Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Najgorsza w tym filmie jest scena biczowania Jezusa i jeszcze te parszywe i obrzydliwe twarze jego katów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły człowiek nie miał by prawa czegoś takiego wytrzymać, by sie wykrwawił na śmierć :( Dużo jest filmówo podobnej tematyce ale myśle że ten jest najbardziej donośny i najlepszy :) A dokładnie z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Żaden poprzedni film o takiej tematyce nie wzbudził we mnie takich emocji. Z łódzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno byłem w tamtych rejonach :) To dosyć blisko ;) Ten film idealnie pokazuje do czego może doprowadzić nienawiśc ludzka do drugiego człowieka. Myśle że Historia i Życie Jezusa jest bardzo uniwersalna i nawet w dzisiejszych czasach mozna zobaczyć to co było pokazane w tym filmie i nie tylko w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mieszkam pomiędzy Łodzią a Warszawą;) Dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamte czasy były bardzo brutalne, nie było żadnych skrupułów :o Ale te czasy tez nie sa wcale dobre :( Wtedy walczyli z Cesarstwem Rzymskim, nas dziadkowie z Hitlerem i Stalinem jestem ciekawy co nam los przyniesie. Generalnie to człowiek jest wrogiem dla samego siebie tak uwarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz, rację. Wystarczy popatrzeć na to co dzieje się na świecie. Ludzie nawet nie zauważają tego że sami działają na swoją niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi sie poprostu wydaje że za długo był spokuj, tzn zdarzały sie lokalne wojny ale mysle ze moze cos sie takiego stac ze wszyscy stana przeciwko sobie i sadze ze to kwesita czasu, dziejsze czasy jest jak wrzód który pęcznieje aż wkońcu pęknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być "w pisaniu", ehh coś z klawiatura nie tak albo ja jestem zmeczony po całym dniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, każdemu się zdarzają. Ja tu nie jestem po to by błędy wytykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na dodatek ząb boli bo okazało sie że musze mieć leczenie kanałowe zęba i teraz jestem w fazie zatruwania nerwu, boli jak diabli :(:( Ale jakoś trzeba wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Was serdecznie 🖐️ Gdyby nie bylo okazji to juz teraz Wam zycze Wesolych Swiat Wielkanocnych oraz Mary mokrego podko....tzn. dyngusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam kanałowe leczenie, bolało, ale jakoś nie wspominam tego jako traumatyczne przeżycie:) Oj Sebciu, Sebciu;) Dziękuje i wzajemnie Ci życzę udanych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wytrzymać to wytrzymam tylko że to troche męczy człowieka bo czuje sie ogromny dyskomfort a szczegolnie w nocy bo to sie wszystko potęguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja aż tak nie miałam, bolało mnie od czasu do czasu i w to w szczególności gdy coś ciepłego piłam bądź jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy czy jest obecny stan zapalny czy go nie ma a w moim przypadku niestety jest :( Jeść to jjem ale tylko jedną stroną bo wole nie nadwyrężać tego leczonego zęba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to jest właśnie zatruwanie zęba bo potem to już z górki z tymi kanałami bo bez nerwu to juz nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja stanu zapalnego nie miałam. W ogóle to nawet nie wiedziałam na czym takie leczenie polega, bo to był mój pierwszy raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się chodzić do dentysty? Ja nie, choć do przyjemności to nie należy, ale moi znajomi jak mają iść to taką panikę sieją jakby nie wiadomo co tam im się miało dziać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie boje sie :) do dentysty trzeba chodzić od czasu do czasu dla własnego dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie też bólu ucha a to sie u mnie zdarza szczególnie w okresie zimowym i naszczescie tylko wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście nigdy nie doskwierał jakoś mocno ból ucha, ale słyszałam że zapalenie ucha to ból którego nie da się opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, wielkokrotnie to miałem to jest ból nie do wytrzymania momentami a najgorsze jest to jak ucho jeszcze pulsuje, kiedys jak bylem maly to odrazu ladowalem na oddziale laryngologii w szpitalu, Najgorsze jak dochodza do tego wymioty ale jakos udalo sie z tego wyjsc i teraz rzadko mi sie az tak potezne bóle ucha zdarzaja chyba ze przez nie noszenie czapki w zime mnie cos przewieje ale staram sie uwazac na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×