Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

a ona ona to musisz jakiegos faceta sie poradzic bez tego ani rusz ;) a co do anji do chyba te dwa swiaty jej bardziej moze przeszkadzaja bo z czasem nawet na ten wzrost i wiek nie patrzysz jak dobrze sie dogadujecie i dobrze czujecie w swoimi towarzystwie;) choc mi tez kiedys przeszkadzalo ze spotykalam sie z rownym wzrostem do mnie i nie dalo rady tego ominac.. nie umialam :D choc czasem rozumeilismy sie bez slow a ja szukalam wyskiego bruneta ;) teraz mysle ze bylam mloda glupia ;);) w ogole teraz patrze zupelnie inaczej ale te 5 lat temu inne mialam priorytety ;)heh. powodzenia na egzaminach;) anja 3mam kciuki nie daj sie !;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a u nas ja kocham ja a ona mnie bylo w weekend:D ale odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️seta nieladnie,sie nie przywitalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
w tamtym tygodniu mialam przepracowane ponad 70godzin masakra w tym lzej to dzisiaj polecialam na fitness:)oj sie wyskakalam kupilam karnet na 6 tyg i teraz prace mam gdzies:P kilka dni temy byłam w kinie na Niemozliwe.Polecam:)Nie jest to wyciskacz lez ale niejedna mi poleciala:) Wybralysmy sie tez z chora kolezanka na czekolade.Siedzialysmy w kawiarni,ona plakala,ja zagryzalam zeby,zeby nie plakac Boze serce mi pekalo Mowi,ze nie wie czy da rade gdy obudzi sie bez piersi. Patrzy na mnie i pyta-czy Ty sie mnie nie bedziesz bala? Ja-ale czego? A ona-jak lysa bede:( Mowie jej-Glupolku nawet lysa bedziesz piekna:)wlosy odrosna,zrobisz rekonstrukcje piersi ale bedziesz zyla Lekarze teraz ciebie ratuja,twoje zycie,piersi sie juz nie da ale ty bedziesz zyla,bedziesz realizowala swoje marzenia W nastepnym tygodniu ma zabieg Szkoda tylko ze nie ma bliskiej osoby tan partnera,ktory teraz by ja wspieral Nie ma tez dzieci-tak sie zycie potoczylo Anja a Ty najpierw sprobuj a pozniej kalkuluj bi Ci normalnie nakopie w doopsko X jest wyzszy moze ze 3 cm ode mnie ale ja jestem malutka i co z tego? Maly ale zwinny jak to sie mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa mowi sie maly ale wariat :D anja podobnie mialam z moim ex mezem, maly, ze wsi,spokojny...na poczatku sie cieszylam bo niby taki ulozony i tak rozsadnie podeszlam do tego zwiazku.I co ? nigdy mnie nie pociagal fizycznie,to taki typ ktory nikomu sie nie podoba.Bylam jego jedyna kobieta w zyciu i po mnie nie mial juz nikogo.Taki typ po prostu. Zgadzam sie z a ona ona...wiadomo ze wiele rzeczy musi pasowac w zwiazku, ale facet musi sie nam podobac.atura tak wszystko ulozyla, ze ,,ta iskra" musi byc inaczej szkoda czasu. ja w sobote bylam z anja na disco...bylo o.k ale jakos tam sie spieprzylo,to nie to co pare lat temu.Pilysmy tylko cole, kelner peter ( bardzo przystojny facet i niemilosiernie sympatyczny )byl w szoku :D blueoczka jak slonce zaswieci to i nowy facet sie pojawi, na wiosne jakos tak szybciej mozna znalezc.Walentynki bez faceta tez sa fajne, ja zreszta nie lubie tego swieta, chcialabym byc kochana i zeby pamietano o mnie zawsze nie tylko 14 lutego.Zreszta 8 lutego zamawiam knajpe dla komandosa na jego urodziny to prezent juz dostanie :P stan narzeczenski? ja w tym stanie jestem juz prawie 2 lata, jak zauwazylyscie bardzo szybko zamieszkalismy z komandosem.Dobrze ze ten termin slubu jest w czerwcu,bo ja bardzo powaznie zastanawiam sie czy to mi jest do szczescia potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach nie dziwie sie ze sie zastanwiasz nad tym calkiem sie nie dziwie ale jaka decyzje podejmiesz to pochwale i bede z Toba ;) Ja dam rade ale losie same nieprzecietne ;) A M gdzies siedzi we mnie jeszcze 2 miesiace jednak to mało... widze ze teraz dopiero dochodzi do mnie co sie zdarzylo i czego juz nie bedzie.. boli.. jednak.. boli.. ale wiem ze dam rade!!! efa jak zawsze dla mnie pelnna podziwu jak Ty to robisz ile energii;) Co do kolezanki dobrze ze ma Ciebie i pewnie nie jednego znajomego...ale wiadomo partner, maz czy dzieci to calkiem inne wsparcie... anja jak egzaminnnnn???