Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Czesc dziewczyny Jak mija weekend ? Moj roberto dzis jedzie do wloch na narty na tydz a ja lece do frankfurtu w piatek do kolezanki ,urodzila córeczkę wiec jade zobaczyc kruszynke a przy okazji ZAKUPY ;) U mnie spokojnie jestem jeszcze w pracy ale tylko do 14 wiec luzik :) wieczorem jedziemy do rodziny , bedzie wesolo :D Milego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z Polski od mamusi :) a ona ona metamorfoza fantastic ;)tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-ja tez chce ale dzisiaj tyyyyyle zjadlam:Ozawsze w niedziele nadrobie to co strace w ciagu calego tygodnia:O nie pobiegalam bo mimo pieknego sloneczka za oknem strasznie wialo a Wam jak minal weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja jak Ty wytrzymasz bez roberto tyle czasu?!:) skończyłąm czytać greya teraz wezmę się za Wiśniewskiego leona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A_ona_ona Jak Ty PIEEEEEEEKNIE wyglądasz !!!!! jak Ty to zrobiłaś ???!!! ja wczoraj sie wazyłam o jeeesssuuu plus 2 kg :( od dzis dieta ;) u mnie weekend byl bez rewelacji ... wczoraj byłam na zakupach kolezanka ma czterolatka i dziewczynke 4mc wiec pojechałam do smyka i tam zakupy zrobiłam i poogladałam wozki ciuszki itd dla maluchow ... uwielbiam od dziecka chodzić do sklepów gdzie sa rzeczy dla niemowlakow przechodzac obok takiego sklepu zawsze wchodze poogladam i wychodze ,tyle mi zostało :P;) no właśnie setunia jak ... ;) widzielismy sie w sobote był u mnie jeszcze na obiedzie i wieczorem pojechali ,ale czułam ze nie chciał jechać ;) w piątek po południu wraca a ja rano mam lot do frankfurtu wiec sie rozminiemy ale wracam we wtorek wieczorem wiec nie jest zle ...przezyjemy :) u mnie tydzien krótki pracuje tylko do czwartku :D zycze Wam udanego tygodnia !!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja nie martw się Ty też na pewno będziesz miała malucha ale wszystko w swoim czasie;) czyli Roberto już na obiedzie był.....czyli robi się poważnie:P Jakoś wytrzymacie;) ja tak mam non stop, i dopiero w piątek zobaczę się z Maksem, bywa ciężko ale idzie przywyknąć do takich "rozłąk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze juz zrobilo sie powaznie ale nawet nie wiem kiedy to sie stalo ;-) Jak na razie wszystko jest w najlepszym porzadku jest tylko jeden minus duuuza roznica wieku ale zaczynam o tym zapominac ...tylko jak sobie przypomne ze jak bede miec 60 a roberto 54 to zaczyna mnie to meczyc.... Setunia ja przerabialam 7 lat zwiazek na odleglosc ... dla mnie to byla jedna wielka porazka juz nigdy na taki uklad bym sie nie zgodzila .....jak dlugo jestescie ze soba ? Nie wiem z jakiego regionu polski jestes ale ja mieszkam gdzie wszyscy pracuja w de maja podwojne obywatelstwo i z kazdego domu conajmniej dwoch tam pracuje, mlodych jest jak na lekarstwo... malo kto mial normalna rodzine taka jak ja gdzie cale zycie bylismy cala rodz razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak bede miec 60 a roberto 54 toż to wówczas nei będzie taka różnica nawet zauważalna! nie myśol tak o tym, żyj tym co teraz , czy ta różnica wieku jakoś wam teraz przeszkadza?? skoro się ze sobą dogadujecie to myślę, że nei ma co się martwić. ale to dopiero poczatki ciekawe jak to będzie później, możecie miec rozne poglady an swiat i zycie ale wszystko w sumie jest do przeskoczenia my jestesmy razem prawie rok[rok 10marca chacha] niby to jest na ogleglosc ale on wyjezdza tylko na dwa tyg potem 10dni jest w pl wiec nie ma tragedii on akurat pracuje w norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobrerek! pieknie slonce swieci :)) dziewczyny schudlam duzo, ale kosztowalo mnie to duzo duzo pracy, ja wlasciwie mam bardzo malo zycia towarzyskiego bo