Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

zmiana planow, komandos jedzie na fitnesiki,a ja z mlodszym synem i jego kumplem( to ten u ktorego maly wczoraj spal)jedziemy do kina.Dzisiaj ten kumpel malego spi u nas...Szajba na kolkach :P wiecie ze jestem w plecy z cala terazniejsza polska tv itd,dlatego kukam co sie da na youttubie...i tak wczoraj przypomnialam sobie,ze macie taki nowy film ,,misja afganistan" a ze jestem ogromna fanka malaszynskiego to mysle pokukam...i oczywiscie mam problem,co 10 sek film sie rozlacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja jestem fanka Misji i kocham Malaszynskiego:P wszystkie odcinki obejrzalam na kinomaniaku,sledzilam na biezaco:) za darmo ale na razie chyba Kinomaniak zawieszony:( super serial polecam:) ahh ten Pawelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kukam ten film za darmo,ale laptop sie spie....psuje co chwile i doopa :P a tak bardzo mi sie podoba ten film :)Malaszynski to super ciacho, w Magdzie M. go uwielbialam :D efa a mowil ktos tobie ze ty masz buzke jak dziecko?bosze dziewczyno jak ty MLODOOOO wygladasz..wiadomo geny ;) w kinie bylo dretwo, maly namowil mnie na ten nowy film o katastrofie lotniczej FLIGHT...naciagany jak dla mnie,nudzilo mi sie :)maly zadowolony,to najwazniejsze...pozniej zrobilismy zakupy , pojechalismy do mc kaczora i teraz kukamy tv z komandosem i saczymy romantyke wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wrocilam heheh napisze duzymi literami WROCILAM do domu sama do siebie hehe oj jak mnie kusila kijanka zebysmy razem zjedli kolacje ze sniadaniem... wiem ze mu zalezy , niech poczeka, nie widzialam go pare tygodni nie chce mu dac wszystkiego na tacy po jednym spotkaniu. Zrobilismy 45km na rowerach dupsko mnie tak boli ze poezja haha padam na pysk ;-) bylismy razem na lunchu a pozniej na paczkach a wieczor zakonczylismy kuflem piwa ;-) Efa co u Ciebie jak Romeo ?? Blueoczka, Drach, Anja sciskam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach Ty mila jestes:)dzieki za komplementy🌼 no geny,geny;) a ja Malaszynskiego kocham za role w Lekarzach za tydzien nowy sezon Jaki on ma usmiech:)A serial ogladam i sie wylaczam,chociaz nie ma tam happy endow Gra tam tez Rożczka Magdalena Jaki ona ma glos:) A ona ona twarda jestes:)45km?Niezle pojechalas:) Moj dwukol w piwnicy u znajomego.Czeka do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa hehe pojechalam az mnie tylek boli :D ech te chlopy... kurde, James mi teraz maci w glowie... fajnie go uslyszec bylo do dupy z tym wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie,ja nie znam ,,Lekarzy",ogladam tylko niemieckie seriale.Codziennie po pracy ,mam dwa 19.00 i zaraz po nim nastepny 19.35 :D ,,Alles was zhlt" i ,,Gute Zeiten schlechte Zeiten". Ja lubie Malaszynskiego jak ma w oczach takiego ,,zboja"...jak dla mnie to jego zona zadna gwiazda, niektore baby maja szczescie :P ( strazak byl typem Malaszynskiego)...komandos...budowa przypomina Pudzianowskiego :D a ona ona 45 km na rowerze? to ja prawie moglabym do mamy jezdzic do Polski :D a jak tam z jego ,,ziolem" ? blueoczka,dammar...u was chyba zimnica,zasypalo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach Ty spac nie mozesz?:P a ona ona ja latem tez robie takie trasy ale mam siodelko zelowe wiec bol doopki mi obcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy:))) Widze musze sie przylaczyc jak moliwcie o Malaszynskim hahaha;) Tak w Magdzie M zrobil wrazenie ;) choc juz w Lekarzach mniej mnie kreci ;) bo to inna rola troche ;) ale to jedyny aktor ktory jest taki slodki ;) a tak wogole podziwiam Was kobietki ze tak ladnie ze sportem u was bo u mnie len niesamowity choc musze