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczka cos o tym wiem o tych glupawych facetach dlatego jak kogos trafie fajnego jak np Kijanka czy J to trzyjmam i staram sie nie puscic tak szybko, walcze jak lew ale czasami poprostu sie nie da Kijanka sie odzywa, dzis pisal, i w sobote pytal czy nie chce z nim na rowery pojechac... akurat pracowalam wiec odpadlo;P a wczoraj myslalam o Tobie jak tam te randki ida... Drach, mowia ze papierek nie zmienia stanu rzeczy ze ludzie chca byc ze soba itd, ale czasem warto sie zabezpieczyc szczegolnie jak sie ma dzieci ;-) a ze masz juz slub za soba wiec pewnie dlatego Ci nie spieszno ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
hello Jutro beda wyniki ale mysle ze zaliczyłam nie było zle ;) Drach moj brat mowi ze własnie PAPIER wszystko zmienia ...on tylko raz zrobił ten blad i nigdy wiecej zyje teraz z bratowa 6 lat i na razie jest ok ,nie chce nawet słyszeć o formalnosciach :D ale mysle ze Ty juz za duzo nie mysl....zawsze to jakies zabezpieczenie! setunia nie wypada gdyz nie znam rodziny i mam sie pokazac tam jako kto ?! po drugie nie chce sie tam jak na razie pokazywac bo i po co ;) moich rodzicow na razie nie bede stresowac ,wiedza ze czasem z nim wychodze ze ide na zabawe ale oni nigdy sie nie wtracali w to co robie wiec moja decyzja ... mieszkam jeszcze z rodzicami koncze moje gniazdko i wyprowadzam sie koniec marca jak wszystko pojdzie zgodnie z planem ;) a ubiją go za to ze z pewnoscią oni dla niego widzą " inna" dziewczynę, choc ja pracy sie nie boję ale mam inne priorytety zyciowe :P miłego dnia! a juz zupełnie odpada abym mieszkała z tesciową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja ja z autopsji wiem,ze papier jednak duzo zmienia,facet zaczyna cie traktowac jak wlasnosc,przykre ale prawdziwe. a ona ona ja slubem z komandosem nie zabezpieczam sie, wiecej od niego zarabiam, moje zycie jest ,,ulozone", on natomiast nie ma nic.Tak zycie poprowadzil ze stracil wszystko, doslownie.To on do mnie sie wprowadzil, to ja za swoja kase urzadzilam pieknie nowe mieszkanie, ubieram nas oboje i jeszcze dzieci i tak moge wyliczac,wyliczac. Do tego wszystkiego dochodzi jego matka juz z tak posunieta demencja ze szkoda gadac.Dzisiaj w nocy chodzila na boso pod blokiem,w cienkiej bluzeczce,bo wydawalo jej sie ze jest u siebie na wsi i szukala jakies sasiadki.Obcy ludzie ja zciagneli do domu. Tyle spraw mam na glowie i jeszcze jego matka.Wlasnie sie okazalo ze nie pojedziemy na urlop, bo on nie moze jej nawet na jeden dzien zostawic ( ona jest jak granat odbezpieczony ).Zadne zastepstwo nie wchodzi w gre bo ona wygoni kazdego, pielegniarki systematycznie wyrzuca, pozniej w zlosci demoluje mieszkanie.Zabrac jej nie mozemy bo ona nie pojedzie z nami.Rozmawialam z jej lekarzem, nie mozemy na dzien dzisiejszy nic zrobic, zaden dom starcow nie wchodzi w gre.Wracam wieczorem po pracy i zero spokoju.Dlatego wam napisalam,ze bardzo powaznie zastanawiam sie nad tym slubem.Dzisiaj rozmawialam z anja w pracy i doszlysmy do wniosku ze jedynym plusem wyjscia za komandosa bedzie to ze bede ponad 100 euro wiecej zarabiac,ze wzgledu na zmiane klasy podatkowej.Nazwisko mam nawet ladniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja Twoj brat byl juz raz ozeniony?:P pytam z ciekowci mialam isc biegac a tu qrwa pada i pada😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
