Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

do oj drach prawdziwa pielegniarka nie jestem,przed matura odeszlam do ogolniaka.Moja pani od matematyki powiedziala do mnie calkiem otwarcie,ze jak podejde do matury to mnie upieprzy,chcialam miec mature,nie mialam wyjscia. ja wiem czy ja mialam ciezkie zycie...normalne,jak kazdy,raz z gorki,raz pod gorke :)ale tych zakrecikow sie nazbieralo...to prawda :D moje dzieci dawaly mi zawsze sile do walki,to dla nich rowniez wyjechalam z Polski. Dzisiaj balujemy Erika 20tke, juz sie urodzil ( 8.55),dla mnie to on zawsze bedzie taki malutki jak go pierwszy raz zobaczylam :D chociaz ma 188cm a w jakim kraju mieszkasz?daleko?mnie to rzucilo 80 km od domu rodzinnego:D zzachodniej polski pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej dziewczyny:) Drach to dziaj kinder bal:Dpewnie zapeczki nalozycie i bedziecie grac na trabkach:) a ona ona-ja juz wczesniej mialam zapytac o ta operacje.Napisz prywatnie:) anja widze,ze z Robero sie kreci:)Milego szusowania Bluoeczka jak tam randki? Seta co u Ciebie?:) X sie wczoraj znowu naj*:(:O Ja juz naprawde tego nie wytrzymam Bo byly zawody i musial a ja niby sie zgodzilam bo chcial sie napic jeszcze w czwartek Sprzeciwilam sie wiec powiedzial to w czwartek nie ide bo napic sie nie mozna ale w piatek pojde I w ten sposob dalam przyzwolenie na picie:O Wrocil nawalony i fajnie mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drach
Drach proszę mi tu nie podkopywac siły i nadziei którą wzięłam z Twojego ostatniego postu:-D Cóż mnie poniosło na wyspy. Ale nie brytyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girlanda z tortow juz wisi przez caly duzy pokoj i jadalnie,blyszczce rybki i wielki napis Herzlichen Glckwnsche, no po niemiecku bo tu nie ma w sklepach po polsku :D jeszcze baloniki serduszkowe dowiesze :D jedzono tez przygotowane. mialam dzisiaj termin u okulisty i tak jak myslalam ,musze znowu caly czas okulary nosic.Nosilam juz 18 lat to zadnej tragedii nie ma.A takie piekne oprawki wybralam,facet pokazywal rozniste,a ja jak zobaczylam te ,,moje"to juz wiedzialam ze zadnych innych nie chce.W nastepna sobote do odbioru,w polsce szybciej by to zrobili,ale nic nie poradze :( u nas SYYYPPPPIIIEEEEE snieg jak oszalaly,to najlepiej w domeczku siedziec. anja napisz jak roberto, do mojego to ja juz nie mam sily...o wlasnie dzwoni, niech sobie dzwoni,mam w czapce :P mowie wam , nie ma normalnych facetow, nie ma...poza oczywiscie naszymi synami :D blueoczka chyba by juz wypadalo lekko napomknac jak tam ,,selekcja" ;) a ona ona na wycieczce,i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️pomaranczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drach jezeli wybiera sie zycie w obcym kraju,to czlowiek musi bys baaaardzo silny...bardzoooo :D dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam ;-) hehe spacer niby tylko 16 km ale dalo mi to w kosc dzis ;-) wydawalo mi sie ze skoro cwicze to powinnam miec wprawe, i mam ale nie w chodzeniu :D za tydzien jedziemy na wycieczke pokaze Wam linka gdzie http://pl.wikipedia.org/wiki/Bletchley_Park srednio interesuja mnie muzea chociaz tematyka wojenna moze byc ciekawa ale jedzie okolo 30 osob wiec bedzie fajnie i bedzie pub i piknik po drodze tez ;-) Dzwonila Kijanka, wszytsko pieknie ladnie, ale palil, i dzis i wczoraj na tyle co wiem napewno a czy wiecej pali tego niewiem nie wypytywalam ech. Drach wszystkiego naj dla syna:) 20 lat to juz powazny kawaler chociaz dla Ciebie obaj wciaz sa malymi kochanymi dziecmi tak jak dla mamy powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Roberto spisal sie na medal ... ja nie jezdzilam dwa lata