Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość Anja76
Tak masz rację "lepiej mieć wrobla w garsci niż gołębia na dachu" a w nowym miejscu moze byc roznie ;) Lampa jak dla mnie EXTRA moj styl BARDZO mi sie podoba :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej🖐️ ja nie pisalam bo sama z4e soba pisac nie bede:P drach spadlas mi z nieba z tymi lampami.Wlasnie zostalo mi kupic oswietlenie do salononu,ktory sluzy nam tez za sypialnie i pokoj dzienny,a takze bywa goscinnym;) piekna ta lampa:)chociaz wolalabym chyba lapbe ta przy suficie z tej kolekcji:)a pokaz stojaca:)duza? dziewczyny moze macie jakies propozycje odnosnie lamp Pokoj mam w kolorzze ecry:)meble beda przelamane jasnym ciemne drewno taka szafowina-troche drewna ciemnego i i ecry fronty czyli nie wszystkie szafki drewniane ani wszystkie ecry dodatki satynowe zloto i do mlodego pokoju-chyba jakis plafon bo ma zabudowe taka mlodziezowa-trawa morska jasna z ciemna dodatki satynowe srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa Bron Boze plafon ! To juz dawno niemodne.ja specjalizuje sie w oswietleniu philipsa i brilionera.Znam wszystkie ich kolekcje i ceny :P Klienci z polski mowia ze jestem krolowa swiatla, sprzedaje tysiace sztuk miesiecznie. Ta stojaca do mnie na gorze wyglada jak ta wiszaca i jest wysoka na ok. 170cm. Najlepsze lampy sa z kolekcji philips ledino lub philips lirio. Napisz wiecej jak ten twoj duzy pokoj wyglada, podloga, firany, czy sa jakies kolory? ja mam tak samo jak ty, ten pokoj ktory wlasnie robilam, to tez sypialnio,wypoczynkowo,goscinny. jak wejdziesz na allegro to wiekszosc to moi klienci.Tam masz duzo massiva ( 2 lata temu philips wykupil ta firme)-i teraz to massive-philips.Z brilionerem jest tak, ze wiekszosc ma biale klosze,ale oni maja prawie wszystkie lampy energooszczedne, niektore wzory tez maja piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach myslalam o plafonie do mlodziezowego pokoju-ale nie jestem na topie przynaje;) jak mi zamontuja szafki w duzym pokoju to pozwole poslac tobie zdjecia na @-scian,podlog i szafek moze cos pomozesz:)nie lubie bawic sie w dekoratorke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a co tu taka cisz? blueoczka dawno Cie nie widzialam:) a ona ona-pewnie cwiczy albo walizke pakuje;) anja szykujesz sie na dzisijszy teatr?jak nastroj? dziewczyny piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce swieci u niemcow ! hej :D efa to wyslij, z lampami nie bedzie problemu.Wiesz, jakbys przyjechala do mnie do firmy, to lampy ktore kosztuja w sklepie 1000zl i wiecej u mnie mozesz kupic np. za 15 euro :P....nowiutkie i oryginalnie zapakowane. teraz widzisz, dlaczego interes u nas pieknie prosperuje, w tej chwili mamy ok. 500 000 sztuk roznistych lamp philipsa, jest w czym wybierac.Tylko ze do mnie masz ok. 400 km :( u mnie spokoj i sielanka, komandos od 3 tyg. ani kropli nie wypil, stara sie jak moze...jutro ide juz do pracy :(....tak fajnie bylo w domu i znowu sie zacznie stres... anja napisz jak wrocisz ze spotkania z weterynarzem... a ona_ona wychodzi na to ze z tym nowym apollo znajomosc kwitnie, jezeli nie masz czasu :D kiedys juz pisalam , ze dlugo nie odzywa sie to i ja dolacze :(....nie wspomne o jarzebince :P przeciez zawsze mozna cos napisac...nie tylko jak faceci szaleja...np. jakie buty sobie kupilyscie...o jak jestesmy przy butach... sluchajcie wczoraj sobie weszlam na buty venezi, i sie rozchorowalam.maja teraz taki model oficerek popielatych lub