Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość do efa78
Drach, zawsze piszesz tak wiele cieplych dobrych slow. Moze jestes po prostu przemeczona praca. Poza tym ogarniasz caly dom i 3 chlopa. Patrzac po sobie wydaje mi sie ze w szczesliwym zwiazku zawsze mozna znalezc jakis cel, gorzej w martwym zwiazku kiedy nie ma motywacji, nie widac przyszlosci. Wiec jest duza szansa ze ta jesienna chandra minie i odzyskasz na nowo energie. A z tym wyjazdem to nie jest glupi pomysl. Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonard
Jeśli masz osobisty problem, którym nie masz się z kim podzielić, albo szukasz profesjonalnej pomocy bo wydaje Ci się, że nikt inny nie będzie mógł Ci pomóc wejdź na http://gosc.psychospace.pl/ i zapisz się na konsultacje do psychologa. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach jestes po prostu przemeczona:(powinnas wypoczas chocby 3-4 dni le z dala od domu,dzieci bo wiesz nawet jak jest wolne to w domu zawsze znajdzie sie robota ja tez nie mialam urlopu 1,5 roku.czuje jak opadam z sil czasami mam wolna niedziele-i to nie zawsze.zazwyczaj 2 dni w miesiacu wolnego Staram sie wytrzymac do wiosny.Moze wtedy gdzies pojedziemy A Ty mozesz pozwolic sobie teraz na kilka dni wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no wlasnie nie moge, dzisiaj doslownie byl taki mlyn w pracy, myslalam ze zemdleje i tak do 18.30 i zeby bylo wesolo, samochod mi sie zepsul, po prostu nie odpala.Komandos zabral mnie z pracy do domu, posiedzielismy troche, pogadalismy i juz jest troche lepiej. jutro idziemy do mojej kolezanki z pracy na grilla...i powinno byc wesolo...ze wszystkimi niemkami w pracy bardzo dobrze zyje, ale ta co robi grilla to super dziewczyna...rozumiemy sie bez slow. prawdopodobnie wlasnie ona i jeszcze 2 inne wyleca z pracy na nastepny tydzien.Nie dlatego ze leniwe...one pracuja jak konie u nas...po prostu redukuja koszty. moje stanowisko oczywiscie nie jest zagrozone, gdzie znajda druga taka glupia :D dobrze chociaz ze nie mam takiego stresu bo dobilo by mnie to calkowicie. dobra ide spac..trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu taka cisza? ;)) ja mialam napiety weekend, pt sb w pracy, sobota wieczor male urodzinowe party (moje ) ;)) bylo super wytanczylam sie za wszytskie czasy, a moj A spisal sie na medal ;) jako pierwsi bylismy na parkiecie , nie odstepowal mnie na krok a musze przyznac ze wygladalam bosko!! ;) ogladali sie faceci i babki tez heheh ;)) niedziela spedzona razem , ja mam dzis wolne a on do pracy odpukac jest wszytsko super, poznajemy sie coraz lepiej i kurcze mam dziwne wrazenie ze to jest to czego szukalam... w poniedialek lece do pl na 6 dni, nie chcem ale muszem ;) ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
rano zagladalam na topik ale mowie wszyscy spia;) a ona ona wszystkiego najlepszego🌼 spelnienia marzen:) :) :) widze,ze powoli sie spelniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D a ona ona ALLES GUTE ZUM GEBURTSTAG !!!!!!! Sto lat, sto lat!!!! bylam w sobote na grillu i bylo fajnie...tak fajnie ze sama wypilam 2 wielkie flachy grzanego wina :P...i bylam trzezwa :D niemki dzisiaj w pracy przezyc nie mogly, wiedza ze ja wogole nie pije i myslaly ze umre po takiej dawce, fakt cale swoje zycie tyle nie wypilam, jakis cud czy co :D...oczywiscie stwierdzily ze to prawda ze my mamy glowe do picia :D jakos nie moge uwierzyc ze to prawda...ale chyba tak :D ide zaraz spac, bo rano z wyrka trzeba wyskakiwac :(, dzisiaj moje autko bylo w warsztacie, jutro dostane rachunek :(...jak pieknie ze przed urodzinami malego...