wydawalo mi sie tak jak gdybym stała pierwszy raz na nartach :) ale instruktor sobie poradzil ze mna heh ! Pozniej czeska kolacja i bylam w domu o 22 mama myslala ze wroce polamana :) Dzisiaj jestem jak polamana nie moge siedziec kosci tak bola ze ruszyc sie nie moge :P Ide teraz na drzemkę z moimi kotami ;) Milej niedzieli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze troszke sie dzieje u was ;) nie mialam dostepu do neta ostatnio zreszta jestem troszke zajeta ;P drach selekcja trwa...;P na tapecie czesciej niz inni mozna powiedziec ze Jest pewien kandydat ;P pare randeczek za nami ;P kolejny M ;) pozyjemy zobaczymy narazie jest milo ;) fajny brunecik;) a ona ona mi tez napisz ;P anja przezyjesz zakwasy mina ;P efa 3maj sie kobietko! drach jak zawsze pelna energii;P do walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka ja wiem ze nie chcesz zapeszac piszac o ,,bruneciku", ale co ma byc to bedzie...nie masz czego sie bac...napisz wiecej kto to, co robi itd. :D dzisiaj przyjechala moja klientka,czeszka i na dzien dobry ( troche sie juz nie widzialysmy ) wyskoczyla z tekstem: O ! przytylas w koncu :D wiecie jak sie poczulam? zaraz dodala, tak lepiej, pieknie itd.Anja sie usmiala,a ja do Zdenki, ze piekniejszego powitania nie moglabym sobie wymarzyc.Poczulam sie gruba jak smoczyca :D po urodzinach Erika...bylo bardzo wesolo, moj robaczek tak sie cieszyl ze matce znowu odbilo i powyklejala mieszkanie :P 2 razy do roku mozna :D wieczorem jedziemy z anja na fitnessy,nie moge pozwolic zeby zauwazono ze przytylam.Teraz chodze w futrze, ale jak zrobi sie cieplo???wszystkie oponki bedzie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja juz po stepiku:) drach kochana🌼 kochanego cialka nigdy nie za wiele;) ale powitanie mialas niezle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny za 5 min nowyy sezon Lekarzy:)jak ja kocham tego Malaszynskiego❤️ a wczoraj Przepis na zycie:)kto ogladal lapka w gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ja tez bym chciala ogladac ten film...ale nie mam jak :( misja afganistan tez juz nie idzie, laptop jakis mam za wolny i laduje sie co 5 sek,nici z ogladania malaszynskiego :( dobra lece bo niemcy juz mnie wolaja :O nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
oj drach szkoda:(on jest taki urzekajacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic nowego, utkwilam w marazmie... Trener dzis dzwonil,strasznie my przykro ze odeszlam , coz ma pojebana zone ech ;) tak to nic nowego .. seriali nie znam wiec nie pisze, ostatnio ogladam na angielskiej TV , show pt Embarassing bodies, ludzie zglaszaja sie do lekarzy z roznymi problemami i to sa specjalisci pokazane sa operacje, fajny program ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a onaona tez by mi sie podobal taki lekarski program.Swojego czasu bardzo lubilam ogladac program ,,Metamorfozy", do programu przychodzily kocmoluchy a wychodzily gwiazdy,po operacjach plastycznych itd.I u niemcow ogladalam tez sussanah und trini jak zmieniaja ubior u kobiet.Tez super.Acha, kupcie sobie ksiazke Grocholi ,,Housten mamy problem", bedziecie zachwycone.Pieknie gruba,ale czyta sie szybko.To cos lekkiego, a jak chcecie cos ,,ciezszego" to ,,Zycie prywatne elit II Rzeczypospolitej", np. o Moscickim czy Pilsudskim,jakie rozrywkowe zycie prowadzili przed II wojna swiatowa.A jak ktos lubi Pana Stuhra to przeczytajcie jego ,,pamietnik" ktory pisal od momentu jak wykryli u niego raka.Pieknie napisana ksiazka przez bardzo madrego czlowieka. Jak macie jakas fajna ksiazke do zaoferowania to napiszcie...ja teraz chce kupic ksiazke ;;Usta dziecka", corki Kinskiego,ktory gwalcil przez 14 lat swoja