efa tak pierwszy i ostatni raz tak mówi :-P on nie chce więcej tego tematu słyszeć ;-) ma syna z małżeństwa 18 letniego a mnie mówi że mam żyć ale bez ślubu :-D słuchajcie tak mnie dziś łeb napiernicza że zwariuje a właściwie połowa głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja wspolczuje:(moze to ta pogoda? nie wiem jak u Ciebie ale u mnie pada caly dzien ale wyskoczylam na godzinke pobiegac:pi wlasnie wrocilam ostygne i na step lece:classic_cool: ja tez nie mam potrzeby sluby nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! niedawno wrocilam z boot campu pizgawica dzis straszna ;P slub... z jednej strony bym chciala, biala suknia, wielka milosc itd... z drugiej patrze jak zwiazki znajomych rozpadaja sie jak domki z kart to mysle, na cholere to komu? najgorzej jak sa male dzieci w to wplatane. hej ho w lutym mam nadzieje zdac ostatnie egzaminy i niedlugo bede pracowac jako trener, ale mam stres bo to po angielsku no i jeszcze nauki mam w cholere ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach :P maly ale wariat mowi sie na malego penisa hehe , a raczej mezczyzn probujacych sie dowartosciowac, dla mnie rozmiar ma znaczenie :P Blueoczka kijanka sie odzywa, prawie codzien, probuje mnie zlapac na spotkanie a to rower a to cos tam, narazie nie mam czasu :) nie mam tez zalu ze nie wyszlo, trudno zyje sie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-wzrost nie idzie w parze z rozmiarem:D najczesciej to chyba kontrast:D nic nie pisze bo nas przeniosa na erotyczny:P pije winko Wasze zdrowie:)Za Wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Wczoraj byla u mnie chora kolezanka tzn wiecie na co chora posmialysmy sie.placzu nie bylo na gg przyslala mi piosenke http://www.youtube.com/watch?v=BcyB6-4KcTo mowila,ze sie boi,martwi,nie wie czy da rade za tydzien bedzie juz po... walka jednak nadal bedzie trwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dupa blada tyle napisze.... wiadomo M odzywa sie ... szantazuje cholera wie czym... mam dosc... dzis mam dola wczoraj tez go mialam... chyba zle zaczyna byc ze mna... moze dlatego ze okres mam akurat i to mnie bardziej dobija... musialam napisac i wygadac sie... drach nie masz tez lekko i widze zrobilas sobie za i przeciw to Ty go praktycznie utrzymujesz faktycznie u was ten papierek nic nie da...moze faktycznie niech zostanie jak jest... bo co zamiast pakowania go w kłótni bedziesz brac rozwod. Pisze oczywiscie pol zartem pol serio... ale wiesz o co mi chodzi. a ona ona masz duzo zajec i nie masz czasu myslec i sie zastanawiac co i jak z Kijanka a ja praca dom praca dom czasem jakis wypad na miasto na kawe albo piwko zakupy.. po prostu za duzo czasu mam wolnego... efa co do papierka i slubu to jak mowi a ona ona jednak ta suknia biala i wielkie weselsiko chcialabym miec tak jako moja siostra kazda w glebi o tym marzy choc z drugiej strony zawsze mowilam sobie ze ja chce miec skromny slub tylko my i swiadkowie...ale teraz nawet nie ma z kim ;) to po co myslec o tym... a z drugiej jak sie widzi te klotnie wielkie rozwody to sie odechciewa... anja za ciebie 3mam kciuki:) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wszystkie randkujecie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie, nie ma z kim hehe James od wczoraj wariuje pisze mi jak teskni itd, z kijanka wczoraj rozmawialam i tez smutny cholera obudzili sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
