dalas rade??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek czemu się nie chwaliłaś :-) No, to Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona, pewnie sobie poszalałaś .... Spóźnione, ale szczere najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, przede wszystkim zdrówka, dużo szczęścia i radości z macierzyństwa, spełnienia wszystkich marzeń i oczywiście tego upragnionego kopniaczka 🌼 i dziękuję :-) Emmi ale Ci zazdroszczę, weź mnie z sobą hi hi albo przynajmniej karkóweczkę poproszę, a z nad morza muszelkę ;-) Pięknej pogody i udanej zabawy Wam życzę, tylko nie szalej za bardzo :-) Nic się nie stresuj, zwolnienie na pewno dostaniesz, daj zanć jutro po wizycie :-) Co do ivf, to chcemy podejść tak szybko jak to możliwe. Do końca czerwca lekarz kazał się wstrzymać, w tym czasie zwalczymy te złośliwe przeciwciała, a potem tylko na @ czekać zostaje. Jak dobrze wszystko pójdzie to uda się w lipcu, a jak nie to sierpień zostaje :-) Malinka masz rację, to kciukasy za te nasze staranka :-) Sabiba słoneczko napisz kilka słówek, i oczywiście czekamy na fotkę Gabrysi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superbuek sto lat:)))))))) zdrówka, wytrwałości i upragnionych koniaczków!!!!! Ja mam w niedziele 1 maj :) Tez byczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines 1 maj powiadasz - i wszystko jasne, skąd u Ciebie taki zapał do "pracy" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja już jestem:) A więc, jak to lekarz powiedział: " jest siusiaczek" :) czyli rośnie nam chłopczyk:). Niby miałam przeczucie, ale jak mi to lekarz powiedział, to aż mi się łezki pokazały:) Potem wszystko dokładnie oglądał i mierzył i widziałam, jak mały wkłada stópkę do buzi!! Wszystko jest w porządku, mały ma już 380g i ułożony jest pośladkowo, lekarz powiedział, że raczej będę odczuwała ruchy niżej. Teraz po tej wizycie tak mi się wydaje, że bardziej mi się tam coś rusza:). Tylko cukier mam podwyższony, mam ograniczyć węglowodany i za miesiąc powtórzyć badania. Przepraszam że tak od razu o sobie, ale musiałam się Wam pochwalić:) Superburek ja Tobie też życzę żebyś w końcu poczuła pierwszego kopniaczka i przede wszystkim dużo zdrówka!! Kasiu życzę Wam tych wymarzonych bliźniaków i najlepiej naturalnie;) Bo skoro raz się udało, to drugi raz też się uda!!:) Pozdrawiam Was wszystkie, ja już zmykam do łóżeczka bo tak mnie głowa boli, że oczy się same zamykają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka dziękuję :-) gratuluję synka, macie już swoje typy imionek dla chłopczyka, a może jest już to jedno ostateczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watam Was kochane po małej przerwie :) dziękuje za gratulacje i ciepłe słowa :) dziś już nie dam rady nadrobic zaległości mam nadzieję,że mi wybaczycie :) ja czuję się dobrze, jest jescze troche problemu z siadaniem, ale z dnia na dzień coraz lepiej :) gabrysia jest mega słodziakiem mimo chwil grozy które przeżyliśmy, myślam że uda nam się przełamać na forum, ale się nie udało. Mala urodziła się z wrodzoną infekcj i wyrosły paciorkowce w płłynie rdzeniowo mózgowym dostała antybiotyk i dobrze na niego reaguje, dziaś pani doktor powiedziała, że w piatek pobiora płyn na posiew i jeśli bedzi ejałowy to ją wypisze, czekają nas tylko comiesieczne wizyty w przychodni neurologicznej, ale jesteśmy dobrej myśli :) jak mi sie uda wstawie zdjęcie z telefonu a jak nie to jutro zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dziekuje za zyczenia i mile slowa :) dzis u nas jeszcze wiekszy upal niz wczoraj! jestem wlasnie po wizycie,maly zyje :) tetno piekne,a pan dr nie kazal sie marwic :) Kasia>tak,poszalalam pijac karmi... sabiba>trzymam kciuki by Gabrysia jak najszybciej wyszla do domku!!! emka>no to mamy kolejnego siusiaka!!!gratuluje!!!! Emmi>udanego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek czyli Twój synuś będzie niespotykanie grzecznym