Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avatari

Zapraszam panie po 50: odchudzanie i nie tylko.

Polecane posty

Witajcie. Trochę przycichłam, bo w tak grzesznym tygodniu nie miałam czym się chwalić. Na szczęście oficjalne ważenie zaplanowałam na poniedziałek: mam weekend na naprawienie szkód i dzisiaj trzymam dyscyplinę, podobnie powinno być też jutro. Właśnie czekam, aż udusi się miruna z warzywami. Dotąd zjadłam kiełbaskę śląską i jabłko. Mało, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wprost przeciwnie , dzis mam się czym pochwalić :D wiec stawiam nową stopką pierwsze kroki , :D Uch jak się cieszę :D mam nadzieję ,że zapał mi nie minie i w przyszłą niedzielę będzie piękna szósteczka z przodu :D Mapiszę potem , bo teraz lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę humoru: -Przepiszę pani tabletki - mówi lekarz do pacjentki z olbrzymią nadwagą. -Dobrze, panie doktorze. A jak często mam je zażywać? -Nikt ich pani nie każe zażywać. Proszę je rozsypywać na podłogę trzy razy dziennie i podnosić po jednej. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypino , to nie dowcip , a sama mądrość :D A gdzie to reszta prawie pięćdziesiątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się kolejna 50 :) Informuję, ze po trzech tygodniach odnalazłam talię. Jakoś dziwnie ona chce uciekać :)))) NIe dałam się. Byłam dzisiaj na działce. :) Krokusy wyglądają :):):) Cudownie. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze na wzmocnienie motywacji ;) : Egzekucja w Stanach. Skazaniec nie mieści się na fotelu elektrycznym. Zarządzono dietę... Po tygodniu okazuje się, że waga stoi w miejcu jak zaczarowana. Dietę zmieniono na bardziej drastyczną - bez efektu... W końcu pada zniecierpliwione pytanie: -Co jest? Dlaczego nie chudniesz?! -Jakoś nie mam motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem po 50 i podobno powinnam się odchudzać. Ale jakoś nie mam motywacji, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę na topiku dla emerytek i wpadłam na chwileczke. Odchudzajcie sie dalej. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizia A co ty robisz na topku dla emerytek??????? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie pracowałam zawodowo. Tak mi sie udało, że miałam dbającego męża. Bardziej pasuję do pań, które nie rozmawiają o pracy zawodowej tylko szydełkuja i wyprowadzaja psa na spacer. Schudłabym, bo mi lekarz każe, ale nie umiem żyć bez słodkich deserów. Więc powiedziałam sobie trudno - umrę jako kobieta pulchna. Pulchna do końca, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli akceptujesz siebie taką jaka jesteś i nie masz z tym problemów to cudownie. :) Ale skoro lekarz kazał !!!! Pomyśl nad tym. Szkoda życia !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie bym jakoś przeżyła, jakby potem można było jeść co się chce. Ale tak do końca życia liczyć te kalorie, nie, dziękuję bardzo. A po co chudnąć, jeśli potem znowu sie przytyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitha - Zemsta Nilu - taka sobie , ale poniewaz zaczęłam , to muszę skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dziewczyny , co się z wami dzieje ???? Gdzie wy się chowacie ?? Czy tylko my z Agrypiną sie odchudzamy ??? Agrypino , ten Smith ma na imię Wilburn , więc to nie ten sam :) U mnie dalszy ciąg diety , na razie idzie dobrze , całe szczęście ,że jabłka są teraz niezbyt smaczne , bo strasznie mnie do nich ciągnie , a pan Dukan nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika , to piękny wynik , gratulacje , to pisz kochana i motywuj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzanie i nie tylko. ja dzisiaj w kategorii "nie tylko": nie schudłam, za mało miałam czasu dla siebie:( Po ubraniach wydaje mi się, że trochę, ale na wadze mały wzrost. To nic, pilnuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w nowym dukanowym dniu :) Avatari dzieki :) Właśnie piecze mi sie dukanowy chlebek , pierwszy raz go piekę , zobaczymy co z niego będzie i czy będzie zjadliwy :) . Dziś mam w planie również kijki , może nawet ze dwie godziny bo mam czas a pogoda świetna . Jedzenia wczoraj trochę naszykowałam , wiec dzis nie gotuję :) .A pojutrze chce zrobić jeden dzien kefirowy , czuję się zamulona mięsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie popłynęłam:-o W piątek 63,9 dzisiaj 65,5:(,ostanie dni -słodkoholizm,nie mogłam sie opanować.Od dzisiaj poprawa,licze ,ze się uda. Gratulacje dla wszystkich chudnących:),trzymajcie tak dalej. Kijki u mnie codziennie na szczęscie,w przeciwnym razie ważyłabym pewnie ze 20 kg więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wróciłam. W związku ,ze miałam trochę wolnego nazbierało sie pracy i wczoraj nie mogłam zajrzeć. Zakopane ,bez śniegu to kicha :( ale sobie wybrałam termin na rocznicę ślubu :o Wczoraj byłam u dietetyczki ,ale chyba szału nie będzie........dała mi rozpiską na 3 dni ,a następna wizyta 26-01.......wychodzi na to że co trzeci dzień będę jeść to samo .......jakiś koszmar .........za chwilę jadę po wagę kuchenną ,bo moja już stara i chyba nie dokładna ......tylko czy ja mam czas ważyć każdy produkt ?! Mam mieszane odczucia co do tej diety ,ale muszę spróbować inaczej umrę gruba😭 Albo to pogoda,albo nie wiem co?! ,ale jest mi źle z sobą samą......muszę to przetrwać ......chyba sie dzisiaj wybiorę na solarium .......doświetlić się....podobno to nic nie daj za samopoczucie ,bo oczy zamknięte ,a organizmowi jest potrzebne światło przenikające przez oczy ,ale co mi tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×