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Cześć laski :) A_Ona_ona życzę Tobie z całego serca Wszystkiego Najlepszego!!! jutro się odezwę dziś jestem bardzo zmęczona! :( pa Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja na sekundke tylko ... na week bylam urodzinki wiec nie odzywalam sie ;) ale nadrobie to :) a ona ona wszystkiego dobrego :))))))))))))) A moj M. dzis mi niespodzianke zrobil bo przeciez mial pracowac caly dzien i nawet mu stekalam ze sama musze sie komunikacja miejska tluc z ta torba do mieszkania... a tu wracam sobie pociagiem do wrocka wysiadam na peronie a tu M czeka z kwiatkiem :))) znalazl sobie zastepce i czekal grzecznie na mnie ( bo wczesniej gadalismy i mowie ze jest opoznienie 30 min wiec pozniej bede we wro)i nawet sie nie zdradzil ze juz od godziny czeka na peronie ;P echhh:) no nic nie ma co sie zachwycac:P trzeba isc spac ;) Dobrej Nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona wszystkiego naj naj najlepszego.Moj syn ma w nastepny poniedzialek urodziny, syn Drach teraz tez jakos obchodzi, wiec chyba sezon na Skorpiony sie rozpoczal.Jeszcze raz sto lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Cześć, średnio sie wyspałam :( pospałabym chetnie do 12 :) ale nie ma tak dobrze jestem już w pracy. U mnie weekend był spokojny i troszkę nudny nigdzie nie byłam. Była u mnie przyjaciółka ta ktora jest w ciąży i zapytała czy bedę swiadkiem na jej weselu ... co mam robić... bedę :) w grudniu cywilny , czerwiec kościelny, teraz jestem już ostatnią osobą samotna:( Troszkę jestem dziś smutna bo moj R wczoraj mi powiedział ze w ten weekend tez nie może być ze względu na pracę bedzie dwa następne...:( tak mam dość czekania ze niepytajcie !!! To racja sezon na skorpiony sie zaczął :) moja mama ma urodziny w sobotę chrzestna w czwartek a moj R konczy 40 w sobotę za tydz :D dobra lecę smutek zabić ..kawa i do pracy :) U nas słonecznia piekna pogoda :) miłego dnia pięknym Paniom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja jaka Ty samotna?;) ja jakos nigdy nie mialam parcia na slub z moim X,z innymi tez nie:P sama zastanawiam sie dlaczego?Marze o wieeelkim weselu,koniecznie na morzu-jakas czesc weselicha chociaz a na to szkoda mi pieniedzy bo zawsze cos wazniejszego:)Teraz to mlodemu trzeba pomalu wplacac na jakies mieszkanko:) cywilnego bym nie brala tylko po to,zeby miec meza jak moja kolezanka Dziwne to moje myslenie-nie wiem skad tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
aha sa znaki,ze moge byc w ciazy:(jestem zalamana😭 oby to byly falszywe sygnaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
X przyjechal po mnie do pracy i zabral mnie na obiad i deser widzi,ze od wczoraj snuje sie jak cien w koncu jakby co to jest sprawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dziewczyny :))) efa bedzie dobrze nic nie dzieje sie bez przyczyny ;) Anja samotna to raczej nie nazwalabym tego tylko moze nie zalegalizowana w zwiazku ;) ja tez nie boj zaby mialam troche parcie na slub jak wrocilismy do siebie ale musze sie opanowac i zwolnic na wszytsko przyjdzie czas... nie wazne ze juz jakis etap czy latka przekroczone nie bede sie spieszyc i tylko dlatego brac slub bo moja przyjaciolka bierze choc ostatnio zauwazylam ze troche lapalam sie na mysleniu jak urzadze to jak fryzura czy bukiet do lsubu brrrrr ale M. wylal na mnie kupel zimnej wody pow. ze czuje ze nie jestem na 100% przekonan co do N As a tu sobie gadam o slubie i ma racje ;) tak samo jak moja siostra urodzila dziecko i ja mialam juz takie pafrcie zeby miec swoje malenstwo ale juz oprzytomnialam i tez stwierdzam ze na to tez przyjdzie czas :) Buziaki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka🖐️ bo w zyciu na wszystko przychodzi czas,jest moment,odpowiednia chwila choc ponoc na dziecko nigdy nie ma tej najodpowiedniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :D efa pamietaj ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D co do slubu to macie racje... ja pierwszy slub wzielam bo syn sie urodzil i zeby nie bylo ze kazdy inaczej nazywa sie w domu, mlodziutki czlowiek byl i