corke.To przeczytam po niemiecku, bo nie wiem czy jest juz w Polsce...i Prywatne zycie Gebelsa, tez fajna.Ale mam rozrzut tematyczny,co nie ?ale ja uwielbiam czytac. komandos wlasnie jedzie do berlina, wstalam juz o 5ej przez niego.Niby porusza sie cicho, nawet swiatla w sypialni nie zapala tylko komorka swieci a i tak wstaje...zreszta musze fryzurke zrobic :) milego dnia, trzymajcie sie Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja ksiazke zaczynam czytac i nie koncze:P doszlam do polowy Cukierni pod amorem-fajna,wciaga ale od kilku dni albo i nawet tygodnia nie zajrzalam do niej Drach z Ciebie mol ksiazkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wczoraj wieczorem mialam sie polozyc ale wlaczylam z ciekawosci superwizjer bylo o tym chlopaku,ktory wyjechal do ameryki znalazlz prace,zwiazal sie z somalijka,ona miala 2 corki swoje i z nim zaszla w ciaze jedna z jej corek(5lat) krwawila,on ja umyl(cala) i zawiodl do szpitala zostal oskarzony o molestowanie bo wb prawa teksas nie mozna myc takich malych dziewczyneka on ojcem nie byl zostal skazany na 30lat!!!!ciezkiego wiezienia w najgorszych zakladach Jakos po 16latach udalo sie go wyciagnac Teraz ma cos przed 40stka.Cala mlodosc przesiedzial za cos czego nie zrobil:O Tak sie zdenerwowalam,ze do 3 ciej nie zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokolusia,,,
A czy jego partnerka tłumaczyła sędziemu, że on jest z Polski, ze nie znał tego prawa? Miało dziecko cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego przypadku,nie mam polskiej telewizji jak wiecie.Ale prawo jest popieprzone.Sluchajcie, tutaj w niemczech byla glosna sprawa, dziewczyna, malolat krecila sie kolo zonatego faceta.Sprzatala u niego w domu.On po seksie z zona wyrzucil kondoma do smietnika.Ona natychmiast tego kondoma wziela( z zawartoscia oczywiscie) i nie wiem jak,wsadzila go sobie czy co.Okazalo sie ze jest w ciazy, zrobili test na ojcostwo i ten facet jest ojcem.Przed tym zdarzeniem, ten facet podal ta malolate do sadu ze ona go nagabuje i opowiada jego zonie ze on cos z nia ma.Sad wyznaczyl bieglych i okazalo sie ze ona jest lekko niepoczytalna i faceta uniewinnil z zarzutow, na co oczywiscie czekala jego zona.I co ? ona po tym odwalila taki numer i facet nie mogl nic zrobic,jest dziecko,jest ojciec i doopa,musi placic. Czasami zycie bywa baaaardzo wredne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay Tak to prawda prawo jest beznadziejne a najgorsze jest to ze sprzyja bandytom :-( Ja coraz mniej czytam(ostatnia przeczytana ksiazka w listopadzie) ale ostatnio kupilam " ciemniejsza strona Greya" tyle ze angielski mi tyle czasu kradnie ze nie mam czasu porzadnie zasiąść i poczytac ... jak na razie skupilam sie na english ale wchodzi do glowy tragicznie wykupilam dzis dodatkowo 10 godz .... Milego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Ta polecana ksiazke grocholi zakupie bede miec do konca roku co czytac ;) ostatnio juz na nia patrzylam ale mysle jedna nie przeczytana a druga kupie ... ale skoro ja polecasz to kupie :) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Drach mol ksiazkowy ;-) ja nie czytam za duzo, jak zaczynam to nie koncze i ksiazka lezy i czeka, mam od dawna "50 shades of Grey" 3 czesci i lezy, napewno polecam ksiazke "Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" ;-) i wiecie co, troche mi wstyd ze tak malo czytam.. zawsze sobie powtarzam ze nadrobie to ze bede wiecej czytac i dalej to samo, moze dlatego ze teraz mam sporo nauki to juz mi sie nie chce czytac i czasu brak Blueoczka jak tam randencje? wiesz nawet jesli to porazki sa to pisz do nas bo ciekawe jestesmy a i mozna sie posmiac