Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa14

Jestem w ciąży! Mam 15 lat! Pomóżcie

Polecane posty

Gość rubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Frau.. nie jestem tą samą osobą ;p Mówie że jestem nowa i jakoś nie uwierze że ktoś by sie tak mógł bawić ;/ KOleżanka poleciła mi te forum. Móiwła ze fajnie można se tu pogadac o wszystkim ale ja widze ze tu jak nie wyzywają to jakies podejżenia;/ chciałm dziewczynie pomóc ale chyba se odpuszcze to forum, nie tego sie tu spodziewałam, :( Pozdrowienia dla wytrwałych ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria754
Jedna w pracy bo się jej nudzi - oby Cię szef przyłapał a 2qfrau idź dziecko baw bo już godzine na kafe siedzisz./ Biedne maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria754 a widzisz mialas taka sama sytuacje wiec opisz ja , mowic ze cos sie przeszlo prosto ale opowiedz jak bylo z toba , chyba ze znow natala zalozyla nowy nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaa14
Ja chyba też, obejdzie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubiii to niestety jest ściema ale piszą tu również poważni ludzie z prawdziwymi problemami. Proszę cię, nie mów że łyknęłaś to coś co ten ktoś pisze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki bajki :)
daria dowiedziala sie w pon ze jest w ciazy a po 9 dniach urodzila kazdy dzien to 1 miesiac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ja cię grzecznie zapytałam bo pisałaś że miałaś podobna sytuację a ty na mnie z mordą???? Frau ma racje 150000 wcieleń stukniętej autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria754
Hahaha wiedziałam i miałam to pisać ale mślałam że macie trochę gdności w sobie. Po prostu też urodziłam w młodym wieku a tu na kaffe jechali po mnie że zmyślam. Teraz mam 2 letnią córę . Fakt urodę ma jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrobniajacaaa
Natalko trzymaj się jesteśmy z Tobą !! Napiszę tylko tyle bo zaraz napiszą że zmieniasz nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria754 dziecko mam w przedszkolu jak nie umiesz czytac po drugie co do szefa to sama sobie dla siebie nim jestem , trzeba bylo sie uczyc to tez bys tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja aja mja mor
"Fakt urodę ma jak z bajki" Shrek może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala co oznacza twoje AFI 3:4 tak sie tego nie mierzy akurat , heh ale cie dziewczynko pogielo rowno , napisz ile wynasza twoje wody plodowe i wtedy sobie spojz na wykres AFI a bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki bajki :)
fiona lub smoczyca :) tak to jest jak dzieci zabieraja sie za tematy doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieraja sie za tematy doroslych o ktorych pojecia nie maja i czerpia wiedze z internetu, jeszcze do tego uzywaja jej nie tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by te dzieciaki zrobiły w dzisiejszych czasach bez internetu? zero myślenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferie chyba sa...........
Najlepszy jest ten wielki skok w tygodniach ciazy :D Gdyby pociagnela temat dalej to za miesiac juz by rodzila Bartusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko, z innej beczki - może nie doczytałam ale w takim razie co z tatusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz bartus jest na swiecie ubranka na niego czekaja wszystkie niebieskie , ktore zapewne mamusia jej wlasna kupila bo 15 raczej nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie tam - ta 15-latka jest tak samodzielna, że ma pewnie pracę na stanowisku prezesa i kupę kasy więc ubranka kupiła sama, no pewnie też kupiła nowy dom w kolorze niebieskim pod Bartusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że zwiała bo było tak zabawnie. Ale na pewno wróci bo pewnie znowu trafiła na patologię ciąży na kilka minut:) jestem pewna, że jeszcze coś będzie kombinowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferie chyba sa...........
Zalozy ewentualnie nowy topik ;-) Moze juz z urodzonym Bartusiem,, ktory moze byc dziewczynka nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki bajki :)
natalka urodzi boy a jej chlopak dziewczynke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shadows in the night a widzisz jednak chce im sie wymyslac, wolne maja to wymyslaja a moze autorka do szkoly poszla, bo ze szpitala ja wyposcili zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajki bajki :)
bo tj jazda bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×