sie wzaisc za siebie 4 kg wiecej to juz nie zarty ;P A ona ona skad ja to znam jak sie odzywaja to wszyscy a jak Cisza to na calego ;P u mnie cos tam sie zaczyna krecic wczoraj znow bylam na randce tym razem z M... i powiem ze zaden lysy ani dupek ;P ale to sie jeszscze okaze bo kolejna randka w tygodniu...:) a dzis grzecznie uciekam do pracy :) buzka drach, a ona ona, efa, anja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka milej pracy:)ciezko tak w niedziele ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa :) nie bylo tak zle... lajcikowo troche chodz po ciszy przyszla burza ale od 20 juz po sprawie ;) dalam rade ;P dyzur zaliczony ;P a jutro mala domoweczka przed sm,ak duzej jade do mojej kolezanki zobaczyc ich gniazdko. a od wtorku ... randeczki;) milego tygodnia Gwiazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem kto to Malaszynski:D nie ogladam TV, wiem ktora to Rozczka widzialam film "Listy do M" wiecie co ja chyba pogonie wszystkich moich ex chcacych do mnie wracac i poszukam nowej ofiary, skoro cos nie wyszlo od poczatku to raczej nie wyjdzie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach kijanka nie pali ponoc ale kto go tam wie ;-) dostal dobra prace tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Małaszynski jest THE BEST !!!! ciacho mniam :P A_ona_ona jak raz nie wyszło to tez nie wyjdzie ...bede zawsze to powtarzać ze to tak jak czytanie w kółko tej samej ksiązki i wiadomo jaki bedzie koniec.... choć czasem strasznie tesknie za R .... ale powrotu nie bedzie ! znow poniedziałek i nowy tydz przed nami a mnie sie tak nic nie chce :( powinnam być wypoczęta po weekendzie a ja jakas do d***y:( pogoda tez fatalna moze jak słoneczko zaswieci bedzie lepiej... setunia jak tam u Ciebie? był Twój romeo, jak spedziliście czas ? :) miłego tygodnia GWIAZDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) widzę, że tu wszystkie bardzo aktywnie spędzają czas, jak nie rower, to fitness albo biegi;) chyba też muszę nad czymś takim pomyśleć;) ale niedlugo wiosna i pewnie będę jeździła do pracy rowerem;) Ja ze swoim M spdziam cały weekendzik w piątek mieli,śmy iść gdzieś coś zjeść ale on wolał być w domy więc zrobiliśmy kolację on kupił winko no ale , że on mieszka jeszcze z rodzicami to z jego rodzicami ta kolacja i winko było;) w sobote byliśmy na troche u mnie a potem do neigo pojechaliśmy poszlismy do takiego jednego baru na godzinkę i potem oglądaliśmy Django który trwa prawie 3 h więc dopiero wczoraj skończyliśmy oglądać Wieczorem odwiózł mnie do domku i teraz zobaczymy się może jutro, bo musiał odstawić samochód do lakiernika bo mi ktoś w niego wjechał na parkingu teraz jestem w pracy i właśnie jem śnaidanie;) też mi się nic nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona ja Tobie wspolczuje...ze ty nie wiesz kto to jest Malaszynski :D zobacz co z czlowiekiem robi emigracja...ja w tej chwili tych nowych aktorow tez nie znam, ale Malaszynskiego chyba kochaja wszystkie polki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poogladalam zdjecia, ale z niego ciacho!! wow hehehe Kijanka dzwonil, wczoraj rozmawialismy 1,5 godz przez tel dzis godzine bardzo mnie wspiera ja chodze i placze przez to co sie wydarzylo na zajeciach, moj trener dzwonil chce zebym wrocila ja powiedzialam ze najpierw chce spotkac jego zone i to wyjasnic inaczej nic z tego, nie bede cichaczem chodzic na zajecia kiedy ona mu robi jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️seta:P441ja niedawno z fitnesu wrocilam u Was tez tyle sniegu?pada juz 2 dzien,ale ciagle sypie i do tego taaaki wiatr chce wiosne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