i czegos dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam ;) drach mi tez tak gadaja ze przytylam ale ze teraz w koncu lepiej bo chuda bylam i ze nabralam w koncu ksztaltow tu i uwdzie ;P a mnie to przeraza cycyki ok ale cala reszta porazka ;) Jka bylam z M to moiwl kochanego cialka nigdy za wiele ale ja w to nie wierze jak masz faceta to luz ale ja teraz musze sie postarac troche bo jak ja na tych randkach bede wygladac ;P choc ... brunecik :) pow, ze mam super figurke i nie tylko;) aaa ja polecam "Polka" Gretkowskiej choc to kontrowersyjna ksiazka jest specyficzna. ale mozna sie odprezyc ;P Dobranoc kobietki ;) anja:* efa:* a ona ona:* drach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllkaaaa
Czas leczy rany, ale istnieja tez techniki ktore moga przyniesc nam ulge. Najwazniejsze zebys wypelnila sobie czas ktory z nim spedzalas jakimis zajeciami przez to nie bedziesz o nim myslec zobacz sobie tez video blog o relacjach damsko-meskich http://jakzdobywac.pl/filmy.php tam jest filmik jak zapomniec czy cos takiego i zastosowanie techniki ktora jest tam przedstawiona pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie czytam "50 twarzy.... nie podoba mi się to , że jest pisana z perspektywy osoby młodszej ode mnie wolałabym by opisyywałą to dojrzalsza osoba tzn by bohaterka byłą starsza lub w zbliżonym do mojego wieku Polde też przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D wczoraj napisalam takiego dlugiego posta i mi go wpi....zniknal :D chodze na fitnessy ale jestem po treningu taaaakaaaa glodna ze efekty marne.Mowie wczoraj na treningu do anji,wiesz co ja jutro przyniose do pracy pierogi, ruskie i z mieskiem, niemka uwielbia ruskie, wciagnelysmy dzisiaj 2 paczki i jutro znowu fitnessy :( nic nie chudniemy :D ja musze z komandosem pogadac ze potrzebuje konkretnej motywacji, np. jezeli schudne w 3 mies.do 55 kg to musi mi dac 500 euro na ,,waciki" :D tak to rozumiem, inaczej mi sie nie chce :P gretkowskiej ksiazke poszukam,to fajna babka,chociaz zgodze sie z toba ze kontrowersyjna ,jej ksiazki na pewno tez. setunia ja tez wole jak bohater/ka nie sa malolatami,ale to zalezy od tematu.Ja uwielbiam tematyke holokaustu, moj tato mowi ze na temat zydow wiem wiecej niz abraham :P pamietam jak w bibliotece tutaj szukalam ksiazek o holokauscie, niemki-bibliotekarki byly w szoku :D nikt nie chce zrozumiec dlaczego wlasnie ta tematyka mnie interesuje, mnie interesuja przezycia dzieci, jak male dziecko potrafilo sobie w czasie wojny samo,bez rodzicow poradzic w obozowych warunkach.Czytam wylacznie autorow ktorzy byli dziecmi, przezyli wojne i postanowili to opisac. I czytam chetnie autobiografie :D A co to za ksiazka ,,50 twarzy" ? u mnie w firmie niemcom odbija,co za egzemplarze mi sie trafily,100 lat bedziecie szukac w polsce i nie znajdziecie takich pojebancow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach "50 Twarzy " to Fifty Shades of Grey napewno slyszalas glosny erotyk ze spora doza BDSM ;-) a ja bylam na sillowni godzine po silowni 3 godziny klas czuje ze zyje!! Drach beda efekty jak nie ograniczysz weglowodany, po cwiczeniach jedz bialko i warzywa :) np kurczak albo tunczyk czy inna rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ksiazka 50 twarzy...to nie dla mnie, nie interesuje mnie tematyka i bedzie mi szkoda czasu na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramy
witam! zwracam się o drobna przysługę, gram w grę sieciową, jeżeli klikniesz na link to dostanę darmowe surowce w grze nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Oto link http://www.khanwars.pl/?recruit=6H142038 serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×