wolny czas spedzam na cwiczeniach, ale mi jest z tym dobrze ;-) to daje mi szczescie Po przyjezdzie do Uk tak sobie pozwalalam, nowosci, dostep do wszytskiego no i tanio , nie tak jak w Polsce czlowiek sie trzaskal czy pizze zamawiac to tu z kolezanka o 12 w nocy zamawialysmy, i sie tylo ;) Anja jaka tam roznica wieku kobito, najpierw wzrost przeszkadzal teraz wiek ;-) nie ma to zadnego znaczenia, mialo by jakby on mial 14 a Ty 20 ale nie teraz :) ciesze sie ze sie Wam uklada! Pozdrawiam wszytskie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja ja Tobie normalnie nakopie do doopy,nie do doopki tylko doopy:P Bo mnie wkurzasz:( Kobieto co Ty sie zastanawiasz co bedzie za iles lat?Ciesz sie chwila:):):) Zyj dniem dzisiejszym,jutro tez bedzie pieknie ale za 20lat?:O A wiadomo czy dozyjemy?:( Dziewczyny u nas bylo dzisiaj 13C:)Kocham wiosne🌼 poszlam na fitness i o 19tej pobiegalam nad samym morzem Bede nieskromna ale mozecie mi zazdroscic;) Bylo fantastycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Efa jak ja Ci tego morza zazdroszcze ;-)) aja dzis bylam na nowej klasie, to wogole nowosc w UK - piloxing, pochodzi z Usa polaczenie pilatesu i boxingu zobaczcie sobie na you tube filmiki tak dostalam w dupe ze juz ledwo siedze ale szkoda mi spac isc ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-podniosl Ci sie poziom endorfin:) Ja jak pobiegam albo pojde na jakies intensywniejsze cwiczenia wieczorem to jestem padnieta ale jednoczesnie tak pobudzona,ze zasnac nie moge bo mnie roznosc:) Zaraz zerkne na filmik.U nas sto lat za murzynami i takich nowosci nie ma Zwykle stepy,pilatesy,pilki Jedyna nowosc to step shapproste kroki na stepie z fantlami.Super rzezbia sie lapki i spalanie dobre;) Jakie ja mam bicepsy i tricepsy:Pnaramienny tez niczego sobie:D Strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa ja Ci też zazdroszczę! gdzie dokładnie mieszkasz nad tym morzem?>:) jeśli to nei tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa i co z Twoim X? nadal wywalasz go z domu?? czy pozbyłaś się go ostatecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a mnie sie nie chce cwiczyc :( umowa podpisana na rok, ja nie wiem po co ja to zrobilam. Do Kolberga daleko zeby nad morzem pobiegac...ja wolalabym tam na plazy posiedziec :P anja dziewczyny maja racje, nie martw sie na zapas...co ma byc to bedzie :)tych pieknych chwil ktore teraz przezywasz nikt ci nigdy nie odbierze...to je zbieraj :) buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wiem wiem ale ja tak mam i zawsze wybiegam daleko w przyszłość za to nigdy nie ogladam sie za siebie ;) teskno mi za Roberto ... wczoraj wieczorem dwa razy dzwonił vet heh zapomniałam tel w domu wiec jestem ciekawa co potrzebował :D Ja nad morze to moge pojechac ale pod palemke sie położyć i dobrego drinka posączyć :P Ja zaczynam cwiczyć jak bedzie odpowiednia temperatura ale tylko łyzworolki i rower reszta u mnie nie wchodzi w gre nie lubie sie przemęczać ;) ale u nas pieknie słonecznie az chce sie zyć ;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach na poczatku jest ciezko sie zebrac w sobie szczegolnie jak sie latami nic nie robilo, ja na poczatku prawie sie zmuszalam, chociaz super sie czulam po to dluuugo dluugo nie moglam pozbyc sie lenia, teraz tez czesto go mam ;-) nowinki w Uk efa ja mysle ze w Polsce tez sa fajne cwiczenia :)) instruktorki daja rade a tak naprawde nowosci nowosciami, a wystarczy sie ruszac :) ja mam tu teraz taka instruktorke od fitnesu...dwie wlasciwie normalnie maszyny sa ;-) Anja ciesze sie ze jestes szczesliwa, Vet sie odezwal.. oni zawsze sie odzywaja jak im fajna dziewczyna ucieka.. ja mam to prawie z wszytskimi ex chlopakami, ze zaluja po czasie a Ty i Vet to inna bajka szkoda czasu na cokolwiek ;-)) Blueoczka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia mamy kontakt tylko przez smsy ;) podoba mu sie bardzo ale ... chciałby abym była z nim... ;) robią po 70 km dziennie pisał ze w przyszłym roku zabiera mnie z sobą do szwajcarii :P A_ona_ona Ty masz racje ja tez tak zawsze miałam i to sie sprawdza dzwonia i sie starają jak juz jest wszystko pozamiatane :D Blueoczka chyba nam sie dziewczyna zakochała na amen :P Dammar co u Ciebie jestes jeszcze z nami ? :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Wlasnie wrocilam z fitnesu.Ja jestem tak pokrecona,ze od rana ciagle mysle czy zdaze bo np ulubione zajecia sa na 18ta.POzniej w pracy ciagle na zegarek i biegusiem do domku po rzeczy i trening Masakra Strach pomyslec co by bylo gdybym nie zdazyla:D Setunia X nie pije.Na razie.On ma takie okresy,ze pije i takie,ze nie pije tzn wtedy piwko czasami wieczorem jedno Wieje u Was?U mnie malo glowy nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada deszcz i jest bardzo nieciekawie.Moj Erik kupl mamusi na dzien kobiet kurtke skorzana, piekna...taka barbiowa,rozowa :) dzisiaj kilka razy mowilysmy z niemkami ze jutro jest dzien kobiet,troche tych facetow w firmie mamy.Rzneli glupa ze nic nie slysza, w zeszlym roku zachowywali sie jakby to byl calkiem normalny dzien. ja sobie robie dzien kobiet caly rok :P moze chociaz puszcza nas wczesniej do domu ...tak...moge juz zapomniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis bylam na 3 klasach pod rzad wczoraj na dwoch, i z tego naplywu energi spac w nocy nie moge heh dzis spalam godzine i mialam na 5 30 rano do pracy :D po pracy godzina drzemki i na zajecia ;) Efa to fakt jak nie mozna isc na ulubione zajecia to jestem niepocieszona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona Ty maniaczko fitnesowa:P Drach Kochane Twoje dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
W Dzien Kobiet powinnysmy miec wolne:)Lezec na masazach,robic pazurki i sie relaksowac Milego Dnia KObiet🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam jak efa...dzisiaj powinnam miec lezeczek :D zreszta najlepszy dzien kobiet zawsze robia sobie kobiety same :P niemki juz rano wysylaly mi smsy z zyczeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wszystkiego naj z okazji swieta KOBIET! 🌻:) Wszystkei tu takie sportsmenki więc i ja zapisałam się na aerobik;) kiedyś parę miesięcy chodziłam na siłownię;) też mi się to podobało ale za duże ciężary brałam i za bardzo mięśnie mi się powiększały aż czułam to po ubraniach ale ogólnie ciało było fajnie umieśnione, brzuszek płaski, nic się nie trzęsło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez calutki dzien zjadla tylko 69 kalorii...walcze okrutnie zeby czegos slodkiego nie siegnac...:( w pracy tak jak myslalam, olali, zero reakcji, jeszcze szef odpieprzyl nam cyrk..pojebaniec jeden...i oczywiscie pracowalysmy ,,do flagi" :D teraz czekam na komandosa z prezentem...maja byc perfumy...podalam mu 3 marki, zobaczymy jaki ma gust...lepiej jak przyjdzie z perfumami bo go odstrzele :D jutro pracuje :(....a u nas dzisiaj jest barrrrrrdzooooo zimno w doopke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
setunia brawo za mobilizacje:) drach jakie to zapachy? napiszcie jakie macie ulubione kobiety perfumy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa lepiej nie pytaj...wlasnie wrocil do domu bez niczego,zero zyczen...zapomnial...nie musze chyba pisac jak wygladala ta rozmowa...nie to nie byl dialog...raczej moj monolog :P faceci sa niereformowalni...zawsze to powtarzam, dobrze ze moj syn kupil mi kurtke( obojetny prezent,ale z mlodszym zlozyli mi zyczenia ).Ja pier.....le, no normalnie nie wierze ...jak mozna byc takim glabem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×