cos mi sie to 441 wbilo ale z niczym tego numeru nie kojarze to nie moj pin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D myslalam ze jest 6.28 i wstalam o 5.28 :P u was tez zimno? najgorsze to codzienne odsniezanie auta i upieprzone buty do kostek.I zeby tego cholernego wiatru nie bylo to jeszcze ujdzie... wczoraj bylam rano u lekarza z mlodszym synem.Od 2 dni baaaardzo powiekszony wezel chlonny za uchem,zadnych innych objawow.Lekarka od razu kazala pobrac krew i zapytala sie czy mamy kota.Ona podejrzewa ze maly ma toksoplazmoze.Fajnie ,co nie? jutro o 10ej mam zadzwonic i zapytac o wyniki badan.Spokoju mi to normalnie nie daje.Anja,ty jestes kociara to wiesz co to za choroba.Mnie w medyku tez uczyli. Mam nadzieje ze to nie to. Milego i cieplutkiego dnia ( ci idioci u mnie w pracy szaleja,wczoraj wywiesili zakres obowiazkow dla wszystkich pracownikow,co znaczy dokladnie dla mnie i dla anji bo martina juz 2 tyg. jest chora ).Komandos powiedzial ze oni sa nienormalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach wiem co to za choroba ... przechodziłam przez nia 7 lat temu... na poczatku nie wiedzieli co mi dolega ...sama zrobiłam sobie prywatnie badanie z krwii i wtedy dopiero sie zainteresowali, teraz mam ja wyleczoną i jest ok , ale kotow nigdy nikomu nie oddałabym za zadne skarby bo je KOCHAM ;) jak dziecko choruje to juz inaczej sie podchodzi do tego i mogę sie tylko domyslać co czujesz ... U nas zimnica -7 ... ciagle sypie...tak bardzo tesknie za słoncem :( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hallo :) Co taki spokój ...nic sie u Was nie dzieje nie wierze :) jakie plany weekendowe ? pochwalcie sie ;) U nas zimno jak fix ,dalej - 7 sypie snieg bez konca ... jutro mam dzień wolny od pracy :D jade na cały dzien z roberto na narty do czech ;) mysle ze to ostatni czas ze mozna pojezdzic ...w tym roku jeszcze nie byłam wstyd sie przyznac nie wiem jak moje narty wygladają czy aby nie zardzewiały :P Drach jak tam badania małego alles OK ??? miłego weekendu GWIAZDY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja zyje... zyje nie pisze bo nie mam o czym mam dola, nie chce mi sie cwiczyc ani uczyc, dnie spedzam nic nie robiac chyba ze musze do pracy isc a to tylko 3 dni w tygodniu. Operacje mam 11 marca... to tez mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
a_ona_ona jaka operacja ? nie doczytałam chyba ... hm... wiesz ze po burzy wychodzi ZAWSZE słoneczko i Tobie tez zaświeci ! a tymczasem PRZYTULAM Cie kochana !!! :* trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalam na ogolnym bo wstydze sie tego chociaz podejrzewam ze polowa ludzi na to cierpi, napisze Wam na priwach jak chcecie wiedziec ;-) smutno bo nie bede mogla cwiczyc przez jakis czas pozniej.... dziekuje Anja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to nie toksoplazmoza.Wyniki krwi sa bardzo dobre,lekarka stwierdzila ze powinno samo przejsc.Poobserwuje jeszcze tydzien, jak nie przejdzie to do innego lekarza pojedziemy. Ja tak zmarzlam dzisiaj w pracy,ze jeszcze nie moge sie rozgrzac,pod kocykiem leze i nic... a onaona jaka operacja?to cos powaznego? ja jestem pielegniarka :P,dla mnie nie ma smiesnych czy wstydliwych chorob czy dolegliwosci :) ja chce juz zeby bylo cieplutko :)....jutro moj Erik konczy 20 lat...robimy malutki bal w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj drach
Aż mi łzy stanęły w oczach po Twoim wpisie. I to w pozytywnym znaczeniu. Jeśli dobrze odczytalam to mialaas ciężkie życie, ale je sobie ulozylas. Widzisz też mieszkam za granicą, tez jestem pielęgniarką i mój syn też ma na imię Erik, choć dużo młodszy jest. Kurcze skoro Tobie się udało to mi też. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×