dzieckiem po urodzeniu, jak tam w brzuszku siedzi tak cichutko:)) Upały mówisz...u mnie pochmurno coś słonko się przebić nie może. Kasiu no datę mam fajna zawsze wolne:) Emmi życzę pięknej pogody i miłego odpoczynku:) emka gratuluje synusia-!!!!!!!!!!!!! Tak od 3 dni czuje ..chyba rozciągające się wiązadła macicy, taki ból- nie ból , chwilami- zwykle bardziej jak leżę w spokoju i skupieniu nad sobą, bardziej z prawej strony, mam nadzieję że to to co myślę. Poza tym wczoraj po kilku dniach spokoju znów kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiba wyobrażam sobie co przeżyliście!!!!!!!!!! a jak sam poród???? wielkie buziaki dla Was!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ale tu cisza :) wróciliśmy właśnie ze szpitala, pani powiedziała że w płynie ni ema cech zapalnych :) musimy jednak poczekac na wynik posiewu który będzie po długim weekendzie, i odstawiają antybiotyk i już za tydzień mała będzie może z nami :) wstawiłam fotke Gabi, niestety z wysypką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :-) co tu taka cisza ostatnio .... :-( dziewczyny wychodźcie zza krzaków !!! Sabiba nie chciałam męczyć Cię sms'ami, czekałam na Twój wpis z niecierpliwością. Cieszę się, że u Gabrysi coraz lepiej, jeszcze kilka dni i wróci z Wami do domku, a Ty będziesz mogła cieszyć się w pełni macierzyństwem. Buziaki dla Gabrysi :-) Ines współczuję przytulańców z kibelkiem, na pocieszenie powiem, że i ja wczoraj się troszkę poprzytulałam z kibelkiem, tyle że z innego powodu ... ;-) Fajnie masz z tymi urodzinkami, nie ma problemu z zapamiętaniem daty i do tego nie ma problemu z imprezką, bo wszyscy mają wolne :-) Superburek super wieści :-) teraz grzecznie słuchaj dr i już się nie stresuj brakiem kopniaczków :-) Dziewczyny co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu niestety ja nie mam ulubionego imienia dla chłopczyka i nie mam pojęcia jakie imię wybrać, nic mi się nie podoba!! Dla dziewczynki jakoś łatwiej wybrać;) Mam jeszcze trochę czasu, ale w głowie kompletna pustka. Pozdrawiam!! Superburek cieszę się że wszystko z dzidzią w porządku!! Ja też się bardzo martwiłam i widać niepotrzebnie! Fajnie się złożyło, jesteśmy na tym samym etapie i obie będziemy miały chłopczyka:) Ines dziękuję:) Widzę że długo Cię trzymają te nieprzyjemne objawy ciąży;) A te bóle to pewnie macica się rozciąga tak jak piszesz. Oj, już niedługo poczujesz coś innego w brzuszku;) Sabiba cieszę się że macie dobre wieści, oby wynik posiewu też wyszedł dobrze i w końcu zabierzecie maleńką do domu:) A ja po tej wczorajszej wizycie chyba całkiem już wyluzowałam i uspokoiłam się tak wewnętrznie i w końcu zaczęłam naprawdę odczuwać ruchy maleństwa:) Prawie cały dzień czułam takie jakby pękające bańki, tylko chwilami była cisza. Nawet jak przyłożyłam rękę to było to wyczuwalne:) Mój M jest bardzo szczęśliwy, on od początku mówił, że będzie chłopiec:) Dziewczyny a wiecie może czego powinnam unikać przy diecie cukrzycowej? Nic nie wiem na ten temat, musiałabym coś poczytać, ale może Wy miałyście z tym styczność i mi coś doradzicie? Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiba:) Gabrysia słodka:) Czyli Jestes w domku, a Ona została..kurcze nie tak powinno to wyglądać. Ale ważne że wyniki ok, przed Wami całe życie, czym jest kilka dni:)A pokarm ściągasz i zwozisz czy butelka ???? Mam nadzieję że poród był szybki jak Ideii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przepraszam ze ostatnio nie pisze ale remont pochłania mnie bez reszty:( a konca nie widac. dopiero poustalałam wszystko odnosnie kuchni a gdzie tu reszta. i wszystko takie drogie ze szok. Sabiba - ciesze sie ze z malutką jest coraz lepiej i niedlugo bedziecie mogli zabrac ja do domku. duzo zdrowka dla was kruszyna, malinka - fajnie ze jednak zagladacie do nas. wierze ze niedlugo usmiechnie sie do was szczescie i juz nigdy nie opusci Kasiu - tyle przeszłas i sie nie