Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
drach napisalas cos ale przeczytac nie moge bo sie nie wyswietla:( wracam z pracy a na stole taki malenki tulipanek i tiramisu pyszne,swiezytkie od synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
o juz widze przykro mi ale to tylko facet:Pwiec mu wybacz a Niemczech obchodzi sie Dzien Kobiet?W Polsce faceci pamietaja bo od rana wszedzie o tym trabiaTv i radio i na kazdym roku ulicy sprzedaja tulipany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
To moze napisz jakie masz te ulubione zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dobra ja pisze co mam i kocham:) DIOR adict i poison dunhill desire gucci rush lancome miracle amor no i one milion sa i inne ale te ulubione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego moje kochane kobietki :)) perfumy... Coco mademoiselle, Stella McCartney- in two, Givenchy-irrsesistible, a tydzien temu kupilam nowe Lancome - la vie est belle i powiem tyle- rozwalaja mnie na lopatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia dolaczasz do nas fitnessek?;-) milo a u mnie pojawia sie szesciopak ;-))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona zaintrygowalas mnie tym lancomem bo nie znam tego zapachu w ogole:) musze koniecznie gdzies powachac a Anglii znane sa dunhile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komandos przyjechal do mnie do pracy z ,,Allure" Chanel...moze byc ale zachwycona nie jestem,wole Madmoisele albo chanel 5,lancome miracle,dolce vita diora. Byl taki pokorniutki i malutki...on chyba ku***a naprawde zapomnial o dniu kobiet :O oj ja chyba szaleje,wczoraj zjadlam niecale 70kalorii i dzisiaj tez i o dziwo nie ma problemu..wieczorem idziemy z komandosem na fitnessy.Musze jeszcze budke baba jagi ogarnac bo jutro mamusia przyjezdza do corki na obiad z tatusiem...ja tylko gotuje kartofle,oni reszte juz gotowa przywioza, maja do mnie 70 km,to gorace jeszcze bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach Ty zjedz cos bo Cie hantelki przeciaza:Pzwariowalas?70kcal?:( ja jem chyba ze 3000 dobre dziennie albo i wiecej:D ze 3 razy w tyg kebab,pizza o 22giej,jakis makaron zapiekany codziennie slodycze-duuuuzo slodyczy:Ocala czekolada to minimum:( tylko na sniadanie sie oszczedzam bo tylko owiaasnka a im pozniej tym wiecej:( dobrze,ze sie ruszam bo dziki temu nie tyje ale i nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona ja mam zadatki na skosne-pewnie przez to bieganie ale najpierw musze sie tluszczu pozbyc:D ale takie po bokach rysy sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
po 16tej poszlam pobiegac na godzine myslalam,ze mi glowe urwie a nad morzem burza piaskowa prawie jak w Egipcie:D z wiatrem tak dobrze i szybko szlo a pod wiatr masakra:D nie moglam stawic opru:D moze za malo jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! jestem zdechla po rannej zmianie od 5-1430 dzis pracowalam 3 ranek pod rzad , dobrze ze jutro mam popoludniowa zmiane i wolne 3 tygodnie ;P rano fitness sie szykuje ale dopiero na 18 Allure Channel nie znam ani Dunhill, Drach jak podoba Ci sie Miss Dior to to Lancome nowe powinno tez ;-) kiedys daaawno temu moj pierwszy perfum to bylo Miracle i Gucci Rush tez mialam ale teraz mi juz nie pasuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a moje pierwsze to kokai:)pamieta ktos jeszcze? szkoda,ze juz ich nigdzie nie mozna dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rush tez mi sie podoba...ale slabosc mam do chanel 5.Ja mam cos takiego ze nie lubie sie wahac w zyciu...dlatego nie lubie chodzic po sklepach jak kazda kobieta :D lubie wiedziec czego chce...jak perfum to chanel 5 ,jak auto to bmw...jak bluzka to w bialym kolorze ( po tym poznac ,,Pania Zime", jak wchodzi do sklepu i wisza bluzki w kilkunastu kolorach...to ona kieruje sie zawsze w strone bialych :D ).Ja wogole ide na zakupy jak wiem czego chce...wymysle sobie cos i pozniej szukam.Ostatnio szukam duzej torby,bo ja musze miec duza torbe...skorzana w kolorze ecru,bardzo jasnego bezu...i jedna juz prawie znalazlam,ale miala jakby krople rozu i nie kupilam.teraz musze kupic rozowe butki i torbe do nowej kurtki :D bedzie ciezko,bo na ;;Zajaca" chce kupic synom 2 nowe laptopy,ich sie psuja ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, czy ja wam juz pisalam jak dzwonilam do usc w moim rodzinnym miescie? komandos poplakal sie ze smiechu jak mu opowiedzialam. wiecie ze juz bylam mezatka w