Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lady ;))

On w pracy! SoS

Polecane posty

Gość Lady ;))

był pierwszym kolesiem ktory zmieniał mnie w pracy abym mogła pójść do domu, wytłłymaczył mi co i jak. przed swietami znowu mnie zmienił. ja zostawiłam bluze i wrociłam sie po nia a on mi mowi zebym ja zostawila skoro go nie rozgrzałam i sie usmiechnał. dzien wczesniej powiedział mi ze ma nadzieje ze co jakis czas przyjde najego stanowisko i dotrzymam mu towarzystwa ;) to był koles nr 1 numer 2 tez z mojej pracy ;) chodziłam całe rano w bluzie bo zimno mi było. pozniej siagnełam i mowi ze nareszcie. chodzilo o moj dekolt, a jak powiedziałam ze zaloze to powiedzial ze tak jest super. mowil tez ze chce zebym przychodzila bo u niego nudy. flirtował ze mna jeszcze 2 dni. pozniej chyba załatwil mi zebym siedziala na jego stanowisku bo tam byl wzgledny spokoj. jego mama zlozyla mi zyczenia na nowy rok ;) i wpisała dobrze do grafiku. pracowalam w sylwestra. on przyszedl do mnie na stanowisko ze swoja dziewczyna bo bylo najmniej klijentow. ale ona nie jest zbyt ładna. jak myslicie czy nr. 1 ma cos do mnie? czy nr 2 ma tez cos do mnie? co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×