Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avatari

Zapraszam panie po 50: odchudzanie i nie tylko.

Polecane posty

pokręciłam :-O za późno po zimie zaczęłam dawać tabletki antykoncepcyjne ....ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak problemy innych. Moje wtedy znikają. Po wysłuchaniu dzisiaj kilku życiowych problemów, stwierdzam , po raz kolejny , że nie mam problemów.:) Kiedyś myślałam o psychologii , potem to umarło- teraz jestem - psycholog amator , a moze właśnie taki jest bardziej potrzebny ? Sama nie wiem . Wiem tylko , że wszystkie popaprane sprawy moich znajomych trafiają do mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mleko to tylko whiskasa ........moje koty uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę , że kotek sam zdecyduje czy chce miziania czy nie ,a ja na siłę na pewno nie będę go uszczęsliwiać . A o mleku nie wiedziałam , dzięki za uwagę ... a jemu tak smakuje ... seum , miłego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że smakuje, bo one lubią to, czego nauczymy je jeść w młodości:) Moja znajda chętnie się mleka napije, bo nieraz dobrzy ludzie podsunęli gdzieś spodeczek, a drugi-u nas od małego i nie kwapi się wcale. Weterynarz mówi, że jak bardzo chce, to można takiemu trochę dać, w końcu raz sie żyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ... raz się żyje , i czy staremu kotu teraz odebrać to co tak lubi ? Nie wiem co jadł i pił zanim trafił na moje podwórko , więc może niech już pije ... jedzonko dostaje tylko kocie , suche i mokre . Sierść ma lśniącą i gęstą , to chyba jest zdrowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba mam się czym pochwalić :) Spada mi objętość ud :):) Luzy.:):) Kto jeszcze? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie waga w dół,ale....chciałam załozyc spodnie/rurki/ w których dawno nie chodziłam i zonk:-o,są bardzo opięte w udach.Zastanawiam sie czy nordic nie rozbudował mi nóg:(,zaczynam tracić ochotę na codzienne chodzenie. Dzisiaj zmierze dokładnie i będe obserwować;).Na pewno spadł mi brzuch,widać,no i ramiona wyglądają lepiej. Gratulacje dla odchudzonych dziewczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elabe A ja chciałabym sobie mięśnie w nogach rozbudować :) Cienkie nóżki są charakterystyczną cechą staruszków. Znalazłam proste ćwiczenie na powiększenie objętości łydki - wspinanie się na palce z obciążeniem na ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina :) plecak ( obciążenie ) i na 10 piętro po schodach :) Tak mi się właśnie skojarzyło bo mieszkam na 10 :) Ale na szczęście tego nie potrzebuję, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pikok , gratuluję luzów :) Tak trzymaj 🌼 Elabe , nie słyszałam żeby chodzenie rozbudowywało uda , słyszałam ,że rower tak , może spodnie są świeżo po praniu - wtedy zawsze są ciaśniejsze :) a może kurcze rzeczywiście to od kijków . Ja też codziennie chodzę i nie chce mieć dużych ud , wolałabym żeby były szczuplejsze :) U mnie z dietą ok. ale nie wiem ,jak waga , bo chcę się zważyć dopiero w niedzielę , jestem ciekawa jak to wyjdzie , bo po warzywach ale i trzech dniach . Czy waga stoi , czy spadła :) Nic po ciuchach nie mogę poznac więc trudno powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szczupłe nogi i od zawsze bardzo je lubię:D,kurcze nie chciałabym ich umieśnić.Nogi staruszków haha dobre,rzeczywiscie większosc emerytów takie ma:) Zmierze dzisiaj i będe obserwować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elabe , ba , każdy by lubił szczupłe swoje nogi i strasznie ci ich zazdroszczę :) Ja mam szczupłe od kolan w dół , ale uda niestety nie :( mam nadzieję ,że właśnie nogi sobie odchudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam do nóżek EXTRA SLIM PERFEKTY jako wpomagacz . Jest cała seria , a ja stosowałam i teraz też smaruję , ten do brzucha , ud i pośladków . Działa ale trzeba systematycznie stosować . No i dietka , bo krem jej nie zastąpi ale pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga A mi właśnie dukan odchudził uda tak, że sama na nie" spodzierałam" z podziwem, i właśnie do tego teraz znowu dążę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga64 Na pewno masz inne walory,ja szczupłe