bardzo glupi :P drugi slub musialam praktycznie wziazc bo inaczej nie mielibysmy ubezpieczenia i dzieci nie moglyby isc do szkoly. Glupio brzmi, ale naprawde tak wlasnie bylo, urzad dla cudzoziemcow postawil mi warunek.Ale nie zaluje :D W niemczech sprawe maja prosta.Zawsze jak sie rodzi dziecko nieslubne dostaje nazwisko matki, w polsce tez tak powinno byc. Ostatnio rozmawialam z komandosem i on chce sie zenic na nastepny rok, tak do wakacji...po co mu? ja juz wiem jak to jest,on chociaz byl z ex 14 lat slubu nie bral. Teraz chce...mnie to lata na razie...:D ale ostatnio bardzo mi pomogl i staje na glowie zeby moje sprawy pozalatwiac...jak taki najwiekszy przyjaciel...koniec chwalenia bo znowu cos nawydziwia :D jutro moj maly jedzie na ta okregowa olimpiade matematyczna,a w czwartek ma urodziny i szalejemy :P co do skorpionow...to w mojej rodzinie prawie wszyscy faceci to skorpiony...oj znam te charaktery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach no wlasnie lepiej nie gadac za duzo i ich nie chwalic tu bo cos znowu nawiwijaja ;) a niby nie chcemy zapeszyc ;P buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz jestesmy przy znakach zodiaku to przypomne ze proponowalam Drach Wodnika, ale byla oburzona.A mnie sie wydawalo ze facet wodnik wniesie w jej zycie cos dobrego.Bo on kocha calym sercem, wbrew pozorom przywiazuje sie do rodziny i jest dla niego wazna.Tylko on chodzi z glowa w chmurach, dla mnie najlepszym przykladem jest Krzysztof Kolumb, odkryl Ameryke bo mu sie kierunki pomylily.To idealisci, ktorzy brzydza sie pieniedzy, bo dla nich to zbyt prozaiczne by sie nimi przejmowac.Znam to z autopsji, mam meza wodnika.Ale jaka mam gwarancje ze z innym bedzie lepiej? A jakbym tak na sknere trafila? To pewnie odsiadywalabym wyrok dozywocia za morderstwo. Wiecie co, zawsze unikalam facetow Baranow, no po prostu unikalam.A mam syna Barana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Baranach pociaga mnie to ze sa bardzo ambitni,inteligentni...zawsze poprzeczke stawiaja wysoko, podoba mi sie to u faceta :D jak znam Skorpiony, to za swoja najblizsza rodzine dadza sie zabic... z Wodnikiem, przyznam Ci racje,w zyciu bym sie nie spodziewala ze sie dogadam.fakt, ze komandos jest dobrym ksiegowym ( w przeciwienstwie do mnie, moja znajomosc ekonomii konczy sie na wydawaniu kasy :P ). Przejal wszelkie sprawy ksiegowe w domu bo ja nie mam czasu ani ochoty sie tym zajmowac.On wie ze jak robie kartke na zakupy,to to nie znaczy ze tylko to kupie i ide do kasy, to znaczy ze te rzeczy z kartki musza sie koniecznie znalezc w koszyku...reszta to rzeczy potrzebne :D na razie ma zdrowe podejscie do pieniedzy,sam placi,mi daje jak potrzebuje, moim dzieciom tez. Jakos nam sie to wszystko kreci...chociaz on twierdzi ze jest dominujacy i we wszystkich zwiazkach to on ,,rzadzil"...a tu niespodzianka go spotkala i trafila kosa na kamien :D dogadujemy sie super...ale zawsze musi wyjsc na moje :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Morgen Laski :) U mnie dziś zdecydowanie lepiej raz z gorki raz pod gorkę :D Efa hmmmm ... zgodze sie z dziewczynami nie ma tego złego.... ja byłabym szczesliwa ale myslę innymi kategoriami :D nie boj nic bedzie dobrze a sprawca nie najgorszy wiec w razie co badz zadowolona ! Blueoczka tak masz rację kubeł zimnej wody potrzeuje:D suknie slubne i wszystko co z slubem związane ogladam od 15 lat :D ale musze być cierpliwa moj R zapewnia ze przyjedzie nie chce zapeszac kiedy to bedzie ale powiem Wam w tajemnicy ze został bardzo niewiele czasu heh oby tak było;) a jezeli przyjedzie to za poł roku slub... sala zarezerwowana wstepnie ... ok wiecej nic nie powiem :D nikt o niczym nie wie tylko moi rodzice! słuchajcie wracając do znakow zodiaku to zgadzam sie z dammar wodnik to najlepszy znak dla mnie ale NIGDY nie doszłabym do porpzumienia z