niemczech i po rozwodzie zapomnialam to zameldowac w polskim usc. Dzwonie w zeszlym tygodniu i mowie ze potrzebuje zaswiadczenie o zdolnosci prawnej do zawarcia malzenstwa w niemczech ( ma sie juz to doswiadczenie :P )...to pani pyta sie czy jestem zameldowana w moim miescie...mowie ze tak...pani szuka w komputerze po czym bardzo milym glosem mowi: Przyznaje ze to dziwne, potrzbuje pani zaswiadczenie,a przeciez u nas w urzedzie jest pani caly czas mezatka :D poczulam sie jak bigamistka. Sluchajcie,nie zycze nikomu takiej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach niezle:D rozumiem kilka zon ale kilka mezow?:P diewczyny jak po weekendzie? u mnie zamiec sniezna caly dzien-pada i tak wieje mam caly balkon sniegu z domu nawet nosa nie wychylilam blueoczka odezwij sie bo dawno Cie nie widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj byli rodzice...i oczywiscie doopa z odchudzania...nawciagalismy sie jak cholera :O jutro fitnessy :( pogoda u nas efa jak u ciebie...nieciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki:)) odzywam sie ;) Ostatnio nie mam czasu nawet dla siebie zeby sobie polezec na kanapie i odprezyc ;) mam napiety grafik nie tylko w pracy ale poza praca tez ;) U nas w pracy jakas epidemia 5 lekarzy chorych 4 asystentki wiec robie za 2 a nawet ostatnio trzech.. bo nie ma kto pracowac juz jestem tym zmeczona za wysokie obroty ;P ale przynajmniej kaska w padnie;) Ale ponoc jak jest malo czasu to go sobie zorganizujesz :D i tak jest :) Mam czas zeby jeszcze randkowac :) narzie spotykam sie z brunecikiem M. ale nie ograniczam sie ...co do innych randeczek bo nigdy nic nie wiadomo ...poczatki sa ekscytujace zobaczymy co bedzie dalej;) aha spoznione zyczenia na dzien Kobiet ja swietowalam 3 dni dzien Kobiet :)) tak jesszcze nie bylo ;) choc z drugeij strony drach ma racje dzien kobiet powinnysmy miec codziennie ;) aaaa schudlam 2 kg nawet w pracy i siora zauwazyla ale po wekendzie i takim balowaniu chyba juz odzyskalam je ;) Dobrze ze u Was ok i moze tez mnie zarazicie ta aktywnoscia ale moze jak sie cieplej zrobi i gdybym mogla biegac nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam dlugiego posta i mi go wcielo eh ;-) dzien dobry!! Blueoczka milo Cie widziec! randkuj randkuj , probuj testuj wybierz najlepszego! takiej pozytywnej Cie nie znalam! dziewczyny pomyslmy o naszym zlocie czarownic w koncu! chcialabym was poznac , jedzmy gdzies na dwa, trzy dni zabawimy sie ;-) a ja mam od dzis 3 tyg wolnego, mialam miec dzis operacje ale dostalam pare dni temu list ze szpitala ze przeniesiona na 18 marca, w pracy nic nie powiedzialam mam platne 100% chorobowe, jakbym powiedziala to by mnie dali na odprawy a to mi sie nie usmiecha haha wiec mam tydzien luzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
cześć dziewczyny,nie wiem czy mnie pamiętacie ale dawno temu tak luty marzec 2012 pisałam z wami. cieszę się ze u was lepiej. u mnie duzo zmian niestety dalej jestem z tym swoim i raz jest dobrze a raz źle. tym razem zdecydowałam sie na wyjzad do pracy do niemiec jako opiekunka osób starszych.jade za tydzien i myslalam ze ten moj jakos bedzie milszy.jest milkszy ale i tak jak jest kłótnia to mowi bym nie wracała itd. a potem przeprasza ze damy rade bo jade narazie na 3 tygodnie. ale głupio mi, ja wiem ze jestem naiwna,wczoraj w nocy czekałam na niego w sexy sukieneczce (on mial pojechac naprawic auto),naprawił w 15 minut i do 3 nad ranem siedział u kolegi i dziwi sie ze ja jestem zła. nie wiem dziewczyny ake mam nadzieje ze ten wyjazd duzo da,ze w koncu zobaczy ze ja duzo robie w jego zyciu, ze teskni. a ja boje sie ze poczuje wolność i co i na balangi bedzie chodzic itd.chociaz mam swiadomość ze jak ja pojade ciezko pracowac to on bedzie sie bawic. chciałabym aby u mnie moje uczucia sie zmieniły.zebym ogolnie sie zmieniła i doszła do pewnych wnioskow tak ze moj zaczałby myslec ze trzeba sie mną zając. nie wiem dziewczyny ale panietacie mnie?:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozyczka cos gdzies swita ale nie za bardzo pamietam, powiem tyle, ze gdzies wyczytalam powiedzenie cos w stylu " jak w zwiazku jestes detektywem to chyba cos nie tak jest" niewiem dokladnie jak szlo ale taki sens ... ja sie w detektywa bawilam nie raz teraz jak cos mi nie gra to odrazu wiem intuicja mnie nie klamie. A zwiazek taki zeby byc tylko z kims z zaangazowaniem tylko z Twojej strony a jego wygoda to wiesz... gdzie mozna sobie wsadzic ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak ona ona...cos kojarze z rozyczka ale nie za dobrze :) detektywem byc non stop to moze nie...ale zycie mnie nauczylo ze trzeba byc czujnym, zawsze jak mialam 100 % zaufania to faceci ,,cos kombinowali na boku ".Jak zwiazek nie jest mocny..to przewaznie jak ktos jedzie do pracy dalej..to sie rozlatuje wszystko.Nie musi...ale czesto tak jest. Zapomnialam wam napisac, ze wczoraj moi rodzice zlozyli mi oferte...ze sprzedadza dom w Polsce i przeprowadza sie do Niemiec...bo w Polsce nikogo nie maja,ze sie starzeja, moi bracia olewaja i ja jestem jedyna rodzina.Ale pod jednym warunkiem, ze kupimy 2 rodzinny dom i zamieszkamy razem.Mam nadzieje ze szybko zrezygnuja z tego pomyslu,nie wyobrazam sobie takiej sytuacji,moje dzieci tez.Wiadomo, ze jak jedno z rodzicow juz zostanie samo to bedzie trzeba cos zorganizowac,ale teraz? chyba musze tam czesciej jezdzic,zeby im sie nie nudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Drach cos o tym wiem, moja mama mieszka z bratem i jego dzieckiem 15 min na rowerze odemnie, moglabym z nimi mieszkac bo maja wolny pokoj ktory teraz wynajeli bardzo fajnej dziewczynie ale nie wyobrazam sobie mieszkania razem :) za duzo wtracania sie by bylo a tak to telefony codzien, jestem tam czesto tez , kiedys moze bedzie trzeba to sie pomysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki ;) Milo Was widziec ;P a ona ona randkuje randkuje ale powiem Ci ze selekcja trwa bo co do czego faceci to dupki i mysla o jednym TYLKO ;) a ja szukam faceta na imprezke rodzinna ;P na 13 kwietnia hahah tak przy okazji mowie ;) Macie kogos super tancerza ?:D;) Mma duzo pozytywnej energii mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie ;P Tak ten ZLOT trzeba zrobic ..ale poczekajmy az sie cieplo zrobi ;P albo proponuje wrzesien na krecie ?:D bo jade ;) zaszaleje sobie ;P Buzka :) p.s drach co do domku rodzinnego .. to nie dobra opcja hahah ;P ja bym nie wrocila ;) do rodzinnego ;P ja teraz zero kontroli ;P nie moglabym sie meldowac juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczka ja koncem maja wybieram sie na wakacje ;-) bylam na fikolkach dzis fitnesach i na saunie ale bylo fajnie sie wygrzac cieplo milo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Rozyczka ja Ciebie pamietam bo co jak co ale pamiec mi sluzy:P ma to plusy i minusy lece do pracy:)qrwa znowu nas zasypalo tyyyle zniegu chce wiosne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
hej dziewczyny, ciesze się ze cos tam mnie pamiętacie:)ku mojemu zdziwieniu moj chłopa wynajął mieszkanie i za wszelką cenę chce bysmy zamieszkali razem.(bo tak to mieszkamy z moją mamą i sa jakies konflikty bo moja mama faceta mojego nie lubi). ja za tydzien jade do niemiec. troche sie boje ale mam nadzieje ze dam radę. teraz sie szykuje bo jade do lekarza. z jednej strony dobrzez e jade zobaczymy jak silny jest moj związek.chcialabym aby moj sie przekonał ze beze mnie jest ciezko zeby docenił ile robiłam. drach1 no rozumiem ze szok to dla ciebie. najlepiej mieszkac osobno od rodziców a potem wiadomo ze trzeba cos pomyslec jak jedno zrodziców zostanie samo. ja z moją mamą to tak czasami sie kłócimy,mamy siebie dosc.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka no to fajnie, że chce z Tobą razem zamieszkać:) My mam nadzieję, też niedługo razem zamieszkamy:) już bardzo nie możemy się tego doczekać oboje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
Setunia ciesze się, zawsze inaczej jest jak mieszka sie razem bez rodziców. ja licze na to ze moj zacznie byc bardziej odpowiedzialny. chcemy aby jego dzieci tez z nami czasami mieszkały i juz nie bedzie u mojego ze jego mama zrobi to i tamto tylko samemu bedzie trzeba. jak na swieta moja mama pojechała, to my wzielismy dzieci i czasmai byłam zdziwiona bo moj men inaczej sie zachowywał.raz poszłam rano do lekarza i bylam wsciekła bo myslalam ze wroce do domu i bedzie syf itd, a tu napalone w piecu,dzieci ubrane,poscielone.tylko czekali az zrobie sniadanko:).no byłam w szoku. i mam nadzieje ze jak wroce z niemiec to on wszystko doceni. ja własnie wrocilam od kardiologa no i nieciekawei,jeszcze przed wyjazdem zrobie usg,ale lekarka powiedziała ze mam jakies szmery w sercu i to mogą byc zastawki. wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Różyczka masz zastawki?? a ile on ma tych swoich dzieci?? Wy jakieś swoje planujecie? długo razem jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×