nogi,ale za to szeroka talia,podejrzewam,że twój brzuch jest duużo mniejszy od mojego:) Każda z nas ma cos atrakcyjnego w swojej budowie,nie spotkałam w życiu kobiety,która nie miałaby w sobie nic,każda jest obdarzona czymś atrakcyjnym:) Anika45 jakiej to firmy i cena?Chętnie pomasowałabym brzuch;) pikok dukan u mnie zdziałał cuda,ale też po jakimś czasie strasznie zaczęły wypadac mi włosy,z tym,ze raczej podejrzewam o to aspartam,chociaz nie ma żadnych podstaw tak sądzić,ale jakis czas po odstawieniu bardzo sie poprawiło.Używalam go dosyc dużo,poza tym opijałam sie colą light:-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elabe , ten krem jest firmy DAX COSMETICS , znana stara firma i cena bardzo przystępna bo ok 14 zł . Kupiłam go do brzucha , ale nogi też przelatuję czasmi , bo mimo że mam szczułe , to skóra jakaś po nim jędrniejsza... przypuszczam , że mamy podobny typ sylwetki , ja też ciągle walczę z brzuszkiem i brakiem talii . Polecam krem , bo nie ustępuje niczym tym drogim i reklamowanym . Jest też do biustu , z tej samej serii i też fajnie ujędrnia skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 45 dziękuję:) Poszukam,ciekawa jestem czy pomoże;).Zrezygnowałam z drogich kremów,też myślę,ze te tradycyjne są w porządku. Gdyby te drogie były takie super,to amerykanskie gwiazdy nie musiałby wstrzykiwać sobie botoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc miałam na myśli rozbudowę mięśni łydki, nie uda. Chodzi mi o delikatne uwypuklenie tego miejsca, które tak miło zaznacza się na kobiecej łydce, kiedy założymy szpileczki i ten mięsień się napręża. Moje odnóża zrobiły się przez ostatnie lata w tym miejscu takie patykowate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam . Po żadnych cudu nie będzie , ale coś trzeba robić żeby mieć lepsze samopoczucie . A ta seria jest niedroga , dostępna i poprawia stan skóry a tym samym humor też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Wam o krem wyszczuplający? Podobno nie ma to jak peeling z kawy, w sumie nigdy go nie stosowałam,ciekawa jestem, czy rzeczywiście tak rewelacyjnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest takie serum , koncentrat wyszczuplający. Stosowałam i stosuję i jest efekt , ale nie po tygodniu . Na wybrane pertie używam zamiast balsamu codziennie . Skóra jest sprężysta i fajnie się czuję . A peeling z kawy na pewno działa , bo zawiera cofeinę . W tych kremach też jest , polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czy mówicie o tych kremach , po uzyciu których jest tak bardzo zimno ?? Ja nie mogłam ich uzywac , bo aż mną trzęsło , chyba że to nie te :) Jak wam idzie dietka :) U mnie dzis dalej ok . Za to nie było kijków , bo szykowałam syna - jutro wyjeżdża w góry . Nie miałam więc czasu żeby pochodzić , zresztą może i dobrze bo ślisko i mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , te kremy są chłodzące , ale jak posmaruję nimi brzuch , to tylko w tym miejscu czuję lekki chłód , ale nie zimno . Pewnie każdy inaczej odczuwa więc najlepiej spróbować ... Aga , gratulacje ! ja ważę się w poniedziałek , ale czuję luzy w spodniach , więc chyba będzie to miłe ważenie . W poniedziałek napiszę czy się nie myliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika , mnie było tak zimno ,że wchodziłam pod prysznic zeby go zmyć :D ale to znaczy ,że one sa skuteczne :) więc na pewno warto stosować . Ja własciwie , to za każdym razem gdy kupuje sobie balsam do ciała , to kupuję inny , więc nie potrafie powiedziec , który jest najskuteczniejszy :P Tak z innej beczki , jakaś taka płaczliwa się zrobiłam , byle co potrafi wyprowadzic mnie z równowagi :( jak myślicie , może to być związane z hormonami ?:( i przekwitaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda jesteś , więc pewnie pogoda na ciebie działa a nie hormony :) ale różnie bywa ... trzeba zacząć uczyć się z tym żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika strasznie ci dziekuję ,za to - młoda jestes :D w duszy tak , ale niestety latka leca :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak Serum spędza czas w Zakopanem. Pogoda ohydna, szaro-buro z łatami rozmiękłego śniegu :(. Fuuuuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×