KOZIOROZCEM !!! okropne ludziska :D skorpiony ...no coz maja swoje za uszami ale kto nie ma :D ok uciekam MIŁEGO DNIA dziewczynki ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dziekuje za zyczenia ;) urodinki mam dzis;)) ach te skorpiony najlepsze znaki ;))) ja sie najlepiej dpgaduje z bykami i wagami mam dzisiaj wolne, wlsnie sie obudzilam a raczej A telefonem, on to strzelec 20 grudnia, horoskopowo cienko pasujemy ale nie do konca wierze w te dopasowania,jakby ludzie patrzyli na znaki wiazac sie to wiekszosc byla by sama ;) Efa... jeli tak to pogratulowac ;))) przeciez jest tak jak chcialas, fajny facet,dba o Ciebie :)) dlaczego wiec nie? lepiej miec dwoje niz jedno :)) Drach kiedys byly inne czasy, ludzie hajtali sie bo co ludzie powiedza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D a ona ona na pewno juz swietuje...i dobrze,raz w roku ma sie urodziny :P ja juz po pracy i do poniedzialku wolne...jak ja sie ciesze ze nie bede ogladac tych obkurwiencow :P i nie wierzcie dziewczyny w te horoskopy, zawsze mozemy je nagiac na nasza korzysc :P pozrowienia do Irlandii, Anglii,Polski i Niemiec.... ale u nas dzisiaj mgla !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam was troche rozruszac, moje dwie najlepsze kumpele to Skorpiony.I z tego co widzialam Skorpiony i Strzelce dobieraja sie w pary na cale zycie.Ale generalnie nie ma 12 typow ludzi na swiecie, byloby zbyt nudno .Dobrze ze tu na forum powolutko idzie wszystko ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
A_Ona_ona nic się nie martw ja z moim R horoskopowo to porażka ja lew on skorpion :-/:-C ale moja mama jest skorpionem mój tata lwem ;-)żyją z soba 50 lat:-) a czasem mamy niezły ubaw jak się przekamarzają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Dach u nas też fatalna mgla :-| wróciłam do domu i beznadziejnie się jechało :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Dach u nas też fatalna mgla :-| wróciłam do domu i beznadziejnie się jechało :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja moj tato skorpion a mama waga i zyja super juz 42 lata, moj brat skorpion z moja bratowa panna 8 lat razem i tez super :D moj dziadek byl skorpion a moja babcia rak i do smierci dziadka zyli pieknie, moja babcia nigdy nie wyobrazala sobie ze moze pozniej jeszcze z kims byc. ale juz moja druga bratowa jest byk i z moim tata nie uwielbiaja sie :P nie ma chyba reguly, ja czuje sie najbezpieczniej przy wodniku, ktorego cale zycie nie moglam strawic :D smiec mi sie chce czasami...komandos musial dzisiaj zadzwonic w moim imieniu w pewnej sprawie, zadzwonil,ale nie tak jak chcialam to zalatwil...byscie zobaczyly jak zebral ode mnie joby,i byl spokoj,nie walczy na jego szczescie ze mna :P a moj starszy syn jest Ryba i jako facet jest taki mieciutki, bardzo wrazliwy i uczuciowy, mlodszy skorpion i juz ,,ukrainski charakterek" :P ( nie po mamusi oczywiscie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u nas tez mgla i zimmmno:Oa ja nienawidze zimna i zimy w mrozy to sie doslownie boje z domu wychodzic ale na szczescie na razie az tak zimno nie jest x kupil mi dzisiaj smieszna czapke akurat do kurki mi pasowala ale za dlugo sie zastanawialam czy wziac wiec zaplacil mi szkoda kasy bylo bo malo nie kosztowala a czapek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Ja panna z konca sierpnia-taka prawdziwa pannna ze wszelkimi cechami dla tego znaku moje dziecko tez panna-swietnie sie dogadujemy bo ma porzadek w pokoju,wszystkow kosteczke poukladane w szafie(moja kolezanka byla w szoku jak podczas odwiedzin pokazalam jej mojego dziecka pokoj-ona ma corke wjego wieku ale balagan w jej pokoju mnie przerazil:P) X to koziorozec-od kilku dni mnie wqrwia bo wszystko co mowie neguje,krytykuje moje pomysly cos wisi w powietrzu moja matka-waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×