Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
drach on sie tak darl jak sami juz wracalismy wieczorem,tak sie darl:O caly czas slysze te przeklenstwa,cala droge:(nic sie nie odezwalam smutno mi,ze nie udalo sie z nowa praca:(tak sie cieszylam,ze w koncu bedziesz miala lzej a przynajmnie godziwe pieniadze nalezy to sie Tobie Drach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa to nie ma znaczenia czy byliscie sami czy przy innych ludziach, on nie mial prawa sie tak zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona dopiero doczytalam Twoj wpis tzn go zobaczylam Moze ten antybiotyk rzeczywiscie pomoze;)jestem dobrej mysli w koncu to lekarze:) On sie rano pytal czy mnie zawiezc do pracy:(nawet kilka razy poruszalam sie autobusami na jeden ledwo zdazylam ale sie udalo nie boje sie zostac sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wiem on przekracza ostatnio wszystkie granice woda sodowa uderzyla bo... nie chce pisac jak nie wiadomo o co chodzi to o... poczul gotowke,troche zarobili bardzo sie zmienil jednak kasa potrafi miec wplyw na czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja a ty sie nawet nie zastanawiaj nad tym zaproszeniem:)sprobuj tylko nie pojsc tak sie ciesze Twoim szczesciem:)moze i mi zaswieci sloneczko:) kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
setunia-on na poczatku wcale nie pomagal,mlody chlopak wzial panne z dzieckiem nie w glowie byly mu obowiazki pozniej byl czas,ze sie staral,ten dom zyl potrafil obiad ugotowac.ja wracalam a tu pachnie od progu,nawet nie widzialam sam pomyslam i cos kupil do domu sam zrobil zakupy ja nie wymagam wiele wystarcza male gesty takie same z siebie teraz ja wnosze jakies resztki zycia do tego domu,on wraca wieczorem,zawsze ze mna albo po mnie,nigdy przede mna mimo ze pracuje 2 dni w tyg,w pozostale ma swoja wolna prace ale i tak ja konczy w poludnie,a pozniej gdzies jezdzi do domu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka trzymalismy kciuki i randka sie udala:)jednak sa normalni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak zmeczona ze nie zauwazylam posta od blueoczki ze randka sie udala :(...dlatego czytam i czytam i caly czas mi sie cos nie zgadza :P jak sie udala randka,to dobrze, tak mialo byc :D efa pamietasz co napisalam do ciebie 2 lata temu ?pokukaj na moje piersze posty.Ludzie musza cos robic razem, wiadomo ze czasami lekko sie oddalaja od siebie, takie zycie,tylko nie pisz, tak i to znowu ja musze reke wyciagnac.No ktos musi, ale moze w takiej milej i wesolej atmosferze lepiej jest pogadac i powiedziec tej drugiej stronie co nas boli w jej zachowaniu i zaraz dodac co nas uszczesliwia.Zobaczysz,przez pierwsze dni wykorzysta to i cie czyms zaskoczy....i bedzie fajnie do nastepnego cyrku....i tak w kolko...bo takie jest po prostu zycie :) a ona ona zdajemy sie na angielskich lekarzy, mam tylko nadzieje ze przepisane lekarstwa pomoga i dzisiaj mozesz juz spokojnie robic ,,lulu" ( spac ;) ) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wiem drach a my 5 lat temu bylismy w tym samym miejscu,dzis tu jestesmy i za iles lat tez tu bedziemy bo my nie mamy nic wspolnego,do niczego nie dazylismy,nic nie zbudowalismy to jest takie zycie z dnia na dzien jego picie sie poglebilo a zachwanie bardzo zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczynyzapomnialam zapytac czy ogladalyscie Moj rower? Jest na kinomaniaku,ogladalam w niedziele Bardzo Wam polecam:)Film o facetach,ktorzy nie potrafia okazac uczuc innym,nawet sobie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa ciekawa jestem co on tak całymi dniami robi poza domem? nie nurtuje cię to?? Blueoczko super ze się randka udała! w końcu jakaś iskierka :) Anja koniecznie przyjmij zaproszenie, bo nie wypada nawet odmówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach zapakuje dwa tramadole i kodeine i nie bedzie wyjscia, sory ale ledwo zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się myć i do wyra, ew jeszcze cś poczytam;) wziełam sobie 4 dni wolnego ale ide juro do lekarzy [internista-kardiolog , bo chce sobie rew zbadać i do dermatologa;) słodkich snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia niewiem czy ja takie wrazenie tylko odnosze czy takie masz zamiary, odczuwam ze czepiasz sie dziewczyn,czasami wytykasz nasze wady i szukasz tych zlych stron w drugich polowach tez... hmm czym to jest spowodowane? zawisc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Przepraszam, ze sie wtrace. Nie znam was, wiec moze moje zdanie bedzie obiektywne. Efa zastanow sie na spokojnie. W kilku ostatnich postach opisujesz goscia alkoholika, ktory pograza sie coraz bardziej , ponizajac Cie przy tym. On dziala jak uzalezniony Ty dzialasz jak wspoluzalezniona. Co masz zamiar z tym zrobic? Jestes mloda, wolna, nie macie malych dzieci. Co daje Ci ten zwiazek. Drach, taka madra babka jestes. czemu wychodzisz za maz za czynnego alko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