brazowach, na samej gorze cholewki jest wytloczony w skorze slonecznik...cos pieknego...cena rowniez :P....przeciez kazda kobieta potrzebuje conajmniej 3 pary kozakow jak nie wiecej, czy oni nie moga tych butow sprzedawac troche taniej? :D jak macie jakies fajne strony z kozakami to dawajcie, na allegro kukam, ale oprocz bialych azurowych ( sa super)...nie spodobaly mi sie specjanie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej drach🖐️ lampe mozesz polecic a pozniej pomartwie sie gdzie ja kupic;)ostatecznie moge przeciez wyslac pieniadze i poprosic Cie o zapakowanie:) pokaz te butki venezji:)za mawialam kilka razy z http://www.eobuwie.com.pl/ i jak nie pasowaly to bez problemu przyjmowali zwrot:) wczoraj bylismy ze znajmomy w pubie.Zasiedzielismy sie do rana wiec jak sie obudzilam to oczom nie wierzylam 11ta na zegarku:D moj mowi-dawno takiej wolnej razem niedzieli nie mielismy:) teraz idziemy na spacer-poszukac jesieni pozniej sie odezwe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hallo :-) Mam potwornego stresa... Przyjedzie po mnie po 17... Trzymajcie kciuki ;-) Miłej niedzieli wam życzę ! Później napisze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :))) u mnie ostatnio roznie sie dzieje mialam do pozalatwiania pare spraw zwiazanych z praca, wizyty u lekarzy itd troche nerwowki w pracy :((...spotkania z M i wyjazdy do domu .... lukalam na forum i czytalam ale jakos nic nie pisalam ;) Właśnie czekam na M mamy jechac na zakupy, jakis spacer i wspolna kolacyjka ...:)lubie z nim spedzac czas ale czy to tylko mile spedzony czas z przyjacielem ?! czy to co laczylo nas wczesniej?! nigdy nie bedzie jak dawniej przeciez... ale na nowo staram sie mu zaufac. buziaki :) Pozdrawiam efa, drach, Anja(powodzenia:) i pozostale milczace kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, z nowym appollo znajomosc nie kwitnie ;) ani nie pakuje walizki, moze w listopadzie PL odwiedze :)) Anja napisz konieczzie jak tam radka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona🖐️ blueoczka🖐️ milo Was widziec:) my wczoraj spedzilismy caly dzien-spacer,lody,najpierw on zrobis sniadanie,pozniej ja obiad,troche polenichowalismy i najwazniejsze,ze sie nie zabilismy;) lece do pracy milego dnia kobietki Anja koniecznie zdaj nam relacje:) drach jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen nawet nie pytaj, zaraz jade do pracy...nie chce mi sie okrutnie :( pada deszcz i pogoda dzisiaj u nas nie wyjsciowa... musze sie jeszcze ,,pomalowac"... niedziela uplynela milo, w domu spokoj... o zesz ty, jak mi sie dzisiaj nic nie chce... a ona_ona a dlaczego nie kwitnie?nieodpowiedni kandydat? ;) anja czekamy....:D buzki na cala Europe i do Polski :D...trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry wszystkim ;) Nie wiem od czego zaczac ;) Przyjechał po mnie po 17 słuchajcie długi jasny płaszcz i oczywiscie garnitur krawat czerwony .. płaszcz zdecydowanie za duzy, perfum fuj ;) Drach wie o co chodzi :D jezeli chodzi o ubiór porazka nie moj styl :) ale jakos tym sie nie przejmuje mama mówi ze chłopa mozna ubrac :) zaprosiłam go na chwilkę do domu po czym pojechaliśmy do teatru ;) zapłacił za bilety szatnię wszystko tak jak sie należy :D spektakl wybrał bardzo fajny i jak dla mnie bardzo "lekki" komedia, trwała bardzo długo 180 min ale szybko zleciało ;) pozniej zaprosił mnie na herbatkę posiedzieliśmy pogadaliśmy ok poł godzinki i odwiózł mnie do domu (30 km) byłam krótko po 23 w domu.On rano musiał wstac na 