poddalas to i teraz dasz ze wszystkim rade:) trzymam mocno za was kciuki i wierze głeboko ze wszystko sie uda. sciskam goraco.ps remont ciagle trwa a ja tylko wybieram meble itp a ze jestem niezdecydowana to caly dzien mija i głowa peka od tego wszystkiego:) magia - mam nadzieje ze teraz juz jestes spokojna o swoja malutka:) Nadzieja - jak tam pierwsze dni w pracy? pewnie strasznie ciezko rozstac sie z Laurą. Ines - fajnie ze wypoczełas i miło spedziłas czas:) spacerki jak najbardziej wskazane:) a jak sie czujesz?macie fajne pomysły na imiona dla maluchów:) jak sie czujesz? nadal meczy Cie i latasz do wc? mam nadzieje ze szybko minie Emmi - i jak tam udało sie bez problemu dostac L4? ja nie mam z tym nigdy problemów i nie musze nic mówic ani wymyslac powodów. lekarz sam wypisuje i jes ok. mam nadzieje ze u Ciebie tez bedzie ok i dostaniesz L4. zawsze mozesz powiedziec ze zle sie czujesz, bola cie plecy i puchną nogi. daj znac jak juz bedziesz po wizycie. Widze ze masz urozmaiconą dietkę:) lody, orzeszki - mozesz sobie pozwolic przy Twojej wadze:) spokojnie. a na hemoglobine buraczki polecam:) zupa buraczkowa pychotka:) superburek - spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe:) wszystkiego naj naj kochana. ciesze sie ze po wizycie wszystko ok i napewno jestes spokojniejsza:) a maluszek poprostu jest grzeczny i nie chce za bardzo kopac mamusi emka - gratuluje chłopczyka:) duzy juz wasz maluszek. przyda sie kolejny mezczyzna w tym gronie bo przewazaja kobietki. u mnie malenstwo tez narazie pupa w dol sie ułozyło i mniej czyłam ruchy i tylko na dole ale ostatnio znow mocno szaleje to mam nadzieje ze wróciło do własciwej pozycji:) Maju - jak sobie radzisz? odezwij sie jak znajdziesz czas. trzymaj sie dzielnie ale_ola, olafasola, akif, goska, idea - co tam u was dziewczyny? A u mnie oprocz remontu wszystko ok. brzuch rosnie( nie ma kto zrobic zdjecia) nogi puchną jak duzo chodze i plecy bola ale i tak jestem szczesliwa:) malenstwo szaleje i tatus jest bardzo dumny widzac skaczacy brzuch:) mam juz 7kg na plusie i coarz ciezej wykonywac proste czynnosci;) no i tez pojawił sie problem z imieniem bo okazało sie ze wkoło pełno Lenek i zaczełam myslec o innym imieniu dla małej. co myslicie o Pauli? nazwisko mam trudne do wymowienia wiec imie niech bedzie proste i najlepiej bez R:) pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia>dzieki za zyczenia :) Ines>obys miala racje z tym,ze Tymek bedzie grzeczny ;) tylko po kim to?bo ani tata ani mama nie sa aniolkami :D sabiba>trzymam kciuki kochana by Gabrysia jak najszybciej wrocila do domki,dobrze,ze badania wyszly dobrze,posiew tez na pewno jest ok! odnosnie spania na lewym boku to wczoraj pytalam o to lekarza i powiedzial,ze dotyczy to ciazy w ostatnim trymestrze,w ostatnich tygodniach,wiec spokojnie mozna jeszcze lezec na plecach,czy prawym boku:) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :D Wrócilam dziś z pierwszego usg :D z dzidzią ok co prawda za wiele nie było widać ale ważne że dzidzia jest :D następna wizyta za 3 tyg więc powinno już być napewno widać coś więcej. Jestem szczęśliwa i w końcu chyba uwierzyłam że naprawde ta fasolinka we mnie się rozwija :D Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego długiegooo weekendu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 3 dni pracy za mna...jakos przezylam teraz ide w czwartek. Nie jest latwo ale musze sie przyzwyczaic. Laurka chyba odczuwa zaistniala sytuacje bo malo spi w dzien prawie wogole...i duzo mniej je...ale babcia dba o nia wiec jestem w miare spokojna bo jest w dobrych rekach gorzej bedzie jutro :( siostra ma wesele i caly dzien i noc mala bedzie z tesciowa na widok ktorej placze :( nie wyobrazam sobie jak to bedzie strasznie to przezywam...dobrze ze daleko nie bede w razie czego ktos mnie podwiezie do domu a jak nie to taxi...a tak to u Nas bez zmian...brakuje czasu na wszystko mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie unormuje bo jak na razie jak mala mnie tylko zobaczy to chce do mnie i nawet nie ma szans isc do wc bo placze :( poprzestawialo jej sie troche...no nic chyba tyle u mnie... Wybaczcie kochane ze tylko o sobie pisze ale obiecuje ze po weekendzie sie odezwe a teraz ide pod prysznic i spac...bo jutro czeka mnie ciezki i dlugi dzien... Buziakuje kazda z osobna Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, cicho tutaj- czyżby długi weekend? Ponieważ mój mąż dziś pracuje my zaczynamy leniuchowanie od jutra... wybieramy się nad morze:) WIem, że pogoda ma być taka sobie ale co tam ważne że połazimy i odpoczniemy sobie przez kilka dni...Miłego weekendu:) sabiba-mała przesłodka, oby szybko zamieszkała z wami w domku wówczas obie będziecie spokojniejsze. Zdróweczka dla was kochane dziewczyny... jak Kasia zauważyla teraz pora na nas.... już się boję, ale to jeszcze 10 tygodni. Czy ja dobrze pamiętam, że to ty musiałaś pić dużo wody bo miałaś mało wód? Jeżeli tak to możesz mi napisać czy to pomogło, a jak nie ty to sorki że pomyliłam... Doktor mi kazał wypijać ponad 3 litry i to jest ostra jazda, hehe bo sikać mi się ciągle chce. Z ciekawości pytam. Pozdrawiam:) nadzieja- z każdym dniem będzie lepiej zobaczysz...a Laura się przyzwyczai powoli, że mama jest ale nie przez cały dzień. Baw się dobrze wieczorem, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia tak ja też mósiałam pić 3 litry, chociaż nie zawsze mi się to udawalo, tak jak mówisz najgorsze to sikanie wracałam z łazienki i za minute szłam znowu :( czy pomogło??wydaje mi się,że bardzo po tygodniu picia tak mi brzuchol wywaliło,że szok :) więc pij ile możesz :) strasznie Ci zazdroszcze wyjazdu nad morze :) też chętnie bym pojechała, odpoczywaj i baw się dobrze :) nadzieja mam nadzieję,że Laura szybko przyzwyczai się do zmian bidulka :) kamcikos gratuluję fasolki niech rośnie, dbaj o siebie i maleństwo :) Ines jeśli chodzi o poród to prawda,że szybko zapomina się ból :) u mnie poszło w miare szybko więc nie wsponinam go najgorzej, obudziły mnie skurcze o 2 w nocy, posiedziałam, wykąpałam się, zjadłam śniadanko :) bo wiedziałam,że czeka mnie głodówka i o 5,30 zaczeły mi odchodzić wody, na ozbie byliśmy o 7 a mała urodziła się o 13,50 więc w miare szybko, poweim Wam kochane, że jak macie możliwośc załatwienia sobie położnej do porodu to moim zdaniem super sprawa, kobieta bardzo mi pomogła. emka gratuluje ruchów maleństwa niesamowite uczucie :) mnei starsznie tego brakuje po porodzie :) Kasiu pomocy moje akwarium zaatakowały glony :( co robic,żeby sie ich pozbyć na kamyczkach jest brynatny nalot, a na szybie zielone glony help :) byliśmy rano u małej jest już bardzo dobrze, w posiewie jak narazie nic nie rośnie w poniedziałek ostateczny wynik i może zabierzemy ją do damku, dzisiaj nie było pani doktor która ją prowadzi, ale jest w poniedziałek.Gabi jest strasznym głodomorkiem i śpioszkiem ciekawe czy jak wróci do domku bedzie tyle spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Sabiba spróbuj ALGITOX w tabletkach, 1 tab. na 100l, zawartość kapsułki rozpuść w przegotowanej wodzie, dolej zimnej i po wymieszaniu wlej do akwarium, po kilku dniach powinno być dobrze - i nie wymieniaj wody! Ines jutro nie będę miała dostępu do internetu, więc już dzisiaj z okazji jutrzejszych urodzin chciałam złożyć Ci naserdeczniejsze życzenia urodzinowe, przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i maleństwa, spokojnego doczkania finiszu, samych przyjemnych przeżyć w nowym okresie życia i spełnienia wszystkich marzeń 🌼 pozdrawiam i zmykam na działeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Spełnienia wszystkich marzeń i słonka które zawsze bedzie dla Ciebie świecic:) ściskam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka , spełnienia marzeń i lekkiego porodu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×