A i jeszcze jdno a ona ona, po jaka cholere lekarz zapisuje antybiotyk skoro nie widzi infekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Jozef trafne slowa:)jestem WSPOLUZALEZNIONA i co z tym zrobic? nie czytales wszystkiego,jestem tez DDA wychowywana przez matke alko,tylko przez nia,poznalam smak przemocy fizycznej,psychicznej,zly dotyk chce odejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
nie jestem wolna,jestem wspoluzalezniona co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Efa jestes wolna w znaczeniu, samodzielna, masz mieszkanie, nie macie slubu, nie macie dzieci, moze na dodatek kredytu? Wiec nie jestes od niego zalezna, ze wspoluzalezniona to inna sprawa. Nikt Ci nie powie co masz z tym zrobic. Sama musisz wiedziec czego chcesz i zastanowic sie jak to osiagnac. A terapie dla dda przechodzilas? A tak w ogole to moze na poczatek Melody Bettie Koniec wspoluzaleznienia przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowej pomaranczki, tutaj daja antybiotyki po operacjach po to zeby wlasnie nie wdala sie infekcja :) ale trafny punkt, zapytam jutro mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
ona ona mowisz tak profilaktycznie oslabiaja antybiotykami oslabiony juz operacja organizm? Antybotyk dostalas jednorazowo czy jakas dawke? Przepraszam, ze tak pytam, takie troche moje zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jozef nie mamy wspolnych kont,kredytow,rat nie mamy nic wspolnego osobno kredytow tez nie mamy ja mam mieszkanie podarowane przez matke,on zbiera na mieszknaie ja mam syna,on auto mam prace i tyle na dda indywidualna chodzilam-kilka spotkan moze powinnam wrocic tam? grupowej u nas nie ma chodzilam tez prywatnie do psycholga moze do niego? ksiazke kupie:0Jest dostepna? Jozef a Ty masz wiedze w tym alko temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozef nie znam sie na tym ale przeciez antybiotyki zwalczaja wirusy i infekcje wlasnie dla oslabionego organizmu wiec niewiem do czego pijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Ona ona, troche sie znam i antybiotyki zwalczaja infekcje bakteryjna gdy ona juz jest, przy okazji wyniszczaja tez bakterie ktore nie sa chorobotworcze czym oslabiaja organizm. Nie wazne, nie czapiam sie ciebie tylko decyzji lekarskiej. Zreszta moze nieslusznie. Efa, witaj w wielkiej rodzine kobiet z DDA ktore wpakowaly sie w zwiazek z panem lubiacym alko. Na pocieszenie, choc to Cie pewno nie pocieszy my mamy male dziecko i kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
myslalam,ze jestes facetem:D macie slub? ja sobie zdaje sprawe ze swojej niezaleznosci jednak cos mnie trzyma:O Twoj pije?jak czesto?chodzisz na terapi? napisz cos wiecej i zostan z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie tu dzieje tematy wrzą! anja jasne nie odmawiaj przekonaj sie jak jest :) buzka drach no tak randka sie udala nawet bardzo ;)P zaiskrzylo ;) sama sie zdzwiilam dlaczego napisalas ze za ktoryms razem w konsu sie uda ;) a ona ona w sumie to poplatane raz ze infekcja raz ze nie raz ze operacja itd :) ale wariactwo ;) efa ja tak jak drach wiem ze nie odejdziesz bo juz bys to dawno zrobila... ale ciagle cos Cie 3ma! i znmay sytuacje i wiemy jak jest... ciezka sytuacja naprawde... bo widze troche w niej siebie wiesz co mam na mysli ale ja mialam dosyc... ponizenie obraznie obelgi straszne to bylo ale tak nie powinien nigdy obrazic facet my sie zniszczylismy... nie rob tego sobie.. a z innej beczki jak ogladac ten film ja musze cos aktywowac ? lub zaplacic ?:P bo nie moge nic odtworzyc... Jozefina witaj w naszym skromnym gronie ;) tak jak piszesz antybiotyki nie dzialaja na wirusy tylko bakterie a kazdy to myli i nie rozumie. chetnie przeczytamy Twoja historie... my przygarniemy...:) w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Efa nie slubu nie mamy. Mysle, ze to jest wynik mojego dda, naogladalam sie w domu jak malzenstwo wyglada i jakos nie mam ochoty. Chociaz po prawdzie to przemocy nie bylo. Raczej tylko niepewnosc jutra i zostawianie dzieci samopas bo jedno musialo pic, a drugie musialo dom utrzymac. Owszem moj pije. problem tylko nie w czestotliwosci a w ilosci. Na terapie chodzilam rok, indywidualna. Czy cos mi dala? Sama nie wiem? Nie jednak cos dala, wiem, ze jak juz uloze sobie zycie tak by dac rade sobie sama z dzieckiem to odejde. Juz mi nieduzo rzeczy do zorganizowania zostalo. Dzieki za zaproszenie. Bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka wybierasz film,klikasz na ta nazwe Close Ad and... pod czerwona strrzalka i masz start video nowklikasz nic nie placisz z tylu moga otworzyc Ci sie reklamy i beda dzwieczec wiecfilm zminimalizuj do paska i tamto zamknij:) mam nadzieje,ze napisalam zrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jozef a pracujesz? Pewnie to sa duze ilosci procentowe:(kazdy pijus powinien umierac szybko z na marskosc w wielkich bolach:O myslisz,ze powinnam isc na terapie?moze sie zapisze jeszcze raz?i zaczne od nowa ksiazke polecasz?mi kazala terapeuta przeczytac kochaj siebie a niewazne z kim sie zwiazesz ale do konca nie doszlam jakas jeszcze literatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×