5 godz do pracy... w samochodzie zapytał jakich perfum uzywam i czy to chanel mademoiselle :D ma chłop nosa nie powiem :D Rozmowa z nim była ok ale były momenty w ktorych było widac i czuc ze to inny swiat jak dla mnie ... wzioł na koniec moj nr tel odprowadził pod same drzwi i pojechał .... :) :) :) teoretycznie ja powinnam napisać i podziekować ale nie bede sie wychylac ;) Powiem Wam na koniec tak ... fajny jest ale jakos nie czuję chemii... moze dlatego ze myslami jestem z R ... sama nie wiem czasem myslę ze to ja jestem jakas nienormalna i powinna zostac sama ! sama nie wiem co ze mna bedzie czas pokaze.... u nas w pracy od dziś palą ,paskudnie zimno 7 st rano było:( miłego dnia Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Sory WZIĄŁ :D zabieram sie do pracy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja jest takie powiedzenie, ze facet nie musi byc dobrze ubrany, ale powinien chociaz super pachniec :P ja uwielbiam jak facet tak bardzo pachnie, ze przechodzac kolo mnie az sie za nim zapach unosi :D...fajny zapach :P to tez kwestia gustu i mozna zmienic jak i ubranie...ale tego czerwonego krawata bym nie przezyla :O z tego co opisujesz , wieczor fajny...ale naprawde zero chemii....takie cos to musi zaskoczyc od pierwszego spotkania...tak wiec ,,reanimuj" znajomosc z R.:D w pracy na razie fajnie...mile ze niemcy mowia ze chyba z 2 tyg. mialam urlop, bo tak dlugo mnie nie bylo...rano juz wszyscy usiedli ze mna przy stole i wspolnie wypilismy kawe...czasami nie moge patrzec na tych obkurwiencow...ale bez nich tez bylo by smetnie... o.k teraz musze popracowac...nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kobietki :) Mimio iz sprawy w pracy sie nie wyjasniły i nerwowka jest straszna to ciesze sie ze z M. jest dobrze ... z kazdm dniem pokazuje mi jak sie stara i jak mu zalezy na tym zebym mu zaufala i zebysmy byli znowu razem...a do tego ostatnio mam problem w pracy a on wspiera mnie jak tylko potrafi... W czoraj naprawde bylo milo spedzilam fajny dzien z M. ale nie ma co gadac nie chce zapeszyc ;)... dzis znow sie widzimy :) Anja widac mily wieczor i to wszytsko jak to mowia było poprawnie ;) moze faktycznie R. to twoje przeznaczenie tym bardziej ze widac ze wszystkich Twoich wypowiedzi ze niew jestescie sobie obojetni i ze zalezy Wam ale nie zawsze potraficie to okazac i nie umiecie odpuscic uparci jestescie. Po raz kolejny przewija sie tekst ze trzeba dac sobie czas na poukladanie tego wszystkiego. Bedzie dobrze :)))) Drach super ze sie uklada wystarczylo wylzuowac i jakos sie to wszystko toczy Buziaki:) Efa Mily dzien bez "pozabijania":P sie to fajna sprawa :) wiem cos o tym :))) Buziaki:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;) z ostatnim apollem nie wyszlo, oboje nie tego szukamy ale nie zaluje przezyam pare fajnych chwil i ten krotki okres z nim dodal mi duzo wiary i sily :)) poznalam ostatnio innego chlopaka a ten po 1 spotkaniu pisze mi ze teskni... facec w dzisiejszych czasach to sa pizdy heeh po co mi sie wyklada na tacy? momentalnie stracilam zainteresowanie... Anja no facet dzentelmen ale zapach nie pasuje uu t jest wazne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie sie podziwacie?? u mnie w sumie nic nowego dzis mialam wolne, bylam na boot camp ;) dostalismy nezly wycisk drug dzien z rzedu ;) podoba mi sie jak mi sie cialo ujedrnia ))i lubie to uczucie zmeczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aona_ona jak czlowiek moze sie cieszyc z katowania