obudzili sie ze snu zimowego:P mialam isc rano biegac z miastem ale jak spojrzalam za okno to mi sie odechcialo przestalo padac ale jest ciemno,mgliscie,wilgotno i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie te reklamy tutaj wk....denerwuja :P u nas pada deszcz ze sniegiem i zimno...a ja do komandosa pojechalam do pracy w cienkiej skorzanej kurteczce :D teraz siedze w domeczku i rozkoszuje sie mysla ze nie musze pracowac :) plany na wieczor?luziiik totalny przy tv i z czekolada, na pohabel wszelkim dietom :P milego weekendu Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
u nas też pogoda .beznadziejna. ....pochmurno i leje :-( ja baluje od czwartku ;-) dziś kino lub teatr później disco :-P jutro jadę z roberto nie wiem gdzie ale rozważamy Wrocław lub Katowice.... będą przeceny to zakupie sobie kolejna torebkę i buty do kolekcji ;-) chodze codziennie spać nad ranem dziś wraki ze mnie jeszcze godz w pracy i spadam do domu się przespać :-P miłego weekendu gwiazdy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po porannym treningu ide do pracy na 14 buuu troche sie teraz dzieje, musze kupic samochod, nie jezdzilam kupe lat a w anglii to wogole... , zalozyc swoja firme, zarejestrowac sie w paru miejscach, isc do ksiegowego, egzaiminy mam dwa w lutym rozszerzona wersja anatomii i odzywianie buuu. ale dam rade heheh Efa ten Twoj syn to niezle ciacho ;-)) po mamusi oczywiscie Drach pitolic diety hehe ja juz czekolade pistacjowa opierdzielilam na sniadanie hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D.D ja ,,wciaglam" tabliczke z orzechami :D egzamin z anatomii? mam nadzieje ze jakies miesnie itp., jak napiszesz ze budowe mozgu ( pamietacie jak pisalam o istocie szarej i bialej w mozgu? )to wspolczuje ogromnie :D pewnie ze dasz rade...ale ze bedziesz jezdzic autem po angielskich drogach gdzie jest lewostronny ruch, JESU !!!!!podziwiam ludzi ze moga sie przestawic :D autko kup takie,gdzie w anglii sa najtansze czesci, zawsze moze sie cos spi....popsuc :) japonskie chyba sa wszedzie najtansze...niemieckie,wiadomo :( anja viel spass :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny nic nie mowcie,ja codziennie musze cos slodkiego zjesc:Oczekoladka,zelki haribo(uwielbiam)lody itd anja nawet nie wiesz jak sie ciesze,ze niedosypiasz:Pznaczy,ze coos sie dzieje kibicuje:) a ona ona bycie kierowca w Anglii to chyba sztuka.Chociaz ta moja przyjaciolka jezdzila w Anglii a pozniej tym autem,ktore ma z prawej strony kierownice,chyba z rok po Polsce ja nawet jak mam kierownice z lewej strony i ruch prawostronny to nie moge sie zmusic do jezdzenia Mlody we Wrocku juz 5 dni u laski.Tesknie za nim bardzo ale jutro wraca.Chodze do jego pokoju i tam sobie posiedze troche Czy przystojny?Hmmm podobno;)tata tez jego byl przystojny.Ciemny brunet z chabrowymi oczami.Ale poza uroda i swoja miloscia nie mial nic do zaoferowania a wiadomo,ze sama milosc nie wystarczy:P Zostawilam go dla X i nie zaluje On z powodu urazonej dumy odtracil mlodego i nie utrzymuje z nim kontaktow mimo,ze mieszka ulice dalej(doslownie 300m) blueoczka pochwal sie:P drach-fajny kocur:P wrocilam z pracy,zrobilam salatke z kebabem i rosolek ide biegac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa a ktory to twoj syn ? tez chce pokukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach juz go masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×