Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

martynko dzięki za odp. no to pije earl grey i już...;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przeciez sie odzywam. W domu , jak wczesniej pisalam mam strasznie wolnego neta a w pracy nie zawsze moge, ale temat śledzę:) Pisałam dzisiaj przed pracą i nie wiem czy czytałyście czy nie, bo nic nie odpisujecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam!! :) i od jutra zaczynam stosować, bo jestem pewna że to nerki a nie kregoslup.. nie chce zeby mi wlosy wypadly albo inne takie.. :/ po prostu duzo warzyw, protein, ruchu i zero cukru, tluszczu i weglowodanow. Taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ja zaczynałam 5/5 teraz jestem 1/1 nie zauważyłam różnicy w chudnięciu, pomijając okresy grzeszenia :P ale ciężko mi było wytrzymać 5/5 a dukan pisze, że obie dają takie same efekty, polecam, żebyś sama sprawdziła zawsze możesz zmienić sobie system dietowania no właśnie to P już nie mogę się na piersi patrzeć dzisiaj rybka była ale coś na kolację jeszcze potrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :) Ja zaczynam od jutra :) Gratuluje wszystkim utraconych kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lari32 witamy!!:) napisz cos o sobie. Dziewuszki ktore nie czytaly wczorajszych postow moich i menelici nie maja czego zalowac...dobrze,ze zostaly usuniete,sama czuje niesmak:( obiecuje,ze to sie wiecej nie powtorzy.;) Luska.Luska a jednak nerki? ja nic jeszcze nie jadlam,nie mialam czasu,ale mam zamiar jechac dzis na jablkach i jogurtach i duuuuzzzzooo wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitowka,napisalam,ze sie mscisz,pomylilo mi sie,oczywiscie nie o Ciebie chodzilo.troche pisalam wczoraj z Toba z tad ta pomylka...przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko Ty musisz miec bardzo mały żołądek! Ja się śmieję, że ja mam żołądek jak krowa-cztero komorowy. Zazdroszczę Ci że umiesz tak mało jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 ,DOBRE,ale sie usmialam:)!!!!!!!!! atam,nie ma czego zazdroscic,malo jem,bo musze schudnac,co nie znaczy,ze nie jestem glodna...;0a moj dzisiejszy caly misterny plan samych jablek i jogurtow w pi..u!!!zjadlam dwa owsiane ciacha!ale sama je pieklam,wiec wiem,ze sa dietetyczne,chociaz tyle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIEC TAK: 2 szklanki platkow owsianych 2 jajka aromat do ciast wedle uznania 2 lyzeczki proszku do pieczenia slodzik wedle uznania:) lyzka miodu mleko,lub jogurt naturalny-tyle zeby skladniki sie polaczyly. ja dodaje bakalie:rodzynki,orzechy zmielone,truskawki suszone,sezam. do miski wsypujemy platki,dodajemy slodzik,aromat,proszek do pieczenia,bakalie i zoltka i miod. bialka ubijamy i dodajemy do reszty.delikatnie mieszamy:) mozna piec na papierze do pieczenia,ja pieke w papierowych "blaszkach"';),nie moge znalezc slowa,do mufinek. pieczemy w 160st,jakies 15 min i gotowe nie mosisz dodawac miodu ani bakali i bez tego sa pyszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj P.zajada sie nimi,bierze sobie do pracy na sniadanko!!wczoraj dolozylam jeszcze ananasa z puchy....pychota!!z mleczkiem lub maslanka.....mmmm,az sobie chiba zaraz zjem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musza byc pyszne!!! Chyba jutro sobie zrobie mniam mniam. Dziekuje za przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a te ciacha to robisz w takich papierowych foremkach do muffinek czy moga byc takie plaskie okrągłe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOGA BYC PLASKIE,JA ROBIE W TAKICH DO MUFINEK,BO TAKIE MI MOJ KUPIL:)aha,i dodaje plaska lyzeczke sody.jak chcesz wiecej ciasteczek,to wszystko razy dwa!!ja tak robie,a i tak sa na jeden dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lena przecież się śmiałam :) mnie też krzyż przestał boleć uwierzysz!witam ponownie wszystkie dyskutantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja niestety a6w odstawiłam bo czasu nie miałam... ale na diecie się trzymam... dziś koleżanka miała urodziny, były rurki z kremem i faworki... nawet nie tknęłam... ale wieczorem teraz po sprzątaniu zjadłam kawałeczek chleba z masłem i jajkiem tak odrobinkę.. staram się nie grzeszyć... podobno 3 dzień jest najgorszy... a on jutro przede mną... nerki oki narazie... a co do przepisu ma ciasteczka to mmm sama bym zjadła całą brytwankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać miało a dałabym se łeb uciąć,że to kręgosłup.dziś jak narazie zjadłam 1080 kalorii wiec mogę uznać to za sukces. dużo piję myślę ze, za jakiś tydzień waga ruszy bo organizm musi załapć o co chodzi. i jeszcze zacznę biegać.tzn po przerwie zacznę.bo się obijałam . czy wam od razu waga spada albo po jakimś czasie ale tak Z RĘKĄ NA SERCU PROSZĘ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitówka na takiej diecie jak wy macie z lena to ja się przyznaję 4 kg w ciągu 1 tyg i w ciągu następnych po około 2 kg na tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm od razu? niesamowite. ja kiedys jak schudłam na 1500 to w ciągu 6 tyg 5 kg ale dopiero po dwóch tyg.waga ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sufitowka,no to gratulacjeeee!!! mi waga leci od razu!!!ale teraz minimalnie wzrosla i mam 7 z przodu:(jednak nie mam zamiaru poddac sie,ooooooooooo nie!mysle,ze dostane okres,mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 to nie 1000 kcal... schudłam ale niestety efekt jojo mnie zmiażdżył... i teraz staram się z głową odchudzać i patrzeć jak mój organizm reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×