organizmu? :D ja od dzisiaj sama prowadze firme, bo moj kolega idzie na urlop, tzn. do soboty jestem umeczona :( ogolnie wszystko u mnie dobrze, komandos sie stara... a wogole jest zimno w dupke i przeraza mnie nadchodzaca zima :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Guten Morgen :) U mnie spokojnie ;) na weekend zacznie sie dziać czy dobrze zobaczymy ale duzo rozmawiałam w domu na temat R i sami stwierdzili ze oboje musimy troszke odpuscic i uregulowac nasze zycie jezeli chcemy dalej z sobą byc ale nie ukrywają obaw jak i tego ze zdazyli polubic R ;) moj brat nie wyobraza sobie aby mogla byc z weterynarzem ;) powiedział ze nie wogole do siebie nie pasujemy :D Dzis w pracy luzik rano przyszlam ustawic pewne rzeczy i jade blizej BLUEOCZKA :D czyli BRESLAU (wrocław) pozałatwiam sprawy zwiazane z praca ,pozniej jestem umowiona z moja fryzjerka aby podciąć włoski kolacyjka i do domku :D zycze Wam miłego dnia!!! u nas dzis słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Anja Wrocław wita :P?? zapraszamy ;) I powodzenia cos czuje ze sie ulozy tylko musiscie sie przylozyc:) drach ja tez juz grymase pomyslac tylko o zimie brrrrr Super ze komandos sie stara :) U mnie tez wielkie starania ze strony M, wczoraj przyjechal do mnie rozmawialismy smiejac sie na luzie bylo jak kiedys. Powiedzialam ze daje mu szanse zeby jej tylko nie zmarnowal bo to juz ostatnia. Ostatnio M pokazal sie z jak nalepszej strony maialam problemy w pracy a M byl przy mnie wspieral doradzal itd naprawde tego mi brakowalo bo nie moge ciagle zawracac glowy rodzinie;) Jest dobrze... i juz nic wiecej nie powiem nie zapeszam :) We wrocku dzis sloneczko pelna para było :)))az sie przyjemniej zrobiło:) Pozdrawiam pozostale dziewczyny efa dammar a ona ona :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
:( hej,hej dziewczyny🖐️ nie pisze bo jeste po prostu zalamana sprawa mamy zeszla na innym plan teraz sa nowe problemy-nasze ale w sumie dotycza mojego X on i praca-najgorszy scenariusz z mozliwych pozniej moze wiecej napisze ja jestem zalamana,on sie trzyma i jeszcze mnie pociesza damy rade ale wiem ile go ta innych decyzja kosztuje To bylo jego zycie:( zupelnie nie chodzi o kwesie finansowe X wyslal mlodego na kurs ratownika-bedzie w weekendy pracowal na basenie.Jest przeszszesliwy Wczoraj zamontowali meble w duzym pokoju-sa przesliczne po prostu jednak polecam zrobienie mebli na wymiar-unikatowe i takie jakie sie chce:) Drach ogarne sytuacje i przesle Ci zdjecia na @ Mlody za,moja namowa(ale sie opieral dlugo)zadzwonil do babci.Moja matka mu powiedziala,ze czekala kiedy zadzwoni.A on-babci przeciez tez moglas zadzwonic.Chwile pogadali ale babcia nie miala humoru-po glosie bylo slychac tak skomentowalo moje dziecko Wiem,ze tu byla w tygodniu pod nasz nieobecnosc(wziela z szafy swoje klapki na basen-byly na 100% bo w weekend ukladalam w szafce na obuwie) Nadal jest na tych zabiegach i spoi u kolezanki.Pewnie lata na dancingi Ona ma takie lajtowe to zycie. Jak mi sie cos przypomni to napisze bo glowe to mi chyba rozsadzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Juz mi sie przypomnialo:)Dziekuje,ze jestescie🌼 Anja warto sie z kims innym umowic zeby dostrzec pozytywne cechy,ktorych nie dostrzegamy u naszych partnerow:) Blueoczka ciesze sie razemz wami ta decyzja:)Oj trzymalas nas w niepenosci;)Ja caly czas myslalam o tym jaka podejmies decyzje:)W duchu mialam nadzieje na taki wynik Drach Ty nasze kochane sloneczko forumowe:)Komandos to dobry ludzik:)Czasami popelnia bledy-jak kazdy z nas Wasze poczatki byly trudne ale razem dacie rade:)Drach Ty zasluzylas na szczescie:) A ona ona-pozostaly mile wspomnienia:)na pewno pojawi sie jeszcze w Twoim zyciu ktos,kto sprawi,ze zawsze bedziesz miala usmiech:) pozdrawiam wszystkie inne kobietki::)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Abend zza miedzy :D jak fajnie ze cos sie ruszylo tutaj...:D efa bez gwaltu na psychice, jak dasz rade to napisz co sie stalo...bedziemy trzymac kciuki, modlic sie i stawac na glowie zeby cie wesprzec i X, no tez przeciez nalezy do rodziny :D spodobalo mi sie twoje okreslenie, ze mama ma lajtowe zycie...:D, z jednej strony to nie jest zle, bo jak bedzie starsza to zawsze sobie cos znajdzie :D jak jechalam dzisiaj do domu z pracy, patrze a tu jakas babcia przewrocila sie na rowerze...zahamowac nagle nie moglam bo na ogonie byly juz inne auta, droga waska,auto mam wielkie to nie szlo zawrocic, po jakiejs dobrej chwili udalo mi sie i podjechalam babke podniesc i zakupy pozbierac.Byla w szoku bo nikt inny z tych obkurwiencow z tylu nie zatrzymal sie.To ja babce na to ze jestem polka i my pomagamy innym :P...oj sie cieszyla bardzo...chociaz malenka reklame udalo mi sie nam zrobic :D komandos spi juz, ten to ma melodie do spania :D...zjedlismy z dziecmi kolacje, bylo bardzo wesolo...a teraz mam luzik :P blueoczka no w koncu napisalas ze dalas mu szanse...bo juz myslalam ze nigdy tego nie uslysze :D...i dobrze, do odwaznych swiat nalezy...:D anja i bardzo madrze piszesz, trzeba pewne sprawy omowic, wyjasnic, ,,wydeptac" i bedzie dobrze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ...... tak naprawde to ja juz pare tygodni temu dalam ta szanse (jak pozwolilam mu na spotkania) tylko po prostu bałam sie to głosno powiedziec w ogole powiedziec nadal sie boje sie nie uda ze cos pieprznie... ....ale CHCE SPROBOWAć na nowo daje ta szanse:) juz moge to powiedziec :) a tu choć napisac :)))) dzieki efa i drach :) buziaki p.s. a propo spotykania sie i probowania z innymi facetami to ja tez probowalam ale wszytsko konczylo sie stwierdzeniem ze wole M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. do spotkan, randek nigdy nie doszlo bo M gdzies tam byl i wybieralam jego za kazdym razem choc na sile chcialam to na poczatku robic to potem odpuszczalam i ciesze sie z tego ostatnio tak bardzo mi pomaga i wspiera ze nie wyobrazam sobie zeby zniknal z mojego zycia ...:) Buziaki efa drach ... milo mi sie zrobilo jak tak to pozytywnie skomentowalyscie naprawde :))))) Dobrej nocki w piatek znowu sie widzimy ostatnio coraz czesciej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dobry Wieczór ;-) Dziękuje Blueoczka. Za powitanie , fajnie było. Rzeczywiście słoneczne. Wróciłam. Włoski podciete. Brzuszek. Pełny;-). Cieszę. Się że dałas szansę Swojemu M myślę że po tak długim testowaniu zdecydowanie na nią. Zasłużył !:-D też tak mam próbowałam coś zmienić wiele razy umawialam się i a nóż widelec... Zawsze wracała do mojego R .. Chyba. Przeznaczenie jutro coś skrobne pisze z telefonu i można się wsciec :-) dobranoc wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ddzczyny ciesze sie ze w zwiazkach Wam sie wszytsko w miare uklada :)) dobre ze dajecie szanse, dopuki jest nadzieja z cos sie zmieni to warto!! a ja dzis mialam randeczke ;) baardzo spontaniczna i bylo fajnie ;) i przystojny!!! ach zmykam do spania bo jutro na 7 ;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×